Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pomysłowadczyni

Sposoby na białe zęby

Polecane posty

Gość Justyna789
Moja metoda na białe zęby to metoda Martuni, warto poczytać o niej w necie :) zęby mam bielsze o kilka odcieni, nigdy nie miałam takich białych zębów jak teraz :) https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś stodowałem oplacense 16%,bolałby zeby strasznie,jeszcze w noc trzeba było trzymać,dramat u stomatloga kupiłem żel dr sschwarz expert 20,użyłem tych samym szczęk co do opalasence,bo miałem robione u protetyka i zero bólu,a efekt taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja póki co nie mogę sobie pozwolić na profesjonalne wybielanie, więc stosuję odpowiednie pasty i płyny do płukania. Ostatnio zamówiłam także blanx white max z nakładką wybielająca na stronie superusmiech, szczerze mówiąc zaczynam widzieć różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja póki co nie mogę sobie pozwolić na profesjonalne wybielanie, więc stosuję odpowiednie pasty i płyny do płukania. Ostatnio zamówiłam także blanx white max z nakładką wybielająca na stronie superusmiech, szczerze mówiąc zaczynam widzieć różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia8865
koleżanka poleciła mi paski Crest. zakupiłam je tutaj https://paski-crest.pl/ i po 10 dniach stosowania już widziałam różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zęby naturalnie nigdy nie są całkiem białe, ale zawsze można udać się na zabieg do stomatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztowało Cię, gość 2017.09.24 , wybielanie zębów w klinice Fabdent? Czy na http://www.fabdent.pl/ znajdę info może? Czytałam o nich dobre opinie w kilku miejscach, mieszkam w Karczewie, ale do dobrego dentysty chętnie się wybiorę, zależy mi, aby zabieg był wykonany tak jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na wybielanie chodzę zawsze do dentysty w CMP dent i mam bielutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są różne metody, ja słyszałem o aktywnym węglu, podobno skuteczne. Teraz kupuję szczoteczkę z irygatorem na avans.pl i chyba skuszę się na ten węgiel również. Moja znajoma bardzo chwali sobie tą szczoteczkę do zębów, podobno bardzo dokładnie czyści zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie próbowała raczej tych sposobów. Można sobie tylko szkliwo zepsuć. Idź do dobrego gabinetu stomatologicznego i tam wybielisz zęby na długie lata. Ja wybielałam zęby w gabinecie www.popkoadam.pl w Białbymstoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam paskami za 100 zł i g*wno daly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka8922
Ja unikam wszelkich domowych sposobów, pasków z niewiadomego pochodzenia i innych. Jeśli będę chciała wybielić sobie zęby, to na pewno zgłoszę się do odpowiedniego miejsca. Teraz jestem, jak na razie umówiona na konsultację w klinice Villa Dentica w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, takie zabiegi jak wybielanie zębów najlepiej wykonywać na fotelu dentystycznym, aby były bezpieczne i przyniosły oczekiwany rezultat. Ja akurat wybielałam zęby w http://www.dentsm.pl/ i uważam, że to była bardzo dobra i rozsądna decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menntynnko

Też szukałam sposobu na białe zęby, jednak ostatecznie pomogła mi wizyta u stomatologa. Poszłam do Dentala na Lwowskiej, opowiedziałam jak wygląda sytuacja i zaproponowano mi odpowiednią kurację. Efekt? W końcu mogę powiedzieć, że jest zauważalny. Jak zależy Wam na efektach, to nie ma co kombinować. Moim zdaniem było warto 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi koleżanka powiedziała o paście wybielającej DR. Schwarza. Bardzo mi się podoba, odrazu widziałam efekt 🙂
A teraz można za darmo dostać tylko za zalogowanie się do programu partnerskiego! 
partners.drmartinschwarz.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Najlepiej wybrać dobrego stomatologa, który zajmuje się wybielaniem. To jedyna skuteczna metoda na ładny biały uśmiech. Mój mąż wybielał zęby w Eurodental w Warszawie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moich zębach paski crest się idealnie spisały.

Edytowano przez Kasieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wybielałam i równałam zęby w Krakowie w Stomatologii dr Cichonia. Bardzo ładnie to zrobili, mam piękne równe zęby teraz i przede wszystkim białe! jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stomatologów z Eurodental w Warszawie. Wybielałam u nich zęby i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadwolona z opieki w Stomatologii Cichonia - dokładnie i dobrze. nie mogę powiedzieć złego słowa bo na prawdę czuję się u nich komfortowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×