Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona dziwczynka

DUBLIN - ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość zagubiona dziwczynka

hejka:) czy jest ktos tutaj tak jak ja z Dublina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamierzam leciec
ale dopiero we wrzesniu Jak tam sie zyje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak Ci sie tam mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heather..
moja kuzynka poleciala do irlandii 2 tygodnie temu... najpierw byla w dublinie i mowi ze za duzo polakow ..wiec pojechala do malej miejscowosci poza dublinem i prace znalazla po 2 dniach !! i mowi ze do tej pory potencjalni pracodawcy do niej wydzwaniaja z ofertami .... :) jezyk zna jako tako . poleciala z grupa 4 przyjaciol i kazde z nich znalazlo prace niemalze od razu.. czyli widzicie ze nie jest zle w irlandii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dublina
Polakow pelno jest w calej Irlandii, nie tylko w Dublinie. A ze znalazla prace w 2 dni to po prostu znalazla sie w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze, zwyczajnie miala szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opirka
heja jestem w dublnie 3 tygodnie jestem au pair, mieszkam w poludniowej czesci dublina, mount merrion, stillorgan jesli ktos jest z tych okolic sam tak jak ja kontaktujcie sie mozemy sie jakos potkac pogadac itp.jak narzie nie mama jeszcze tu za duzo znajomych, moj meil justa503@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowieczek1234
hej, ja tez jestem z dublina a wlasciwie z leopordstown... w ilandi jestem od wrzesnia, znajomy zjechal do polski a ja wszedlem na jego miejsce do pracy i mieszkanie tez mialem zalatwione. mieszkam z 4 mlodymi ludzmi ktorzy sa w podobnym wieku do mojego. jest spoko, ale brakuje mi tych wieczornych melanzykow i wypadow ze znajomymi... :(:( mieszkam tu sam bez rodziny i z tego powodu tez jest mi smutno :(:( za dwa lata mam zamiar sprowadzic tu siostre, ktora poszla by tu do Colleagu. tak naprawde to dopiero teraz dowiedzialem sie jakie jest zycie. sam na siebie zarabiam, musze wszystko zalatwiac sam, a w domu rodzinnym bylo inaczej. pozdrawiam wszystkich mieszkajacych w dublinie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Irlandii jest juz za duzo
Polaków jest ciezej znalezc prace. Dobre czasy juz sie skonczyly to nie 2004 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afrooo i jak Ci się podoba. jesteś dość długo, czy to znaczy, że się wpasowałaś/łeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpasowalam sie, radze sobie dobrze, nie narzekam, za tydzien jade do domku w odwiedziny, na wielkanoc byli tu moi rodzice... mieszkam i pracuje w Dublinie, jestem tu z chlopakiem:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! I ja mieszkam w Dublinie. Prawie 2 lata juz tu jestem z krotszymi i dluzszymi przerwami na wypady do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wysepka
HEJ!!!!! Ja lecę do Dublina na tydzień w lipcu a we wrześniu na dłuuuuuuuużej. Mój mężuś już tam jest od 8 miesięcy a teraz ściąga nas do siebie. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 009uj
jedz jedz tutaj sa fajne wolne laski jeszcze mezulek ktoras poderwie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed wyjazdem
my wybieramy sie do dublina we wresniu, w poniedzialek rezerwujemy bilety na 20 wresnia! ja nie moge sie juz doczekac, sporo tu zostawiamy - studia n(dziekanka), prace (z ktorej nie bylibysmy w stanie utrzymac sie w zaden sposob), ale postanowilismy zaryzykowac, liczymy na to ze tam bedzie lepoej, a zyje sie tam gdzie mozna swobodnie oddychac, prawda?;) tak wiec pozostaje kwestia mieszkania i pracy, najbardziej martwi mnie mieszkanie, chcialabym wynajac kawalerke gdzies na obrzezach, albo przynajmniej nei w centrum dublina, ale z polski to bedzie chyba trudne do zrobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed wyjazdem
a jesli o prace chodzi to jestesmy dopiero w trakcie studiow, angielski komunikatywny, licze na to ze we wresniu bedzie latwiej , ze dostane jakas prace w pubie , a moj narzeczony hmm ochrona albo na budiowie? a Wy od czego zaczynaliscie? jesli oboje bedziemy dostawac najnizsza stawke czyli o ile wiem to jest okolo 1000 euro?to czy bedzoiemy w stanie sie utrzymac, wiem ze inaczej tam placa ale i koszt zycia jest inny, kawalerka to okolo 600 euro, a jak z oplatami? no i z jedzeniem dla dwoch osob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed wyjazdem
aaa i jeszcze jedno, czy studia tu w dublinie sa tylko platne? czy np. mozna studiowac zaocznie bezplatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hstevvcbsjlkamlskz.x
wejdz na www.daft.ie.....tam znajdziesz wszystko o wynajmie mieszkan na www.gumtree.ie , www.irishjobs.ie, www.polskidublin.com, www.dublineknet.pl , www.gazeta.ie tu tez cos-niecos mozna znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyście mogli przenieść tutaj jedną rzecz z Polski - co by to było? Ulubiona kafejka? księgarnia? ławka w parku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×