Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość allegros
Piękna ta tuniczka :)) ja uwielbiam dłuuugie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
Witaj bea67! Jasne ciuszki Ulla Popken są też fajne. Ostatnio kupiłam świetną elastyczną katankę, no i nie ma problemu z rozmiarówką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Jesli chodzi o kolory to lubie prawie kazdy, oprocza szarego, zoltego i 'majtkowego' rozu. Najbardziej chyba lila, niebieski i czerwone wino. Aha chcialabym wam dac namiar na kolejna pania u ktorej mozna kupic fajne ciuszki w sporych rozmiarach: http://allegro.pl/show_user.php?uid=5299293, pani ma nick XeLka_sklep, rzeczy sa nowe. Ja kupilamn sobie u niej spodnice (jeszcze nie dostalam) mama (52/54) top (przeslodki) i spodnice(tez jeszcze nie dostalysmy). Ale juz po tym topie mozna stwierdzic, ze sa to fajne ciuszki, i nawet niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Belleteyn dziękuję , ten top z koronką śliczny , także mi się podoba ...na razie mało ma komentarzy , ale biorę ją do obserwacji.. a jeśli o kolory to także podobają mi się odcienie lilii i wrzosu , np http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=115606751 , ale to jednak czarnego mam w dalszym ciągu najwięcej - spodnie to prawie wszystkie..tylko różny krój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak preferuję czarny:) w końcu czarny wyszczupla hihi, a w ogóle czy to ważny jaki kolor?Ładnemu we wszyskim ładnie, a takie w końcu jesteśmy, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
..o tak Aniulka ...masz rację , tylko te kolory mają jakieś znaczenie , moja sąsiadka uważa , że takie ciuchy się nosi , jaki ma się charakter...tak mi chce dogryźć , jak wisi pranie na balkonie .....a ja Jej tłumaczę , że trudno mi chodzić w jaskrawych kolorach , tak , jak ona , bo nie jestem taka krzykliwa na męża , jak ona ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dobrze jej powiedziałaś:) ale z tego wynika...o kurcze, jestem czarnym charakterem!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
no ..widzisz , ja też się okazuje !!!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska
Witam Drogie Panie:-) wszedzie trabia ze czarny wyszczupla, od malego uczyli, ze czarny sie nie brudzi (glownie chodzilo o buty, kutrki i spodnie i torebk ) i tak sie ubieralam, ale w tym roku zmienilam calkowicie styl: kupilam jasnkrawo-zielone spodnie, pomaranczowe, zolte i czerwone koszulki i bluzki, kilka bialych rzeczy biale szpileczki i torebke i czuje sie swietnie. Polecam choc jeden "inny" ciuszek a zobaczycie jak sie inaczej poczujecie:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Lisska...jakoś w jaskrawym niespecjalnie bym się czuła , lubię stonowane kolory , bo oprócz czarnych ciuchów mam pełną paletę brązów , gdzieniegdzie bordo i sporo spodni w takim stylu http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=116080850 do których białe bluzeczki dają mi poczucie dopełnienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska
Najwazniejsze, zeby sie dobrze czuc w tym co sie nosi a kolory niekoniecznie musza byc jaskrawe, sa przeciez tez bardziej stonowane. Nie myslalas np o blekicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Lisska masz rację , chociaż w błękitach i granatach jest mi nie do twarzy , to strój kąpielowy mam właśnie w tych kolorach i lepiej się w nich czułam niż w kolorze czerwono-czarnym( kostiumie kąpielowym ) ...jeśli miałabym wybierać w innej kolorystyce to prędzej w zieleni , kusi mnie coś kupić , bo ładnie komponuje się z opalenizną ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
witam kobietki u mnie w kolorach przeważa czarny ale nie dlatego że wyszczupla tylko dlatego że mnie wycisza...od grudnia też jestem w żałobie więc kolor jest jak najbardziej wskazany uwielbiam natomiast różne odcienie zieleni,niebieski ale stonowany i czerwień jeśli chodzi o buciki to w szpilkach już od dawna nie biegam chyba że jakaś poważniejsza imprezka i to nie za wysokie....człowiek ciagle zabiegany więc butki muszą być wygodne a wczoraj zaszalałam i kupiłam jeansy z allegro ....a co tam życie takie krótkie jest pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hej syrenucha a jeansy lubisz gładkie , czy z ozdóbkami ? ...ja też kupiłam jeansy z haftem , ale wraz noszę częściej gładkie lub CZARNE jeansy.....hi..hi..i znowu tem czarny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
no hej jeansy noszę zregóły gładkie chociaż podobają mi się z haftem i małymi ozdóbkami nie lubię natomiast cekinów i koralików......moja córka takie nosi jeśli chodzi o kolor to lubię niebieski ,mogą być starte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Na fali waszej dyskusji postanowilysmy z mama zrobic przeglad swoich szaf - moze bedziecie czyms zainteresowane. Zapraszam na Allegro, nick - Belleteyn :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
dzięki ... Belleteyn ..oczywiście zajrzymy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
dzięki ,dzieki.........na pewno zajrzę jakby co czy możesz podać jakąś szybszą informację oprócz nicku bo czasami czas mnie ogranicza i muszę szybko korzystać z kompa z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
wpadłam sie przywitać i życzyć miłego dzionka ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
zapomniałam ,dzięki za stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Nie ma za co:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn, może też cos fajnego znajde:) a w ogóle- pozdrówka z pięknego gorrrącego Poznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
Hej dziewczyny! Mi się podoba BAAAARDZO !!! Ciuszki Belleteyna też, tylko na mnie a duże :(( Pozdrófka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska
Witam Drogie Panie:-) nastepne ostrzezenie, nie kupujcie u "atlantax" sprzedaje towar bonprix w wyzszych cenach a po co przeplacac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×