Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EFSka

Czy ktoś słyszał o firmie Euro Finanz Service

Polecane posty

Gość madzisuu
A wracajac do oplaty za szkolenie. Coraz wiecej firm kaze placic pracownikom za szkolenia, poniewaz ludzie chodzili na bezplatne szkolenia (tzn oplacane przez pracodawce) i po szkoleniu rezygnowali z pracy, w ten sposob za darmo probowali poszerzac swoja wiedze. Niektore firmy rozwiazaly to w fajny sposob - w umowie zaznaczaja, ze jesli pracownik zrezygnuje z pracy w okreslonym czasie, to musi zwrocic koszty szkolenia. Kazdy stara sie bronic swojego interesuj! Ma do tego prawo zarowno pracownik jak i pracodawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzisuu
Prosze o opinie ludzi ktorzy pracuja, lub pracowali w tej firmie a nie tych ktorzy tylko wybrali sie na rozmowe kwalifikacyjna. Jutro mam dac odpowiedz czy chce tam pracowac, dlatego prosze Was o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzisuu
Prosze o opinie ludzi ktorzy pracuja, lub pracowali w tej firmie a nie tych ktorzy tylko wybrali sie na rozmowe kwalifikacyjna. Jutro mam dac odpowiedz czy chce tam pracowac. Mam wrazenie, ze ta praca przypomina akwizycje, dlatego prosze Was o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAWDZIŁEM
byłem sprawdziłem czysta akwizycja, uwaga czysta akwizycja, napierw zapłacisz a potem stracisz umowa do podpisania to nie jest umowa zlecenie, nie jest umowa zlecenie,ostrzegam to zwyła akwizycja ,\ najpierw stracisz dużo pieniędzy !!! Szkolenie w KIEKRZU co miesiąc inna grupa naiwnych ludzi , co miesiąc inna grupa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzisuu
ale ja nie mam zadnego szkolenia w Kiekrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAWDZIŁEM
Jeżeli chcesz pracować w akwizycji to możesz to robić to nie jest zabronione TYLKO DO K...... NĘDZY JEŻELI CHCĘ PARCOWAĆ JAKO PRACA W BIURZE TO TEJ PRACY NIE MA !!!!!!!!!!!!! ETATU DRUGIEGO TZN DRUGIEGO NIET CZYLI NIE MA!!!!!! UWAGA : umowa to nie umoa zlecenie zobacz wzór umów o zlecenie TAM musi być KWOTA czyli kasa czyli kesz a w EURO FINANZ dają umowę na akwizycję. Wiecie Państwo że większość firm ubezpieczeniowych czy innych pracuje z umową o akwizycję ale jest zasadnicza różnica miedzy nimi a EURO FINANZ to to że tutaj dowiadujesz się już po wpłacie 215 zł na szkolenie w Kiekrzu ,już po włacie do klubu, juz po pierwszej rozmowie po szkoleniu , a właściwie dopiero jak stracisz pierwsze duże pieniądze /zobacz umowę-nie podpisuj/ Jedno trzeba firmie EURO FINANZ oddać że potrafią ludźmi manipulować ,proszę zwrócić uwagę że wszystkie osoby które zgłosiły się do firmy chciały pracować /dorobić emeryci renciści/ spokojnie przy kontroli dokumentów ale tak nie bedzie ,zostniecie przerobieni na akwizytorów ---najpierw ty ,potem rodzina, znajomi a jak to się zakończy to zapłacisz zadłużenie i odsetki zgodnie z umową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAWDZIŁEM
JŻELI NIE MASZ TO BĘDZIESZ MIAŁA!!!!! A WŁACIŁASZ ZALICZKĘ ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAWDZIŁEM
szkolenie jest obowiązkowe ,po tym szkoleniu będą następne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzisuu
firma w ktorej bylam na rozmowie nazywa sie euro finanz service a nie euro finanz. wiele osob pisze ze to ta sama firma a inni ze wcale nie. nie proszono mnie o zadna wplate a szkolenie ma byc bezplatne. nie wiem juz co mam myslec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAWDZIŁEM
sorry ,przepraszam rozpędziłem się to co ja pisałem to firma EURO FINANZ a ty pytasz o Euro Finanz Service ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAWDZIŁEM
większość firm które sprzedają produkty ubezpieczenioe , bankowe itp działa na zasadzie umwy o akwizycję czyli porcent z podpisanych lub sprzedanych umów ale muszą ci to powiedzieć wprost jeżeli tak zrobili to wszystko ok ,ale umowę lub wzór umowy należy sprawdzić z kodeksem cywilnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzisuu
ona mi powiedziala ze to umowa zlecenie ale mam wrazenie ze praca bedzie wygladala wlasnie jak akwizycja :/ a czegos takiego nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAWDZIŁEM
umowa zlecenie musi zawierać podaną kwotę np; za zbieranie klientów na miesiąc -1000 zł - podatek za szycie spodni na miesiąc -1000 zł- podatek lub za sprzedaż umów kredytowych na trzy miesiące-2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzisuu
mysle ze po prostu przejrze ta umowe i wtedy zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAWDZIŁEM
umowa akwizycji Tytuł XXIII. (272) UMOWA AGENCYJNA tak nazywa się własciwie zakłada procent ze sprzedaży ,czyli jak znajdziesz ludzi masz kasę /procent/ jeżeli nie to kasy stałej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAWDZIŁEM
w umowie o zlecenie jest stała kasa za wykonywanie usługi kontrola dokumentów przez miesiąc-stała kasa brak tylko składek zus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzisuu
wiem jaka jest roznica miedzy tymi umowami dlatego wlasnie mam mieszane uczucia. niby umowa zlecenie gwarantuje staly dochod a prowizja jako dodatek. ale jak mam chodzic po ludziach i szukac klientow to nie chce takiej pracy bo nie nadaje sie na akwizytora. cos mi tu smierdzi w tym wszystkim! dzisiaj mam jeszcze 2 inne rozmowy i chyba z efs dam sobie spokoj! za duzo watpliwosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka-si-ula
Witajcie :) Wczoraj byłam na takiej rozmwie W Euro Finanz w Warszawie na ul. Krakowiskie Przedmieście 79. Rozmowa wyglądał bardzo dziwnie, jak na firmę finansową, nikt niesprawdzał moich kwalifikacji i doświadczenia (dobre firmy to robią) odniosłam wrażenie że rekrutacja jest przeprowadzana na zasadzie łapanki, a jak dyrektor (miałam z nią rozmowę) mówi mi że muszę wpłacić 215 zł za dwudniowe szkolenie w Hotelu pod Warszawą, zapaliła mi się czrwona lampka. Stwierdziłam że musze się jeszcze zastanowić. Przyszłam do domu i sprawdziłam w necie co to jest za firma, bo jeszcze nie słyszałam aby firma brała kasę za szkolenie, co najwyżej inne firmy się zabezpieczaja że po odbytym szkoleniu musisz pracować przez jakiś okres czasu, a jak się zwolnisz przed terminem określonym w umowie wtedy pokrywasz koszt szkolenia. Zastanowiło mnie też że osoby wypowiadające się na forum przedstawiają rózne kwoty szkolenia wstępnego i czas jego trwania, przecież każda firma ma określony system szkoleń bez wzgledu w jakim mieście sie znajduje. A co do wygladu siedziby to zgadzam się w zupełności z osobami które wcześniej się wypowiadały. W firmie znajdowały się dwa biurka i dosłownie 6 składnaych krzesełek, firma może się zwinąć w ciągu 10 min. Jeszcze jedno, mi powiedziano że to jest praca dodatkwa i że potrzebują ludzi którzy są zarejestrowani na etat. Zaś tutaj zuważyłam wypowidzi ludzi bezrobotnych, którym też oferowano pracę. Moim skromnym zdaniem, uważam że nie jest solidna firma i nie warto na nią tracić czasu. Lecz każdy ma prawo do własnych opinni i wyborów, ale w trudnych chwilach tracimy zdrowy rozsądek i doknujemy tych niewłaściwych. W Nowym Roku życzę wszystkim powodzenia w szukaniu dobrej pracy Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw trzeba sporo włozyc kasy w szkolenia, obowiazkowo licencja.a sama praca to chodzenie po domach znajomych i nieznajomych ,przeprowadzanie analiz (Z NIEJ WYNIKNIE ILE KASY MA KTOś NA UBEZPIECZENIE niekoniecznie na dobrych warunkach) i podpisywanie umów ubezpieczeniowych bo te maja najlepsza prowizje,ale uwaga jesli sie to nam uda to zyczę powodzenia bo jeśli wypłacą nam pieniądze za umowę to jeśli klient sie rozmyśli i [przestanie opłać składki w ciągu 3 lat( a to dużo czasu) to niestety musimy zwrócić prowizje która otrzymaliśmy i zapłaciliśmy od niej podatek, decyzja należy do Was straty poniesione przez Was będą WASZA sprawą, a ta firma w naszym kraju to grono ludzi kiedyś pracujących w OVB .życzę powodzenia naiwnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol
Pytacie jak można sprawdzic wiaryodnośc fimy? prosze bardzo. jezel firma jest wpisana w krajowy rejestr sądowniczy to nie może byc żadnym "krzakiem" po drugie jest uczestnikiem polskiej izby pośredników ubezpieczeniowych i finansowych a jeśli to za mało to można spawdzic na stronach firm partnerskich (np Nordea). A poza tym jeżeli ktoś czeka aż mu z nieba spadnie zloty deszcz to niech czeka dalej. w dzisiejsych czasach nic nie ma za darmo. !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetate
Witam! Pracowałam w tej firmie ok. pół roku i było to najgorsze i najlepsze pół roku.Poznałam wiele fajnych osób, poszerzyłam wiedze ale nie o to chodzie mi zależało na pieniadzach a tych niestety nie było dużo.Zapłaciłam za szkolenie 180 złotych.Zarobiłam ok300 zł.w tym mam jeszcze do zwrotu ok.200 zlbo klient zrezygnował z umowy wiec wg.efs. musze zwrócic prowizje która mi sie nie należała:( nie obchodziło ich ile wydawałam na bilety benzyne restauracje,i najważniejsze telefon gdzie musiałam dzwonic z własnego(do tej pory mam opory przed dzwonieniem cz wogóle odbieraniem telefonów bo wkrecam sobie że to \'oni\") czy mam za co życ nieli to w d...Ta praca nauczyła mnie przezornosci już nie jestem naiwna tak jak wtedy tylko tego mnie nauczyli jesli na kogos liczysz licz na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BPT
lipa tyle powiem o tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NACIĄGACZE LUDZI NAIWNYCH
18:54 kasiol - - To to jedna z naciągniętych kiedyś osób z takim samym problemem jak większość osób które zostały wykorzystane przez "firmę krzak" a teraz próbuje się odkuć naciągając tak samo innych ludzi i "wciągając" ich swym "słodkim pierdzeniem" o nieograniczej wrost kasie jaką można zarabiać przy "odrobinie " wysiłku i ... WKŁADU z własnej strony. Skolenia?!!!! ZA KASĘ!!! To cały sens działalnośći tej firmy. Pomyślcie tylko trochę ludziska zanim prześlecie im jakiekolwiek pieniądze... moze lepiej skreślić LOTKA ...? Milion naiwnych w środę... milion w sobotę!!! CO do wątpliwośći o nazwę firmy... to nie ma znaczenia ... można ją skracać, wydłużać i dopisywać kolejne nic nieznaczące literki... TY TYLKO NAZWA .... sens sposobu wykorzystywania nieboraków jest identyczny! ... PŁAĆ i PŁACZ!!! Ciekawe jest że wykorzystani biedni naiwni piszą z najróżniejszych kątków Polski -od Szczecina , przez W-wę, po Białą Podlaskę... wszędzie ten sam schemat! Ten sam "wyszukany" styl biura (z drewnianym rozkładanymi krzesłami -by szybko mogły się zmieścić do busa i mogły posłuzyć w kolejnym nowym -nie "spalonym" miejscu!) Powiem tym do których to jeszcze nie dotarło: ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ###

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BPT
### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ###

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NACIĄGACZE LUDZI NAIWNYCH
A jak komuś to nie wystarczy to niech się zapisze do "Polskiej Partii Wspierających Meibacha Ojca Dyrektora" Zasada działania zblizona.... omamić, zniewolić, i podać numer konta... - po drugiej sronie sejfu jest burak który tylko czeka na Wasą kasę i cieszy się że świat nie zszedł całkiem na psy i może "ładować w De..." kolejne owieczki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NACIĄGACZE LUDZI NAIWNYCH
RE: 18:54 kasiol - - "kasiol" To to jedna z naciągniętych kiedyś osób z takim samym problemem jak większość osób które zostały wykorzystane przez "firmę krzak" a teraz próbuje się odkuć naciągając tak samo innych ludzi i "wciągając" ich swym "słodkim pierdzeniem" o nieograniczej wrost kasie jaką można zarabiać przy "odrobinie " wysiłku i ... WKŁADU z własnej strony. Skolenia?!!!! ZA KASĘ!!! To cały sens działalnośći tej firmy. Pomyślcie tylko trochę ludziska zanim prześlecie im jakiekolwiek pieniądze... moze lepiej skreślić LOTKA ...? Milion naiwnych w środę... milion w sobotę!!! CO do wątpliwośći o nazwę firmy... to nie ma znaczenia ... można ją skracać, wydłużać i dopisywać kolejne nic nieznaczące literki... TY TYLKO NAZWA .... sens sposobu wykorzystywania nieboraków jest identyczny! ... PŁAĆ i PŁACZ!!! Ciekawe jest że wykorzystani biedni naiwni piszą z najróżniejszych kątków Polski -od Szczecina , przez W-wę, po Białą Podlaskę... wszędzie ten sam schemat! Ten sam "wyszukany" styl biura (z drewnianym rozkładanymi krzesłami -by szybko mogły się zmieścić do busa i mogły posłuzyć w kolejnym nowym -nie "spalonym" miejscu!) Powiem tym do których to jeszcze nie dotarło: ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ### ### !!! SZCZERZE ODRADZAM TYCH NACIąGACZY !!! ###

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMIZA 22
EFS ROBI KASE NA IDIOTACH CO SIE DAJą TAM NACIąGAć SAMA SIE O TYM PRZEKONAłAM NIE DAJCIE SIE NABRAć NA KOMENTARZE PRACOWNIKóW KTóRZY WAS TU PODBIERAJą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko o boże
cały czas klepiecie o dwóch różnych firmach 1. euro-finanz www.euro-finanz.com.pl 2. euro-finanz-service sp. z o.o. www.efs-ag.pl to różnica - WIELKA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vartor
witam, dzis bylem na rozmowie kwalifikacyjnej w Euro Finanz Service, jutro mam pierwsze DARMOWE szkolenie w Gliwicach, po szkoleniu mam sie zdecydowac czy chce podjac ta prace. Chyba sproboje miesiac lub dwa i napisze opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×