Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tłuściocha przebrzydła

przekroczylam wszelkie granice niechlujstwa! teraz albo nigdy!

Polecane posty

wow! o_o nie piszcie tak dużo.... bo nie mam czasu tyle czytać !! ;) gdzie się podziewacie????? napiszcie ze 2 słowa :( spokojnej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dziś odważyłam..i jest niezle:) waga ze 125kg na 112kg czyli -13 kg!!! pas ze 114cm na 93cm, czyli -21 cm biodra ze 145cm na 123cm,czyli -22 cm biust ze 125cm na 120cm,czyli -5 cm udo z 77cm na 70cm,czyli -7 cm pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co u Was? ja trzymam sie,choc ta pogoda jest mi nie na ręke(jak to by rzekl Shrek),ale coz balast jest,wiec się go pozbywam(mam nadzieje).hehehehe pozdrawiam i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic nowego.... zapomniałam zaktualizować stopkę :O aktualna waga trochę mniejsza :) trzymajcie sie ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow,juz marzec,zaraz slonce i bedzie super,a ja grzecznie trwam,pewnie dlatego,ze kuchnia zaraz trzeba zrzucic plaszcz,a przede mna jeszcze duzo pracy. w kazdym badz razie CEL NR 3 -1 marca waga 112 osiagniety🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up up ???? nie o takie slowa mi chodziło ! musze sie z Wami podzileić dobra wiadomoscią - mam pracę :) pracuje podczas tych godzin gdy córka jest w szkole :) spokojna praca przy biurku..... ale nie z dokumentami ;) wyszukuje pod lupą nieżyjących już robaczków (ich zalążków) sposród całej masy resztek z muszelek, roslin, kamyków itd taki muł z dna morza - czasem czysciuki, czasem zabłocony płaca- najniższa krajowa... ale warunki dla mnie są super i tez co ważne - współpracownicy sa ze mnie zadowoleni, bo dosc szybko załapałam co jest robaczkiem a co np. domkiem po robaczku (to mnie nie interesuje ;) ) dieta OK - bardzo OK będąc w pracy nie myslę o jedzeniu i czas szybko mija z resztą druga kobitka też jest na diecie... pozdrawiam z chwilowo słonecznego zakątka ziemi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,dziewczyny miłego tygodnia! u mnie dzis na wadze znow mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik pada
??? czyż nie?? Zmniejszająca się -> gdzie jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba rzeczywiscie topik pada.... przecież nie będę pisała sama do siebie... mam od tego \"pamietnik\" :P ;) swoją drogą, ciekawe kto napisał, że topik pada ? ta sama osoba co \"up up up\" parę dni temu ? kim jestes ? naszą współodchudzaczką ? p.s. waga nie była dla mnie łaskawa w tym tygodniu :O ale mam nadzieję, że będzie lepiej..... 🖐️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 26
To byłam ja. :) U mnie powolutku. Chcę do urodzin (30.03) mieć 70. Ponad tydzień temu było 78 więc jakieś nadzieje są. W piątek ważenie. Zmniejszająca gdzie się podziewasz?? Zorza ile ważysz?? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 26
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 NA DZIEŃ KOBIET :D Dziewczyny - piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorza waży około 64,5 - 65 i nie schudła nic od ponad miesiąca..... waga sobie poprostu drwi- pokazując raz więcej a raz mniej kilogramów :( ostatnio zorza tez nie ma czasu na internet, bo poszła do pracy z pracy jest zadowolona szkoda, że z diety nieee.... zaczyna MI brakować wytrwałosci, samodyscypliny itd. itp. znudziłam sie dietą :O musze wymyslić nowy sposób na dietę, bo inaczej polegnę ! a tak bardzo tego nie chcę !!!!!!! zmniejszająca się !! kobitko !! napisz ze 2 zdania..... spokojnego weekendu życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 26
Miłego dnia na początku tygodnia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,dziewczynki co tam u Was? ja juz się chwalę:) waga ze 125kg na 109kg czyli -16 kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pas ze 114cm na 92cm, czyli -22 cm biodra ze 145cm na 123cm,czyli -22 cm biust ze 125cm na 120cm,czyli -5 cm udo z 77cm na 68cm,czyli -9cm jest dobrze a teraz wrocmy do celow CEL 1 LUTY 115KG -wykonany CEL 1MARCA 112KG-wykonany CEL 1KWIETNIA 109KG-wykonany CEL 1MAJA 106KG idę po niego pozdrawiam i zyczę miłego tygodnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyłażę z choróbska ...jakaś wirusówa....a moje efekty w stopce...jodyjo...gratuluję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki duszkasek i gratulacje i szacuneczek dla Ciebie:) oj,Ty na polmetku a ja daleko w polu,ale co tam mam czas..heheheh dziewczyny pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🌻 śliczny dzień. No ..ja już mam z górki.Wszystkim życzę takiego spadku wagi...buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 26
Zmniejszająca się -> Gdzie sie podziewasz?? Pozdrawiam kobietki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaglądam tu, ale w sumie nie mam co pisać dietka OK, ale waga wogóle nie chcę drgnąć...... mama wysłała mi paczkę z pu-erh, więc może ta herbatka trochę rozrusza \"wagę\" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co u Was? Moje pomiary wygladają nastepująco: waga ze 125kg na 109kg czyli -16 kg pas ze 114cm na 90cm, czyli -24 cm biodra ze 145cm na 123cm,czyli -22 cm biust ze 125cm na 118cm,czyli -7 cm udo z 77cm na 68cm,czyli -9cm W grudniu bylo 62,3 kg tkanki tłuszczowej ,a teraz jes 47,2% ,co daje 51,4kg czyli samego tluszczu to jest juz 11kg!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jody-jo.:) U mnie jakoś leci.. waga ze 102-81.5(-20.5kg.) biust ze 121 na 104(-17cm) talia ze 116 na 93(-23cm) biodra ze 121 na 105(-16) udo z 69 na 59(-10cm) Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 26
🖐️ Szkoda że topik pada :( U mnie poooooowolutku w dół. Jestem teraz chora :( Co u was?? Odzywajcie się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Np. u mnie ok. dietka + meridia i wszystko gra...już o 20.5 kg mniej od 10.12... -też byłam chora.... współczuję ci... awczoraj miałam zapalenie pęcherza,ale po nocy i po lekach przeszło...teraz boli mi brzuch bo pewnie zbliża się ,,kolorowy dzień,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..No u mnie nie jest tak źle..póki co nic nie pada...i jest ok...tylko ,,kolorowy dzień nadszedł,, i od wczoraj podjadałam sobie troszkę więcej i ,,inaczej,,.wstyd..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, przepraszam, że mnie tyle nie było... nie mam się czym chwalić, bo nie ważę się, a to z tego powodu, że mam od 2 tyg duży apetyt i boję się, że przytyłam :( mam już drugi tydzień syndrom przedmiesiączkowy i nic! puchnę, obżeram się, a okresu jak nie było tak nie ma, załamuję się bo dopiero okres wyreguluje mi apetyt i pozbawi zbierającej się wody... a teraz ciężko mi opanować apetyt, nadrabiam chlebem pełnoziernistym, kupiłam sobie aloes w płynie żeby się łatwiej wypróżniać, bo zapanować nad sobą mi ciężko... gdy tylko opuchlizna zejdzie, zważę się, ale już teraz muszę opanować ten cholerny apetyt... ostantie ważenie pokazywało 74kg, to 1kg więcej niż poprzednim razem, wolę więc wagę omijać... Zorza, jak po przeglądnięciu moich fotek z czerwca 2006? mam je w pliku pod tytułem \"archiwum X\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisałam meilem ;) dziewczyny ! \"zmniejszająca się\" powinna byc naszym GURU (nie tylko jako założycielka tematu) pięknie schudła i będzie chydła nadal, prawda ? ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×