Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARKIZA35

ponawiam topik....dla myślących o dziecku....ZAPRASZAM

Polecane posty

Dzień dobry kochane 🌼 sweetkatie powodzenia na jeździe! Trzymam kciuki, żebyś jednak zdała za pierwszym razem-mniej stresu;)No i prawdopodobieństwo, ze zda się za pierwszym razem jest największe. Więc będzie git!! Niki jestem z lubuskiego:) Zaraz Ci wyślę jakieś zdjęcie. Lepsze mam w domku, więc z domku potem wyslę, bo w pracy jestem. Dziewczyny powysyłajcie mi swoje. podaje e-maila: kiniorka@poczta.onet.pl. trzymajcie się kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu obserwując tówj wykresik - sądze z ejest bardzo duż eprawdopodobieństwo że tym razme sie uda :) 3mam kciuki :) A na jezdzie uważaj..w deszczu ludziska jezdz ajka szaleni...i jest dużo wiece aut..zmaista paraosla ludzie biora \'wozy\' :) Anecia suepr że tak udał ci sie weekend..w końcy nastrój lepszy i męzulo spisuje sie jak należy :) Niki - no to zycze owocnej wspólrpacy z nowym pracodoawcą :) Fomrułki - d-ta i kinia - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetkatie będzie dobrze. Nie martw się - trzymam kciuki za Ciebie 🌼 ja zaraz lecę do lekarza, zobaczymy, co powie. Troszkę się martwię. No nic, jakoś być musi. Pozdrawiam Was kochane. Trzymajcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 hej dzieweczki! sweetkatie, wlasnie sobie przypomnialam jak to ja uczylam sie do testow na prawko, moj bratanek mial wtedy 3 latka i przychodzil patrzec na \"samochody\" - tzn na krzyzowki itp., myslal ze to film lub gra jakas, bo kilka tygodni po tym jak juz zdalam prawko i wykasowalam program z komputera przyszedl do mnie i poprosil, abym puscila te gre z samochodami na skrzyzowaniach! :-) 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 aaaaaa........ kawka......... staram sie pic tylko jedna malutka 3w1! a czasami taka filizanka aromatycznej mocnej kawy za mna chodzi... ale wytrzymuję! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 cos o wykresikach wyczytałam, Kasiu, moze sie uda! nadzieje trzeba miec! a jak nie traz to za miesiac i juz! :-) 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 a reszta? co u was? u mnie zaczelo wlasnie padac, a caly dzien znosnie slonecznie bylo! ale niech pada! powietrze bardziej rzeskie bedzie! a ja sama i ... nudze sie troche! maz do 22 pracuje! czytac sie nie chce, bo w taka pogode to spac sie chce, w tv nuda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
Witam...u mnie smutno.Dzisiaj rano zrobiłam test, wiele rzeczy wskazywało na "tak", ale niestety...poryczałam się,pogadałam z mężem, który mowi ze wszystko będzie ok ale ja mam coraz większe wątpliwości. Sweetkatie...jestem pewna,ze bedzie ok. z tym "prawkiem"!Bystre nas dziewuchy!!!...dasz radę :) Kinia...jesteś z lubuskiego?Ja z zach-pom. tak wiec niedaleko.Pracuje w lubuskim! Niki...jeśli chodzi o prace -to super. Nie ma co planować na zapas, bo na dluzsza mete i tak wszystko sie układa tak jak los i Bozia chce... Vall...dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annetta
hej dziewczyny! ppgoda jest fatalna, leje od nocy, cały czas, juz nie ma po czym chodzic, a jazda autem jest straszna!!! bylam na usg i jestem zwiedziona - na tempo, pacjentaka 2 minuty i nastepna nawet nie zdazylam zapytac czy moge zobaczyc a lekarz juz wyczyscila ekran i krzyczala "nastepna pacjentka"! straszne! wiem tylko ze ciaza rozwija sie prawidlowo, płod zywy i ma 31 mm, to 9,6 tydzien ciązy. tyle co podyktowala pielegniuarce, ktora zapisuje wynik badania. naprawde nie podbalo mi sie to! nastepnym razem jak bede miala badanie usg poprosze wczesniej czy moge zobaczyc moje malenstwo! nie mam za bradzo kasy na prywatne chodzenie do lekarza ani na prywatne badania. niestety. na szczescie wszystko wporzadku! i to najwazniejsze! Sweetkatie, jesli u Ciebie pada tak strasznie jak u mnie, to mam nadzieje ze nie masz dzis jazdy, nawet mi, a mam prawko od ponad 3 lat, bylo dzis ciezko kjesdzic, ruch okropny, widocznosc kiepska, a inni uzytkowiny dróg- szkoda gadac. same nerwy! Niki - zaczynaszod piatku? to korzystaj, został ci tylko czwartek i koniec laby! wpadiesz w kierat dnia codziennego - praca dom, praca dom. itp. D-ta, jak słyzalas juz od meza i od niektórych z nas - wszystko bedzie dobrze1 tylko duzo wiary trzeba i już! i niech wiara w to , ze uda Wam sie tym cyklem nie gasnie! a Was wszsytkie pozdrawiam! sorki, ze nie pisze do kazdej choc zdania............ ale czytam Wasze posty regularnie i dokładnie! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
Dziewczyny...bradzo wam dziękuję. Za ok. godz. wrca mąż z pracy...trzeba upichcić coś smacznego. Do poźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki pisanie nie dizie, bo nie mam keidy...poki co praca absorbuje mnie na mxa..ale od pazdzienrika..nie ma że boli :) DOstałm dzis grafik zajec ze studentami - porażka...kazda sobota zjęta, bo mam głownie zaocznych!! Kicha...no ale nie am co wybrzydzac :) buzaki!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczka
Przeczytałam wszystkich wypowiedzi na tym forum i chce się podzielic z Wami swoimi przemyśleniami i może nawet prosić o wsparcie psychiczne. Ja staram sie o dziecko od czerwca w miedzy czasie wyszłam za mąż jestem świeżą mężatką . Ja pracuję w dzień mąż ma nocki, widujemy sie praktycznie tylko kilka godzin i wykorzystujemy ten czas na współżycie. Bardzo pragniemy mieć dzidziusia. Napiszcie jakie pozycje są praktykowane na zajście w ciążę przez Was. Niczym sie nie stresujemy, na spokojnie podchodzimy do tego, seks traktujemy jak zabawe zeby nie mysleć o dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
Witam was wsystke !!! Mireczko....ja też jestem na etapie planowania dzidziusia... ( i wykonania...) :) Nie jestem raczej za stosowaniem polecanych "pozycji" do zajścia w ciażę aczkolwiek mój gin. mowil że najlepiej tradycyjnie: pna na pni z pupą na podusi ( zeby była troszke uniesiona) i zeby już po... polezec sobie tak spokojnie przez jakiś kwadransik. Czasami tak robimy ;) ale ileż można.Wedlug mnie powinno byuć to spontaniczne a nie szablonowe zachowanie.Jestem zdania, żej eśli ma być to będzie czy będziemy sie kochac w takiej czy innej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki dzięki 🌼Niki ze ślubiku mam w domku, spróbuję wsłać później, bo faktycznie coś z pocztą nietak. Czekam na zdjęcia od Ciebie i od innych dziewczyn!!! Przyślijcie mi jakieś :D D-ta nie martw się, jestem pewna, że niedługo zajdziesz w ciążę. Wszystko będzie dobrze, trzeba tylko troszkę cierpliwości:) Tak, tak jestem z lubuskiego. Pracuję sobie i mieszkam w mieście koło Zielonej Góry, w Żaganiu. Uwielbiam moje miasto:)A Ty gdzie pracujesz? Sweetkatie trzymam kciuki za Ciebie, żebyś dostała tę pracę w szkole. Uda się - musisz w to wierzyć:) Vall nie martw się - będziemy Cię wspierać w soboty 👄 Byłam u lekarza, z tym płynem w macicy. Wcześniej dostałam @ (w końcu, po dwóch miesiącach), ale i tak mnie zbadał i zrobił usg. Powiedział, że to zbyt poważna sprawa. Tak więc płyn powoli znikachoć jego ogniska jeszcze są. Prawdopodobnie @ wypłuka, ale zobaczymy. Za 2 tygodnie muszę znów iść do gina na usg. Mam już dość tego, ale jak trzeba to trzeba. Gin powiedział, że mam się starać o dziecko, bo mój organizm zaczął szaleć. A co ja mam zrobić cholerka, jak się nie udaje?:( Ach no w końcu chyba się uda, tylko najgorsze, że mój ukochany wyjeżdża, no ale moze w jakiś weekendzik trafify w TE dni;) Pozdrawiam Was kochane. Idę zrobić sobie przerwę w pracy, bo umieram z głodu. Dla Was 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki dzięki 🌼Niki ze ślubiku mam w domku, spróbuję wsłać później, bo faktycznie coś z pocztą nietak. Czekam na zdjęcia od Ciebie i od innych dziewczyn!!! Przyślijcie mi jakieś :D D-ta nie martw się, jestem pewna, że niedługo zajdziesz w ciążę. Wszystko będzie dobrze, trzeba tylko troszkę cierpliwości:) Tak, tak jestem z lubuskiego. Pracuję sobie i mieszkam w mieście koło Zielonej Góry, w Żaganiu. Uwielbiam moje miasto:)A Ty gdzie pracujesz? Sweetkatie trzymam kciuki za Ciebie, żebyś dostała tę pracę w szkole. Uda się - musisz w to wierzyć:) Vall nie martw się - będziemy Cię wspierać w soboty 👄 Byłam u lekarza, z tym płynem w macicy. Wcześniej dostałam @ (w końcu, po dwóch miesiącach), ale i tak mnie zbadał i zrobił usg. Powiedział, że to zbyt poważna sprawa. Tak więc płyn powoli znikachoć jego ogniska jeszcze są. Prawdopodobnie @ wypłuka, ale zobaczymy. Za 2 tygodnie muszę znów iść do gina na usg. Mam już dość tego, ale jak trzeba to trzeba. Gin powiedział, że mam się starać o dziecko, bo mój organizm zaczął szaleć. A co ja mam zrobić cholerka, jak się nie udaje?:( Ach no w końcu chyba się uda, tylko najgorsze, że mój ukochany wyjeżdża, no ale moze w jakiś weekendzik trafify w TE dni;) Pozdrawiam Was kochane. Idę zrobić sobie przerwę w pracy, bo umieram z głodu. Dla Was 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jogurt wylał mi się na spodnie!!!!!!!!!!Cholera!!!!!!!!Ale ze mnie niezdara :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jogurt wylał mi się na spodnie!!!!!!!!!!Cholera!!!!!!!!Ale ze mnie niezdara :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki przepraszam, są zdjęcia:) Ślicznie wyglądałaś:) Fajna babka z Ciebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczka
dzieki dziewczyny za porady i rady mam 29 latek i jestem z Włocławka staram sie nie myśleć o dziecku jak sie kochamy ale to silniejsze ale nie podupadam na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki jakoś dałam radę z tymi spodniami hihihi. Wysuszyłam pod suszarką do rąk:P Pracuję w administracji samorządowej, a dodatkowo zajmuję się dziennikarstwem. Właściwie to mogę powiedzieć, że ubóstwiam swoją pracę, choć czasami nie mogę się od niej uwolnić;) Całuski ślę kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff... w końcu mam czas żeby do Was zaglądnąc... Jakis koszmar w tej pracy!! Od poniedziałku mamy mega konferecnje - miedzynarodowa informatyczną.Przyjechło amsa misków z zagranicy, świtniętcyh naukowców i cłąy dzień walczyłam. Dodotego rozkłądówka do gazety - 2 stroniczki o konfie i o tym co sie dzieje w szkole...noamlrnie komszar..nie mgolam jednego \'misia\" zmusic do wywidau..który potem musialm dla gazety przetłumaczyc bo okazłąo sie, ze na sdziennikarze nei mjaą ochoty sie męczyć..brrryyyy TYeraz własnie skończyłam baze czasopism komputerowychm które musze zprosic na konfernecje praowa na środe...normalnei chyab sie rozdwoje... A co do babskich sprawek - wybieram sie jutor ancytologie, ale nie wiem czu mi sie uda z nadmiaru obowiązków :( ale mzoe, jeśli wstane odpwoiednio wczesnie, a powiem wam z emam probelmy. Do pracy chodze na 8 czasem wczesniej..i porpstu jak pomysle, ze musialbymw stac jescze wczesniej to mnei \'rzuca\' :) heheheh Anecia, jak tam fasoleczka , daje znac o sobie ?? Kiniu - lecz się, lecz..trzeba robić dzieciaczki :) Niki - ty się szukuj do nowej pracki ale nie zapoinaj o topicu naszego forum :) i nei odkładaj na długo... D-ta - bziackzi dla Ciebie!! Kasieńko - ty daj znac jak wewnętrzne testy poszły, i 3 mam kicuki zeby @ nie przyszła !! Formułki, 3majcie sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Niki jak pierwszy dzień w pracy? Mam nadzieję, że git;) Tak, pracuję w państwówce. Sama nie wiem, jak to będzie po macierzyńskim, mam pracę na czas nieokreślony, więc stanowisko powinno na mnie czekać;) Vall faktycznie masz roboty w pracy. Ale super, że ciągle poznajesz nowe osoby - zawsze to świetne doświadczenie. U mnie git. Dzisiaj też mam mały młynek, bo robimy skład naszej gazety i mmuszę przesłac wszystkie swoje teksty. trzymajcie sie kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczka
witam dziewczyny a ja to mam narazie loozik w pracy i zblizajacy sie weekend przed soba i w koncu meza na nocki ;) mąż coś planuje bo w sobote 4 tydzien mija jak jestesmy po slubie podpowiedzcie mi jaką mam mu sprawic przyjemność jutro zeby byl szczesliwy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
Hej dziewczynki.. dzisiaj jestem w pracy od południa ( przed poludniem miałam wyjażdzik służbowy...polączylam go oczywiście z prywatnymi zakupkami...hi hi hi). Jezdzi się fatalnie bo cały czas pada a w dodatku ruch taki przy piatku... Wiecie co, złożyłam papiery na studia...watpie czy mnie przyjmą ale co mi tam...(niestacjonarne, 3-letnie, zobacze jak pociagnę prace, szkolę i moze dzidzie... Vall...ja też mam zapiernicz w pracy.Pracuje w hotelu a sezon szkolen jesiennych własnie sie zaczyna... Niki...koniecznie napisz w poniedziałek jak poszło w pracy, jestem bardzo ciekawa :) Sweetkatie...z tym prawkiem to może i dobrze,ze tak szybko poszło...masz mniej czasu na myślenie o egzaminie i stre ;) Dobrze będzie!!!Do mnie też przyszła @ :( Kniu, Vall, Niki, Sweetkatie..udanego weekendu...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetkate trzymam kciuki za Twój egzamin, uda się zobaczysz!!!🌼!!!🌼!!!🌼!!!🌼!!!🌼 A z pracą też musi się udać. Na pewno niedługo ją znajdziesz:) Niki powodzenia w poniedziałek. Napisz później swoje wrażenia;) D-ta nie martw się, zobaczysz, że już niedługo ujrzysz upragnione dwie krechy!!! Fajnie, że idziesz na studia. Na nauke zawsze znajdzie się czas;) ja też myślę o nauce, o jakis podyplomowych albo o doktoracie, no ale to na razie moje cihce marzenia;) Vall nie przemęczaj się;) Anetka jak dzidzia? Miłego weekendu kochane. Odpoczywajcie ile wlezie;) ja jutro planuję sobotę dla siebie, bo mój mężulek pracuje od 14. Całuje Was 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
Niki 25...jestem po germanistyce i to właśnie ze względu na nie najgorszą znajomość jezyka pracuje w hotelu.Spora częsć gosci to właśnie niemcy a ja pracuje w dziale zajmującym się organizacją spotkan biznesowych gosci "zza Odry"i nie tylko. Praca naprawde ciekawa, fajnych ludzi można poznać tak więc chciałabym jak najdlużej w tej branży pracowac tak wię pomyślałam, że czas zaczać sie w tym kierunku dokształcać. kandydatów jest jednak sporo i niewiem czy mi sie uda...powiem szczerze, że srednio wierze w moje szanse.Mniejsza z tym, jak sie uda to super, jak nie to trudno. Dzień minąl śpiąco - pogoda taka typowo jesienna.U mnie padało i wiało.teraz dopiero jestr troszke spokojniej. tak sobie myślę,że chyba do fryzjera muszę iść...trzeba po lecie porzadek na glowie zrobić :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
Witam dziewczyny... Niki...ja też myślę o zmianie koloru..może jakieś pasemnka... zawsze sobie obiecuje jakąś radykalna zmiane, ktora by wszystkich zaskoczyą, ale zawsze stchórze i wygladam niewiele inaczej... Jeszcze sie zobaczy.. Sweetkatie, ja miałam podobnie.Pod koniec kursu, zamiast mojego dotychczasowego instruktora pojawił się inny, i tak jak u ciebie w ciagu kilku godzin nauczyłam się wiecej niż w przeciągu kilku dni!!! Powodzonka : ) Teraz lece dalej sprzątać chatę...zrobiłam dopiero sypialnie :) Acha...pogodę mam dzisiaj prześliczną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-ta
Ale tu dzisiaj pustki.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annetta
hej dziewczny, nie bylo mnie kilka dni, ale jakos tak strasznie szybko ten czas leci... ja i malenstwo czujemy sie wspaniale! dzieki za troske ❤️ piszecie o fryzjerze itp. zatem i ja wybralam sie w piatek do fryzjera chcialam troszeczke rozweseic moja glowe.... mialam troszeczke jasnym pasemek ktore robilam jakis miesiac temu, a reszta to moej "ciemny blond" - zwane mysim kolorem! poprosiłam i cos ci nadaloby glebi i wyrazu moim wlosom, moze jakis ladny braz- i dostałam mocna miedź! mam zatem balejage blond-mysio-miedziany i ciezko mies sie przyzwyczaic! nie podoba mi sie, bo ta miedz zbyt intensywan jak dla mnie, z 2 zsromy 0- mloda jestem moge jeszcz poszalec.... uff, coz, trzeba czekac az isie troche zmyje! :D D-ta, atem jestesmy troszeczke jakby kolezanki po fachu - ja tez skonczylam germanistyke, ale tylko licencjat - dalej chcialam sprobowac czego innego - mialam niemieckiego juz po dzirki w nosie!!! sweetkatie, powodzenia na koljnych jazdach i na egazinie. dibry instruktor to podstawa, teraz i Ty to wiesz! a nastepne jazdy masz z ktorym - z tym starym czy tym wybitnieszym... pogadaj jakby co... dobra... czekam na osci, maja mnie odwiedzic, wiec moze pozmywm po obiedzie! buziaki dla wszystkich: Niki, Vall, Sweetkatie, Kiniu, D-ta .... i wszystkie inne, których tu nie wymieniałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annetta
i sorki za te straszne bledy: w 2 akapicie, mialo byc "z 2 strony" a nie "2 zsromy" :D, i dalej tez bledow nie brakuje, ale tam sie moze juz domyslacie o co moglo mi chodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja po weekednzie u rodziców..wypoczęłam, poobijałam sie i podjadłam zdrowo..z tmy ostatnim to zalezy jak sie patrzy..zbierma sie do diety od dłuższego czasu i nie wychodzi :( Zaraz ide lulu, bo dopero dotarłam, a jutro na 7 musz ebyc gotowa w prayc..bo zaczynam konferencję ;/ 3najcie sie..odezwe sie jutro w wolnej chwili :0 cmoaksy dloa was wsyztskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Katie trzymam kciuki za Ciebie kochana 🌼 Daj znać jak poszło!! Z prawkiem tak jest, że najpierw trzeba je zdać, a jazdy człowiek uczy sie potem na własnym aucie. ja mam prawko ponad 4 lata, a jeżdże dopiero teraz, bo kupiliśmy sobie autko niedawno;) Zawsze myślałam, że jestem dobrym kierowcą (raczej w teorii), bo teraz to jestem piratem, za szybko jeżdże;) Wiec kasiula trzymaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Niki cieszę się, że jesteś zadowolona z pracki i że masz dobrego szefa:D Anetka super, że dobrze się czujecie. Ay tak dalej! A jak z mężulkiem;)? D-ta napisz gdzie pracujesz?:)Fajnie, że w lubuskim:)A w jakim mieście?Jeśli mogę zapytać oczywiście:) Vall jak dzisiejsza konferencja? Na pewno super:) Całuski slę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×