Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość Belleteyn
Ten link w ostatniej wypowiedzi to pomylka :). Linki z dzialu 'pozostale' tylko dla doroslych, chyba nie dzialaja. Ale mozna sobie skpoiowac nr aukcji i odszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Fajne jest tez to z aukcji numer 124538198.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
fajne, ale byłoby super gdyby było długie bo ja moich nóg to raczej się wstydzę :( Ale blielizna , gorąco się zrobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Bieliznę przegladam stale, i jesli cos znajde nie zapomne wrzucic :). A wstydzic sie nie ma czego, ja tez jestem solidnie przy tuszy i uwielbiam koronki, falbanki, gorsety i ponczochy. Moze nawet bardziej niz moj chlopak (niedlugo narzeczony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
tylko jest jeszcze jeden problem, aby wyglądać seksownie w takiej bielixnie, trzeba przede wszystkim tak się czuć. a ja mam obawy, że jak założyłabym ten przepiękny gorset (prawdziwe cudeńko) nie czułabym się dobrze,przez te moje nadwyżki kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Samopoczucie to już kwestia psychiki. Nigdy sie nie stroisz dla meza/chlopaka/partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
stroję, ale podświadomie i swiadomie ukrywam to czego bardzo się wsydzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam kilka ciuszków do sprzedania. Czasami, jak sie nudze i chce sobie na imprezke zarobić, to stoje na giełdzie i je sprzedaje. Takie wieksze rozmiary rowniez mam, te mniejsze to sobie wzielam, bo ja nosze 34-36 rozmiar :P, ale jeśli chcecie, to może porobie jutro zdjęcia i powysylam jak one wygladaja. Sa to ciuszki, niestety używane, ale mało zniszczone i przywiezione z Holandii. Mialam ostatnio ekstra bluzy. Naprawde śliczne, takie duże i kolorowe, ale rozdalam, bo nie wiedzialam, co z nimi zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
fajna ta czerwona :)))) i ta pierwsza w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
witaj muzyczna :) chętnie popatrzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
Hej :) Wpadłam na pomysł, np.mozna kupic taki sexi gorsecik jak wcześniej podałaś link, i do tego pozycję nr 2, ten szlafroczek. I wtedy być ubraną ale "rozebraną" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Gość duże ciałko
cześć dziewczyny! zauważyłam, ze wklejacie tu dużo linków z allegro i innych tego typu. otóż mój problem jest taki, że od dawna poszukuję jakiegoś ładnego, z dobrej wełny swetra i bawełnianej, grubszej bluzy. noszę rozmiar 50-52 (czasami 48) i nic rozsądnego, co nie wyglada jak wielki, nieforemny worek nie mogę znaleźć :O a zależy mi na czymś ładnym, bardziej młodzieżowym (bo to na takie lekkie wyjścia). była bym wdzięczna za podanie linków albo polecenie sklepów gdzie znajdę coś rozsądnego. z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorzucam i ja
Sezon na grubsze rzeczy sie zaczyna , niedlugo i bedzie sporo na allegro wiec obserwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
Wczoraj byłam w C&A w Poznaniu, który baaardzo się rozrósł:) zajmuje już 3 pięterka:) i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona....duuuużo ciuszków, specjalne miejsce z dużymi ciuszkami a i ceny mnie nie powaliły:) kupiłam spodnie wyjściowe za 35 zł i bluzkę za 24 a i jeszcze śliczne kolczyki:) dlatego polecam!!!!i sweterków też było bbb duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Bardzo fajny temat, dopiero go odkryłam i zamierzam być u Was stałym gościem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
cześć witajcie !! Dzieki Aniulka , bo pod koniec września będę w Poznaniu na służbowym , więc nie omieszkam się tam skoczyć , a dla duże ciałko , spójrz : http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=125654341 VERSACE ,czy mogłabyś podać więcej szczegółów ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka1973
Witam się, Kobiety:) Chcę się z Wami podzielić spostrzeżeniem. Otóż zauważyłam, ze na kafeterii jest mnóstwo watków, gdzie ludzie bez sensu obrzucaja się błotem, mają jakies dziwne problemy, typu ważę 55 kilo, czy jestem za gruba, co będzie jak on mnie zobaczy bez makijazu i w bieliźnie itp, itd, wiecie, co mam na myśli. Generalnie jest też cała masa opluwania się i wylewania pomyj. Ale ten wątek potwierdza, ze my, 42 wzwyż jesteśmy fajne, wesołe, pomagamy innym. A wiecie z czego cieszę się najbardziej? Z tego, ze staramy się o siebie dbać i ładnie wyglądać. Nie przeszkadza mi nadmiar kilogramów u innych osób ( co innego u siebie...), ale przykry jest widok niezadbanej puszystej, do tego smutnej, bo jest niezadbana, i jeszcze ma batonika w ręku, bo jej smutno, i sie spirala nakręca.... Trzymajcie się:) Pozdrawiam:) Taka tam refleksja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×