Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość allegros
nie uda tylko łydki, pomylilo mi się, aż takich wysokich na ryby to ja nie chcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
To tak , jak ja ::))) raczej preferuję krótkie , ale długimi też się poczarowała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Allergos , jak napisałaś o udach , to mi się łezka w oku zakręciła ....ze śmiechu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
hi hi. Bo zamiast spać to ja tu siedzę przed tym kompem i plotę trzy po trzy...choć jak się tak dłużej zastanowić,to jeśli mieliby takie długie kozaki i takie szerokie na uda, to możnaby było w miniówach zimą chodzić :) :) :) z moimi nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
ja też buszuję sobie po allegro i robię zakupy , ale fiksuje mi komp ..albo allegro , bo mam problemiki z licytacją ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
ale musiały by bardzo drogo kosztować, bo taki obwód to prawie kurtka ze skóry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
allegros ....fajne ...ubawiłam sie , łzy mi ciekną ze śmiechu .....bo....spojrzałam na swoje uda :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika34
Witam Was ponownie kobietki ,śledzę czasami ten topik, co do firm wysyłkowych to ostatnio zamówiłam sobie sukienkę z bon prixa-podałam swoje wymiary i wiecie co=sukienka była o wiele za duża i materiał mnie rozczarował,no czasami tak bywa ale pieniazki mi zwrócono.Jeszcze jedno,do- taka se gałązka -daj znać jak będziesz wystawiać na Allegro możesz mi podać link -ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
ja kiedyś kupiłam bojówki z bonprixu i niestety wyglądałam tak strasznie grubo,że nawet na moją tuszę,to byla przesada. Ale kilka rzeczy które kupilam są ok. Już dłuższy czas preferuję allegro, mam kilka ulubionych firm, a ceny same wiecie, można coś fajnego upolować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
Musiałam się zaczernić, bo ktoś ukradł mi nicka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
hejka! ja w sprawie kozaczków:) ostatnio przymierzałam pare takich bucików i niestety wszystkie są dla mnie za małe:/ nie moge ich dopiąć na mojej wspanialej łydce:( juz nawet Ryłko przymierzalam, bo podobno miały byc takie dla puszystych i nic...moze znacie jakąś firmę, która robi takie buciki?bo naprawdę chcę tej zimy biegać w spódniczkach:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka1973
śpieszę z odpowiedziami. Dziewczyny, kupowanie z katalogu to zawsze jednak ryzyko, tak troszkę jak z allegro. Tzn. ja nigdy nic nie zwracałam, ale już mojej mamie np. się to zdarzyło. Niestety, niektóre rzeczy wyglądaja lepiej na zdjęciu, szczególnie te z katalogów bon prix, dlatego bonprixowi podziękowałam, już tam nie kupuję. Jeśli chodzi o buty, to przy niektórych modelach jest podane jaka jest szerokość cholewki, przy niektórych nie. Dlatego ja zwykle zamawiam ciuch przez telefon, tam są miłe kobiety, one doradzą, szczególnie jak ktoś zamawia pierwszy raz, jak z rozmiarówką itp. Można je pytać. Można słać maile itp. Ja jestem raczej wymagająca, nawet jak byłam większa niż obecnie to NIKT nie mógł mi zarzucić, ze jestem zaniedbana czy coś, raczej niektórzy mnie pytali skąd mam takie ciuchy w większych rozmiarach. Dlatego większość ciuchów z Quelle i Neckermanna mi odpowiada, są OK. Dokładnie czytajcie też opisy do ciuchów, tam niestety jest coś takiego, że im wyższy rozmiar, tym większa cena, patrzecie też na tkaninę z jakiej wykonano ciuch no i się dokładnie obmierzcie. Ja zamawiam zawsze ciut niższy rozmiar, bo po pierwsze nadal się odchudzam a po drugie maja taka "niemiecką " rozmiarówke, a Niemki sa naprawde puszyste.... Radze zadzwonić, podac wymiary i zapytac jak będziecie zamawiać... Pa, trzymajcie się:) Jade na rower:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Dzinsy fajniutkie - jestem mloda osoba (22 lata, 4 dni temu skonczylam :) ) i szukalam takich 'ciekawszych' , ale nie przeladowanych haftami itp. Sa niezlj jakosci, z dosc duza domieszka lajkry (wiec sa tez rozciaglwe) ale z calkiem grubego materialu. Ogolnie -b. udany zakup :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Te czerwone są zajefajne !!! Zamówiłam katalogi , teraz już tylko czekam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
piekne te czerwone,a ja mam taka kurtke,więc może się przyczaję. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
mi się nic nie wyświetla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
no i dzięki , zawsze dobrze mieć pomocną dłoń ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
fajne te pomarańczowe, ale chyba pogrubiają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
też mi się wydaje , że to tylko dla szczuplutkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
a mi sie marzą czarne skózane kozaczki do połowy łydki :) na stabilnym obcasiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Ja, mimo ze mam szeroka lydke, w zeszlym roku kupilam sobie zamszowe kozaczki w CCC i pasowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Belletyn , to powiedz mi , czy te w CCC są dobrze wykonane , bo 2 lata temu się zraziłam , bo nie starczyły mi na sezon ..a w tym roku widziałam na wystawie fajny fason i mam na nie ochotę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×