Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nefrytowy_Krab

Pół-erotyczne marzenia, czyli co lubimy.

Polecane posty

Takiego tematu chyba nie ma, więc se go założę. A co; zatem - co lubicie w kategorii \"jeszcze nie \'prawdziwy\' seks, ale już intymność\"? Powiedzmy, że granicę wyznaczają z jednej strony \"nie pozwolę tego robić nikomu, tylko Jemu/Jej\", a z drugiej strony \"to coś nijak nie doprowadzi mnie do orgazmu\". Co do mnie, uwielbiam leżeć na kolanach partnerki, gładzącej mi delikatnie dłońmi twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja uwielbiam siedziec z piwkiem przed swoim tv i ogladac meczyk z reka w rozporku, jest to jedyna rzecz, ktorej zadna kobieta nie zrobi lepiej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulic sie do niego calym cialem i zasnac :) calowac jego ucho jak on caluje mnie po swiezo ogolonym i posmarowanym balsamem wzgorku lonowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestem...
Sporo osób lubi myziane np. po plecach - mój mąż to uwielbia A ja po prostu lubię się przytulać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, jasne, moj mezczyzna lubi mizianie po plecach :) wtulanie sie w moje piersi ja lubie sie bawic jego sutkami ech, rozmarzylam sie, a kochanie daleko :( bardzo mily topik, Krabie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny marek123
tak jak autor, łeb:P na kolana, i ona mnie kładzi po twarzy, po głowie, potrapie za uchem:P. to mnie uspokaja, a co tam, facet tylko jestem:P/ w ogóle mam fajny widok czasem, bo jej piersi od dolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×