Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny odkupie listek tabletek bo lekarz na urlopie a sama też wyjezfzam. Ratujcie kontakt na dorusssia12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny odkupie listek tabletek bo lekarz na urlopie a sama też wyjezfzam. Ratujcie kontakt na dorusssia12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia0410
hej kobiety, stosowałam Microgynon przez 3 lata, absolutnie żadnych skutków ubocznych :) na mnie działały jak wit. C - w ogóle nie odczuwałam różnicy w samopoczuciu czy wadze, wręcz wydaje mi się, że poprawiła mi się cera :D obecnie staram się o dzidzie więc mam do odsprzedania 4 pełne blistry tego leku :) 10zł za każdy, termin ważności do 2018r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej chętnie odkupię proszę podać adres e-mailowy to się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2 lat biorę Microgynon 21 jestem bardzo zadowolona od początku żadnych skutków ubocznych samopoczucie dobre na wadze nie przybralam lipido mi nie spadło także polecam te tabletki ☺do tego cena niska wiec rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 3 listki, ważność 01.2021. mr2017@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala 001
Hej kobitki ..ja biore microgenon juz 6 miesiecy.. bo hestem po porodzie 10 mies. I jak dla mnie rewelacja.. zadnych humorrow nie mam...ochota na sex jest bardzo.. i waga stoi na 56 jak narazie nie idzie w gore tylko delikatnie w dol.ceba swietna za 3 op place 8 zl w aptece w swidnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Hej dziewczyny ja brala przez 4 lata plastry evra bylo super zdecydowalam sie na dziecko maly ma 9miesiecy i czas zaczac brac anty. Noestety plastry mi juz nie służą przrpisala mi dr M21 cena mnie szokujeboje sie ze nir beda dosc skutecznr i zajde w ciążę a drugiego maluch nie chce jak narazie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore 8 lat i dzieci nie mam tak ze sie nie martw ... tabletki sa skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska91
Witam dziewczynki nigdy nie bralam tabletek anty ale od dzis biore Microgynon 21 tzn 6 dzien cyklu miesiaczki mam nie regularne a 10 kwietnia ide na operacje resekcja macicy i wyciecie jajowodu ( wodniaka) i lekarz kazal mi je brac jak myslicie po co? miala ktoras z was cos podobnego??:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam je 2 miesiące i okazało się, że jest niespodzianka (ciąża). Brałam je o tej samej porze, nigdy nie było sytuacji bym sobie o nich zapomniała, jednak biorąc ****ardzo źle się czułam. Lekarz stwierdził, że wszystko jest ok i na pewno nie jest to przez tabletki. Robiłam badania podstawowe i wynikało z nich że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Na mnie nie zadziałały, ale teraz za to mam piękną córeczkę i mimo, że nie byłam zadowolona z ciąży w wieku 19lat teraz jestem bardzo szczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam 3x21 tabl microgynon z terinem waznosci do 2019 r, mi sie juz nie przydadza kontakt: pogotowie.gizyno@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Pilnie odkupię Microgynon 21,przyjmuje od wielu lat ,lekarz na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pigułka II generacji. Każdy reaguje inaczej. Przyrost masy ciała, zmniejszenie libido i cellulit i inne skutki uboczne. Hormonów dużo, prawdopodobieństwo ciąży bardzo niewielkie. Refundowany, stąd ginekolodzy z NFZ chętnie przepisują. z opinii koleżanek i znajomych bez szału. O przypadkach ciąż nie słyszałam. Potem przechodziły na Cilest, Jeanine lub Jasmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Łodzi płacę za 3 opakowania 7,29 efektów ubocznych nie widzę a przytyć można ale rada mniej jeść ja biorę je 6 lat i nie mam żadnych problemów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziak
Sprzedam trojpak (63 tabletki) microgynonu, cena - 23,50. Mogę przekazać na terenie Bydgoszczy lub wysłać pocztą. Jeśli jesteście zainteresowane - piszcie na nadziak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenke
poza tym, ze tanie - nie widzialam zadnych innych zalet.. Mega zle sie po nich czulam - prawdopodobnie za duza dawka hormonow. Teraz stosuje belare i jest o niebo lepiej. przede wszystkim zeszlam z tej szalonej wagi, ktorej sie nabawilam wczesniej i czuje sie zdecydowanie korzystniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety czuję się po nich źle, mam fatalne samopoczucie, dlatego od nastepnego opakowania zmieniam na inne. Zostało mi 1 opakowanie, więc jeśli komuś one pasują proszę o info - chętnie odstąpię. Termin ważności: 11.2021. W info zwrotnym proszę o podanie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie się nie sprawdziły niestety te tabletki, a szkoda bo słyszałam o nich dobre rzeczy. Ale następnym razem jak byłam u ginekologa to przepisał mi belarę, mają niską zawartość hormonów i czuję sie po nich o niebo lepiej. Jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabe, powiem ci słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koku
Witam mam pewne pytanie. Bylam dzis u gin innego niz zawsze. Przepisal mi inne tabletki niz zwykle. Wczesniej bralam Microgynon 21 ale uznal ze to sa za mocne tabletki jak na moj wiek (mam 19 lat) a teraz mam brac Vibin Mini. I teraz moje pytanie. Microgynon ma wieksza dawke niz vibin czy to cos moze wplynac na dzialanie vibin? Troche sie oto boje. Microgynon bralam przez rok. Bylam z nich zadowolona i troche boje sie zmiany tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Migrogynon to stara generacja.Dowierz sie po braniu ,czy nie bedziesz krwawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asistunia
Chętnie odkupię na terenie Warszawy - lekarz na urlopie a później ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u1986@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guliwer96
Biorę Microgynon 21 już 4. miesiąc. Wcześniej brałam Novynette i niestety miałam przy nich nieregularne miesiączki i krwawienia pomiędzy cyklami. Zmiana leku na M21 to był strzał w 10! Krwawienia ustały, nastrój bez zarzutów, żadnych bólów głowy. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po urodzeniu lekarz przepisał mi je i po roku stosowania przytylam 20 kg wczesniej brałam novynette i było ok chyba do nich wroce bo nie mam zamiaru wygladac jak szafa 3 drzwiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka kompletna najgorszy badziew.. NIE POLECAM ! przytylam 15 kg w ciągu 2 lat i porobily mi się straszne rozstepy źle dobrane tabletki.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też przytylam od tych tabletek i to dosc sporo. Nie pamiętam juz ile. Zmiejszenie libida tez również . Oprocz tego zadnych innych dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gissel
Biorę Microgynon 21 od 2 lat przez 1,5 roku było oki. Potym czasie rozlegórowały miesiączkę do dwóch razy na miesiąc. I przytyłam 10 kg i nie mogę tego zrzucić. Poza tym wszystko Oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×