Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata330

tabletki na przyrost piersi

Polecane posty

Gość gość
Żeby w sposób bezpieczny powiększyć biust należy stosować odpowiednia dietę, ćwiczenia, a przy tym wszystkim bardzo ważne są kremy ujędrniające. Warto wprowadzić do naszego codziennego menu produkty sojowe, mleczka, tofu, mąka sojowa oraz wszelkiego rodzaju sojowe desery. Należy spożywać pokarmy bogate w fitoestrogeny(warzywa strączkowe, fasola ,groszek) oraz orzechy i nasion słonecznika. Powinniśmy unikać kawy, czarnej herbaty czy czekolady. Powodują one bowiem, że „roślinne” hormony nie działają tak wydajnie, jak powinny. A co za tym idzie – skutki diety na powiększenie biustu będą nijakie. Dietę można wspomóc specjalnymi tabletkami, które służą powiększaniu piersi. Wiele z nich jest całkowicie bezpiecznych, ponieważ zawierają w swoim składzie naturalne składniki. Tabletki, poprzez swój skład, oddziałują na żeńskie hormony płciowe – estrogeny, pobudzając je do pracy, czyli powiększenia piersi. Działanie takich tabletek jest podobne do działania doustnych środków antykoncepcyjnych, tyle że rezultaty działania tych pierwszych jest znacznie dłuższe. Bezpieczne tabletki można kupić na www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zleć masaż godzinę dziennie ,efekt po pół roku.Sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można zużywać niesprawdzone tabetki niewiadomo co one zawieraja zero rozsadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby was mężczyźni dzień w dzień pieścili to urosną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Breastfem tabletki z usa sa skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apap noc i przyjaciel do masażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyny skuteczny sposob na wieksze jedrniejsze piersi to WYCIĄG z FIU*TA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaże uauuuu
masaże faktycznie świetnie pojędrniają biust, ja już się masuję od trzech miesięcy i widzę efekty - piersi pełniejsze. Czasem robię to ja czasem TŻ ot tak żeby się nie nudziło trzeba zmieniać. W kwestii tabletek też się zastanawiam, moja koleżanka stosowała breastactives i jej biust zdecydowanie się wypełnił ja myślę o czymś takim http://tnij.com/OKWXJ ma chyba bardziej bajerancki skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napiszę jak u mnie sprawdziły się tabletki bust-up duo. Otóż biorę już 3 opakowanie bo po 1 były już efekty. Na początku lekko pobolewały mnie piersi a po 3 tygodniach zauważyłam poprawę kształtu. Postanowiłam spróbować Bust-up po ciąży i karmieniu bo wygląd moich piersi nie był taki jak w wieku 18 lat:) rozumiecie.... Przyznam że sceptycznie podchodziłam do tych tabletek ale jednak miło się zaskoczyłam piersi stały się jędrniejsze, pełniejsze skóra nie jest taka hmm "flakowata" tylko sprężysta. Stosuję 3 opakowanie i nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, najbardziej bałam się że przytyję ale jednak na szczęście nic takiego się nie stało. Bust-up kupuję z http://www.sklep-vitality.pl/suplementydiety/419-bust-up-powiekszanie-ujedrnianie-biustu-120-kapsulek.html Przed zakupem tych tabletek dowiadywałam się odnośnie ich oryginalności bo podobno kiedyś była akcja że krążyły podróbki. Zobaczymy co będzie dalej się działo….:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Breastfem z USA wypróbuj i wypowiedz się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, powiem tak tabletki a dokładniej kuracje opierające się na fitoestrogenach działają, tylko trzeba zrozumieć ich zasadę. Co do samych produktów to tutaj są opisane 4 dobre preparaty: http://www.male-piersi.niebanalny.pl/tabletki-na-wzrost-biustu-html jednak ważniejsze jest kilka rzeczy: - tabletki trzeba przyjmować przez pewien dłuższy czas, nawet jeśli przyjdą efekty szybciej fitoestrogeny trzeba przyjmować przez okres około 3 miesięcy - szybkość wchłaniania się substancji zależy od wielu rzeczy: tryb życia, stosowania używek - jest przykładowo niewskazane - na stronie którą podałem opisane zostały tylko produkty oparte na naturalnym składzie, jeśli kupowała byś inny to zwróć uwagę czy aby na pewno masz do czynienia z naturalnymi składnikami - jeśli nie stać kogoś na stałą/cykliczną suplementację to powinien sobie podarować i nie tracić pieniędzy na jedno opakowanie, bo nawet jeśli zauważy się szybko efekty to na pewno nie będą po tym trwałe. Pozdrawiam dziewczyny i nie przejmujcie się aż tak rozmiarem piersi. Małe wcale nie znaczy gorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kobieta zarzywała tabletki które zakupiła tutaj na tej stronie http://dlaniego.biz/najlepsze-tabletki-na-powiekszanie-uwydatnianie-piersi/ . Nie byliśmy do tego jakoś za bardzo do tego przekonani ale wolałem by spróbowała w taki sposób niż kładła się pod skalpel . Efekt zdumiewający Pełniejszye oraz większe piersiami. Polecam wszystkim paniom ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam przede wszystkim zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat najbardziej znanego produktu czyli Perfect Bust http://dyskretno.pl/tabletki-perfect-bust/ oraz mitami które krążą w sieci na temat tabletek powiększających. Są one dobre i działają, ale parę rzeczy trzeba wiedzieć i dopiero potem podjąć decyzję o stosowaniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ktorego roku życia można brać tabletki na powiekrzenie biustu , nie chce wiedzieć od osoby która się wymondrza bo to normalne w naszych czasach, chce znać opinie osoby która faktycznie się na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko naturalny masaż przyniesie efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba kupować specjalnych hormonów akurat na pierwsi, wystarczą pigułki antykoncepcyjne jeśli ktoś się chce zabezpieczać, ja stosuję Vines i piersi może nie tyle,że się jakoś powiększyły, ale jakby zrobiły jędrniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem przeciwna ingerowaniu w ciało kobiety mechanicznie, ulepszaniu poprawianiu sylwetki skalpelem. Takim kobietom jak ja w sukurs przychodzi medycyna farmakologiczna . W USA jest to poważny przemysł a poważny dlatego że skuteczny. Byłam tam na stypendium i stwierdziłam że Europa w tej dziedzinie jest daleko za Ameryką. Presja kariery i dużych piersi pchnęła mnie w kierunku jednego z tych leków. Breastfem wytwarzają za oceanem ale sprdają też w Europie i Polsce przez własne filie. Odczułam na sobie że jest to jeden 4 najmocniejszych i z najszybszymi efektami wytwarzany w Ameryce lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam te tabletki: https://bit.ly/2t0imGt . Na efekty trzeba było długo czekać,także należy uzbroić się w cierpliwość. Zmianę zauważyłam po kilku tygodniach regularnego przyjmowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Male nie sa fajne kobieta powinna miec DUZE jak ta spuszczam sie na jej zdjecia i wysylam do niej, ma w swojej galerii ta jest sliczna i ma 30 lat i jakie ma piersi taka to by pomacac mozna masz tu zdjecie od niej ze zbiornika https://zapodaj.net/d0dc6415cd871.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×