Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bika

27 lat różnicy między nimi

Polecane posty

Gość myslę że chyba
to jest najtrudniejsze, kiedy jesteśmy razem, po prostu nie myślę o tym, zapominam o tym - to się dzieje samo, gorzej jest później, zaczyna się rozmyślanie.. to jest własnie najtrudniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
bika a ty, jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
ja z nim nie jestem i tak na prawdę nie mogę sobie tego wyobrazić żeby z nim być. fascynacją fascynacją, ale na tym zamierzam poprzestać. jestem od 2 lat w związku z chłopakiem rok starszym ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
jest to dla mnie bardzo nowa sytuacja, nigdy nie myslałam że zakocham się w żonatym facecie, ale padło na mnie, to bardzo trudne, ale trudno walczyć zuczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
wybacz, ale nie rozumiem Cię, gdybym była w szczęśliwym związku nigdy nie pozowliłabym sobie na taki układ, ja chyba dlatego w to brnę, ze po prostu długo z nikim nie byłam i potrzebuję tej bliskości, czułości, zainteresowania. a on mi to wszystko daje, oczywiście, jest trudno, kiedy nie ma dla mnie czasu i nie mozemy się spotkać, ale nie potrafię tego skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
nie ma żadnego układu, tylko te jego spojrzenia nie dają mi spokoju, ale to kwestia czasu i mam nadzieje, że mi przejdzie, my się nie spotykamy nigdzie, wyszystko rozgrywa się poza werbalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
Tylko widzisz czy Twoja potrzeba bliskości usprawiedliwa chęć związku z żonatym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
spojrzenia, gdyby były tylko spojrzenia w ogóle nie zawracałabym sobie tym głowy, znam go od kilku lat i zawsze był dla mnie miły, uśmiechał się, zagadywał, ale wtedy nie zwraccałam na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
ale to on zaczął, wiedział w jakiej jest sytuacji - wiem to mnie nie uprawiedliwia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
nigdy o tym nie rozmawialiśmy, kiedyś tylko napomknął że musimy to wszytko przemyśleć i zastanowić się czy pozwolić aby to trwało. Wiem taka sama jest moja wina jak i jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
Wiesz ja Cię nie oceniam, bo w pewnym stopniu rozumiem. Ale zastanów się nad tym mocno zanim zabrniesz za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
wiem, wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
ja to miałam świadomość, że to ja byłam starsza od niego, a nie on o 27 lat, facet głupiał na mój widok, a ja to musiałam ucinać, nie reagować, udawać, że nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
bo je się tego, że będę się czuła jak dziwka, bo przecież ktoś może tak mnie nazwać. Wiem że potrzeba bliskości, miłości nie usprawiedliwi mnie, co z tego że go kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
ktoś sie podszywa czy co, bika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
na pewno dużo łatwiej by było gdyby on był wolny. a mówi Ci coś w swojej żonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
to ja bika, nikt się nie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
nie, unika tego tematu, kiedyś tylko powiedział że mam go dla siebie więcej niż ktokolwiek inny, więc chyba nie jest najlepiej w jego małżeństwie, wiem że facetom w pewnym wieku odbija właśnie w ten sposób, ale chyba gdyby był szczęśliwy nie szukałby przygód z kimś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
niby tak. a wiesz czy np. on nie ma takich ciągutek, żeby sobie od czasu do czasu inną dziewczynę upolować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
a kto to wie, przecież go o to nie zapytam. chociaż... może kiedyś zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
wiesz to czasem widać, jak za bardzo czaruje od początku, to może być podejrzany, no ale oczywiście niekoniecznie. rozkochał Cię w sobie, mam nadzieje, że nie będziesz mocno cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
moze przydałby mi się kubeł zimnej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
dzięki, ja już chyba przywykłam do cierpienia, nigdy ne byłam szczęśliwa w miłości, moze dlatego pakuję się w taką beznadziejną sytuację, szukając rozpaczliwie miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
ten fascynat w moim przypadku, to ma dość młodą żone, którąś z koleji i małe dzieci. także od razu takie wiadomości nastawiają na nie, bo wiadomo, że jest nie stały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
czyli wiesz o co chodzi, a ja nie, może rzeczywiście jestem tylko kolejną panienką, którą uda się zaciągnąć do łóżka, eech faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
wiadomo, każdy Ci to powie, że z racjonalnego punktu, to nie ma sensu w to brnąć, no ale jeśli jego małżeństwo to fikcja, to dlaczego by nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bika
znaczy oprócz tego, że potrawił mnie obcinać wzrokiem od góry do dołu, a jego wzrok często skupiał się na wyskości mojego biustu, co mnie do furii doprowadzało, potrafi też cholernie głębko spojrzeć mi w oczy, ma takie demoniczne spojrzenie, nikt tak na mnie nie patrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
za dużo rozterek i sprzecznych myśli we mnie, sama jestem sobie winna, eech, życie. Dzięki za słowa otuchy idę spać, moze jeszcze pogadamy kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że chyba
myślę że w twoim przypadku to typowy podrywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×