Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość antyfanka-wisni
Tyle ,ze ta Zaneta ma drogo jak diabli za takie fatalaszki ja w ciuchlandzie place po 5-8 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
no wiesz , jeśli masz możliwość kupna "takich nienagannych " ciuszków , to życzę powodzenia !!!...zwłaszcza w taki upał - przymierzanie i grzebanie w ciuchach to przyjemność !!!! Nie mam na to absolutnie czasu, poza tym trzeba mieć gdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalla
Antyfanko wiśni , jeżeli możesz się ubrać za 5zł nosząc rozmiar XXXL to pogratulować, a co to jest worek po kartoflach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalla
bo jak spojrzałam na te ciuchy co okrągła dala linki, to całkiem całkiem, widać że fajne jakościowo. A co to teraz jest 25zł? Mleko, bułki. masło i jeden pasztecik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
allegros ...ale dałaś przykład :)) ....za taką cenę to słaba bułka z serem !!!! To lepiej zjeść czy się ubrać ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
zjeść to chyba nie problem, ale modnie się ubrać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
no tak ...ja kasą raczej nie szastam (uważnie pilnuję swojego rodzinnego budżetu) ale wolę mieć więcej w szafie , mam większy komfort psychiczny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska
jesli sie jest na diecie to za 25zl calkiem sporo sie kupi, zwlaszcza w lodzi gdzie ceny nie sa takie wysokie jak w stolicy;-) "Okragla jak..." wracajac do bon prix to zwrocilas im ciuszki z ktorych hestes niezadowolona? Z tego co widze to nosimy taki sam rozmiar, przynajmniej z ubran z allegro, ale bon prix zamaeiam dol 48 a gore max 42, bo bluzki w 50 rozmiarze moglabym nosic z kims do spolki ;-) Poza tym zauwazylam ze Moje Drogie preferujecie bardziej elegancki styl, ja bardziej wole luzny, sportowy styl a takie ubranka jak pokazujecie to na jakies tam wyjscia lub na oficjalne spotkania sluzbowe. Np z tego jestem bardzo zadowolona:-) http://www.allegro.pl/item108164998__rozkoszna_i_ekskluzywna_od_e_vie_xxxl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfanka-wisni
nie ,nie sa to worki od ziemniakow tylko wlasnie ciuszki w tym stylu co Zaneta sprzedaje>>>>>>>>nie wiem dlaczego tak wskoczylas na mnie urazona? ja mam dostep do fajnych sklepow ,mieszkam w stolicy wiec moze jest ich wiecej?i place tak jak pisalam 5-8 czasem 10 zl a na allegro sa wlasnie te rzeczy 3 razy drozsze bo to po prostu handelek....i mi czasem zdarza sie kupowac na allegro bo cos mi sie bardzo spodobalo ale zdaje sobie sprawe jak bardzo przeplacam za te uzywane ciuszki. Sama tez sprzedaje to co kupuje w ciuchlandzie i mi np.nie odpowiada czy zle lezy.... wiec wiem za jakie czasem horendalne sumy ida te ciuchy! Np.sukienka za 8 zl poszla za 42! czy spodnica 6 poszla za 30,spodnie jeansy kupione za 8 zl sprzedaly sie za 52 zl! to byl dla mnie szok! Wiem kobiety sa spragnione pieknych szmatek ja tez ale nabralam dystansu do zakupow na allegro po tym jak sie przekonalam jak tanio kupuje w ciuchlandzie a jak slono sie placi na allegro.Faktem jest ,ze nie wszyscy maja dostep do lepszych sklepow -to by tlumaczylo kupowanie na allegro. Pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfanka-wisni
Allegros>>>>>>>>>.ta tunika narazie jest za 1 zl pewnie dlatego ,ze jest na nia za cieplo( i nic ciekawego) wiec cena nie podskoczy bo dobrze wiesz ,ze u tej Pani wszystko raczej drogo sie sprzedaje a juz na pewno nie za 1 zl!wiec masz szanse kupic za 1 zl .... jakosc kojarzy mi sie ta tunika .... z workiem na kartofle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
....no tak zawiało "warszawką " !!! ...my z podrzędnych miasteczek nie mamy dojścia do takich "luksusów" jak Wy w Warszawie ...więc dla nas kupowanie na allegro jest wielkim udogodnieniem ...ponadto jeśli pracuję w ciągu dnia , to po południu zamiast grzebać w sklepie i może znajdę jakąś "perełkę" w ciuchlandzie - to wolę spędzić czas z moimi dziećmi !!!!....a zakupy na allegro najczęściej robię wieczorkiem po 20 , u mnie żaden sklep oprócz spożywczego nie jest o tej godzinie otwarty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Lisska ......świetna ta bluzeczka , co to ją kupilaś , ja także lubię nosić takie fajne ciuszki , a mój styl jest nie określony - elegancko muszę się ubierać do pracy , natomiast na codzień lubię swobodę i luz .. Ja noszę rozmiar duży , a największy w biodrach i udach , więc nie bardzo sugeruję się rozmiarem podanym tylko wymiarami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska
"Antyfanko-..." czemu jestes taka zlosliwa? Czyzby przypadlosc warszawianek? Kazdy kupuje to co ma mozlowosc kupic w swoim rozmiarze. Powinnas sie cieszyc ze takie ciuchlandie masz w swoim miescie, ze faktycznie za 5 zl jestes w stanie cos sensownego kupic. Szczerze mowiac to te miejsca tez mi sie kojarza tylko ze starymi, smierdzacymi i niemodnymi ciuachami(z autopsji nie ze skojarzenia tylko!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria jolanta
ja jestem dużą kobietą...nie miałam problemów ze spodniami, bo wchodzę w rozmiar 44 ale niestety w związku z dużym biustem kupno bluzki to był dla mnie bardzo duży problem. Kilka miesięcy temu odkryłam przez przypadek lumpeksy - weszłam do jednegoz takich sklepów przez przypadek. I co jest interesujące - zamierzam w 90% zrezygnować z zakupów w "normalnych" sklepach. Przez kilka misięcy udało mi się w lumpeksach kupić kilka par jakościowo super spodni (czasami nowych), kilka spódnic, kiulkanascie bluzek i kilka sweterków. Ubrania które kupuję ( a kupuję je przeważanie w dniu dostawy) może nie są najtańsze ;-) (czyli nie kosztowały 2, bądź 3 złte a 20, 25 zł), ale jakościowo są super - jeżeli chodzi o fason to zawsze wybieram coś modnego. Naprawdę ludzie którzy krytykują lumpeksy powinni się tam raz udać, zeby sprawdzic czy jest co krytykować. Ja z żadnej rzeczy, którą kupiłam za 120,150, bądź 200 zł nie byłam tak zadowolona jak z tych rzeczy za 20 zł.....Cieszę się, ze takich krytykantów lumpeksów jest dość sporo, bo odpada mi potencjalna ilość klientek, które mogłyby kupić rzeczy które mi odpowiadają. ....Ja cieszę się z kazdego nabytku a w związku z tym, ze sporo mniej wydaję na ubrania kupuję sobie więcej biżuterii....Fajnie? nie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria jolanta
ja jestem dużą kobietą...nie miałam problemów ze spodniami, bo wchodzę w rozmiar 44 ale niestety w związku z dużym biustem kupno bluzki to był dla mnie bardzo duży problem. Kilka miesięcy temu odkryłam przez przypadek lumpeksy - weszłam do jednegoz takich sklepów przez przypadek. I co jest interesujące - zamierzam w 90% zrezygnować z zakupów w "normalnych" sklepach. Przez kilka misięcy udało mi się w lumpeksach kupić kilka par jakościowo super spodni (czasami nowych), kilka spódnic, kiulkanascie bluzek i kilka sweterków. Ubrania które kupuję ( a kupuję je przeważanie w dniu dostawy) może nie są najtańsze ;-) (czyli nie kosztowały 2, bądź 3 złte a 20, 25 zł), ale jakościowo są super - jeżeli chodzi o fason to zawsze wybieram coś modnego. Naprawdę ludzie którzy krytykują lumpeksy powinni się tam raz udać, zeby sprawdzic czy jest co krytykować. Ja z żadnej rzeczy, którą kupiłam za 120,150, bądź 200 zł nie byłam tak zadowolona jak z tych rzeczy za 20 zł.....Cieszę się, ze takich krytykantów lumpeksów jest dość sporo, bo odpada mi potencjalna ilość klientek, które mogłyby kupić rzeczy które mi odpowiadają. ....Ja cieszę się z kazdego nabytku a w związku z tym, ze sporo mniej wydaję na ubrania kupuję sobie więcej biżuterii....Fajnie? nie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
maria jolanta ....każdy kupuje , tam gdzie ma możliwość i czas , Ty podajesz w miarę realną cenę za kupno dobrego , fajnego ciuszka w ciuchlandzie , a antyfanka stwierdziła , że Żanetta3 ma ciuchy drogie , więc jeśli to jest drogie ??!! http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=117491672 za 19 zł lub to http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=117931759 za 19 zł , myślę , że nie ... u mnie nie ma takich sklepów , w których znalazłabym coś w takiej cenie ....więc dla mnie są to okazje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfanka-wisni
Te rzeczy prezentowane nie sa drogie faktycznie ,o ile nie znajdzie sie kilka licytujacych osob i cena nie podskoczy a u Zanety jest sporo licytujacych wiec ceny horendalnie wzrastaja....to sa moje obserwacje nie na dwu czy trzech rzeczach tylko na przestrzeni dluzszego czasu-wiem -dobrze swiadczy o sprzedajecej ,ze ma sporo stalych klientek i napewno jest wielce zadowolona ,gorzej dla klientek ,ktore nie majac dobrych sklepow pod reka czy czasu musza przeplacac...Wogole to teraz jest najlepszy czas na zakupy na allegro bo mniej kupujacych z racji urlopow wiec ceny nie sa tak mocno podbijane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfanka-wisni
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=115169797#photo albo uzywane spodnie za taka cene! ,wiem,ze taki rozmiar jest trudno dostepny ale to juz przesada!w ciuchlandach teraz jest sporo spodni tego typu za 10 zl!jest cieplo i raczej sie na nie nie patrzy. Takie jest moje zdanie- ciuchy ladne ,ale zdecydowanie za drogie jak na uzywane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfanka-wisni
Lisko>>>>>>>odpowiedzialam drobna zlosliwoscia za ten worek ziemniakow za 5 zl...... , przeciez ja tez pisze o tym ,ze trudno cos kupic ladnego a tanio a piszac ,ze u mnie w stolicy latwiej nie mialam na celu wywyzszania sie co mi wytknieto tylko wlasnie zwrocenie uwagi ,ze wieksze miasto daje takie mozliwosci ot,tyle i dlaczego takie oburzenie na temat krytyki zbyt wysokich cen na allegro? chce tylko uswiadomic jak klientki allegro sa niejako "wykorzystane" zbyt wysokimi cenami-placa wysoka cene ,zeby kupic cos fajnego !dlatego oprocz hymnow pochwalnych na temat rozmaitosci ciuchow na allegro dorzucam i troche krytyki -tego co mnie tam denerwuje a nie dziewczyn kupujacych....drobna roznica a jednak.... I macie racje ,jestem zadowolona ,ze mam takie sklepy kolo siebie i nie mialam na celu jakiegos wywyzszania .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Antyfanko ....każdy , kto chce kupić sobie ubranie na allegro ,czyta opis i jak ma ogólne pojęcie o jakości materiałów , czy o stanie ciuszka , to wyznacza sobie daną cenę - jaką warto dać !!! .przynajmniej ja tak robię - jak wygram to jet ok, a jak ktoś mnie przebije cenowo - to jego sprawa i jego porfel ...i tak jeśli chodzi o sukienkę , którą pokazałaś - to gdyby była w moim rozmiarze dałabym taką samą cenę - bo jest to ładny ciuszek z EXTRA materiału na lato i w stanie idealnym ( czyli nowy bez metki - tak określa stan rzeczy ta sprzedająca - wiem , bo tam kupujemy z koleżankami ), i sądząc po danym komentarzu osoba , ktora dała taką kasę też jest zadowolona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria jolanta
oburzające..nie mogę patrzeć na te ubrania na aukcjach. Ktoś je kupił za 2,3 zł, czasami za 5 a próbuje sprzedac z dużym przebiciem. Może też powinnam zająć się tym biznesem ;-). Tym bardziej, ze mam talent do wyszukiwania w lumpeksach ładnych, młodzieżowych ciuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfanka-wisni
Jesli chodzi o KOKI77 to jest jeszcze jedna "krolowa" allegro (nie mam na mysli zanety-respekt) u ktorej kupuje sie kazda szmire !Zobaczcie jaka ona ma miesiecznie sprzedaz ponad 130 sztuk a jaki towar ...powiedzmy szczerze ,jedyna ich zaleta jet duzy rozmiar-tak poszukiwany i znane metki -to dla tych co ma znaczenie metka !Czym to tlumaczyc?chyba tym ,ze ona i inne sprzedajace maja swoje stale klientki ,ktorym sie nie chce ,czy nie maja czasu itp. aby poszukac u innych ciekawych szmatek.... Jesli chodzi o te linki z tanimi ciuszkami to popieram,wlasnie od takich malych sum powinni wystawiac co jest rzadkoscia,a ona ma przede wszystkim maly stan punktow aby wygorowac ceny .....ot cala tajemnica!Wlasnie od takich osob z malymi punkcikami mozna kupic tanio i fajne rzeczy a u stalych sprzedawcow ceny sa podbijane przez klientki albo znajomych?czesto bez sensu-przyklad KOKI77 i wielu innych ,ktorych nickow teraz nie pamietam ale napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×