Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bika

27 lat różnicy między nimi

Polecane posty

Gość topola
fascynacja ? czym? bo tu czegoś nie rozumiem, nie masz 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
nie mam 17 lat i dlatego racjonalność mi mówi żebym się trzymała od niego z daleka. nie wiedziałam, że coś takiego istnienie dopóki tego nie poczułam, takie taka fascynacja chyba po prostu drugim człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
po odejściu męża, nie rozpaczałam, wniosłam o rozwód.Poznałam młodego człowieka , m łodszego o 16 lat, zakochałam się. ON jest czuły dobry, kochany, a ja się spalam, co będzie za kilka lat, kiedy nie będę już atrakcyjna. Zabija mnie myśl, że on odejdzie, bo będę stara i brzydka. Cierpie i nie potrafię się cieszyć żadną chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisisisisi
2 latka dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
Topola rozumiem, że nadal jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
już rok jesteśmy razem i nie zakrawa sie na rozstanie, choć już 5 razy mówiłam mu że nie ma sensu i lepiej abyśmy się rozstali. Wiesz martwi mnie to, że nigdy jego rodzice nie pogodzą się z tym że jest ze mną. Nie znam ich i pewnie nigdy nie poznam, To bardzo mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
piszesz o mnie, bika tyle że u nas różnica wynosi 20 lat: ja 28 on 48 ale to jest własnie tak, jak piszesz: magia, fascynacja, kawa rozmowy, pocałunki a wszystko "tak po przyjacielsku", tylko że ja czuję że coraz bardziej się w tej sytuacji pogrążam, coraz trudniej zawrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
mój mąż zabiegał o nią przez dwa lata. kawa, rozmowy, kwiaty. w każdy piątek dostawała 50 róż,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
oj, może nie będzie aż tak źle. a on mówił swoim rodzicom o Tobie? ile on ma lat jeśli można wiedzieć? sama nie wiem, co mnie w nim tak fascynuje, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
co innego jest zyć pod jednym dachem i zmagać się z problemami codzienności. Czar pryska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
to jest własnie ta magia - on mimo swojego wieku ma w sobie tyle młodzieńczości, mnóstwo zainteresowań, jest bardzo wysportowany no i ma to coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
to widzę, że nuie jestem sama z tą fascynacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
Myśle że chyba- czy Wy już tak oficjalnie jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
ma 32 lata. Rodzice nie wiedzą ile ja mam lat, wyprowadził się od nich do mnie ( mieszkał ze starymi) oni nie znają adresu. no cóż widać mnie się wstydzi. Nie znam żadnego jego kolegi, nikogo, jak jechał do znajomego załatwić interesy zostawił mnie w winiarni na 3 godz w sobotę. Jak wrócił poinfofmował, że nie jest głodny bo żona kolegi go poczęstowała kolacją. A mnie zostawił na ulicy, za drzwiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
a nie boisz się usłyszeć takstów, że tatuś ci to... itp że będą brali go za twojego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
no jak nie znasz żadnej znajomej osoby jego, to trochę jest podejrzane. może jeszcze trochę potrzebuje czasu żeby się w tym odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
nie na razie to tylko sporadyczne spotkania i rozmowy telefoniczne, smsy, gadu.. a ja tęsknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
aha, a on jest wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
Topola, to pytanie, że tatuś Ci- to do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
własnie w tym sęk, ze nie, ma żonę, dorosłe dzieci, poukładane życie. ale to wszystko zaczęło się z jego inicjatywy, ja byłam początkowo bardzo zaskoczona tym jak się to rozwija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
bika mieszkamy razem, jeżdzi ze mna na wakacje Malediwy, thajlandia, mexiko, ja płace za prezenty dla jego mamy i szefa, kolegów. Wiem głupia jestem, Oszczędności topnieją Przykro mi jest że nikogo nie znam, obracamy sie w wązkim gronie moich znajomych,. nie mam ich wielu bo nie jestem tu długo, byłam za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
a jak się rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
ale brnęłam w to coraz bardziej, z resztą oboje szukaliśmy pretekstów i okazji do spotkań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
aha, także to nie była tylko jego inicjatywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
jest między nami coraz więcej bliskosci, nie spaliśmy jeszcze ze sobą, ale myslę że to nastąpi. On mówi, że to wszystko zależy ode mnie, nie bedzie nalegał, ale robi wszystko żeby mnie do tego zachęcić, a ja... cóż, chciałabym tego bardzo, ale boję się konsekwencji, tego czy będę się potrafiła później w tym wszytkim odnaleźć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
Topola myslę, że musisz twardo mu powiedzieć, że chcesz poznać kogoś z jego znajmych, bo inaczej to się zadręczysz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
miałam na myśli to , że na początku to była jego inicjatywa, a później, ja też chciałm aby to trwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
aha, a długo to już u Was trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
jakieś 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
to niedługo. ja radzisz sobie ze świadmością, że on ma żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×