Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARKIZA35

ponawiam topik....dla myślących o dziecku....ZAPRASZAM

Polecane posty

Hello!! Sweetkatie również trzymam kciuki:)Za Was wszystkie 🌼Uda się na pawno!! Niki wiem, że rzadko się włączałam, to wszystko przez brak czasu. Ale czytałam Was cały czas i obiecuję, że wszystko nadrobię hihihi. Tak więc jutro mam wielki dzień. Mam tylko nadzieję, że jestem zdrowa i nic mi nie dolega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetta teścik robiłam w 45 dniu cyklu i negatywny. Hmmm... zobaczymy. Ale mimo wszystko mam cichą nadzieję, ze to mała dzidzia :D jutro się dowiem ;) pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiekienko jak juz będziesz miala wyniki to sie pochwal :) A gdzie to mozna sprawdzac, tzn kóre labolatorium wrzuca na strone?? DIagnostyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
dziewczyny, jesteście kochane... juz jest mi lżej. Niki25....mam 26 lat, od ponad roku mężatka, mieszkam w zachodniopomorskim.pracuje w branzy hotelarskiej....mnóstwo pracy (i stresu ) szczególnie teraz w sezonie...może to jest przyczyna że jakos tak się nie układa. Sweetkietie...a jeśli chodzi o senność to ja ostatnio mam podobnie...dzisiaj wyjatkowo musialam wytrzymać do tak poźna :)... Dobrej nocki wszystkim! odezwe sie jutro z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
Sweetkatie...sorry za błądzik. Jakos mi ta pora nie służy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
Hej!Miłego dnia wszystkim życzę! Sporo pracy w pracy :) więc odezwę sie poźniej Niki25: dnowa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki dzięki wielkie za miłe słowa:)Mam nadzieję, że będzie git!! Jestem w pracy - totalne szaleństwo. Uwielbiam takie piątki :P Pozdrawiam Was i przesyłam dużo słońca w ten deszczowy dzionek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
kiniu...jak tylko bedziesz wiedziała to napisz.Trzymam za ciebie kciuki, jestem pewna że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annetta
hej! 🖐️ kiedy i kóra pierwsza do mnie dołączy!? jak czytam wasze posty to az mi krew w zylach zamarza, nie slyszalam o polowoe badan, ktore robice, jeju! ja to chyba mialam szczescie, tfu, tfu, ze mi sie udalo, tak bez komplikacji itp. robilam podstawowe badania krwi, moczu i usg, a Wy jakies kosmiczne nazwy wymieniacie! to konieczne, z powopdu jakis chorób i komplikacji czy dla dla rezerwy i pewnosci? ja i malenstwo czujemy sie dobrze. dzis jak jadlam normalnie jak codzien okolo 11 2 sniadanie, szef zazartowa" o, pani Anecie, apetyt dopisuje!" w srode usg, nie moge sie doczekac! pozdrawiam! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję, że o mnie myślicie. I dziękuję za słoneczko :D Jesteście kochane 🌼🌼🌼. Wizytę mam dzisiaj o 18.30. Na pewno dam znać co i jak;) Staram się na nic nie nastawiać. Czas pokaże;) Anetta cieszę się, że czujecie się dobrze, Ty i maleństwo. Musisz teraz o siebie dbać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
Anetta...chyba nie ma tu takiej , która nie chiałaby do ciebie dołączyć.Nie powinnam...ale ci troche zazdroszczę ... takie szczescie cie spotkało.Mam nadzieje, że niedługo też będę mogła się wam pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dziękuję Wam, że o mnie myślicie. Czułam Wasze wsparcie 🌼👄🌼👄🌼 Niestety, nie jest mi na razie dane dołączyć do grona przyszłych mam :( Troszkę mnie to podłamało. Okazało się więc, że mam na jednym jajniku małą torbiel (którą się niby nie należy za bardzo przejmować), a oprócz niej mam płyn w jamie macicy i powiększoną macicę. Lekarz powiedział, że prawdopodobnie pękła inna torbiel i się rozlała. Cholerka sama nie wiem. Wogóle byłam tym wszystkim tak przerażona, że pytałam się go o wszystko po trzy razy a i tak nadal nic nie wiem:(:(:(Powiedział, że bardzo go nie pokoi ten płyn i muszę się stawić we wtorek na badania do szpitala. Po prostu masakra!!!Na razie dał mi tabletki na wywołanie @, a we wtorek zobaczymy. Chciał mnie pocieszyć, mówił, że powalczymy trochę i się uda zajść w ciążę. ja oczywiście też w to wierzę, ale nie sądziłam, że będą takie problemy. Więc kochane, które przekładacie decyzję, naprawdę nie ma na co czekać, bo potem może się to okazać znacznie trudniejsze, niż myślałyście. Trzymam za nas wszystkie kciuki :D Uda się-musi!!!!Ala ja na razie muszę z tym poczekać, bo nie dość że lekarz pewnie rozpocznie jakieś leczenie to do tego mój mąż wyjeżdża na pół roku. Będę go widziała raz na jakiś czas na weekend.Tak więc zobaczymy czy trafimy hahaha. Wczoraj z rozpaczy spiłam sie okrutnie z moją przyjaciółką, jeszcze dzisiaj mnie trzyma;) Ach.. paskudnie to wszystko wygląda... Całuski Wam ślę i życzę miłej soboty;) I jeszcze raz wielkieee dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annetta
bardzoi mi przykro Kiniu! mam nadzieje, ze uda sie to szybciutko wyleczyc i nie bedzie żadnych komplikacji! jestesmy z Toba! no izgadzam sie z Toba w apelu, ze te dziewczyny które nie maja jakiś szczegolnych- zdrowotnych przeciwskazan nie powinny czekac! a Tobie Kiniu uda sie! jest wiele takich par, które widuje sie raz na tydzien lub 2 tygodnie i im sie udaje, przyklad z mojej pracy, koledzy to kierowcy na trasach miedzynarodowych, sa w domu raz na tydzien lub zadziej i nie zawsze maja ochote i czas na sex, a maja po 2-3 dzieci! zatem bedzie dobrze! no a u mnie pogoda kiepska, a mialam isc na zakupy, jkies uzniejsze spodnie sobie kupioc, moze z materialu - z dzianinki jakies, bo niektore dzinsy sa juz za ciasne... troche wczesnie na tycie, ale coz, jak obwod w pasie mi sie zwiekszyl, brzuszek z lekka odstaje, nie bede dusic dziecka w ciasnyuch jeansach! do jednak parasol w dlon i chyba pojde! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetta dziękuję :) Wierzę, że się uda :) Idź, idź na zakupki; po nich zawsze można się lepiej poczuć, no a spodenki hihihi już nie tylko dla Ciebie;) Cieszę się razem z Tobą!Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie.Naprawdę jesteście kochane 🌼🌼🌼 ja też wierzę, że uda się nam wszystkim i już niedługo pochwalimy się naszymi pociechami;)Oby jak najszybciej!Tego Wam wszystkim życzę:) Miłych zakupków dziewczynki i pięknego słonecznego weekendku. Odpocznijcie przed następnym tygodniem:)Całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu 🌼 głowa do góry!! Ja etż walczyłam ostatnio z torbielami... Poki co jestem po kuracji, kontrola we wrzensiu pewni po 15 zbeym miał swierze wyniki prolaktyny... Będzimey walczyć razem..... Ja wczoraj sie pdołamałam - przeczytałm artykuł w Olivi - która kupiłam tlyko dlatego że bgył dołącozny film Kill BIll :) - o endomerizoie...i kurde..wszytsko co pisza jak czytam to jakby o mnie :( Chyba msuze gruntownie ta kwestie przedyskutowac z moja Pania gin..!! Jak konieczna ejst laparo..to neich robią zebym wiedizała na 100% i zaczeła leczenie już, od razu... No 3majcie cie staraczki i ciężaróweczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
hej dziewczyny! niki25 - gdzie ty mieszkasz że taką ładną pogode macie? U mnie pada juz od kilu godzin a teraz nawet grzmi. Rano byłam w kościele a teraz siedze w domciu z meżem.W kościele ,ławkę przedemną siedziała dziewczyna ( mniej więcej w moim wieku) z małym dzieciaczkiem...ryzeć mi się chciało przez całą godzinę...pomyślałam sobie że moja dzidzia byłaby teraz w podobnym wieku... A tak ogólnie to od wczoraj mam doła...bez powodu.wczoraj nie czułam się najlepiej, rano mnie mdliło i bolała mnie głowa...już sobie tak różne rzeczy podejrzewałałam ale dzisiaj juz jest normalnie, tak wiec to raczej najzwyklejsza migrena która od czasu do czasu mnie łapie. Jutro do pracy i jak to na pozątku tygodnia wiele do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloo laski! Nie martwcie się kochane, zobaczycie, że będzie dobrze, że wszystkie będziemy miały upragnione bobaski:) sweetkatie powodzenia na rozmowie - trzymam kciuki!!!!!🌼. daj znać jak poszło :D Pochmurno dziś u mnie, ale ja mam słońce w sercu, może przesadzam, ale tak się przynjamniej czuję :P A to wszystko za prawą mojego ukochanego mężulka;) pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
Ja jestem w pracy.U mnie zimno, wietrznie i wogole jakos nie tak.Mam dzisiaj wizytę u stomatologa...brrr.... Wszystkim miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
Niki-super!Powodzenia w nowej pracy, fajnie że tak blisko domu i na takich fajnych warunkach. Wysłałam fotkę...dzięki za twoje. Odezwę się jeszcze i prześlę kilka innych.... Powiem wam że bardzo mi z wami fajnie.Mam do kogo "zajżeć" w ciągu dnia...świetna sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annetta
hej dziewczyny! Niki, seerdeczne gratulacje!!! Mam nadzieje, ze praca sie spodoba a szef bedzie w porzadku! No i ze kasa bedzie ok! :D serio, ciesze sie bardzo! nie pisalam, bo weekend zajety mialam. maz mial wolne popoludnie w sobote i cala niedziele, w sobote zrobilismy ognisko ze znajomymi, to moze juz ostatni taki piekny cieply weekend, zatem nie odpuscilam! bylo wspaniale, a ja juz kilka lat na ognisku nie bylam, ostatnio tak bardzo grille byly "w modzie"!!! zatem bylo swietnie, siedzielismy do 2 w nocy, co dlamnie ewenement, bo klade sie zazwyczaj okolo 22-23:00! Niedziele spedzilam cala z mezem! bylo jak za dawnym czasow, jak jeszcze pracowal normalnie - nie na zmiany - i mial weekendy wolne! duzo milosci, troszke dobrego kina - obejrzelismy "posejdona", dlugi spacer i lody! wspanialy weekend! a dzis do pracy! jakos minelo. w srode mam usg. ciekawe czego sie dowiem! pozdrawiam Was cieplutko! "róbcie" kolege/kolezanke dla mojego maleństwa! calusski! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
Niki-wysłałam dziisja po południu, dziwne ze jeszcze nic nie dotarło.Za chwilę wyśle jeszcze raz .Daj znać jak dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×