Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość asiorek230
jest tutaj moze ktos na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość random
"a jesli sie krwawi na poczatku 2 opakowan to mozliwa jest ciaza?" A w jakim czasie od rozpoczęcia brania tabletek zaczęłaś współżyć bez zabezpieczenia? Jeśli krwawisz przy braniu tabletek (a miesiączka Ci się skończyła), musisz skonsultować się z ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do wydania dwa listki microgynon21. Termin ważności - do XI 2016r. Mnie już niepotrzebne, a może komuś się przyda.Proszę o kontakt mdb1@interia.eu Oddam gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajoska
Za chwile minie miesiąc jak je połykam :) Wszystko rozumiem i wszystkiego sie spodziewam, ale nie wiem o co chodzi - bierz od 5go dnia krwawienia??? lekarz kazał mi od 1-go dnia miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras z Pan biorąc M 21 pali? Są jakieś skutki przy tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o trojpak to placilam ok 13 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trojpaki w szczecinie kosztuja ok 11 zloty na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za trojpak zapłaciłam 7zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlovitka
Dziewczyny czy któraś z was moze mi powiedzieć czy w pierwszym miesiącu zażywania tych pigulek mozna sie juz kochać bez żadnego innego zabezpieczenia? czy te pigułki działają od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupie wieksza ilsc opakowan microgynon z data 2016/2017 kontakt jula20a@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore juz tydzień, widzę że schodzi mi woda z ogranizmu po nich więcej sikam. Dostałam je po wyjściu ze szpitala na uregulowanie pracy jajników, i na zrzucenie wagi(zatrzymana woda). Od czasu do czasu zapalę,ale źle się czuje od razu bo mam straszne skurcze tak jakby żyły się kurczyły koszmar ;/ do tego mam zrypany humor stany wręcz depresyjne, i mdłości, ale to ponoć ma minąć po góra 2 mc. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Witajcie, dzisiaj wzięłam drugą tabletkę m21. sa to moje pierwsze tabletki antyki. za 63 tabletki zapłaciłam 7,14 . Obawiam się tych skutków ubocznych a mianowicie tycia, pryszczy czy zawrotów głowy- tłumaczę sobie że to kwestia indywidualna i zależne całkowicie od organizmu. Po jakim czasie od zaniechania brania tabletek można zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12890
Mam na sprzedaz 4 opakowania jakby ktos potrzebowal to piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam 28 lat biorę już z 2 lata te tabletki sądze że przez nie się tak czuję miałam krwawienia przy kale to poszłam do lekarza zrobił badania jelito ok krwawienia ustały ale bóle głowy później nie samowite do migreny że musiałam po zaszyk jechać , i codziennie mnie brzuch boli całościowo biorę jeszcze te tabletki ale dzisiaj stwierdziłam że chyba od nich i muszę odstawić bo zwariuję się tak źle czuje mdli mnie i wogóle nigdzie jechać nie mogę bo mnie brzuch zaboli i toaleta myślałam że to na tle nerwowym już sama nie wiem nic mi się nie chce i przytyłam czuję się jak bardzo dojrzała kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12890
Hey tez tak mialam i zmienil mi lekarz tabletki... meczylam sie dosc dlugo... idz do lekarza i niech ci zmieni on powinien ci dostosowac tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co najlepsze że lekarz mi recepty daje rodzinny i wie że mnie brzuch boli i tak mam i się męćzę ale nie wspomniał że to od antykoncepcyjnych może być i daje skierowania do gastrologa nawet na szpital prawie już miałam iść sama się pokapowałam że może od tabletek zobaczymy jak będzie po nie braniu a ile czasu musi minąć żeby mój organizm ten lek oczyścił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Microgynon 21 to najgorsze tabletki, jakie do tej pory brałam (a mam już ich trochę na koncie, gdyż ciężko mi dopasować dobre tabletki). Brałam tego świństwa dwa opakowania, już w połowie drugiego listka wiedziałam, że nie wykupię kolejnego. Jakie miałam objawy: okropne bóle głowy, brzucha, problemy z jelitami, wahania nastrojów, moje libido było na granicy zera, senność, ogólne rozdrażnienie, wzdęcia, jednym słowem KATASTROFA. Jedyne czego brakowało to plamienia, chociaż prawdziwa miesiączka też pozostawia wiele do życzenia (wystąpiła zbyt szybko, bardzo obfita). Nie polecam tych tabletek nikomu. Cena odpowiada jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskenia
Hej, kiedyś już brałam Microgynon 21, ale to było z 5 lat temu i po jakimś pół roku stosowania odstawiłam całkowicie anty, bo odstawiłam też chłopaka :D oprócz obniżonego libido nie pamiętam żadnych skutków ubocznych. Mimo tego, że powiedziałam o tym obecnej ginekolog też mi przepisała Microgynon 21. Jestem na 1 opakowaniu, po 4 tabletce. Na razie nie widzę niczego dziwnego, chociaż 3 pierwsze dni okresu były straszne, mocno bolał mnie brzuch i leciało ze mnie jak z kranu, tampony musiałam wymieniać co 2 h. Nigdy nie miałam takich obfitych miesiączek, ból też był mniejszy i utrzymywał się góra 2 dni (w 2 dniu był tak słaby, że przeważnie nie brałam już żadnych tabletek przeciwbólowych). Teraz mimo, że to 4 dzień okresu dalej pobolewa mnie brzuch. Czy to może być od tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osa18
Witam drogie panie, Mam 18 lat i przez 8 miesiecy stosowalam microgynon przepisany przez lekarza poniewaz miałam obfite miesiączki ktore trwaly 7tygodni . Gdy je odstawilam nie odczuwałam żadnych skutkow ubocznych ani nic ale wgl nie miałam miesiączki ktorej już nie mam od 10 miesiecy , i mam ciagle bòle jajników i klucia w brzuchu . Zostalam zdiagnozowania z zespołem policystycznych jajników :( najgorsze co moglo mi sie przydazyc i jestem pewna że to przez te tabletki nie polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam te tabletki z powodu krwotocznych miesiączek trwających 8 dni.W trakcie pierwszego okresu bolał mnie brzuch plecy a lało się ze mnie jeszcze bardziej po 10 dniu ok zadzwoniłam do gin a ona mi na to tak ma być po15 dniach zadzwoniłam jeszcze raz kazała przyjść i dała mi skierowanie na łyżeczkowanie .Nigdy więcej nie widziałam tej gin i tych tabletek .Teraz jem organetril o póki co jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam M21 przez 7 dni i powiem ze ledwie zywa jestem wymioty ból brzucha a co najgorsze swedzi mnie wszystko a okres taki obfily...i musiałam odstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzolinka
Trójpak opłaca sie duzo bardziej! Kosztuje chyba w aptece 20zl za te trzy opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololililili
Biorę microgynon od pół roku, u mnie działa świetnie, na początku trochę pobolewały mnie piersi i podbrzusze ale po 2 miesiącach to minęło. Co do wagi to od początku brania tabletek schudłam 5 kg, ale piersi pozostały w swoim dość dużym rozmiarze. Okresy mam regularnie co 28 dni, trwają 4 dni i są zdecydowanie mniej obfite. Ogólnie jestem bardzo zadowolona ale wiadomo, nie każdego organizm zareaguje na te tabletki tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na mycrogynon 21 od 4 miesięcy i na początku brania tabletek okres trwał 10 dni ew.drugim miesiącu już 4 dni w trzecim znowu trwał 10 dni i zaczął się jeszcze w trakcie brania tabletek teraz po.4 opakowaniu Czekam drugi dzień i jak narazie brak krwawienia. Straszne bóle ale tylko Przez pierwsze dwa miesiące, rozdrażniona i nerwowa jestem.strasznie nie wiem czy je odstawić czy nie. Jak je odstawie to kiedy moja miesiączka się wyrówna? Może ktoś był w podobnej sytuacji. Dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesia77
Biorę Microgynon 21 od roku.Nie mam skutków ubocznych, przytyłam 2- kg, ochota na sex jest. Zaletą jest to że są tanie. Trójpak( na 3 m-ce ) kosztuje około 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dwóch tygodni biorę microgynon, niestety fatalnie się po nim czułam, miałam ciągłe krawienia. Udałam się do ginekologa, który uznał, że lepiej nie przerywać brania tabletek w połowie cyklu i dodatkowo przepisał mi proverę 5 mg. I teraz nie jestem już pewna, czy stosując codziennie zarówno microgynon jak i proverę działanie antykoncepcyjne jest zachowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś jest zainteresowany to mam do oddania niepełny listek Microgynon (19 tabletek z 21). Data ważności do 10.2019.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę od pol roku. Przytylam 3 kg i libido mi spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pierwszy dzień miesiączki zamierzam wziąć pierwszą tabletkę Microgynon .Pytanie czy mam wziąć z lista tabletkę oznaczoną dniem dzisiejszym -wtorek- czy poprostu zacząć od lewej str pierwszą tabletkę i podążać wtedy za strzałkami??Czy ma to jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K458
Ja biorę M21 od pół roku. ogólnie się sprawdzają, cena jest super. Z cerą nie miałam nigdy problemów, więc różnicy nie zauważyłam. Jednak strasznie przytyłam. (wcześniej brałam Yaz i waga stała w miejscu). Szczególnie widać to po ciele, jest bardziej 'rozlazłe' i zrobiło się więcej cellulitu. na wadze przyszło jakieś 5 kg. Piersi mi raczej nie urosły, wręcz nawet zmalały. Jeśli chodzi o bóle miesiączkowe, to ja miałam tragiczne, kilka razy wylądowałam pod kroplówką, miałam zapaść, itd. Serio ból nie do wytrzymania, bez ketonalu z domu nie wychodziłam. Generalnie odkąd zaczęłam stosować hormony to jeszcze ani razu mnie brzuch nie bolał. Ulga jakich mało! :) Ja osobiście się zastanawiam nad zmianą, przez powiększenie wagi, ale obawiam się, że może być tylko gorzej, bo poza tym wszystko jest super w tych tabletkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×