Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość okrągła jak balon
Dzięki syrenucha , chyba skorzystam , chociaż ja szukam "okazji " na allegro , np taka bluzka przeszła mi koło nosa - idealny prezent dla kumpelki.....http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=114357410 Nowa z metkami ....ale strata ...nie mogę jej odżałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska
Witam, Takich okazji na Allegro jest niestety niewiele i prawie zawsze aukcje sie koncza jak akurat jestem poza domem;-) Tez kupuje w bonprix.pl, poniewaz jako jedna z niewielu firm ma do zaoferowania ubranka dla nas i to calkiem ladne, ja prznajmniej dobrze sie w nich czuje ;-) Ale chcialam zapytac gdzie Drogie XL-ki kupujecie bielizne, bo ja jestem przerazona brakiem naszych rozmiarow. Ostatnio w triumph'ie znalazlam tylko jeden jedyny biustonosz w odpowiednim rozmiarze. Sa oczywiscie sklepy z pelna rozmiarowka, ale ceny sa powalajace, bo 200-400 zl to dla mnie lekka przesada. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Bieliznę kupuję tylko w Triumph'ie , ponieważ tylko oni mają odpowiednie fasony aby mój duży biuścik nie latał mi na wszelkie możliwe strony , ponadto wygodne ramiączka .Mam niedaleko sklep i tam przegladam katalog , a sprzedawca zamawia mi odpowiedni rozmiar - oczywiście nie jest to zobowiązujące , że muszę go kupić , a ponadto , często robią promocje , i kupić można biustonosz za około 50 zł - 85 zł .Chyba , że coś jest z nowszej kolekcji wtedy około 120 zł , ale zawsze można liczyć na mały rabat (5% ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
fajne pluszka25 , dzięki bardzo ...ciut drogie ...ale piękne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co te droższe ciuchy kupuję tylko na specjalne okazje, a na codzień to moja szafa w 75% to zakupy na allegro Dodam ze ma rozm 48-50 zalezy od firmy i fasonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
jestem w lekkim szoku ,poprzeglądałam troche te katalogogi i na pewno nie kupiłabym skarpetek za 29zł......skąd biorą się te ceny????? -okrągła jak balon- szkoda ,cena atrakcyjna i bluzeczka ładna co do bielizny to róznie,wiele razy nacięłam sie na firmowej bieliżnie,mało że droga to nietrwała ,niszczy się jak każda inna więc przestało mi zależeć na firmie mieszkam w mieście gdzie co niedziela odbywa się giełda handlowa,co prawda ciuszki przeważnie na szczupłe ale w bieliżnie jest co wybrać ostatnio też otworzyli u nas sklep z chińska odzieżą( ha wiele osób to odstrasza) więc poszłam z ciekawości.........wyszłam jak skowronek zadowolona,staniczków w brud,rozmiary i kolory do wyboru,również jeśli chodzi o majteczki.....jeśli ktoś ma taki sklep ,,pod noskiem,, to warto zajrzeć 🌼 nie wiem jak dla Was ale dla mnie firma na metce przestała się liczyć bo jakość niektórych towarów nie jest adekfatna do ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
......ja większy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
syrenucha ......ja raczej szukam konkretnych firm , które mam sprawdzone i wiem , że jak wrzucę do pralki to nie wyjmę rozciągniętych bluzek i majtek z postrzępionymi gumeczkami . To nie muszę być jakieś znane firmy , ponieważ , nie ukrywam liczę się z kasą i jakoś trudno mi wydać po 200 zł za bluzkę lub biustonosz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
dobrze Cię rozumniem,,okrągła jak balon,, ja tez liczę sie z pieniążkami i stanik za 200zł to nie dla mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyżej zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
Witajcie dziewczyny! Ja uwielbaiam ciuszki z serii EVANS - kolekcje kobiece ESSENCE i bardziej bojówkowo-sportowe EAST COAST. Nie wiem czy są do kupienia w Polsce, ale ja kupuję je na allegro. Oczywiscie ceny też są różne, ale znalazłam kilka SUPER SRZEDAWCÓW którzy mają przyzwoite ceny a jakość ubranek rewelacyjna. poprostu allegro to mój nałóg :)))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegros, czy możesz dać namiary na serię EVANS, tej o której mówiłas? z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracera
Ja również kupiłam kilka ciuchów na Allegro (nie mało), ale kilka razy tak się zawiodłam, że skutecznie ostudziło to zapał robienia zakupów w sieci. Dla przykładu wystawiona jest modelka z katalogu i prezentuje piękną (na zdjęciu) sukieneczkę pt" Letnie cudo - turkusowa zwiewna" (moze trochę pokręciłam). Ludzie zabijają się za nią, ceny podbijają jak szaleni. Mi udało się kupić ja za 30 zł (osiągała też cenę 90zł.) Jak zobaczyłam ją w realu, to mi szczęka oklapła. Nie ma to nic wspólnego z sukienką. Zwykła szmata. Odesłałam, czekam na zwrot kasy - nie wiem czy się doczekam. Oczywiście ok 13 zł stracone na przesyłkach. Polecacie tu wcześniej StrazyGola. Też u niego kupiłam, niestety ubranie śmierdzące lumpami. Innym razem dziewczyna opisała kostium podając wymiary inne niż w rzeczywistości i wypieła się, nie przyjmując zwrotów, mimo, ze była to jej ewidentna wina. 90 zł stracone. Dzięki takim postawom do zakupów na Allegro podchodzę juz bardzo ostrożnie i radzę również przed zalicytowaniem lub zakupem dogadać wszystkie szczegóły, maile przechować (licho nie śpi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
Aniulko.... Hej :))) podam Ci link do Pani żanetty, ona m bardzo często te ciuszki z tej kolekcji : http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2323858 wystawia nowe ciuszki codziennie, essence i east coast ma być w weekend najprawdopodobniej. Jeśli chodzi o stronę www to: http://www.evans.ltd.uk/promostores/Evans/index.html?make_live=yes&promo= same oceńcie :) . w tygodniu Pani Żanetta ma ich kilka, ceny w granicach 20-30zł Nawet kup teraz więc warto !!! Ja pokochałam te ciuszki, wy też pokochacie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
wracając do Strazy gola, to rzeczywiscie ja tez kupilam i odradzam :(, często ma rzeczy poplamione nie do sprania, a Kinia o której pisała okrągła- charakter paskudny, żadnych kompromisów i zupełne inne kolory. Jasne że na allegro można się naciąć. Ale ja już mam 3 ulubionych sprzedawców i ich się trzymam. Najbardziej lubię kupować u pani Żanetki, bo jest absolutnie przemiłą osobą, a ponadto, ma wszystkie ciuchy w super stanie, z nadwyżek produkcyjnych, z wystaw, czyli takie których nikt nie nosił tylko tyle że bez papierowych metek. BEz wad !!! Mówię wam dziewczyny- REWELACJA. A ostatnio ma promocję,że przy zakupie 3 rzeczy przesylka jest na jej koszt, więc płaci się tylko za ciuszki !!!! Wystarczy się tylko wymierzyć i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska
Tez jestem allegroholiczka i z tego co piszecie wnioskuje, ze mialam szczescie, bo nie nacielam sie jeszcze, moze dlatego, ze nie trafilam na stazy-gola. Uwazajcie na damiana79 sprzedaje ubrania z bonprix w wygorowanych cenach, to bylo jedyne niepowodzenie zwiazane z aukcjami, ale w zasadzie nie moge miec pretensji, bo ja to kupilam nikt inny, trafilo mnie tylko jak zaczelam korzystac z bon prix i okazalo sie, ze moglam miec kupiony komplet 50 zl taniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Dzięki za informację ...a zadowolona jesteś z ubrań z bon prix , bo ja zamówiłam i czekam ...czekam ....czekam....więc nie wiem , czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska
Nawet bardzo, rozmiar 48 z tabelki odpowiada idealnie moim rozmiarom, niestety trzeba troszke poczekac, ale za to jesli cos nie odpowiada, to zwracaja pieniazki na konto. Zamowilam kolejna "porcje" i tez czekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Ja troszkę się obawiam , bo jestem szeroka w ramionach , dlatego uważnie patrzę ile tam jest cm , a kupuję u pewnej allegrowiczki - super sprzedawcy i ona mi poleca , co będzie dobrze na mnie wyglądało , a co ma tylko mój rozmiar i nie koniecznie będę się dobrze w nim czuła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki allegros za informacje:) Ja w BonPrix kupowałam juz kilka razy i nigdy jeszcze nie zawiodłam się...Ciuszki są idealne, zawsze pasują i po praniu też nic się nie zmienia...ceny czasami są za wysokie, ale jest za to duzo przecen i promocji...Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
witam kobietki dzisiaj tylko podziękuje za nowe informacje,jest tak gorąco ,że oddychać nie można pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
......żar leje się z nieba ....męcząca taka pogoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie - Poznań- była dzisiaj wielka ulewa i burza:) wiec chwilowo jest czym oddychać, ciekawe co będzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
o rany .....jak Cio dobrze...u mnie parno i gorąco , nawet spodnie z lnu przyklejają się do du..., dla mnie koszmar...żar ..żar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Hello:). Witam dziewczęta:). Noszę rozmiar 46/48 i tez mam spory problem z tym jak ubrax się fajnie. Sporo kupuje w lumpeksach (naprawde nie am sie co ich bac) najczesciej firm takich jak Mark&Spencer, Bonmarche, H&M, Kappahl. Na ALLEGRO zdarzylo mi sie rowniez kupowac od paru osob i podam icki tych, u ktorych zakupy byly udane (ale raczejb yly to jednroazowe zakupy, wiec reczyc nie moge): -Renata_731, -kobieta11. Natomiast nie polecam zakupow u : -Strazy-gola (ciuszki nie pierwszej swiezosci) -osoby o nicku fredek1 (ciuchy mniejsze niz podano na aukcjach, nie podano rozmiaru, tylko wymairy ciuchow rozciagnietych do oporu, ciuchy semirdzialy 'piwnica'). Sama od czasu, do czasu po przejrzeniu swojej garderoby tez urzadzam 'wyprzedaze' - jesli kiedys bede to robila, zawiadomie panie, moze akurat cos sie spododba :) Pozdrawiam wszystkie misiaki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha-----------
chyba dla mieszkańców warszawskieg Bródna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
hejka ...witam ...dzięki za porady ... Mam pytanko jakie teraz kolorki nosicie , czyżby dalej czarne ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
jak są wiekie upaly to oczywiscie jasne kolory, pastele a nawet bialy. Różowego nie noszę bo wygladam jak świnka :) Oczywiscie w chlodniejsze dni nadal króluje czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×