Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

mama mnie przytulila i spytala jak sie czuję,a tato bardzo sie wkurzyl i mowil:\'co my teraz zrobimy??!!\'. oboje plakali-ale nie ze szczescia:) ale teraz nie wyobrazaja sobie zycia bez wnuka-tak jak ja bez mojego synusia:) wlasnie zasnal. jest kochany:) najwazniejsze zeby sie nie zalamywac,byc silną,aby moc w zdrowiu wychowac jak najlepiej swoje dziecko.ja wierze w przeznaczenie i wiem ze tak musialo byc i juz. moje zycie potoczyloby sie calkiem inaczej gdyby nie moj Maluszek w tak mlodym wieku. jeszcze raz zycze szczescia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYNKU JESTES DLA MNIE WSZYSTKI
Twoje narodziny to najpikniejsza chwila w moim zyciu.Razem uczylismy sie milosci,szacunku i cierpliwosci Ty wybrales mnie na swoja mamusie.Moze troche zbyt wczesnie weszlam w macierzynsto.Pamietasz byle w moim brzuszku.Ludzie palcami nas pokazywali.Taka mloda krecili glowami.Nikt niepocieszyl,niezapytal czy pomoc.Glaskalam brzuszek,zebys wiedzial,ze juz Cie kocham.Pamietasz co mowilam?Ze jak urosniesz to spojrzymy tym ludziom w oczy.Pokazemy im jacy jestesmy szczesliwi.Niemylilam sie.Dzieki Tobie jestem dzisiaj kim jestem.Szczesliwa 29-letnia mama kochanego 13-letniego synka.Ty od wrzesnia pojdziesz do gimnazjum a mama spelni swoje jeszcze jedno marzenie i pojdzie na studia.W koncu ktos musi Ci dac przyklad.Kocham CIe tak jak Ty mnie.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy_16
Bardzo dziękuję :*** Ja rodzicom dzis powiedziałam.Tak jak pani napisała,Razem z Tomkiem poszli.śmy najpierw do jego mamy,potem do mojej.Pogadalismy. Potem nasi rodzice razem sie spotkali. Uradzili ze zamieszkamy razem z Tomkiem w domku posrodku. Bardzo mi ulzyło. Ale nadal mysle co ze szkoła itd :((( Dziękuję jeszcze raz :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYNKU JESTES DLA MNIE WSZYSTKI
Daisy dasz rade.A jak uslyszysz od swojej pociechy,ze jestes najwspanialsza mama na swiecie to wynagrodzi Ci to wszystkie ciezkie chwile.Trzymaj sie.Pozdrawiam Cie.Pamietaj,ze jest Was dwoje,wiec sie niedenerwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dAISY_16
dZIęKI. Tylkoże mnie nawet jakby kocha chłopak,dzidzius napewno tez,ropdzice tymbardziej. A Ty??? mYSLE ZE POPROSTU po części ZAZDROśCISZ MI TAKIEJ SYTUłACJI I TAKICH MOZLIWOśCI ;P Cya Pozdrawiam inne mamusie :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego mam ci zazdrościc? ze wpadłas w wieku 16 lat? chyba zartujesz:P nie gadam juz z tobą, bez sensu ta rozmowa:D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy_16 i Paulka
Daisy, najwazniejsze, ze rodzice juz wiedza. Bedzie dobrze. Dacie sobie rade. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaG
mam corke w wieku 16 lat i nie wyobreazam sobie zeby zaszla w ciaze... to byla by porazka, przeciez to jeszcze dziecko ktore malo wie o zyciu, i zeby mogla uprawiac seks w tak mlodym wieku- to jest nie do pomyslenia. ale sama napisalas ze Twoja mama tez zqszla w ciaze w mlodym wieku wiec to normalne ze Ty tez, zwykle tak bywa, mam nawet kolezanke ktora wpdla w wieku 17 lat tak jak jej matka, nie napisze ze bedzie Ci latwo bo wcale nie bedzie, beda chwile ze bedziesz to wszystko przeklinala i chciala wrocic do dawnych czasow.. i to nie raz, ale coz skoro Ty nie zalujesz to co ja mam powiedziec... zal mi tylko Twojej mlodosci tak szybko skonczonej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina777
hmm... gdy mmialam 18 lat wopadlam... byl to dla mnie wielki szok... nie chcialam tego dziecka, chcialam dalej bawic sie i korzstac ze wszystkiego co daje mi zycie, wiec nie trudno sie domyslec co zrobilam- ciaze usunelam- i moze to glupie ale nie zaluje tego, poczatkowo duzo o tym mysklalam ale z czasem zapominalam o tym. teraz mam 24 lata, wsppanialego meza, ale narazie dziecka nie planujemy bo chcemy oboje skonczyc studia i dorobic sie aby naszemu malnstwu niczego nie brakowalao. wiem ze to co zrobilam bylo straszne... ale pewnie wszystko potoczylo by sie inzcej i nie pozlnalabym najwspanialzego faceta pod sloncem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika====
Naprawde zajsc w ciaze w wieku 16 lat to wielka porazka. A najsmieszniejsze jest to ze mam kolzanke z pracy ktora ma meza o 16 lat mlodszego... Wiec z synem bedziecie raczej wygladac na rodzenstwo niz na matke z synem. To straszne co sie dzieje na swiecie. Tak nie powinno byc. Nastolatki zamiast korzstac z mlodosci, rodza dzieci. Ale naprawde zastanwai mnnie to czemu tak ciagnie takie molode do seksu- przeciez to nie normalne. Nie rozmawiacie z rodzicami? Nie tlumacza wam Kiedy jest czas na takie rzeczy? Ale widze ze niektorym to wcakle nie jest zal straconej mlodoisci, i ciesza sie z mozliwosci bycia matka... czego wogole nie rozumiem........................... i chyba nigdy nie zroumiem. dla mnie normalne zycie... to skonczyc szkole, znalezc wymarzona prace- spelnic sie jakos w zyciu, wyjsc za ukochanego facetra, i dopiero wtedy urodzic dzieci... to jest szczescie. i nie mowcie ze teb wasze zachodzenie w ciaze to wpadki bo naprawde latwo jest nad tym zapanoac, poprostu wam jeszcze nikt tego nie mowil bo jestescie jeszcze na to za mlode (daisy16)- choc powiem Ci ze ja mysle ze to co piszesz to jakis zart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy_16
Ahhh...niestety to nie jest zart :( Juz pogodziłam sie w sumie z tym ...ale chciałabym zeby był to tylko zły sen.jednak cies ze trafiłam na takiego chłopaka,który choc młody (jak ja) 16 llat...zaczął pracować .I jednak nie zzałamał się.Wiemy ze razem mozemy duzo osiagnac. Mamy malutka nadzieje ze rodzice finansowo nam pomoga troszeczke. Potem odwdzieczymy sie :) a co do porażki...cóż....zawód który o zawsze chciałam wykonywac BęDE MOGłA. JEST TO fryzjer/tylista-usługi kosmetyczne...Będzie ok:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fupp
fryzjer, kosmetyczka:D no to akurat bedziesz mogła, bo to zawód dla dziewcząt które nie mają duzo pod kopułą jesli wiesz o co mi chodzi prostaczko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy_16
Nierzoumiem Cie laska.Nie znasz mnie...skad mozesz wiedziec ze jestem prostaczka???POPROSTU ZAL MI CIE !!! Tak głyupiej ooby dawno nie widziaóam Cya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczkaaaa
Ja np mam 16 lat i kilka dni temu dowiedziałam się że jestem w ciąży. Narazie nic nie widać ale czekają mnie też te spojrzenia starych i ni tylko starych ludzi. Ale to ch** bo chce urodzić i już kocham mojego dzidziusie. Tylko strasznie sie boje żeby zdrowe było i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama 16
ptrezbuje rozmowy mam 16 lat i jestem w 7 tyg ciazy niewiem jak powiedziec o tym rodziom tak bardzo sie boje............jestesmy z chlopakiem od 1,5r a teraz bedziemy mieli dzidziusia oboje cieszymy sie z tego i mamy nadzieje ze bedzie dobrze czeka nas jednak rozmowa z rodzicami czy ktos moze mi poradzic jak im to powiedziec???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama byłam młodą mamą, mialam podobny problem jak ty, ale zawsze chodziłam z podniesionym czołem. Moja przyjaciółka urodziła dziecko w wieku 16lat, obecnie skończyla studia na dwóch kierunkach, wyszła za mąż i ma drugie dziecko. Ciąża w młodym wieku wcale nie świadczy o braku odpowiedzialności, to się po prostu zdaża i na dzień dzisiejszy w to wierzę moja druga latorośl ma juz 15 m-cy, a wiadomosść o jej przybyciu spadła na mnie jak grom z nieba w najmniej odpowiednim momencie. Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okt
jak ja sie patrze na mlode mamy to zawsze im zazdroszcze bo ja mam 19 lat i tez bardzo chcialabym miec juz dziecko a mlode mamy z dziecmi wygladaja uroczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalala
Nie mozna uogolnia. Zarówno młoda jak i "normalna" mama mogą byc szczesliwe i nieszczesliwe. Moja przyjaciolka urodzila dziecko mając 17 lat, z chłopakiem rozstala sie w piątym miesiacu ciązy. Bardzo kocha swoją coreczke jednak są chwile kiedy po prostu ma dosyc. Trudno się dziwic bo zostala praktycznie sama- tz. z ciocią w starszym wieku, z którą mieszka. Co innego gdy młodzi rodzice są razem, razem wychowują dziecko, dzielą się obowiazkami. Tak samo jest zresztą w przypadku matek w "normalnym" wieku- samotnej kobiecie z dzieckiem zawsze jest ciezej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesse19
Mlode mamy nie przejmujcie sie cieszcie sie skarbami ja sama mam coreczke kochaniutka,ma juz4miesiace a ja mam19latek.Gdy sie dowiedzialam ze jestem w ciazy bylam w szoku jak robilam test byl przy mnie moj chlopak ale juz planowalismy byc razem...urodzilam niunie,szybciutko i bez bolu;))jak patrze na jej usmiech to jestem szczesliwa i nie wiem jak mzna usunac taki skarb!!!a ze zdarzaja sie wpadki to normalne,zabezpieczysz sie i to nie daje100%pewnosci.Jestem happy mamy a 2tyg TEMU byl moj slub:)))czego wiecej chciec?!tylko jeszcze roczek nauki zostal do zrealizowania,spoko dam rade!dla dzidzi mojej.Ja czasami mialam zalamki ale nie dajmy sie im.Pozdrawiam mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygac mi sie chce od tych
infamtylizmowe !!19 LATEK??? ROCZEK NAUKI??? Boze laski, jestescie matkami, a nie dzieciuchami!!! Chociaz patrzac na wasz wiek jestescie same jeszcze dziecmi...zal mi was biedaczki, ktore maja zero z zycia, a ledwo odsunely sie od mamusi, a juz w pieluchach siedza...zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygac mi sie chce od tych
infantylizmow oczywiscie...literowka...ale i tak zdania nie zmienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesse19
To Ty jestes dziecko!!jakos sobie radze chociaz mam19lat.Ciekawa jestem jaka Ty podjelabys decyzje?pewnie bys usunela!!!ja niczego nie zaluje i nic w zyciu nie stracilam!!jestem szczesliwa mama,za to niedlugo moze nadejdzie na Ciebie pora i zobaczymy jak Ty sobie poradzisz a wiek w wychowywaniu dziecka nie gra roli!mama wie co dla dziecka jest dobre a co zle!POwodzenia;)heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderz w stol a nozyce
sie odezwa :D :D , "madra" paulka zniknela, a w zastepstwie pojawila sie jeszcze "madrzejsza" Jesse :D coz to za komiczny topik...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesse19
Spadaj dziewczynko...problem masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1111
mam 19 lat i nie wyobrazam sobie zebym mogla teraz zostac matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoonela
Nikt sobie nie wyobraża zostać matką czy ojcem w tak młodym wieku, a jednak to się zdarza.Już niejednokrotnie wypowiadałam się na tym forum i ciągle będę broniła młodych mam. Ja sama miałam 16 lat gdy urodziłam córkę ,teraz mam 27 lat, dwoje uroczych dzieci i cudownego mężczyznę u boku.Nie czuję żeby coś mi uleciało ,że coś straciłam, to bzdury , taki był mój wybór i jestem szczęśliwa , mimo iż dorośli i dojrzli ludzie namawiali mnie abym usunęła ciążę, było czasem trudno, ale skończyłam szkołę , a studia kończę mając dwójkę dzieci i co? Źle mi? Nie ,nadal jestem szczęśliwa:) Młode mamy nie przejmujcie się tymi atakami na wasze osoby, to są zwykłe prowokacje, abyście się zdenerwowały i wtedy prowokanci z Was drwią , ignorujcie takie wypowiedzi, bądźcie dumne, honorowe i szczęśliwe, TO JEST WASZE ŻYCIE TO WASZ WYBÓR.Pozdro i pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesse19
Zoonela...popieram twoja wypowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×