Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niteczkkka

do pozdro600

Polecane posty

Gość Pan wszystkich osądzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no atmosferka juz troszke ucichla po tym obciaganiu zobacze jednak ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ale jak sobie przypomne tego goscia i to obciaganie to nie wyrabiam ze smiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feta-szysta
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos tam slychowac czy nic 🖐️, bo u mnie to nie bardzo...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn, ze chujnia. Mam problem powazny, mam nadzieje, ze korzystnie sie dzis rozwiaze:) Stresik jest przeogromny.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, mozna i tak to ujac, choc raczej emocjonalno-psychicznej. Sa pewne skutki picia wodki, chcialoby sie powiedziec, ale i tez uprawiania seksu:o Obym sie mylila:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nadzieje sie mylic:( Rozum podpowiada - niemozliwe, tylko ze rzygam od wczoraj jak kot i cyc mnie boli:( To bylby 4 tydzien, za pare godzin przyjezdza moj facet z testami i bede sikac na pasek i oby tam nie bylo 2 kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a kiedy będziesz chciała? Jak skończysz 100 lat? :) Lepiej się ciesz zamiast martwić. Wiesz, przez co czasem trzeba przejść, żeby mieć dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ci życzyć, powodzenia?? czy szcześliwej rodzini???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrodlem mojego najwiekszego dola nie byloby dziecko, ale fakt, ze moj facet zapowiedzial rychly slub w takiej sytuacji. No zesz kuchwa mac, 3 lata ze mna chodzi i o oswiadczynach ani mysli, a tu nagle slub, bo dziecko w drodze. Nie chce tak, nie tak to sobie wyobrazalam. Nigdy bym nie uwierzyla, ze on chce byc ze mna dla mnie, a nie dlatego, ze dziecko w drodze:(Zrobilam wszystko co moglam, zeby nie dopuscic to tej ciazy, ale jak jakas dusza sie prosi o przyjscie na swiat, to wtedy najlepsze specyfiki nie pomoga:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic no, dzis bede wiedziec. 2 testy zrobie w przeciagu 2 dni.Kolejny dol - jak ja bede chodzic z brzuchem po moim wydziale. Wszyscy wiedza, zem panienka (co za bzdurne slowo:o), a tu nagle brzuch jej urosl:o Ja chcialam kariere naukowa robic do jasnego gwinta!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musialam sie komus wyzalic, bo od 2 dni to mnie qurwica normalnie strzela.:o, dzis apogeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to w cale nie jest glupie pytanie mam kolege ktory sie z dziewczyna nie zabezpieczal i po 2 latach wpadli i jeszcze do tego byli zdziwieni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tia, ja taka durna roztargniona baba, ze obiadu sobie nie ugotuje, jak cos ciekawego i absorbujacego robie, a tu nagle takie obowiazki:oKradne---> pierwszy raz od 7 lat, guma pekla - wytrysk w srodku w potencjalnie plodne dni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie.......... Rozczuliłaś mnie..... :) No pewnie, że nie możesz chodzić z brzuchem! Przecież wszyscy wiedzą skąd się biorą dzieci i będą na Ciebie patrzyli i będą wiedzieli, co robiłaś... :D :D :D Chyba będziesz musiała przeczołgiwać się szybami wentylacyjnymi albo co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co nie polecialas do ginekologa po \"tabletki po\" mozna je bez wiekszego trudu zdobyc czy liczylas na drapane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×