Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość Bella-dona
Ma kilku teraz nie pamietam jak sie zwa ale jutro napisze , ale rzadko kupuje ponownie u tego samego -tak jakos wychodzi choc staran sie kupowac przynajmniej 2 rzeczy u jednego aby obnizyc koszty wysylki ale tego lata najwiecej rzeczy kupilam sama w lumpeksach -wychodzi duzo taniej niz na allegro kupuje za 6-10 zl Te Zanete znam z ulubionych sprzedawcow ale tylko raz kiedys kupilam bluzke u niej ,ma fajne ciuszki ,to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
no i teraz ma promocje,ę przy zakupie 3 fatałaszków przesyłka jest gratis. Napisz jutro trochę o tych swoich sprawdzonych to poszperam co tam u nich ciekawego. Wiesz z lumpeksami to jest tak,że w małych miastach nie ma za bardzo wyboru, są jakieś tylko śmierdzące ciuchlandy,że aż się nie chce wchodzić, a do większych miast za bardzo nie mam kiedy jechać (2 maych dzieci :( dla mnie zakupy na allegro są poprostu wybawieniem. i może się to wydać komuś śmeszne, ale dzięki tym ciuszkom poprostu odżyłam i wyszłam z depresji związanej z tymi swoimi kg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
Dobra wynienie kilku sprzedawcow z moich ulubionych : nemezis-n2 super babka Dar 771 kwidzyn1 papicek Rosabell FreeYa-super! Antje1 Staniki :dana5555 kasiaostr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
dzięki ;) ide popatrzeć pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
To tak na biegu wypisalam ja z Wawy jestem i tylko na moim osiedlu mam 2 super ciucholandy gdzie za grosze kupuje raz tez kupilam worek w hurtowni i sie z siostra i kolezanka ubralysmy na cale lato i dla siebie i dla dzieciakow, masz racje ja tez odzylam dzieki tym ciuchom i mniej sie przejmuje kg i bielizne seksi wykopalam ,maz zachwycony,pozdrawiam!Super topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
Jeszcze jedno >>>>>>.mam duzy biust E 85 od lat marzylam o pieknej bieliznie i wlasnie dzieki allegro mam i z tego najbardziej sie ciesze ,pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
i o najważniejsze,że nie kosztuje to pół wyplaty :p Narazie ,dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Bella-dona ...dawaj namiar na seksowne biustonosze , ja kupuję najczęściej w Triumphie , ale brak jest kolorów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Ja mam rozmiar 80/85 D i tez mam spory problem z kupnem seksi bielizny - Allegro to jedyne wyjscie. Jaki rozmairek cie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
....to zależy ...około 95 D...to zależy jaki fason , bo w Niemczech kupowałam 100 C ...ale coś fajnego , kuszącego by się przydało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
Belleteyn ja mam taki sam jak Twój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Wrzucam pare linkow 'cyckonoszy' :-) ktore mi sie spodobaly. Nie sa to biustonosze od jakichs sprawdzonych sprzedawcow tylko takie, ktore mi wpadly w oko: http://www.allegro.pl/item116032872_romantyczny_george_85d.html http://www.allegro.pl/item115039570_sliczny_rozowy_biustonosz_z_wzorkami_r_90d.html http://www.allegro.pl/item115999111_secret_possesions_sliczny_nowy_staniczek_85_d.html http://www.allegro.pl/item116018383_elegancki_nieusztywniany_brudny_roz_90_d.html http://www.allegro.pl/item115072215_jeansowy_lupoline_na_duzy_biuscik_.html http://www.allegro.pl/item115580809_piekny_vanity_fair_rozm_90_d.html http://www.allegro.pl/item116257295_b_b_for_hm_sliczny_koronkowy_staniczek_85d.html I tu jeden, od sprzedawcy, od ktoergo kupilam, i z ktorego jestem bardzo zadowolona: http://www.allegro.pl/item115761287__kor_efektowny_rozowy_staniczek_85d.html Sprzedwca ma nick AKOR. A jesli chodzi o zarzuty, ze hcinszczyzna -zdarzalo mi sie miec super biustonosze, wlasnie chinskiego pochodzenia. Mysle, ze wystarczy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
ten ecri mi sie podoba :) A wogóle szukam ładnego w cielistym kolorze, aby mieć pod półprzeźroczyste lub białe bluzeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
jesli chodzi o staniki i bielizne to trafiaja sie super od : Ela M-N, New Alante aknerzam2 sara3 Anitka016 SYLULA ja mam kilka fajnych seksi,a najwazniejsze ,ze i trafiaja sie miseczki F,G,H i to bardzo ladne czyc koszulki w rozmiarach 54 naprawde allegro to kopalnia takich perełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
...o dzięki ...właśnie sobie przejrzałam i chyba zaryzykuję , interesuję mnie tylko NOWE ...nie ktrórych fasonów do tej pory nie nosiłam , ale spróbuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja trochę z innej beczki. Możecie wierzyć lub nie ale ja Wam zazdroszczę. Jestem typowym chudzielcem, rozmiar ubrań 36 - ale do czego zmierzam. Wczoraj kupiłam sobie śliczną tuniczkę, odciętą pod biustem, na ramiączkach. W sklepie było wszystko ok. W domu jak zdjęłam stanik to z przerażeniem stwierdziłam że w miseczkach tuniki nic nie ma - płasko jak po przejechaniu walca. Zazdroszczę Wam właśnie tego, iż każda bluzeczka w tym właśnie miejcu leży na was idealnie. Kobieta powinna mieć tu i ówdzie - pamiętajcie - pełny i apetyczny dekold zamiast wklęśniętego kaloryfera. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Cześć ..JedynaTakaNaŚwiecie ..no troszkę się dziwię , że kupiłaś tunikę odcianą po biustem -bo taki fason jest typowo dla cycastych babeczek ( nie tylko puszystych ) ...no widzisz ....a ktoś by pomyślałam , że nosząc 36 , to z ubiorem się fajnie - nie ma żadnych problemów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
ja powiem tak ....nadmiar ciala stanowi problem no i zbyt mala waga rowniez,mam taka chudziutka zakompleksiona kolezanke ktora zachwyca sie moimi obfitymi ksztaltami zwlaszcza biustem ktorego ona nie ma nawet A,no tak,wtedy jest mi ze soba dobrze ale ja uwazam ,ze ona tez niepotrzebnie biadoli bo do kazdej figury mozna dobrac ciuchy aby fajnie (na miare swych mozliwosci) wygladac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
do >>>>okraglej jak balon jesli chodzi o UZYWANA bielizne to jesli jest to super sprzedawca i ma w opisie stan JAK NOWA (ja tylko na taka sie decyduje)to uwierz mi ,rzeczywiscie trudno dopatrzec sie jakis oznak uzywania sa to czesto rzeczy z wystawy -przykurzone czy z pokazow mody ...naprawde warto sie skusic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
....acha ..dzięki , bo wiesz to jest kolosalna różnica , chociaż ze sklepu -teraz , kiedy jest tak gorąco i parno i mało kto jest nie przepocony ,to nie wyobrażam sobie przymierzania staników....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Ja sie dalam ostatnio naciac. Kupilam na Allegro sukienke na ramiczkach (choruje na taka od dawna). Niestety opis byl wyjatkowo niedokladny (pani napisala ze dl. sukienki to 110 cm od pachy, a jest to sukienka 'kiszeczka', ktora moze byc i waska i szerkoa, tylko jak jest szeroka, to jest krotak, wiec ma ona dlugosc ok. 95 cm na mojej slusznej osobie). Poza tym, pani przyslala mi paczke w porozrywanej strej kpercie z pozamazywanymi strymi adresami. Koperta byla totalnie porawa a za pczke dalam 7,50! Po meich mejlach pani napisala, ze ona tak samo nadziala sie na ta kiecke jak ja, i ja sprzedala wiec i ja moge ja sobie odsprzedac. Na moj kolejny mejl, odpisala ze jak moge tak traktowac samotna matke (nawet jesli nia jest, to czy daje jej to prawo do naciagania ludzi). Spasowalam. Podaruje jej te pieniadze. Ale przykro mi, bo moje zakupy na allegro jak dotad byly wolne od kontaktow z naciagaczmi. Reasumujac od pani: teresagajda (to jick na allegro) trzymamy sie z daleka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Cześć , wiem z czym problem mają niektórzy sprzedający na allegro - ubraniami szytymi ze skosu .Rozciagną to maxymalnie i cieszą , że mają duży ciuszek ...i aby opchnąć jak najdrożej ...tak właśnie nacięła się moja kumpela u Kini na allegro , rozmiar był 50/52/54/56 , tego już nie mogę zrozumieć ...jak można podać taką rozbieżność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
zgadza sie. Przeciez jednak rozmiar 50 a 56 to spora roznica. Najbardziej jednak denerwuje mnie nie pomylka tej pani a jej podejscie do mnie. Wypwoeidzi w stylu 'ja nosze rozmair 48 a na mnie byla za duza, widac nos i pani wiekszy rozmair' sa nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
ooo. ..no to jest bezczelne ...jednak na allegro różni ludzie bywają , tak jak i w sklepach ..kupiłam parę sztuk biustonoszy na allegro - ciekawa jestem , czy dobrze trafilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
To jak trafisz to daj namiary na sprzedających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo---------------
dziewczyny, a może znacie jakieś sprawdzone sklepy w stolicy, w których nie trzeba wydać fortuny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska
przykro mi ale ja z Łodzi jestem a i tu nie ma zadnego porzadnego, poza C&A do ktorego moznaby spokojnie pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
hej..ja raczej też nie pomogę , ponieważ preferuję kupno na allegro lub z katalogów wysyłkowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska
"Okragla jak..." pisalas jakis czas temu, ze zamowilas w bon prix ciuszki i czekalas na przesylkie i jak Ci sie podobaja i jak Ci sie je nosi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Lisska,długo czekałam na paczkę z BonPrixu,i jak doszła to w 50% byłam zadowolona,bo jakościowo to tak sobie ,a cenowo w moim rozmiarze drogo , jak jasna cholera. Zadowolona jestem z kostiumu...więc raczej będę szukała okazji na allegro ,u sparwdzonej , miłej kupującej:np http://www.allegro.pl/item117142459_oliwkowa_z_drewnianymi_kolkami_chapter_xxxl_50_52.html http://www.allegro.pl/item117142459_oliwkowa_z_drewnianymi_kolkami_chapter_xxxl_50_52.html http://www.allegro.pl/item117818927_zmyslowa_elastyczna_koronka_m_s_mode_50_52.html Obkupiłam się ijestem bardzo zadowolona,bo w taki upał mogę sobie zmieniać ciuchy....bezproblemowo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×