Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnMarin

rewelacyjny błonnik?

Polecane posty

Gość gość
Kilka moich sprawdzonych sposóbów: picie dużej ilości wody nieobjadanie się przed snem ( początkowo miałam z tym największy problem bo wczesniej byłam przyzwyczajona do dość intensywnego podjadania sobie przed zaśnięciem). j Z blonników polecam Fibra Vitale. Moim zdaniem najlepszy ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie będą efekty? Bo właśnie sobie to zamówiłam, dzisiaj pierwszy raz wypiłam ( rozpuściłam sobie granulacik w szklance ciepłej wody, całkiem niezłe w sumie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po tygodniu powinnaś czuć :) Ogólnie szybko przyszły z tego co pamiętaj. Ale polecam nie przerywać kuracji bo najlepsze efekty przychodzą dopiero po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa1
Hej dziewczyny, ja kiedyś brałam błonnik witalny, ale jakos za bardzo to on mi nie pomagal na schudniecie. Od 2 miesiecy testuje blonnik w tabletkach z ananasem + chrom delfarma naturalnie i jak na razie 2,5 kg mniej! Oczywiście do tego tez jest troche ruchu, ale na to nie mam az tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamiast błonnika stosuję siemię lniane. Też daje świetne efekty. A po masę motywacji i inspiracji zapraszam na www.igortreneronline.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaZall
Ja też piję siemie lniane, ale to nie zamiast błonnika tylko po prostu na noc. Dobrze robi na jelita i na włosy oraz paznokcie. A błonnik kupiłam z ananasem + chrom delfarma naturalnie i biorę 6 tabletek dziennie przed posiłkiem. Od razu mniej zaczęłam jeść i waga spada, więc jestem zadowolona. Już wiem, że będę to kontynuować, bo zależy mi na zdrowym odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka000
generalnie błonnik jest bardzo dobrym rozwiązaniem przy wspomaganiu trawienia pokarmów, ale jego nadmiar może prowadzić do poważnego roztroju żołądka i tak jak na przykład u mnie, przy chorobie jelita grubego muszę przyjmowac błonnik dla pobudzenia jego ruchów, tak na przykład osoby które nie mają problemów z przewodem pokarmowym powinny zwyczajnie spożywać produkty zawierające naturalny błonnik - warzywa (fasola, groszek, brukselka), owoce (np. morele suszone, rodzinki, jabłka!), natomiast na samo pobudzenie organizmu to na przykład można używać iqacai, które działają mocno rozruchowo na układ pokarmowy i nie powodują gazów, czy przestojów zakończonych biegunką jak nadmiar błonnika :) Także on ma masę zalet i wad, i stosować należy umiarkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzęt narciarski znajdziesz dokładnie tutaj https://www.intersport.pl/sporty/narciarsto.html Ja jestem bardzo zadowolona i powiem szczerze ze cieszę się ze trafiłam w to miejsce bo udało nam się kupić duzo fajnych rzeczy i do tego niektóre w promocyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elcia323
Ja również stosowałam siemie w swojej diecie ale dla mnie osobiście błonnik jest jednak lepszy. Teraz kupiłam Colon slim i mi bardziej odpowiada. Dodaję go do posiłków i czuję, że organizm funkcjonuje lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia142
Dzięki Aniu za ten błonnik delfarma. Biorę 2 tygodnie i już widze poprawę. O wiele mniej jem i metabolizm mi sie poprawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsesia
od paru miesięcy piję colon slim, już dawno nie miałam ochoty na słodycze, schudłam już sporo i czuję się rewelacyjnie, pozbłam sie tez zaparć, a one niestety mi towarzyszyły wczesniej często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przygoda z błonnikiem primvitalnym zaczęła się kilka dobrych lat temu, wówczas gdy nie był on jeszcze tak popularny. Na początku skusiłam na ten z apteki - niższa cena i w ogóle. Niestety nie dostrzegłam żadnych efektów działania... Miałam wrażenie, że moje jelita pracują gorzej niż przed rozpoczęciem kuracji.. Dlatego odłożyłam kasę i zaopatrzyłam się w środek sprzedawany w aptece. Z przykrością muszę napisać, że znowu się zawiodłam. W trakcie suplementacji czułam się fatalnie. Opuchnięta jak balon, pomimo tego że piłam dużo wody... Wzdęcia i zaparcia znacząco się nasiliły. Byłam załamana... Aczkolwiek nie poddałam się bez walki. Jak to mówią do trzech razy sztuka. Postanowiłam dać jeszcze jedną szansę błonnikowi. Tym razem zainwestował w Fibre Select i to była słuszna decyzja. Ten środek spełnił moje oczekiwania. Schudłam, pozbyłam się problemów trawiennych, uregulował poziom cholesterolu. Rewelacja! Jak widać, błonnik błonnikowi nie równy. Trzeba szukać.... :) Ja już znalazłam swojego ulubieńca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, przetestowałam juz kilka błonników ale po chwilowej poprawie wydaje mi się, że wszystko wraca do normy i zaparcia wracają. Czy ktoś stosował probiotyk z błonnikiem? Działa? Mi lekarz ostatnio polecił Biopron, gdzie żywe bakterie połączone są z błonnikiem i zastanawiam się czy to działa. Próbował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam błonnik w czasie odchudzania i po zakończeniu diety dalej zażywam ten: https://www.cosdlazdrowia.pl/suplementy-diety/blonnik-oczyszczajacy-odtruwanie/produkt-107. Co mogę o nim powiedzieć? Na pewno sam błonnik NIE odchudza, ale silnie wspomaga dietę. Nie miałam w ogóle napadów głodu, raz w ciągu 3 miesięcy diety zjadłam jedną dodatkową kanapkę z pieczywa razowego, poza tym ściśle trzymałam się diety. Błonnik zmniejszył mi chęć na słodycze. Po zakończeniu diety mam rzadziej ochotę na niezdrowe rzeczy, choć czasem sobie pofolguję :) Wagę trzymałam 2 lata po odchudzaniu, później przytyłam w ciąży, ale po porodzie znów wróciłam do wagi. Sadzę, że bez błonnika, by się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biopron z błonnikiem działa świetnie na zaparcia. Przy odchudzaniu branie probiotyków też dobrze wspomaga mikroflorę jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×