Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość gość
nie polecam nikomu, wlasnie skońvzylam brać 1 blister i jestem niezadowolona. początkowo wszystko bylo ok, a pozniej sie zaczęło.. ból podbrzusia , ból głowy, rano mdłości, mam problemy z pecherzem do tego, samopoczucie okropne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza pilne
Witam pilnie potzrebuje odkupić Microgynon21 nie ważna jaka ilość blistrów. Moj lekaż jest an urlopie i nie mam gdzie się teraz zgłosić.Czekam na wiadomości izunia1225@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joni
Hej, biorę M21 zaczęłam trzecie opakowanie. Pierwszy miesiąc był nie do zniesienie potworny ból głowy, bóle piersi, przybrałam na wadze 3 kg, duży apetyt, osowiałość. Podczas przerwy w przyjmowaniu tabletek na miesiączkę bóle głowy ustały. Kolejne opakowanie czyli drugie nadal zwiększenie wagi ciała i czasem bóle piersi, ustąpiły bóle głowy. Zaczęłam kolejne 3 opakowanie, czekam jakie zmiany zauważę. Mam nadzieję waga zatrzyma się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie microgynon21 lub recepte. Najlepiej Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę je już 5 miesięcy wszystko było dobrze. Ale po 2 ostatnich miesiączkach pojawiły się jasno beżowy śluz. Czego on może być objawem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasiad
Witam mam do sprzedania 63 tabl. microgynon 21 z term ważności 2018r. cena 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasiad
Mam do sprzedania 63 tabl. microgynon 21 z term ważn 2018r. cena 30 zł. kontakt : kate-85@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 1 op. 63 tabl. data ważności 2018r. - 20 zł + koszt wysyłki mail: rafkaczor@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam potrzebuje pilnie Microgynon tel.kont.602326234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn9090
Mam pytanie. W sobotę wzięłam ostatnią tabletkę Naraya, Lekarz kazał mi zacząć przyjmowanie Microgynon21 od wtorku czyli od dnia kiedy zaczyna mi się krwawienie z odstawienia, jednak w ulotce pisze że zaczyna się przyjmowanie tabletek następnego dnia po skończeniu poprzednich tabletek. Teraz już w ogóle nie wiem jak mam brać te tabletki zwłaszcza że wolałabym zachować dotychczasowy ''układ'' czyli że rozpoczynam blister od soboty. Czy mogę zacząć przyjmować te tabletki tak jak wcześniej czyli po 7 dniowej przerwie i stosować przez cały miesiąc dodatkowo prezerwatywy ? Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieta4
biorę M21 od około dwóch lat, potem miałam miesięczną przerwę i teraz znowu biorę od dwóch m-cy. Nigdy nie miałam żadnych skutków ubocznych, a teraz od kiedy zaczęłam brać? Libido zerowe nawet rzekłabym ujemne, przytyłam 5 kg, ciągle kłócę sie i wrzeszczę, wahania nastrojowe mam tak okropne, ze już sama ze sobą czasami wytrzymać nie mogę, wzdęcia i ogóle złe samopoczucie. Wcześniej nawet schudłam po tych tabletkach, czemu po miesięcznej przerwie mam takie uboczne efekty? Czemu mój organizm tak zareagował na te tabletki.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. mam pytanko: bralam przez 2 lata microgynom21 i od miesiaca nie biore, bo sie zdecydowalam na dziecko z facetem. po jakim czasie mozna zajsc w ciaze po odstawieniu tych tabsow?minal mi miesiac i nic.lekarze roznie mowia.ja osobiscie u lekarza nie bylam.a chcialabym wiedziec bo szczerze nam na tym bardzo zalezy. poratujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam Microgynon przez ok 2 lata. Od tamtego czasu sporo przytyłam ok 6-7kg. Niestety nie wiem czy to przez moje zamiłowanie do jedzenia czy przez pigułki. Wydaje mi się że nie jjem tak duzo jak kiedyś a mimo wszystko waga stoi. Co do wahań nastroju to też je mam i to straszne- nie wiem jak mój facet ze mna wytrzymuje:-) Odstawiam je na jakiś czas - zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do sprzedania za pobraniem mycrogynon 30 Z dluga data waznosci . Mam kilka opakiwan po 3 listki w kazdym. Zainteresowane prosze o kontakt. Cena do uzgodnienia. Rooeda@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29200711
odkupię 63 tabletki microgynonu 21 pilne! mój e-mail: jj29@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yukki
Witam. Odwiedziłam swojego ginekologa, bo miałam problemy z dotychczasowymi tabletkami (Vibin). Lekarz zalecił zmianę właśnie na Microgynon21. I stąd moje pytanie: Kiedy wziąć pierwszą tabletkę? Vibin kończy mi się w sobotę (2.11), potem powinnam zrobić tygodniową przerwę (z Vibinem było łatwo, bo miałam wtedy 7dniowe placebo) i dopiero zacząć brać m21 czy zacząć stosować nowe tabletki w pierwszym dniu cyklu (czyli po wystąpieniu miesiączki) czy może bezpośrednio po ostatniej tabletce Vibinu (czyli jak dla mnie w ndz)??? Proszę o pomoc, nie ukrywam, że to dla mnie dość pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupie microgynon21 PILNIE W-wa dent155@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryanek666
Witam kobietki:) dziś dostałam pierwszy raz po porodzie okres. Wstałam rano z czerwoną plamą ;p wzięłam pierwsza tabletkę. Powiedzcie mi kochane -bo już nie pamiętam- czy będę mieć teraz krwawienie jak w czasie okresu, czy po tabletce krwawienie ustanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) m21 biore juz dlugo teraz mialam 3 miesieczna przerwe :) Tabletki sa spoko wcale przez nie nie przytylam ale co wiecej mialam wiecej ochoty na seks :) (bez brania dodatkowych tabletek )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupię microgynom 21 aroaro37@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość applePieee
dziewczyny nie jedzcie tego świństwa! te tabletki to koszmar ktory u mnie przerodzil sie w rzeczywistość ! Brałam je 3 miesiace i zrobiłabym wszystko żeby cofnąć czas. Po tygodniu ich brania dostałam okropnego trądziku na plecach twarzy szyji myślałam ze to konsekwencja zmiany tabletek i wszystko sie unormuje.. bylo jeszcze gorzej.. ochota na sex zerowa, libido doslownie na minusie a co najgorsze po 3msc brania wlosy wypadaja mi garściami, 300wolosow dzinnie spłukiwałam w wannie przez miesiąc dzis doszlam do liczb 150wlosow(tabletek nie biore od miesiaca) ale nie wiem kiedy moj organim sie unormuje aby wypadanie zniwelowało sie do wcześniejszego stanu ok 30wlsow na dzien.. czuje sie przekleta przez te trucizne a lekarze załamuja rece mowiac "wyniki ma Pani przeciez dobre" a ja powoli wpadam w depresje ze pozwoliłam aby takie gowno zniszczyło mnie od srodka.. dziewczyny zastanowcie sie 2 razy przed ich zabraniem bo gdybym ja miala mozliwosc przeczytania przez kogos recenzji dotyczącej takich skotów ubocznych nigdy bym po nie nie sięgnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMARCIOCHA927
Dziewczyny :) Sprzedam blister Microgynonu 21... zainteresowane dziewczyny zapraszam na marciocha927@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iitaaN
Witam. Od zawsze miałam problemy z okresem, dopóki nie miałam okresu już 4 miesięcy i 2 tygodnie, gdzie wszyscy myśleli, że jestem w ciąży. Poszłam do ginekologa, okazało się, że nie jestem w ciąży. Ginekolożka przepisała mi pierw Luteinę na wywołanie okresu, a jak okres przyszedł byłam znów na wizycie u niej, zrobiła mi badania i na podstawie tego przepisała mi Microgynon 21. Zaczęłam brac od sierpnia i nie narzekam na tą antykoncepcję, początki były trudne, gdyż zaczęły mi piersi rosnąc, swędziec, miewałam nudności i mdłości z samego rana jak wstawałam i do tego dziwne humory przed dostaniem okresu ale co jest najważniejsze ? Te tabletki uregulowały mi okres :) Mam co 27/28 dni :) Dzięki tym tabletkom bóle podczas miesiączkowania są do wytrzymania, bo kiedyś przy mega obfitym okresie nie mogłam nawet wstac z łóżka, że moja mama myślała, że karetkę wezwie. Co do objawów, które pojawiają się przy początkach brania tabletek nie należy się martwic, to jest normalne. Ale polecam zawsze zgłaszac się do ginekologa. Aaa i tym kobietom, które dostawają tabletki radziłabym się od razu o wszystko i szczegółowo pytac swoich ginekologów, bo oni lepiej doradzą niż my sobie sami bądź zapytanie się innych. Każdemu inaczej organizm działa. P.S powiem też, że trzy moje siostry również brały tą samą antykoncepcję co ja i są bardzo zadowolone z tych tabletek, może jednej najstarszej nie wyszło z tabletkami, bo zaczęły jej włosy ciemniejsze rosnąc na wąsie, rękach i wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Microgyn.. brałam przez 2 lata ( miał być to lek na rozregulowaną bardzo bolesną miesiączkę) pierwszy miesiąc był nie najlepszy - ale byłam o tym wcześniej poinformowana - po 3 miesiacach brania było już wszystko ok, waga wręcz mi spadła, piersi zmalały ( i tak mam duuuże) zero bóli pomiędzy okresami i zero w trakcie miesiączkowania. Czasami pod koniec 2 roku występowały bóle łydek, nieznaczna suchość ( ale nie miałam ani razu żadnej infekcji) nio i libido spadło :-(. Zrobiłam sobie przerwe 6-cy by odtruć organizm i masakra bóle powróciły, miesiączka to koszmar i infekcja. Byłam u lekarza i chciałam wrócić na Microgyn.. ale lekarz mi na to że ma tylko 66% skuteczności antykoncepcji i przepisał mi mercilon - ale z tego co czytałam to nie jest po nim zbyt dobrze - no cóż spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam microgynon 21- blister - cena 20 z przesyłką - kontakt marciocha927@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzurę, że Microgynon ma 66% skutecznośc****ewnie Twój gin. podpisał umowę z firmą farmaceutyczną i dostanie jakąś wycieczkę za przepisywanie Mercilonu. Chciałam Wam powiedzieć, że prowadzone były badania i tabletki II generacji nie powodują takiego ryzyka zakrzepicy, jak te III czy IV generacji. W większości bogatych krajów, przepisywane są II generacji, a co do bóli, to nie macie ich lub macie mniejsze, bo to co się pojawia, to nie okres, a krwawienie z odstawienia. Też brałam micro, bo miałam okropnie bolesne @, ale zrezygnowałam z anty, bo rozstałam się z facetem. Dwa lata po odstawieniu trwało u mnie zanim miesiączki się uregulowały. Żeby mieć mniej bolesne piję rumianek i nagietek codziennie, do tego olej z wiesiołka i jak tylko czuję, że zaczyna boleć mnie brzuch, to łykam tabletkę, zanim ból na dobre się rozkręci. Wiem, że nie o tym temat, ale tak tylko chciałam napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey dziewczyna jak mam brac te leki microgynon 21 po juz nie pamietam co lekarz mi powiedzial jak dostane okres czy po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×