Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość kasia87777
w pierwszym dniu krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fatalne przezycia z tymi tabletkami. Bralam przez miesiac i musialam przestac bo strasznie sie czulam... Przez nie boje sie brac jakies inne tabletki bo obawiam sie ze bedzie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zka
Biorę już jakiś czas te tabletki i muszę przyznać że nie jestem z nich zadowolona... Plamienia i bóle podbrzusza to standard, ale zauważyłam coś jeszcze... Otóż mój śluz jest tak kwaśny jak ocet - nie polecam tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia239
Ja też muszę z nich zrezygnować,dostałam straszne krosty na buzi i plecach w dodatku moje humory same mnie niepokoją,czuję się strasznie i do tego ciągle bym się obżerała.NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PILNIE kupię Microgynon, chętnie też sama odbiorę na terenie Katowic. proszę w razie czego o kontakt e-mail : agnieszka.parszcz@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panipraline
Z tych pigułek nie byłam do końca zadowolona... Przede wszystkim moje główne obawy to to, czy nie przytyję. Jestem dziewczyną raczej krąglejszych kształtów i każdy olejny kilogram by mnie dobijał. Jednak ku mojemu zaskoczeniu nie przytyłam, wręcz przeciwnie. Nie stosując diety, na przestrzeni 4 miesięcy schudłam o jeden rozmiar. I tu kończą się zalety. Moje libido był tragicznego poziomu, kompletnie nie miałam ochoty na seks, mogło to dla mnie praktycznie nie istnieć. Poza tym nękały mnie migreny, które potrafiły mnie męczyćtrwać po 2-3 dni, nawet dwa razy w miesiącu. Objawy ustąpiły dopiero po pół roku od odstawienia pigułek. Szczerze mówiąc nie sugerowałabym się opiniami, każda antykoncepcja dobierana jest indywidualnie dla każdej kobiety. Każda z nas ma inny organizm, więc i takie pigułki mogą działać na każdą inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę te tabletki o ponad roku moje wrażenia są spoko pupa przytyła to fakt ale wszyscy mówią że było mi to potrzebne bo byłam za chuda piersi całkowita nie prawda że są większe jakiegoś złego samopoczucia nie mam trądzik na twarzy mniejszy bólów misiączkowych też nie mam a cena rewelka za 1po płace mniej jak 10zł zadowolona jestem i chłopak też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blądyneczka
wszystkie mamy inne objawy moje były takie że delikatnie przytyłam ale nie dożo bo mniejszcze się w tym samym rozmiarze:) ale dobrze bo miałam samą skórę i kości tak zwane krosty mam mniejsze po 8 miesiacach zarzywania tabletek nie miałam ich wcale tam od czasu do czasu przy miesiączce jakas mi wyskoczy ochota na seks moim zdaniem wieksza chodziasz to nie przez tabletki piersi takie same rewelacji nie ma ale jest wada mój śluz mnie nie pokoji czasem jest tak żadki ze czuje jak bym robila siku a czasami jest taki gięsty jak twarug pojawiło mi się dopiero wtedy jak zaczełam zarzywac M21 czy to od tego jak wiedzie piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona1992
co do tych tabletek jestem przekonana uprawiam seks z swoim chłopakiem dość często bez żadnego innego zabespieczenia od ponad roku i często koniczy we mnie w ciąży nie jestem i wszystko przebiega prawidłowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona1992
za 2blistry płace dokładnie 14,10zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to teraz już mam
Tyje , Tyje i jeszcze raz tyje! Zażywam je pierwszy miesiąc Wczesniej zażywałam Cilest, prawie przez 6 lat i było ok...fakt wtedy też przytyłam, ale potem moja waga spadła i było wszystko ok. Kupiłam nawet sukienkę na wesele. A teraz? W ciągu miesiąca z 57kg podskoczyło na 65 ?! MAsakra.. Mogę sobie wybić wesele z głowy, chyba, że jakimś cudem mi się to unormuje. A jem tak samo jak zwykle. Koszmar. Fakt tanie etc i zażywać je bede dalej bo jestem skazana na te hormony, ale nie mam czasu na eksperymenty z innymi i droższymi tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za wyczerpujące informacje. A czy możliwe jest przyspieszenie okresu w czasie brania tych tabletek o 2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam Microgynon przez ponad 8 lat. Byłam bardzo zadowolona. Po 3 miesiącach od odstawienia udało mi się zajść w ciążę (jak skończę karmić na pewno wracam do nich). Jeśli bierze się dłuższy czas można regulować okres :) Ja np. zawsze w wakacje zjadałam tabletki bez 7-dniowej przerwy (nieplanowany wyjazd nad wodę zawsze wchodził w grę). Jeśli miałam mieć okres np. w sylwestra odstawiałam tabletki nie po 21szt. a już po np. 10tabletkach i po 2 dniach miałam okres a w sylwestra już byłam po okresie (po 10 tabl. robiłam normalnie 7 dni przerwy i kolejne opakowanie zaczynałam) Nigdy nie przytyłam ani nie miałam innych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamonikamonikamonikamonika
dla mnie beznadzieja, łydki zrobily mi sie twarde po nich i ciezkie, cera cała w krostach, 3 razy gorzej niz wczesniej, mi wogole nie pasowaly. Kolezanka kiedys powiedizala ze tez brala i zrobil jej sie jasny wąspo nich... A dziewczyna wogole nie miala z tymi sprawami problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupię Microgynon 21 nawet większą ilość, w rozsądnej cenie,prosze o kontakt fusiak@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po drugim dniu stosowania niemozliwe pocenie na całym ciele. Nigdy wczesniej tego nie miałam. W nocy muszę się przebierać bo jestem cała mokra. I tak już 16 dni! Też to zauwazyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloootko
Witajcie ! :D Biore micro21 już 2 miesiac po dluugim okresie przerwy (musiałam wrócić po 3l. do tabsów bo przepisał mi je lekarz -miałam torbiel na jajniku.. ale to byl efekt endometriozy) powiem wam szczerze ze 3l temu jak bralam to przytylam po tych tabletkach a teraz jak narazie chudne :O w ciagu 2miesiecy 3kg.piersi bardziej okragle. ale libido prawie zerowe masakra >.< rzadko mam ochote na seks. i ta suchosc okropna ;/ bol glowy co kilka dni.. zalezy oczywiscie tez od pogody-cisnienia...(jestem niskocisnieniowcem codziennie minimum jedna kawa) Sennosc ! oj to wielki minus ;|juz o 19/20 bym mogla isc spac a wstaje czesto jak koguty pieją :D czyli już nawet 6/7 co zawsze bylam spiochem i do 9 spalam :) miewam bardzo czeste oddawanie moczu ale to chyba dobrze dzieki temu przeciez woda nie utrzymuje sie w organizmie ? :) ogolnie to nie wiem czy polecać :P zalezy dla kogo jak sie przyjmie np moja siostra nie tolerowala micro. brala kiedys inne. a ja coz tylko te sprobowalam. i trzymam się tego :) Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloootko
dodam że jeszcze drugi duuzy minus to tradzik. zazwyczaj mialam problemy z cera tylko przed okresem ale od kiedy mialam problemy z jajnikiem (ok 1/2miesiac przed braniem tabsów=czyli ogólnie 3/4mies temu) i teraz gdy biore hormony niestety jest coraz gorzej prawie caly czas cos nowego mi wychodzi :( na twarzy i dekoldzie najbardziej. ale co zrobić. lepsze to niz męczyć sie z mocnymi objawami endometriozy i możliwymi torbielami. jestem osoba palaca ale jaknarazie nie jest zle z cisnieniem tylko jak piwo się wypije to mega fala gorąca >.< pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAGA
Ja stosuje M21 prawie 2 lata, żadnych skutków ubocznych. Dodatkowo nie mam kompletnie bóli miesiączkowych.. Po prostu miód malina, lepiej trafić nie mogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie największe g***o jak niektóre z was tu piszą to są tabletki 3 i 4 generacji,natomiast te czyli 2 generacja powodują najmniej skutków ubocznych jeżeli chodzi o chorobę zakrzepową.Z tego powodu w niektórych krajach unii eur.te tabletki 3 i 4 gen.są zakazane a dopuszczone są tylko te 2 gen.jak M21 zawierające lewonorgestrelum.Można poczytać na ten temat w necie. Oczywiście dobór tabletek to sprawa indywidualna.Ja miewam migreny po wszystkich które mają 003mg estradiolu bez względu czy nowa czy stara generacja.A obfitsza miesiaczka może się zdażyć co ileś cykli.Obie z bratową brałyśmy w tym samym czasie yasminelle ona nie miała prawie okresu w ogóle a mi się lało obficie.Każdy organizm jest inny.Teraz przymierzam się do microgynonu bo boję sie nowych tabletek.Po yasminie i yasminelle cholesterol mi skoczył i trójglicerydy na ponad 300 i wcale nie żarłam,jadłam jak wcześniej.Natomiast dawno brałam tabletki starej generacji i wyniki miałam w zawsze normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga23123
Witam. ma ktos do sprzedania microgynon 21?? pilne. mam problem z dostaniem sie do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stycznioowka
ja posiadam na sprzedaż 3 blistry po 21 tabl Microgynon ;) kontakt : styczniowkaa@wp.pl . Wysyłam priorytetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellaBell
Brałam Daylette - ból głowy, brzucha, pierwszy miesiąc to była katorga, odstawiłam na rok, nie były mi już potrzebne. Pół roku temu wypróbowałam yasminelle - kiepskie samopoczucie, migreny. Dopiero po microgynonie nie odczuwam żadnych skutków ubocznych i do tego są śmiesznie tanie, bo opakowanie na jeden miesiąc wyniosło mnie w jednej aptece ok 10 zł [z przychodni mam 30% zniżki], a za trójpak w innej aptece zapłaciłam ostanio.. 7,80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęła brać M21 od pierwszego dnia miesiączki i miesiączka trwała...16 DNI!!!!!!! A zaraz za parę dni oczywiście kolejny okres wypadał. Myślałam że oszaleje!!! I tak naprawdę ten pierwszy długi okres to był jedynym skutkiem negatywnym brania tabletek jak dotąd. Drugie krwawienie trwało 4 dni ( 3 dni krew, ostatni dzień brązowa wydzielina) i było zadziwiająco skąpe (jedna cienka podpaska na cały dzień) i tak jest do dziś. Co jest dla mnie niewyobrażalnym plusem bo zanim zaczęłam brać tabletki to to była powódź - nie dość że bolało diabelnie to i jeszcze lało się jak z kranu, non stop podpaski i tampony mi przeciekały. W domu musiałam mieć zapas podpasek - same te wielgaśne, grube, tampony super hiper wielkie a i tak były wpadki. No i oczywiście bezpieczny seks! Niesamowita satysfakcja kiedy mój mężczyzna może zostać we mnie do końca bez strachu że zajdę w ciążę. Poza tym nie przytyłam a chyba nawet i schudłam, nie mam dziwnych nastrojów, przestały mi rosnąć włoski wokół sutków a tamperament jaki był takie i jest. Myślę, ze najgorszy jest tylko ten początek i jak się go przeżyje to później jest już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 40 -tce, to moje pierwsze doświadczenie z antykoncepcją, w pierwszym miesiącu było ok, cieszyłam się brakiem skutków ubocznych. w drugim miesiącu już nie jest tak słodko. przede wszystkim, nad czym ubolewam najbardziej mam problemy z osiągnięciem satysfakcji seksualnej. nie czuję podniecenia, a stosunek rzadko kończy się orgazmem, a moje strefy erogenne wyjechały chyba na wakacje. W połowie brania drugiego blistra budzę się z opuchniętą twarzą. mam tak nabrzmiałe powieki, że ledwie widzę na oczy, a ustępuje to dopiero po 15.00 jak wracam z pracy. Jestem podirytowana. ogólnie nie wesoło. Chyba czas na zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Biorę je od pół roku. Zaczęły mi się strasznie przetłuszczać włosy. Cera tragiczna. Przed tymi tabletkami miałam idealną cerę. A teraz masakra. Ropne pryszcze, nie tylko na twarzy ale też na szyi. Zauważyłam że po miesiączce jest ok. Ale kiedy zbliża się wzięcie gdzieś około dziesiątej tabletki to pojawiają się pryszcze. Kiedy wszystko zaczyna się goić to wtedy pojawiają się już nowe. Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania 3 opakowania Microgynon 21. Lekarz zmienił mi na inne tabletki i tych już nie będę brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina8
Witam, Biorę te tabletki około pół roku, wszystko jest ok biorę je o 20 a wczoraj zapomniałam, dziś współżyłam z partnerem i on doszedł we mnie a ja o 20 zorientowałam się że wczorajsza tabletka nadal jest nie wzięta oczywiście wzięłam obie naraz, była to 4 tabletka z kolei po 7 dniowej przerwie. Może któraś z was tak miała? Myślicie że mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam te tabletki ok pół roku i nie byłam zadowolona. Pomimo odpowiedniej diety i aktywności fizycznej zaczęłam tyć. A moje libido było praktycznie zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdżej
Pierwszego dnia okresu wzięłam tabletkę pod wieczór, za to nad ranem juz mialam tak ostre wymioty, że nie mołam tego opanować, dziwny katar z nosa, ból głowy, osłabienie... Dziś wzięłam drugą tabl aż się boje co będzie, ale nie zniechęcam sie, bo pamiętam, że jak po dłuższej przerwie wracam do tabl, hormonalnych to zawsze źle reaguje tego pierwszego i drugiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×