Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EFSka

Czy ktoś słyszał o firmie Euro Finanz Service

Polecane posty

Gość tępie zero
Juras, zapytaj w jakimkolwiek biurze doradczym i wszędzie dostaniesz jedną odpowiedź. Cudów nie ma!! Ale jeśli chodzi o EFS, to są w porządku, zarówno pod względem obsługi klienta jak również możliwości zarobkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niika
witam. jakis czas temu bylam na rozmowie w tej firmie w szczecinie na łyskowskiego.., czy ktos byl moze tam lub na szkoleniu i moze cos wiecej powiedziec? Mi obiecaywali prace biurowe, kontrole drukow i nie jestem zdecydowana co zrobic. Szkolenie podobno jest w kiekrzu. czyzby euro finanz i euro finanz service to to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian.efs
Niika polecam wejście na stronkę ... efs-ag.pl i porównanie z tym co zostało Tobie zaoferowane, jeęli to aktycznie EFS to gratuluje trafnej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koomie
mój chłopak tam pracuje i jest bardzo zadowolony, jest w oddziale w gliwicach. a ja podpisalam z nimi polise na zycie w Nordei, bo ma dobre oprocentowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo123
no dobra, powiedzmy ze firma jest godna zaufana , to na czym polega praca?? z tego co czytam to wnioskuje ze po chodzeniu po domach i namawianu ludzi do..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian
olo w EFS-ie nie chodzi się po domach bo nie u Nich etatu kominiarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo123
no to na czym polega ta praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian w.
Ludzie opanujcie się !!! Musicie być bardzo młodzi i naiwni albo poprostu głupi. To przecież oszystwo !!!!!! Takie samo jak ACN, PFK i tym podobne firmy wydmuszki. Myślcie coś to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRCULUM
heh wiecie ja od samego poczatku czulam ze cos nie tak z ta firma i dlatego wlazlam na to forum i powiem wam ze za 8 godz mam spotka nie i nie ide !! az mi ciarki przeszly ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRACULUM
ps ostatnio bylam na rozmowie w DHL super biuro-czysto duze i dobrze urzadzone , ludzie super bezplatne szkolenie i po 2 miesiacach umowa na stale - ale niestety 2,5 godz jazdy w 1 strone dlatego nie przyjelam pracy --- za daleko mieszkam ale tu co napisaliscie strach sie bac :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO OSZUŚCI
Pewna pani, pracująca w Euro-Finanz-Service Sp. z o.o.(dała mi nawet swoją wizytówkę) zaproponowała mi pracę w owej firmie. to było od razu podejrzane ze względu na to,że stawka za miesiąc miała wynosić nawet kilkanaście tys. zł (!!!) a około 5 tys za pięć roboczych dni pracy, przy czym osoba musiałaby wykazać "dodotkowe starania"(???!!). Wszystko opisywała tak "różowo", że doniosłam wrażenie, że to na serio jest namawianie do jakiejś sekty :/ Poza tym, co najdziwniejsze firma ta ponoć oferuje pracę w doradztwie finansowym osobom takim jak ja (=po maturze,idące na studia i bez najmniejszego doświadczenia w kwestii finansów) i jeszcze podobno wypłaca im takie pensje. Aha,no i niech mi ktoś powie że w jakiejkolwiek pracy szkolenia są opłacane przez pracowników! jasne... To jest jakieś chore, nawet nie opłaca sie tam jechac na rozmowe i tracić czasu na to. RADZE WSZYSTKIM: NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ OSZUSTOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasiw
a mi sie tamto szkolenie zwrócilo... i to w Warszawie tak jak to niektórzy piszą na Jerozolimskich.... wystarczyło spotkać się z kilkoma znajomymi... Firma jest ok. Atmosfera spoko. W firmie nie ma nic dzienwgo bo praca w niej to najzwyklejsze w swiecie przedstawicielstwo handlowe i tylko kilka rzeczy jest innych - na początku jak sie nie znasz to nikt od Ciebie nie wymaga wiedzy o TFI, ubezpieczeniach itp wszystkiego uczysz się z czasem, na początku tylko przeprowadzasz analizy ludziom poprzez zwykłe zadawanie pytań - do tego nie trzeba wiedzy eksperckiej o finansach, potem odpowiedzi klienta trafiają do analityków, oni ustalają jakie klient ma potrzeby i jakie możliwości, a dopiero potem dochodzi do prezentacji wyników analizy i klientowi sie podoba to sie decyduje, jesli nie to nic nie traci... Nie zdarza się tez żeby firma nie płaciła pracownikom ani żadne jakies zmuszanie do pracy po 16 h. nic podobnego! Z reszta jak nie wierzycie to wejdzcie na stronę NORDEA i tam na bank znajdziecie inf o tej firmie. Jak ktos jest ich klientem to na prawde jest zadowolony - nie wcisna nikomu nic czego by nie chcial albo potrzebował... i jak chcialam wziac kredyt na mieszkanie to oni odradzali tamten okres bo przewidywali ze ceny spadna a koniec 2006 r . w tej kwestii straszny... a teraz co? od kilku tyg prasa pisze ze ceny mieszkań lekko spadły.... a kilka procent jak na Wawe to kupa kasy Firma jest OK wiec spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazek
hmm...mam podpisać umowę z EFS za 3godz ale wpłata na szkolenie wydała mi się podejżana i postanowiłam poszukać w sieci czegoś na temat tej firmy-trafiłam tutaj. Piszecie tu różne opinie, być może ktoś tam dobrze zarabia, ale może właśnie na zasadzie piramidki i wciągania w to cały czas nowych osób, a może jest to uczciwa firma w zasadzie trudno to właściwie ocenić. Jednak sam fakt że jest tyle negatywnych i odmiennych opinni świadczy raczej o tym że nie wszystko jest w porządku...przynajmiej takie jest moje odczucie. Dlatego na spotkanie nie idę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika1
Cześć!!! SŁUCHAJCIE JA NIESTETY DAŁAM SIĘ WROBIĆ W TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO ALE TYLKO DZIĘKI WAM I MOJEMU CHŁOPAKOWI W PORE CHYBA SIĘ OPAMIĘTAŁAM!!! DZIŚ MIAŁO BYĆ SZKOLENIE W RADOMIU A JA WCZORAJ W NOCY DOWIEDZIALAM SIĘ O TYM FORUM. OCXZYWIŚCIE WCZEŚNE] WPŁACIŁAM TE 140 ZŁ PODPISAŁAM UMOWE ITP. WIERZE W TO ŻE WY MACIE RACJE! DLATEGO MAM NADZIEJE ŻE MI POMOŻECIE JEŚLI BĘDZIE TAKA POTRZEBA! BO JA TEGO TAK NIE ZOSTAWIE! POJECHALAM POD SALE KONGRESOWA GDZIE MIALA BYĆ ZBIÓRKA TYLKO ZE WZGLĘDU NA OSOBY KTÓRYCH TEŻ ZROBILI W CH....! ŻEBY IM POWIEDZIEĆ CO JEST GRANE I PRZEKONAĆ. DUŻO CZASU MI TO NIE ZAJĘŁO BO DLA KAŻDEGO ZRESZTĄ TO CO TAM SIE DZIEJE JEST PODEJRZANE. OCZYWI SĆIE POWIEDZIAŁAM TEJ CAŁEJ MANAGER CO O TYM MYŚLE ALE GŁUPIA SZ....... NA WSZYSTKO MIAŁA WYTŁUMACZENIE!!! JEŚLI KTOŚ CHCE MI SOBIE I INNYM POMÓC TO PISZCIE! I RZEM NA PEWNO COŚ ZDZIAŁAMY. BO SAMA NA RAZIE BEZ ŻADNYCH DOWODÓW ZAPEWNE NIE DAM RADY! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nidi
Nazwa firmy: Euro Finanz Service , czy Euro Finanz to jedno i to samo. Wejdzcie na ich strone www.euro-finanz.com.pl, i dobrze radze nie nabierzcie sie na profesjonalny wyglad strony, badzcie czujni!!! najgorsze jest to,ze oni robia to wszystko zgodnie z litera prawa. Nie dajcie sie nabic w butelke!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimkazuya
Skoro tak twierdzisz nidi to mogę poleci ci dobrego ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewta
nie dośc ze słyszałam o tej firmie to jeszcze miałam nieprzyjemna okazje skorzytac z usług w Białej Podlaskiej. 2 kobiety tam sa poprostu najlepszymi naciągaczkami jakie w życiu widziałam. tak potrafia zamydlic ze szok. Przestroga dla innych: zanim cos podpiszecie zgodzicie sie lub bedziecie mieli zamiar pojsc na jakas rozmowe SPRAWDZCIE info o firmie. zrobilam to po fakcie i jestem troche kasy w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejo15
Hej tak jak większośc byłam na rozmowie w EFS i nie wiem do końca na czym mogłaby polegać ta praca. Na ulicy narutowicz w Białej podlaskiej ma być ich nowe biuro czy ktoś jeszcze był tam na rozmowie, bo odemnie jeszcze nikt kasy nie chciał a w sobot(03-11-2007) ma już być szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly pracownik
Witam, ja dzis(sroda 14,11,07) bylem na spootnkniu w bialej podlaskiej.. w piatek (16,11,07) mam ponownie spotkanie i nie wiem co robic ... mowila pani o szkoleniu co nieco ale o zadnych wplatach nie bylo narazie mowy.. co mam rpobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca
dziś mam rozmowę w sprawie pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Milko
Witam wszystkich serdecznie!Rowniez mam watpliwosci co do tej fir my ale rowniez mysle,ze warto sprobowac podjac jakies dzialania i isc na szkolenie!Ja place 350 zl.jest to dla mnie duzo,warto sie przekonac co dalej.Rozumiem bezrobotnych ktorzy nie maja a musza wplcac.Moze zle robicie ze malo zadajecie pytan i nie rozumiecie rozmowcy o czym mowi!!!Ale napewno jeszcze sie odezwe-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopi1
ja mam rozmowe jutro w radomiu na wysokiej 3 na stanowisko pracownik obsługi klienta. po przeczytaniu tych wypowiedzi mam ogromne wątpliwosci i waham sie niesamowicie.bardzo sie cieszyłam na te rozmowe a teraz......nie wiem czy mam isc.dajcie mi 3 jasne argumenty to nie pojde prosze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek34
Słyszałem same negatywne opinie na temat firmy euro finanz servis, moja znajoma tam pracowała, obiecuja dużą kase, kariere, a tak naprawde naciagają ludzi, też byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, a potem miałam do jakiegoś Lublińca jechać na szkolenie, czy międzynarodowa firma szkoli ludzi gdzieś na wsi? a potem miało być kolejne szkolenie juz płatne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qubanka
Byłam na Wysokiej 3 w Radomiu ,każą płacić za szkolenie najpierw 100zł. Dziwne od razu powiedziala ze jestem zakwalifikowana na szkolenie choć mam średnie wykształcenie i z finansami nie miałam nigdy nic do czynienia. Powiedziałam że się zastanowie ,zasięgnęłam języka o firmie i okazało się ze to oszustwo. Oni tam chyba wszystkich przyjmują aby zapłacić. Zrezygnowałam ale rekruterka dzwoniła jeszcze 2 razy i mnie namawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona9876
Czytam te wasze wywody na temat firmy Euro Finanz. Powiem Wam całą prawdę o tej firmie. Pracowałam w niej 6 lat. Przeszłam rozmowę, szkolenia - wszystkie preocedury, które są potrzebne. Jest to praca łatwa, ale wymagająca samozaparcia, chęci osiągnięcia zysku. Jeśli sie zacznie, to ta praca bardzo wciąga. Jeśli chcesz pracować i zarabiać pieniądze, to je zarabiasz i masz coraz więcej. Wynagrodzenie, jest uzależnione od podpisanych umów. Zarabiasz tyle, ile pracujesz, ile hccesz. Miesięcznie (bywało) miałam ok 10 tyś. Dalej pracowałabym w tej firmie, ale zdrowie mi na to nie pozwala. Byłam zmuszona odejść, ze względu na stan zdrowia. W tej firmie nie ma żadnych "haków", wystarczy tylko chcieć pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśia
DEBILE!!!! EURO-FINANZ-SERVICE i Euro Filnanz to nie to SAMO!!!!! EFS nie dziala na zasadzie żadnej piramidy!!!! Jak ktos zaczyna i nic nie wie na temat rynku finansowego robi analize a poega to na zadawaniu pytań broszury!!! Zadaniem takiego świeżaka to przedstawienie firmy i zdanie tych pytań wpisanie odpowiedzi klienta. Reszte robia doradcy. Na szkoleniu przedstawia wam firme jak ja przedstawic i jak omówic z klientem analize!!!! Koszt szkolenia to ok 100zł i jest to koszt obiadu w hotelu i wynajęcia sali konferencyjnej. Na takim szkoleniu jest ok 10-20 osób po odliczeniu kosztów obiadu z 2 dań+deser im raczej nic nie zostaje;) Ja jestem klientem tej firmy a ostatnio zacząlem tez u nich prace;) Jeżeli ma ktos sie zna na finansach może sprzedawac gotowy produkt bez robienia naliz! Oni sa bardzo elastyczni;)!!! LUDZIE NEI MYLIC 2 RóZNYCH FIRM BO EURO-FINANZ-SERVICE z Euro Filnanz ma tyle wspólnego co Wał pomorski z wałem korbowym!!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRENER
MATOŁY!!! KTO BĘDZIE WAM SPONSOROWAŁ DARMOWE SZKOLENOIE POBYT W HOTELU I OBIAD JAK NIE WIE DO CZEGO SIĘ NADAJECIE!!! MOJA ŻONA PRACUJE DLA EFS OD DŁUŻSZEGO CZASU I JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI POPRZEZ SZKOLENIA CAŁY CZAS PODNOSI SWOJE KWALIFIKACJE I SIĘ ROZWIJA.POZA TYM PŁACICIE ZA WIEDZE LUDZI KTÓRZY KUPE LAT OBRACAJĄ SIE W RYNKU FINASOWYM I SĄ KOPALNIĄ NA TEN TEMAT.JEZELI KTOŚ WIE JAKI MA CEL W ŻYCIU I DO NIEGO BRNIE TO JEST PRACA DLA NIEGO! JA BĘDE POPIERAŁ I WSPOMAGAŁ MOJĄ MAŁŻONKE PONIEWAŻ SPEŁNIA SIĘ W TEJ PRACY MA NAAAPRAWDE DOBRĄ KASE A JEJ WIADOMOŚCI NA TEMAT FINASÓW I INWESTOWANIA PIENIĘDZY KAŻDY MOŻE JEJ POZAZDROSCIC. POZDRO.TRENER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzisuu
Ja byłam dzisiaj na rozmowie w formie EURO FINANZ SERVICE Sp. z o.o. Ogolnie jestem z niej zadowolona. Jesli chodzi o szkolenie to podstawowe ma byc bezplatne. Nastepne odplatne, ale sama decyduje czy chce z nich skorzystac czy nie, w zaleznosci czy chce podnosic swoje kwalifikacje czy nie. O jedna rzecz zapomnialam zapytac - kazdy pozyskuje klientow sam, czy klienci zglaszaja sie do firmy? Chcialabym sie zapoznac z nowymi opiniami bo widze ze niektore sa z przed roku i czasem dotycza innej firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×