Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EFSka

Czy ktoś słyszał o firmie Euro Finanz Service

Polecane posty

Gość tomo
Ja właśnie jutro jadę na szkolenie podstawowe z firmy Euro-Finanz-Services Sp. z o.o. (www.efs-ag.pl) Jest to całkiem inna firma niżę Euro Finanz (www.euro-finanz.com.pl). Mówiono mi iż szkolenia są darmowe jedyne jakie będę musiał ponieść koszy to przy drugim (darmowym) szkoleniu to koszty noclegu, wyżywienia i dojazdu. Jak rozmawiałem z ich przedstawicielem mówił, że jeśli przejdę przez etapy to będę zatrudniony na umowę zlecenia z późniejszą możliwością przejścia na umowę o pracę co się łączyło z awansem. Jutro jadę na pierwsze szkolenie i dam znać co ja o tym sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex
Popieram tomo, są dwie firmy o podobnej nazwie, ja pracujekrótki czas dla tej firmy, poniosłam koszty tylko jednego szkolenia, reszta szkoleń jest za darmo, ludzie którzy tam pracują sa zadowolenia z tego co robią, doradcy nie namawiaja ludzi do niczego, wiem bo miałam juz spotkania, jeśli ktos chce skorzystać to korzysta jeśli nie nic sie nie dzieje.A wczasie rekrutacji powiedziano mi ze na rynku działa firma w Poznaniu o podonej nazwie, i ze ma niezbyt opinie wśród ludzi, jak na krótki początek jestem zadowolona, a nie jestem osobą którą łatwo do czegos przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonsens
szkolenia faktycznie sa bezpłatne, zarobki konkretne, uzależnione od ilości podpisanych umów a sama praca to taka trochę bardziej wyrafinowana forma akwizycji, opierająca się na zasadzie poleceń tzn. robisz analize finansową pani kowalskiej, dobierasz najkorzystniejsza dla niej forme ubezpieczenia lub tym podobne, zadowolona pani Kowalska poleca Cię swoim znajomym, podając Ci namiary na nich, celem każdego następnego spotkania jest zdobycie kolejnego nr telefonu lub adresu i umówienie spotkania i tak wędrujesz od pani Kowalskiej do Nowakowej, Bednarkowej, Polakowej itd itp im więcej umów podpiszesz tym grubszy bedzie twój portwel w dniu wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiliannna
Chciałabym coś nadmienić co do EFS-u firma bardzo dobra dająca duże możliwości rozwoju ALE ja zrezygnowałam nie dlatego ze jest to firma strukturalna (Ludzie takie firmy to w tej chwili największy pieniądz!!!) Chodzi mi tu o produkty EFS-u. Ani Mega Profit Ani Nawigator nordei to nie są absolutnie najtańsze produkty tego typu. Dałam przeczytać warunki ogólne tych produktów ludzią ktorzy sie na tym znają od lat 100% alokacji to taka sama ściema jak i oki 12% zysku w skali roku(przy czym mowi się ze to przeciez może być duzo duzo więcej?!). Niewieżcie w to ze EFS jest w 100 % niezależny i bezstronny jesteście agentami (przedewszystkim) mega profitu i nawigatora. Jezeli nie wiezycie idzcie z warunkami ogólnymi do jakiejś firmy ubezpieczeniowej pogadajcie z kimś kompetentnym gwarantuje ze przedstawi wam ubezpieczenia z funduszem inwestycyjnym 3 razy tańsze...lub inwestycje typu Mega Profit. Dla tych ktorzy skusili sie na Nawigator lub Mega profit chciałam tylko powiedzieć że wszystko co zmusza ludzi do oszczędzania inwestowania jest dobre. Rygor finansowy pozwala osiągnąć niezależność przy długotrwałym oszczędzaniu. Powiem jeszcze tylko tyle ze poszukując klientow zaczynamy od rodziny znajomych Więc tu prośba nie wieżmy we wszystko co nam ludzie mówią tylko sprawdźmy to dokładnie a produkty efsu (bo tak naprawde te co wymieniłam to właśnie produkty tej firmy) a nie wciskajmy je wujką mamą dziadką znajomym bo to nie są tanie rzeczy...a na rynku finansowym są teraz takie możliwości ze można miec cos lepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badger_147
witam Czy mógłby mi ktoś udzielić informacji o pracy w firmie Euro Finanz Service Sp. z o.o. z ul. Aleje Jerozolimskie 33/11. Poproszę tylko o rzeczywiste informacje od ludzi, którzy tam pracują lub pracowali i ukończyli szkolenie. Większość ludzi wypowiada sie na forum co nie miała do czynienia z tą firmą. Nie mylcie tej firmy z Euro Finanz w Poznaniu czy Szczecinie. Na rozmowę szedłem nie wiadomo do jakiej firmy bo w ogłoszeniu nie było podane (teraz się nie dziwie skoro po internecie chodzą takie informacje). Wystrój biura budzący wiele do życzenia... Ja pozytywnie przeszedłem rozmowę kwalifikacyjną i zostałem zaproszony na kurs, który ma się odbyć w Radomiu za 140zł (rozumiem opłatę, gdyż nikt nie będzie wam sponsorował wycieczki i szkolenia, a później rezygnujecie). Niestety zrezygnowałem, gdyż przeczytałem wasze opinie. Dostałem telefon od kogoś z firmy, że bardzo pozytywnie przeszedłem rozmowę i że są bardzo mną zainteresowani (nie widzę w tym nic dziwnego gdyż studiuję na PW i nie jestem żadnym bezrobotnym lub coś takiego). Może mówią to każdemu???? tego nie wiem i bardzo proszę o prawdziwe informacje na temat tej firmy. Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrolowany
Euro Finanz Service Sp. zo.o. firma założona 40 lat temu przez Otto W. Każdy broker i pośrednik finansowo ubezpieczeniowy tak działa. Podstawą są polecenia. Co z tego, że prowizje wypłacają po pół roku i robią problemy z przelaniem na konto, bo znów czegoś zabrakło. Po roku, od kiedy przerwałem współpracę mam niewyjaśnionych 5 prowizji. Pozornie się opłaca, ale w ostatecznym rozrachunku włożysz więcej w dojazdy, fundusze reprezentacyjne(kawa, gajer,...), niż zarobisz. Pierwsze 2-3 targety robisz od ręki. Ale potem klops. Najpierw trzeba włożyć dużo pracy i już pożegnać się ze znajomymi chyba, że mają luźną kasę. Ale to inna sprawa. Programy są niedopasowane do klienta. Kiedyś trzepali Navigatora w Nordei, potem P70 i P70+ w Gerlingu. Jeśli potrzebujesz byle co, to zapraszam do współpracy. Jeśli idzie o serwis tak zachwalany, to jest do bani i rzadko kiedy spotkasz się z doradcą. No może w pierwszym roku lub dwóch latach, kiedy mogą cofnąć mu prowizję z niedopilnowanie klienta. Trafiłem na kierownika, który miał gdzieś podopiecznych. Student trzeciego roku ekonomii, który dobrze się prezentował i był obcykany w Z. Ziglarze i innych klasykach sprzedaży. Następny kierownik olewał moje serwisy i umowy podpisane z poprzednim kierownikiem, bo to nie jego kasa. To znaczy, że cała piramidka zależy od Ciebie, bo musi Tobie zależeć na utrzymaniu poziomu. To rozumiem. Szkoda, że bazują na instynktach ludzi, którzy myślą poważnie o przyszłości w wieku 20-30 lat, tylko trochę się przeliczą w swoich możliwościach finansowych. DORADZTWO O KANT DUPSKA. Programy? Po roku dwóch latach jestem parę tysięcy do tyłu. Szkoda, że polecałem to znajomkom. Mam ogromnie dużo zastrzeżeń do tej firmy. Odradza, chyba że macie ochotę być "wywalonymi po całości". Dobry sprzedawca ubezpieczeniowy nie odwala chałtury. A co do potrzeby szkoleń to racją jest, że obowiązują wszystkich. Nawet po finansach i bankowości trzeba umieć sprzedawać produkty finansowe. Czytania OWU nie nauczą Cię na studiach, ani szkoleniowcy z jakiejkolwiek firmy. Albo jesteś zainteresowana albo sprzedajesz co popadnie wierząc, że klientowi nie stanie się nic nieprzewidzianego. Doradca nie może nie być niezwiązany z głównym dostawcą, a tak jest w przypadku EFS i reszty spółek. Dla spokojnego sumienia radzę poświęcić rok czasu przygotowań do takiej pracy, a potem odpowiedzieć sobie czy ma się ochotę. W żadnym wypadku nie porzucać dotychczasowego zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrolowany
EFS ma wiele wad i nie polecam. Szkolenie rzeczywiście zwróci się po pierwszej umowie, ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana2222222
Hej!!! Nie dajcie sie oszukac. Pracowalam dla firmy Euro-Finanz-Service Sp. z o.o prawie pol roku.Do firmy wprowadzila mnie dobra kolezanka, ktora obiecywala duzo... Niestety dalam sie namowic. Na poczatku wszystko bylo ok, praca przyjemna w eleganckich ciuszkach, wyjazdy na szkolenia(oczywiscie platne ok 200zl), mile towarzystwo i dyrektor tez ok. Niestety tylko na poczatku . Bzdura jest ze mozna zarobic duzo nie wkladajac w ta prace wiele wysilku. Jak juz sie zacznie to ciezko z tym skonczyc a wymagania rosna.Klientow trzeba szukac na wlasna reke. Zaczyna sie od rodziny i znajomych od ktorych trzeba brac polecenia. Pozniej gdy znajomi sie koncza trzeba kontaktowac sie z calkiem nowymi osobami. A z nimi bywa roznie. Nieraz umowilam sie i zastalam zamkniete drzwi albo bylam potraktowana chamsko... Ale nie to jest najwazniejsze. Podobno przeprowadzone analizy trafiaja do ekspertow ktorzy szukaja najlepszych rozwiazan... G.... prawda!!! Klientom wciska sie produkty ktore sa najbardziej oplacalne i wcale nie tanie(glownie Nordei i Gerlinga) i zajmuja sie tym osoby ktore sa w firmie od 2-3 miesiecy. Po prostu trzeba miec gadane i wcisnie sie klientowi wszystko. Wystarczy w umiejetny sposob naopowiadac bajek. Szkolenia sa obowiazkowe i nikogo nie interesuje ze nie masz tych 200zl + koszty dojazdu. Fakt ze na poczatku za kazda umowe dostajesz ok 100zl (pieniadze sa wyplacane po 3 miesiacach) ale w momencie gdy klient przestaje oplacac skladki , prowizje za niego trzeba im zwrocic. Oczywiscie nikt o tym nie mowi wprost. Wszystko wychodzi w momencie gdy przestajesz dla nich pracowac. Umowa nie zlecenie a umowa partnerska napisana w taki sposob ze ciezko sie czegokolwiek doczytac- trzeba sie na tym znac. Szkolenia to nic innego jak przyspieszony kurs psychologii!!! Pan Dyrektor wciska kit jaki byl kiedys biedny i jak sie dorobil w tej firmie a wszyscy managerowie mu przytakuja i opowiadaja bajki o kolorowym zyciu dzieki EFS. Moze to i prawda tylko nikt nie mowi o tym na czym zarabiaja. Prawda jest taka ze EFS to piramidka i ci co sa na gorze maja prowizje od wszystkich ktorzy odwalaja czarna robote czyli od nas. Ich zadaniem jest werbowanie do pracy nowych pracownikow. Poza tym zeby otrzymac \"awans\" trzeba znalezc oprocz klientow min. 5 pracownikow. Wymagan za duzych nie maja, tak naprawde do pracy wciagaja kazda chetna osobe i nie wazne czy ktos ma doswiadczenie w finansach i jakie ma wyksztalcenie. Najwazniejsze zeby byl ufny i wszystko robil tak jak mu kaza. I uwaga na umowe!!! Niczego nie podpisujcie i nie pozwolcie zeby ktos ja podpisal za was(nawet do tego sa zdolni). PODSUMOWANIE: wiecej stracilam niz zyskalam(pieniedzy, nerwow i czasu). Nie warto sie w to bawic. A jezeli ktos obiecuje zlote gory to warto to najpierw sprawdzic. JA ODRADZAM JAKIEKOLWIEK KONTAKTY Z EURO-FINANZ-SERVICE BO TO BANDA OSZUSTOW I NACIAGACZY. Ps. chociaz juz nie pracuje to musze na ich konto wplacic prawie 1000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenocini
Tak, zdecydowanie trzymajcie sie z daleka. Oni nie maja pojecia o wielu rzeczach. Ja niestety jestem oszukanym na 25 tysiecy złotych ih klientem... Nie bede wiecej komentowac. Jesli ktos ma ochote podjac jakas akcje słuze pomocą, chetnie zaangazowąłabym media....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutownica
Byłam dziś na rozmowie w EF (nie service) w Warszawie przy ul. Białej 3/122. Co do wypowiedzi poprzedników o wyglądzie biura całkowicie się zgadzam, kilka krzeseł, porysowany stół i w regale rząd segregatorów (zapewne pustych). ,,Pan Dyrektor" stylizowany na....chyba na Niemca (bo i firma rzekomo ma niemieckie korzenie z zainteresowaniem przeglądał moje CV. Pierwszą rzeczą jaka go jednak interesowała była natychmiastowa deklaracja wzięcia udziału UWAGA!!!! W PŁATNYM SZKOLENIU (absurd) w Poznaniu. W międzyczasie ,,sekretarka" podała panu kawę w styropianowym kubku na porcelanowej filiżance ( cóż za biznesowa elegancja). Oprócz mnie na spotkaniu były inne osoby, w miarę zadawania coraz bardziej szczegółowych pytań ,,Pan Dyrektor" dawał kolejnym osobom dość agresywnie do zrozumienia, że już na nich pora i że zapewne nie są zainteresowane pracą. Ja nie pytałam o nic, miałam jedynie szyderczą minę w miarę upływu spotkania. Mimo tego, że o nic nie spytałam usłyszałam, że zapewne też nie jestem zainteresowana, pytanie: na podstawie czego ów profesjonalny HR-owiec tak przypuszczał, może mojej miny, haa haa haa. To co mówił na temat tej prężnie rozwijającej się firmy było jednym wielkim bełkotem, im więcej pytań otrzymywał, tym bardziej się gubił w tzw. zeznaniach. Wniosek nasuwa się jeden EURO FINANZ - OSZUŚĆI i NACIĄGACZE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutownica
oczywiście nie na filiżance, a na spodku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CONTI198
Witam serdecznie wszystkich Formowiczów, aż ciarki przechodzą czytając te wszystkie posty ale najwidoczniej to wszystko prawda. Moja mama dziś wróciła z takiej rozmowy kwalifikacyjnej, w firmie Euro Finanz. Chęć podjęcia dodatkowej pracy, (bo wiemy jak jest) ciekawa oferta zamieszczona w prasie że zatrudniają emerytów i rencistów do segregowania papierów czy wypełniania druczków skusiła moją mamę. Wszystko fajnie i przyjemnie zarobki od 800 do 1200 zł można wykonywać prace w domu itp itd... jednak po powrocie do domu i po dowiedzeniu sie że jest jakieś obowiązkowe płatne szkolenie 150zł pod poznaniem ( firma jest w łodzi ) skusiła wszystkich w domu do sprawdzenia jej wiarygodności i proszę...Ile przykładów wyzysku i krętactwa, identyczne opisy sytuacji i pomieszczeń firmy oraz nazwy,dwa małe pokoiki zero dokumentów komputerów, jedno biurko rozkładane krzesła.(czyli 10 minut i firmy nie ma:)do tego brak strony internetowej na wizytówce a raczej POTWIERDZENIU bo taką nazwę nosi ta plakietka. Ale do meritum na innym forum znalazłem poszkodowanego który podaje dane identyczne z tymi które otrzymała moja mama, poniżej podaje link i pełne informacje zawarte na wizytówce. Super że są takie fora i przestrzegają przed takimi fałszerzami stokrotne dzięki i współczucie dla oszukanych. Dodam jeszcze raz że sytuacja miała miejsce w łodzi 90-554 na ulicy łąkowej 29. (miejsce firmy ) Pozdrawiam http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=2352637&start=150 Euro finanz (Doradztwo finansowe i Usługi w Zakresie Inwestycji i Lokat Kapitału Spółka z o.o.) CENTRALA Euro-finanz Sp.z.o.o ul.Polna 7 62-006 Kobylnica tel:061-815-00-18 Dyrekcja Generalna -Biuro Poznań ul.Gwarna 13, 61-702 Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbowana wkręcić
witam, potwierdzam, że to naciągacze - w internecie na tę firmę naciąga Pan Maxymilian Gronek!!!! jeśli widzicie ogłosznie od niego - nigdzie nie idźcie. Wczoraj byłam na rozmowie w Warszawie, ul. Biała3 pok.122, biuro tragiczne, rozmowa z Panem dyrektorem (gość który bladego pojęcia nie miał czym się różni kredyt hipoteczny od gotówkowego), gadał jakieś głupoty o ankietach, mnóstwo kasy do zarobienia ale trzeba wyłożyć jedyne 295zł za szkolenie wstępne w Poznaniu:-) zapytany o zakres szkolenia powiedział, że jest tyle tematów, że trzeba by opowiadać 2 godz a nie ma czasu nato!!!! nie potrafił powiedzieć czym zajmuje się firma, ile ma pracowników, ilu doradców finansowych (można tam wg niego zdawać egzamin państwowy na doradcę finansowego), nie miał pojęcia co to Expander i Open Finance (zapytałam czy Euro Finanz to podobna działalność doradcza), w końcu powiedział, że załatwiają kredyty mieszkaniowe - zapytany z jakimi bankami współpracują, odpowiedział pokrętnie, że z Millenium (zna chyba tylko jeden bank), nie idźcie tam, nie płaćcie żadnych pieniedzy ktoś moze wie jaki urząd zajmuje się ściganiem tego typu oszustów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helu
do Oszukana2222222- Kochana awans w EFS nie jest dzieki 5 osobom które wprowadzisz jako pracowników tylko dzięki jednostką które wypracujesz....chyba zdeczko nie jestes w temacie moja droga. Poza tym nic za darmo nie ma--a że się nie nadajesz do tego-no to cóż nie kazdy jest taki sam-może ty byłabyś lepszym zwykłaym etetowcem na 8 godzin za marne 1200zł brutto miesiecznie niz pracownikiem EFS. Niestety co do szkolen- za studia sie płaci, za dodatkowe kursy które zrobisz dla siebie takze-więc jak kochana to sobie wyobrazasz? Ze wszystko dostaniesz za darmo? no cóz czasy komuny dawno mineły-społeczeństwo polskie jest nauczone tylko brać wszystko za darmo, a nic od siebie nie dać.-To wiedza jest nośnikiem zysku, który daje pieniadze.. To prosta zasada ekonomiczna..Interesujące jest to ze podobno musisz zwrócic na konto EFS 1000zł-ciekaw jestem za co i dlaczego. Mało kto potrafi przyzanć się przed samym soba do własnej porazki-że nie potrafi być wytrwałym, konsekwentnym , albo ze po porstu nadaje się tylko na zwykłego etatowca za 1200zł brutto...Lepiej więc zatem napisać że firma EFS to banda oszustów i naciągaczy, niz zrobić sobie samemu rachunek sumienia-nieprawdaż Oszukana2222222? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbowana wkręcić
DO: HELU Niezłe pranie mózgu masz zrobione! Żadna szanująca się firma nie każe płacić za wstepne szkolenie-obudź się człowieku! I powiedz mi gdzie zarabia się 1200brutto teraz? rozejrzyj się i zobacz ile się zarabia na tzw "etacikach" a nie jakiejś zakłamanej akwizycji. Popieram Oszukaną - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helu
A kto ci kazał w EFS płacić za wstępne szkolenie-pierwsze słysze! Zejdż na ziemie Próbowana- i popatrz na ludzi wokół-to są realne zarobki przeciętnego człowieka! No chyba ze ty jesteś z wyzszej sfery....to przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Próbowana wkręcić
Wstępne szkolenie kosztuje 295zł w tej zaje.... firmie - tak powiedział "pożal się Boże" pan dyrektor na rozmowie rekrutacyjnej. jestem normalna sferą a nie żadną wyższą - w tej chwili nawet na kasach w supermarketach zarabia się ok. 1500 netto!!!!. Nie gadaj glupot, że ludzie zarabiają 1200 brutto i to normalna stawka. Jak Ci tak podoba ta Twoja firma to sobie tam pracuj ale miej świadomość, że normalni ludzie zarabiają fajne pieniądze w normalnych firmach, nie płacą za żadne szkolenia, nie płacą za opiekę medyczną, rozwijają się i nie maja nic wspólnego z akwizycją. Awansu życzę w EFS:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helu
Moja droga to niestety nie trafiłas na firmę Euro Finanz Service Sp. z o.o. tylko na firme Euro Finans...a to niestety wielka różnica. Jak ktoś woli zapipeprzac w hipermarkecie za 1500netto-to gratuluje głupoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Próbowana wkręcić
Euro Finanz Service - tam byłam, i czytaj dokladnie co piszę - 1500 netto to przykład z życia wziety, Ty twierdzisz, że wszyscy wokól zarabiają 1200 brutto - gdzie oni pracują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helu
Trudno mi w to uiwerzyć ze zarządano od ciebie 295zł za szkolenie...a możesz powiedzieć gdzie ono miało być zorganizowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aborygen
Do helu !!! Przeczytaj uważnie plan kariery tam jest napisane, iż same j.p. nie wystarczą musisz mieć niestety wspólpracowników !! Ponadto ten 1.000 zeta co koleś ma oddać to zesztornowane umowy !!! Myślę ,że wiesz o czym piszę !! jak nie to znaczy ,że nic nie wiesz o pokrętnie sporządzonej umowie o wspópracy z EFS. Oszuści to może niezbyt odpowiednie slowo, oni są wybitnymi manipulatorami od zrobienia ludzi w bambuko w zgodzie z polskim pokopanym prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aborygen
Do helu !! Proszę nie opowiadać mi o etatach za 1.200 bo ja od 20 lat prowadzę swoją firmę i tyle to ja za 1 dzień praktycznie zarabiam. A widzę,że jesteś pod wrażeniem szkoleń motywacyjnych , które ja 10 lat temu też zaliczylem co prawda w innej firmie,ale w efs mam kolegę, wielkiego menagera.Opowiada osobom, które rekrutuje ile to można zarobić, ale chodzi od 4 lat w jednym i tym samym garniturku chodzi, w dziurawych butach nie mówiąc o rozlatującym się domu w którym mieszka. Ale śni mu się wielki Dyrektor Generalny z zaje.....fajnymi zarobkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helu
ok a który to menager?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem jedno wszystkim, jeśli myślicie , że tym gadaniem zrobicie sobie lepiej to gadajcie dalej. Ja powiem natomiast, że nie macie racji(do wszystkich przeciwko EFS). Prowadzę swoją firmę, przez nią przeszło wiele takich ludzi jak wy, którzy dużo gadaj a mało robią(bo tylko to potrafią).Kto nie ryzykuje ten nie ma. Jeden będzie się nadawał do tej roboty a drugi nie, ktoś musi przecież robić coś innego. Znam też menadżera i nie chodzi on w dziurawych butach i garniturze przez 10 lat. Natomiast do tych co spróbowali swoich sił i im nie wyszło to znaczy, że nadają sie do roboty na etacie.Sorki ale gdyby rzeczywiście wystarczyło by zarabiać taką kase w 5 godz. tygodniowo to wszystkie firmy powinny być otwarte od 9:00 do 10:00, spytajcie się każdego właściciela prywatnej firmy ile pracuje w ciągu jednej doby( do wszystkich zazdroszczących kasy innym, siedząc na czterech literach do niczego nie dojdziesz) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w EFS
właśnie dziś zakończyłam pierwsze szkolenie podstawowe, które było darmowe. Proszę o opinie o firmie Euro Finanz Service, osoby, które mają pozytywne doświadczenia z tą firmą( jeżeli takowe są) i proszę o nie mieszanie firm EuroFinansService z Euro Finanz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzymierzona
ach durnie... jestescie tylko paroma osobami ktorym EFS sie nie podoba w porownaniu do wielbicieli w calej Polsce to pikus. Gdybyscie zobaczyli jak ta forma funkcjonuje w Austrii to by wam gały wyszly na wierzch, ilu mlodych Austriaków w wieku 30 lat ma miliony, fortunę. Niestety ze względu na mentalność Polaków fajnie jest ponarzekać, zgadam się z moimi poprzednikami iż nie wszyscy nadają się do tej pracy. Nie jest ona wyzyskiem bo wszyscy maja taka sama droge do awansu, wszyscy menadzerowie tez zaczynali od podstaw, tak wiec jak komus nie pasuje to do widzenia. A szkolenia są płatne, bo dlaczego miały by nie być, chcesz się czegoś nauczyć to inwestuj w siebie, chyba tylko ograniczeni tak nie myślą. Może w innych firmach szkolenia są bezpłatne, ale tu działa to inaczej, gdyż są to zasady zachodnie i w innych państwach też tak ta firma prosperuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzymierzona
i jeszcze jedno, osoby które zaczynają pracę i proszą o wypowiedź ludzi z internetu i na tej podstawie rzucają tą robotę to naprawdę gratuluje inteligencji. Czy wy naprawdę nie macie mózgu żeby sami zdecydowac o swojej przyszlości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewerans
Firma EFS to PORAŻKA. Ich" niby" menager w ramach tego, że miałem pracować w tej firmie chciał mnie zmusić do podpisania umowy na dziesiątki lat. Zrezygnowałem mimo straty czasu i pieniędzy poświęconych na ich szkolenia.. Szystem pracy jest do niczego, a "plan kariery" to pasożytnictwo ze strony tych, którzy wciągną Cię do tej "śmiesznej firmy", która jest tak "dobra", że nawet się nie reklamuje... Porażka odradzam jakichkolwiek związków z tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek z Gór
Nigdy do tej firmy. Ostrzegam- chcecie coś osiągnąć to nie tu. Ta praca jest dobra dla domokrążców chcących się pobawić w życiu, a nie zarabiać... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturK
Firma śmiechu warta, odradzam, nic nie zarobiłem, a straciłem, a ta sprzymierzona (wyżej) to chyba ma dobre kontakty różnego rodzaju z menagerami tej firmy.. i to tłumaczy jej \"pozytywne\" opinie o firmie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×