Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niteczkkka

do pozdro600

Polecane posty

nauczysz się gotować kaszkę, ja pracowałem przez 7 mieśiecy jao oiekunka so dziecka i też się nuczyłem wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to po prostu awersja do seksu na calego. On sie dziwuje, kochac sie chce, ja jak ta kloda. Seks to ostatnie o czym mysle. Ciagle tylko widze, jak sie slini, jakby chcial, obmacuje mnie i sie przstawia, a ja jak obcego goscia go traktuje. NIE CHCE SEKSU! Czy tak trudno mu to zrozumiec? Nie wiem, czy taki durny, ze nie wie, co ja przezywam? Ja na jego miejscu bym nie myslala o takich bzdurach teraz, nie doceni WAGI SYTUACJI.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dobijajcie biednej pozdro i tak juz ma dosyc wrazen jak na razie i przepraszam za swoja bezposredniosc ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatko!! Ciesz się!! Przynajmniej nie będą Cię leczyć różnymi durnymi metodami, po których można nawet wzrok stracić!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze, jestescie kochani. Dobrze, ze przyszlam do Was, a nie do dziewczyn na forum o antykoncepcji sie wyzalic.Zagubiona::D hłe hłe hłe, mysle ze wszybie wentylacyjmnym, bym sie nie zmiescila za pare miesiecy.Kradne--> poszlam po to gowno PO, sama poszlam, bo on zabral dupe w troki i na drugie dzien na targi do Poznanai pojechal, bo musial:o Dlatego ryzyko chyba drastycznie spadlo, ale niepokoi mnie to rzygansko ewidentne i bol brzucha i cyca:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagubiona-->a Ty masz dzidzie?Kradne--25 mam lat, stara ze mnie dupa, ale jak zwykle przeciwna wszelkim nowosciom i zmianom w moim zyciu.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ty tak nazekasz ja myslalem ze masz jakies 22 lata a tak to juz to dziecko w niczym tak bardzo nie zaszkodzi zdazysz zrobic kariere i sie rozwijac i bedziesz miala juz odchowane dziecko jestes jeszcze mloda i aktywna nie ma co tu biadolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam. Żadnej nie życzę, żeby musiała przechodzić tyle, co ja, żeby mieć córkę. Naprawdę. Dlatego jak zobaczyłam, że się wściekasz, to normalnie miałam ochotę palnąć Cię w rozumek........... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby cos z tego bylo, to bylby chlopczyk calkiem mozliwe, bo stosunek byl w drugiej fazie owulacji. Martwie sie tylko, zeby ta tabletka po nie wywolala ciazy pozamacicznej: Juz nigdy tego gowna nie wezme!No nic, ide obiad robic, bo musze cos jesc. Dzis wieczorem zrobie pierwszy test, rano drugi. Dam znac co wyszlo. Jednak mimo wszystko, wolalabym miec ciaze urojona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pozdro a tak mnie ostrzegalas przed piciem a tu....:) spoko jakos bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro - już wiesz? Ta niepewność zaraz i mnie zacznie dobijać... Powiedz w końcu - mamy gratulować, czy..... odetchnąć z ulgą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko to przeciez nie kataklizm:) z perspektywy czasu inaczej wygląda niechcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×