Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tłuściocha przebrzydła

przekroczylam wszelkie granice niechlujstwa! teraz albo nigdy!

Polecane posty

zadowolilabym się waga kazdej z WAS:) ..ale coz,musze pchac ten balast i isc w dol...chce wazyc 56kg-to chore,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu chore ? ja chcę ważyć 58..... i czasem tez w to wątpię, ale.... UDA SIĘ NAM ! spokojnego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorza skoro tak mowisz to musi tak byc! pozdrawiam dziewczyny i badzcie dzielne w weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 26
Hej kobietki! Ale cisza...... piękny dziś dzień :) Mi pozostało jeszcze jakieś 10kg. Dam radę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic nie chudnę, ostatnio nawet pomimo, że ćwicze i dietkuję to przytyłam około 1,3 kg :O i co ja mam ze sobą zrobic ? :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 26
zorza, ja chudnę baaaardzo powoli, ale chudnę i to mnie cieszy, z wagą tak już jest więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 26
U mnie -8kg :D Kobietki gdzie wy sie podziewacie??!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewuszki u mnie w miarę OK, a u Was ???????? czyżby temat zakończył swój żywot? jeżeli tak to raczej niepotrzebnie tu piszę...... mam inną grupę wsparcia - jak prawie każda z Was zapewne :) pozdrawiam życzę sukcesów papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 26
Szkoda że topik padł............ Zmniejszająca się - napisz co u Ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwij się zmniejszająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i padł. ale można odświeżyć. Ja moi drodzy dalej jakoś się trzymam. No i mam już za sobą 23.5kg! Jeszcze 15 przedemną.. Pozdrawiam wszystkich.. No dziewuszki ,gdzie się podziałyście.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! wrocilam do zycia... zapomniałam o tym co bylo. mam nadzieje ze jeszcze jest tu miejsce dla mnie. Zaczynam wszystko od poczatku. Zycie, odchudzanie, wszystko... Obecna waga 61.4. poczatek w poniedzialek. Brakowalo mi was i motywacji ale teraz bedzie ok mam nadzieje :) Trzymajcie się. Ostatnie szaleństwo przez weekend i zaczynam walke z sobą i życiem. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ale tutaj pusto. Gdzie sie podziałyście?? Po tygodniu dietki 1 kg mniej :) ale nie wiem czy to tylko nie woda... Wpadnijcie tutaj Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka hejka---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...anusia
chce zgubić 4 kg, zapasłam sie batonikami pwełek i maciek, są mniam mniam... czy mam szanse jeść je a schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmniejszająca się - napisz co
u Ciebie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny,..... bo tu cisza panuje...... U mnie tak jak w stopce...nie poddaję się... mam już za sobą 24kilogramy... zmnmiejszająca się...no i cała reszta....żyjecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję 🌼 mój organizm zalicza bunt.... mimo diety nie chudłam więc teraz mam nadzieję chudnąć mimo braku diety :O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak miło,ze się odezwałaś.:)🌻 u mnnie tak jak w stopce. Meridia pomaga mi. i już coraz mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmniejszająca się - no napisz
co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 26
No ciekawe co tam u was.............. Ja dziś ważę 56 :) Odezwie się ktoś?? Tu się zaczęła moja przygoda z odchudzaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 myślałam,ze nikt sie nie odezwie.:) u mnie waga stoi...a;e dobrze,ze nie rośnie a jem wszystko od długiego czasu. Tak jak w stopce. meridię jeszcze mam ,ale narazie nie łykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 26
witam i pozdrawiam świątecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 coprawda mam mało czasu....ale sciskam serdecznie cię.:) i wszystkich...zorza ,jody-jooo uciekły juz .. znikłyście po odchudzinach???D::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×