Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiooooooooola

co byś zrobił gdybyś wpadł z dziewczyna która na prawde kochasz??

Polecane posty

Gość roberttt28
uuuu współczuje... nie miła sprawa... ale zobaczysz poznasz odpowiednia dziewczyne i niedługo pewnie bedziesz miał takiego szkraba jak ja , albo dziewczynke:) życze ci tego bo widze ze madry i rozsadny chłopak jestes ... ja teraz mysle o córeczce ( tak po cichu:P) spodobało mi sie to ojcowanie nonie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tez płakał
ze szczęścia jak dowiedział się o dziecku i chodził dumny jak paw dzis juz nie pamieta o tym dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno sie zrobiło
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak..........
ja też chcę córeczkę i jeszcze jednego syna..tak w sumie mieć 3..ciekawe co moja na to hmm dzisiaj zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak..........
no co ty jak nie pamięta o dziecku..nawet jeżeli jest kryzys w związku to dziecko jest z jego krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberttt28
... aż mnie Sylwia- zona sprawdziła co ja tu robię:):P \ ...ale poszła usypiać synka:) i tak nie mysle o zdradzie i ona mi ufa- ja jej tez no to jeszcze troche popisze z wami i sie zmywam do zony jak syn zasnie, przeciez sama spac nie moze:P---> trzeba o córce pomyslec:P:P- zartowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak..........
:D moja też już na mnie podejrzliwie spogląda..gdyby wiedziała co ja tu piszę..nie pokaże bo powie ,że mięczak ze mnie..albo będzie dumnie zadzierać noska:D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tez płakał
no tak od 3 lat z nim ne rozmawiał, nie widział go, nie chce go chłopaki nawet gdyby wam cos nie wyszło to nie zapominajcie o swoich pociechach, one tak bardzo ws potrzebują przepraszam za tę smutna nutkę i zyczę wszystkim dzieciom wspaniałych ojców, a ojcom dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak..........
to naprawdę smutne typ ma chyba nasrane pod deklem-sorry..ale tak myślę ja sie nawet nauczyłem ,ze jak takiemu małemu dziecku cos sie obiecuje piłkę , ślizgawkę to trzeba dotrzymywać słowa...tym bardziej że jestem jego tata a on patrzy we mnie jak w obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberttt28
chyba ktoś tu sie czasem podszywa;> ...a pewnie ze patrzy na ciebie jak w obrazek!! pamietaj o tym !! mój juz zaczyna brykac, jeszcze troche i go na boisko zabiore ( z mamusia oczywiscie) nawet "tata"mu sie czasem uda powiedziec,ale mama powiedział najpierw...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak.......
mój juz kopie w piłkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwyfacet
no pewnie ze bym sie nim zaopiekował i żona tez!! dziecko to skarb! jak mozna nie kochac takiego małego szkraba tez bym chciał tak do roberttt28 zazdroszcze Ci tej twojej żoneczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale gdzie wpadł
Na piwo? Na imprezkę? Na sąsiadkę? Precyzyjniej proszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillllooo
roberttt28 a gdyby ci sie trafiła córka wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberttt28
był bym w 7 niebie mic takie dwie księżniczki w domu...:):) z córki równie byłbym zadowolony ale mam synka z czego bardzo sie ciesze a teraz poczekam na córeczke, a oze to i dobrze ze chłopak był pierwszy, bedzie bronił siostre!! :) juz nawet wymysliłem sobie imie dla córeczki:P:P... i zonie sie podoba bo zdradziła mi ze tak ja mieli kiedys rodzice nazwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten...
a jak bys ja nazwał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberttt28
a co ja tak bede opowiadał na forum ide do żony mojej kochanej... ...byćmoże Oliwka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka-Obrzydliwka
jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omennn27
wycałował bym ją ze szczęścia!!!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onekk
kazał usunąc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×