Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

Gość mama26
ja wazam ze nie jest to ani obydzajace ani osmieszajace wogóle to sama jesem mama i załuje ze czekałam do 25 roku zycia bo dzieci sa zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama26
a jak ja rodziłam to po mnie rodziła hm jak to nazwac dziewczyna dziecko ?czternastolatka i to jest kur...a TRAGEDIA a babcia jej biegała po oddzile i sie cieszyła no to fajnie jest jak dziecko na swiat przychodzi ale ja bym wpierdol gówniarze spósciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bogu nie jestes moja matka :) dzieki bogu:) i nie mow co bys zrobila skoro nie bylas w takiej sytuacji.ojjj nie mow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama 17
Hej laski!!! pisze do was bo niewiem co robic.....poprostu wpadlam i jestem w 5 tygodniu ciazy...z jednej strony sie ciesze ale co powie na to moj tata......;/ jak mam mu to powiedziec pomozcie .!!!!!!!!!plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama 17
w sumie to bede mniala 18 lat jak urodze bo termin bym mniala na maj a w kwietniu koncze 18........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEW 20
CZE DO MLODEJ MAMY 18 LAT.SLUCHAJ NIE MA CO SIE PRZEJMOWAC LUDZMI A NIECH SIE PATRZA.TAK TO JUZ JEST KAZDY POWINIEN POPATRZEC NA SIEBIE.TO ZE MASZ DZIECKO W WIEKU NASTU LAT TO TYLKO TWOJA SPRAWA TO TY PONOSISZ ZA TO ODPOWIEDZIALNOSC NIE PRZEJMUJ SIE JAKIMIS GLUPIMI SPOJRZENIAMI OLEJ TO.POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania wawa1986
Przyszła mama 17, domyślam się ze chodzisz gdzies tak do II LO teraz, wiec to moze byc problem dla twoich rodzicow... Ja mam 20 lat tzn w grudniu bede miala, ale jestem juz na 2 roku studiow i szczerze mówiąc bałam sie powiedziec rodzicowm JAK CHOLERA!!!Myslalam ze beda ddelikatnie mowiąc bardzo niezadowoleni:-) a okazało sie odwrotnie są w siodmym niebie juz nie mogą sie doczekac a termin mam na luty dopiero. Ja na poczatku mialam mieszane uczucia. Prowadziłam raczej bardzo towarzyskie i imprezowe zycie a teraz taka zmiana... teraz wstyd mi sie przyznac, ale na poczatku strasznie palakalam, bylam zalamana, nie chcialam tego dziecka. pomagalo mi jedynie to ze moj narzeczony, jego rodzina i moja strasznie sie cieszą. Teraz juz jest ok bede kontynuowala studia dzienne, jak dziecko sie urodzi weekendy ma juz umowione z moimi rodzicami a jak ja bede w szkole z tesciami. Takze bede mogla normalnie zyc a nie jak stara kura domowa z mnostwem obowiązkow. Teraz kocham juz moje maleństwo najbardziej na swiecie, ale nastąpilo to dopiero jak zobaczylam je na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oona
hej, no skoro masz 17 lat to nie za fajnie, ja sama w pażdzierniku kończe 18, no ale kilka miesięcy temu bylam juz w ciaży :( niestety straciłam dziecko w drugim miesiącu:( pomimo tego ze na poczatku ciaży byłam przerazona to to poronienie to byla dla nas obojgu tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla mama 17
Droga Aniu wawa 1986 prawie trafilas bo chodze do II klasy tylko co najgorsze to technikum wiec mam przed soba jeszcze jakies niecale 3 lata nauki liczac z tym...chodzi o to ze moji moj tata ma 2 dosc malych dzieci 3 w drodze a pzry tym ma droga zone gdyz moji rodzice rozwiedli sie kiedy mnialam 7 lat i teraz moja "mama" zyje w angli...w dodatku niedawno bo z jakies 3 miesiace temu urodzilam moja siostra pieknego chlopczyka..i stary by byl w szoku..ma ona juz 20 lat i zyje ze swojim chlopakiem..maja swoje mnieszkanie i to w sumie lepiej bo napewno bysmy sie nie pomiescili wszyscy w domu z tata i tymi bachorami:-/ nikt narazie niewie o mojej ciazy no tylko zaufane osoby....jak siora itp najgorsze ze chcialam usunac to dziecko bo znalazlam tabletki w necie ktore powoduja samoistne poronienie..zreszta pewnie o nich slyszalas;/wczoraj bylam z siostra u ginekologa i okazalo sie ze nici z tego pomyslu bo jak i skrobanki to jest zakazane..teraz mysle ze dobrze siew stalo bo bardzo bym zalowala..najgozej boje sie reakcji taty reszte mam w dupie!!!pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla mama 17
Zreszta szczerze mowiac to do mometu gdy pani ginekolog nie powiedziala "tak jest ciaza ok.5 tydzien" niewierzylam ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania wawa1986
Twoje przyrodnie rodzeństwo będzie się wychowywało z Twoim dzieckiem:-) No coż tata na pewno nie będzie zadowolony przynajmniej na początku, ale przeciez Ci pomoże. Szkołe skończyć musisz, bo inaczej nie będziesz miała zadnych perspektyw na zycie...a co z ojcem dziecka, co on na to?? a tak w ogóle nie jest Ci głupio, ze bedziesz musiała chodzic do szkoły z brzuchem?:-) bo ja nie wiem jak to będzie, gdyz u mnie na roku nie bylo nikogo w ciazy i nie ma. pewnie kazdy bedzie sie dziwnie patrzyl...tego boję sie najbardziej. i uwag typu- zmarnowałas sobie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla mama 17
HeJKa Oona ogromne wspolczucia przesylam dlatego ze wiem jaki to smutek i bol a najgorzej jak wiesz ze masz te malenstwo w sobie ,dbasz o siebie aby ono urodzilo sie cale i zdrowe....poprostu to jedno z najgorszych przezyc dla kobiety:-( przynajmniej ja tak uwarzam...ja tego osobiscie nie przezylam ale bliska mi osoba tak....pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla mama 17
hahah moj tatusiek to stary pryk w sumie az wstyd pisac bo ma 46 lat:-/ heeheh ale ja czasem mam z tego beke...mojej siory facet to mowi ze z tego Lecha to stary ruchacz:-D heheheh..........no a jesli chodzi o ojca dziecka to bardzo go kocham a on mnie teraz moj tatus jest w szwecji w pracy ale juz w niedziele wraca wiec narazie jestem u pawelka bo tak ma na imie moj misiek prawie cale wakacje u nie go przemieszkalam jego rodzice sa spoko wiec mysle ze nie bedzie az tak przejeb.....szkoly to sie troche obawiam bo napewno beda ploty;/ ale ja mam na to wyje....wiesz to meczy czlowieka jak gdzie nie spoojrzysz patrza i obgaduja ale u nas w miasteczku :-) sa takie plotkary ze juz sobie wyobrazam jakie kometarze beda szly...ale z czasemim przejdzie...najpierw beda gadac "slyszalas kto jest w ciazy" a potem moze wkreca sobie ze poronilam...stare rury, potem troche ucichnie bo juz sie przyzwyczaja a potem bedzie "slyszalas kto urodzil" czasem mnie to bawi:-) ale coz trzeba przetrwac wszystko a ty niemasz jeszcze tak zle bo masz 20 lat i juz za soba rozmowe z rodzicami a ja....niemartw sie na roku tez nie bedzie zle niech pilnuja swojego nosa!!!!!!jesli chodzi o uwagi to ja sluchalam ich za moja siostre....wlasnie tego typu co napisalas...ale to tylko i wylacznie nasza wola wiec....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania wawa1986
Ja tez mieszkam w małym miasteczku ok 25 tys. Kazdy juz wie bo mojego brata dziewczyna rozpowiedziala i kazdy sie tym strasznie interesuje :-) moje '' zyczliwe przyjaciolki" są najlepsze ciagle gadaja ze mi wspołczują i ze one sobie nie wwyobrazaja nawet teg, a jak to slysze to szlag mnie trafia!!! ja mam chociaz stalego chlopaka ktorego kocham a one jakby powpadaly to niewiadomo z kim takie mądre sa teraz. Kazdy mysli ze teraz to juz zycie sobie zniszczylam, ze pewnie bede musiala rzucic studia, zrezygnowac z imprez itp. Wkurza mnie to! Sataram sie nie zwracac uwagi ale czasami sie nie da. Bo jest dobrze, ale czasami mam straszne doły z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla mama 17
wlasnie a ja mniaamnikomu nic nie mowic ale dzis spotakalm moja przyjaciolke 1 z 3i jej powiedzialam jotro moj chlopiec jedzie do szkoly bo nie uczymy sie w naszej miejscowosci a ja pojde z nia pogadac bo mam zwolnienie do konca tygodnia najbardziej obawiam sie mojego sanmopoczucia bo ciagle mnie bierze na wymioty szczegolnie jak rano sie obudze i nic nie jem przez jakies 4 godziny bo mnie cofa potem cos wynajde i wmusze a pozniej to juz same zachcianki i moj pawelek musi mi latac do sklepu po nie jem nic "domowej roboty" dzis kupilam kwas foliowy i zacie z zelazem bo chyba trzeba to jesc w 3 pierwszych miesiacach ciazy:-) zeby baby potem bylo zdrowe i piekniutkie:-D a jesli chodzi jeszcze o moje samopoczucie to nawet jak ide do kibelka i tam cos nie zaladnie pachnie albo na dworzu poczuje jakis zapach to zaraz mnie cofa nawet jak pomysle o wymiotowaniu to tez niewiem czy to normalne....a ty masz juz duzy brzuszek??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamy!!!!!!! Słuchajcie ja też urodziłam mając 17 lat rodzice na samym początku byli wściekli tragedia jednym słowem. Ale gdy zobaczyli Oleńke byli w niebo wzięci!! Teraz Oleńka jest ich oczkiem w głowie.Wy macie z tym dobrze że jesteście z ojcami dzieci a ja jestem sama i jeszcze na dodatek została mi pamiątka po ciąży straszne rozstępy na brzuchu i co ja mam powiedziec??? niemartwcie się będziecie miały wspaniałe dzieciaczki z kturych tylko sama radocha. TYLKO BROŃCIE SIĘ PRZED ROZSTĘPAMI!!!!! hehehe pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boje sie...
Mam 16 lat i od 3 miesiecy chodze z chlopakiem ktorego bardzo kocham.Niedawno zapytal sie mnie czy bym chciala sie z nim kochac.Chcialabym zobaczyc jak to jest kochac sie z chlopakiem ale nie bo boje sie ze zajde w ciaze.Bardzo bym chciala miec z nim malego dzidziusia ktorego bym kochala najbardziej na swiecie ale wiem ze jestem zamloda ja nawet nie mam jeszcze matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubi...
Słuchajcie mam 15 lat i maam za soba okropne 2 miesiące tamtego roku...ostro imprezowałam czego bardz bardzo załuje wiem,że robiłam źle po prostu upijałam się strasnzie paliłam i wgoóle.Ogólnie to był szok dla moich rodziców zawizili mnei do psychologa i wogóle takie cyrki,moi rodzice robią kariera wogóle nie ma ich w domu i z wolności za bardzo skorzystałam.Pewnego razu upiłam się za bardzo i mój kolega to wykorzystał całowałąm się znim,dotykaliśmy się,a pózniej film mi się urwał....Gdy po mieisącu od tego zdazenia zrozumiałam jak źle robie rzuciłąm to wszystko i wystraszyłam się nie dostałam okresu i zaczełam tyć wtedy gdy akurat wszystko zaczeło się zmieniać.Bardzo sie bałam chciałąm sie zabić.Nie wyobrażam sobei siebei jako mamy.Naszczęśćie nie byłam w ciąży poszłam do ginekologa powiedział,że ejstem dziewicą.Bardzo się cieszyłam.Nie potępjajcie mnie za to,że nie widze siebie w roli młodej mamy,i podziwiam was za miłość do dzieci.Bardzo się rozpisałam,ale mam taki żal za to co robiłąm,że chciałąbym wdszytkim na świeci powiedzieć...JETSEM INNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa88
hmm.... LILA STUDENT powiem ci jedno ja mam 19 lat w marcu rodze !!! jestes zacofana albo tak brzydka ze nikt cie niechce dlatego tak piszesz!! mlode mamy sa najlepsze!!! dlamnie jestes i zostaniesz stara zepsuta panna!!! Nienasza wina ze polska jest niedorozwinieta i jej mieszkancy tez a zywy przyklad to TY!!!!!!!!! Dziwoląg!! hehe takie jak ty to normalnie wziasc i ..........!!! Ja naprzykład kochałam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczen !!! Bo tak chcialam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stach wlasnie przed tym
Dziewczyny a powpadalyscie z jakich powdow, nie zabezpieczlyscie sie? Bo ja zaczelam sie kochac ze swoim chlopakiem ok.3 miesiecy temu ale nie zabezpieczamy sie i tez sie boje, chcialabym to zmienic i w koncu nie zamartwiac sie tym bo nie wyobrazam sobie...ehhh nawet nie chce myslec tazke mam 17 lat tzn w listopadzie 18...gdy poczytam o skutkach tableten anty to hoho a w gumce nam nie idzie i co tu poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj ja tam używam tabletek od ponad 2 lat i czuje się dobrze( biore cilest)ja też urodziłam córcie mając 17 lat bo inne antykoncepcje zwiodły. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najszczęśliwsza
witam!przeczytałam to wszystko i jestem wściekła na tą idiotke "i macie za swoje" no i oczywiście gratuluje takiego pustego łba,dziewczyno ty naprawde masz problem z samą sobą,podejrzewam też że dajesz dupy za kase,jestem sama młodą mamą,oczywiście wpadłam i ciesze się ztego,bo nie ma nic piękniejszego od zostania mamusią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca puszczalskich zdzir
Dlaczego 17 latka w ogole uprawia seks?? Takie dorosle sie poczulyscie? Wspolczuje tym dzieciom, bo faktycznie nie sa niczemu winne, ale beda musialy zyc z swiadomoscia, ze ich mama to puszczalska zdzira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *MATKA_POLKA*
pogromca puszczalskich zdzir TY CHYBA POSTRADALAS ZMYSLY, MOZE TY JESTES WLASNIE ZDZIRA ALE NARZIE CI SIE UDAJE I TAKA MADRA JESTES, NIE SLYSZALAS NP. O GWALTACH LUB POPROSTU BLEDACH LUDZKICH? TEJ DZIEWCZYNIE TRZEBA POGRATULOWAC ODWAGI I PODTRZYMAC JA NA DUCHU A NIE JA DOLOWAC W KONCU URODZILA A NIE USUNELA... I POTEM LUDZIE DZIWIA SIE ZE MLODE MAMY DECYDUJA SIE NA ABORCJE I WTEDY JEST OBURZENIE NAJLEPIEJ TAKA ZASZLACHTOWAC A JAK SIE ZDECYDOWALA URODZIC TO TEZ JA ZASZLACHTOWAC ALE TEGO FACETA KTORY JA ZOSTAWIL TO NA LAURY WYNIESC PRZECIEZ TO BIEDNY CHLOPIEC KTORY NIE WIEDZIAL CO ROBI A TA ZDZIRA MU DALA...ZASZLACHTOWAC WSZYSTKICH KTORZY POPELNIAJA BLEDY...ZARECZAM ZE NIE BEDZIE LUDZKOSCI...ZASTANOW SIE CO WYPISUJESZ BO MNIE POPROSTU K U R W I C A BIERZE JAK TAKIE DURNE POSTY CZYTAM... NIE MARTWCIE SIE I WOGOLE NAJLEPIEJ NIE CZYTAJCIE TAKICH OBRAZLIWYCH DLA WAS POSTOW:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Brunetka*
pogromca puszczalskich zdzir ...wspolczuje Tobie ze mialas zle dziecinstwo i ze twoja matka nie umiala Ciebie nauczyc szacunku do innych...jak sie nie ma szacunku do innych to napewno sie go nie ma do siebie...spierdalaj stad mocherowy berecie...nie chcemy cie tu:classic_cool:i innych Ci podobnych mocherow:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bole glowy
witam , zaczelam niedawno kochac sie zchlopakiem, co dziwne zawsze po stosunku przez pare dni amm olbrzymie bole glowy;> hiehie nawte myslam na poczatku ze w ciazy jestem... poczym zrobilam test wyszedl negatywnie bylam u ginka tez powiedzial ze nie widzi we mnie bobaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia-17
Ja..obiawiam sie ze jestem w ciazy, do tego niedawno rozstalam sie z facetem, ktorego kocham z wlasneg glupoty, zdradzilam go i bardzo tego zaluje, ale on nie chce nawet ze mna rozmawiac!..Co mam robic?..zdradzilam go, ale nie seksem tylko pocalunkiem:( Boje sie ze gdyby wyszlo ze zaszlam w ciaze z nim...nie chcialby ze mna byc:( On mowi, ze sam je wychowa..Co mam robic jestem zrospaczona..ale dziecka nigdy bym nie usunela!!!!!!!! Bo one nie jest niczemu winne;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemw
Powiem szczerze... Sama mam 18 lat i muszę przyznać, że już kiedyś bałam się, że jestem w ciąży. Nie chodzi o to, że się nie zabezpieczałam - ale wiadomo, że wpadki zdarzają się zawsze. Dlatego dziwię się tym ludziom, którzy atakują młode, ale bardzo dzielne dziewczyny które odważyły się urodzić w młodym wieku. Trzymajcie się dziewczyny i nie przejmujcie się opinią tych dewotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToCiA
sama jestem w ciąży obecnie w 39 tygodniu i na początku kwietnia skończe 19 lat więc będe młodziutką mamusia ale badzo sie z tego ciesze.Na początku byłam przerażona że szkoły nie skończe że w ogóle sobie nie poradze ale tak było tylko na początku.Mam cudownego mężczyznę który jest starszy o 3 lata więc on sam będzie młodym tatusiem ale bardzo cieszymy się że będziemy mieli dzidziusia:)Pozatym rodzice sa cudowni(wiadomo szok na początku) i praktycznie odkąd się dowiedzieli to doczekać sie nie mogą zresztą jak cała nasza rodzinka.Czasem to mi sie wydaje że wszyscy do głowy podostawali bo już mają bzika na punkcie tego maleństwa(może dlatego że w rodzinie nie ma mlodszego niż ja a mam juz 19 lat więc to takie pierwsze małe stworzonko od bardzo bardzo dawna).Co do ludzi to fakt że gapia się i to strasznie a najgorsze sa takie babki około 50 lat starego pokroju ahhh zabic by szło,gapia się choćby to było coś nienormalnego że kobiety zachodza w ciążę!Myślą że jak młoda to już koniec świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×