Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość pięćdziesięciolatka
od Callan nauczyłam się obserwować i słuchać swego ciała i to co piszę to 100% prawda.na biust użyj kremów,masaż prysznicem i przede wszystkim prawidłowy stanik nie podcinający wygodny.i nagle nie chudnąć,bo wtedy biust pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda J
Piesdziesieciolatko-codziennie i niezmiennie cwiczyc callanetics?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
praktycznie ćwiczę codziennie rano przed pracą .Wtedy taka naładowana energią mogę nosić góry chociaż wstaję przez to godzinę wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
czesc ja tez po cwiczonkach co prawda skroconych (goscie w drodze) ale to lepsze nisz nic o rana tryskam energia maz stwierdzil ze jestem laska odrazu czlowiekowi lepiej na duszy widac duze efekty po sylwetce guga ja rano i wieczorem codziennie wcieram balsam na brzuch roznych firm ale typowo na brzuch lub sama robie balsam na brzuch 100 ml octu jablkowego i 10 ml olejku tymiankowego przechowuj w lodowce starcza na okolo 10 zabiegow trzymajcie sie musze leciec pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
sto dni zajrzyj na maila pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thara
Witam, mam 32 lata, ćwiczę callanetics od tygodnia. Na razie efektów zero i czuje, że będzie ciężko. Jem mało, ale moim przekleństwem jest praca przy komputerze, to strasznie niszczy ciało:( Zakwasów się już pozbyłam, ćwiczy się trochę lepiej, ale zniechęca mnie zupelny brak efektów. Fakt faktem, że uda mam bardzo obtłuszczone, brzuch także, jakieś 10 kg nadwagi. Najlepsze dla mnie byłyby cwiczenia areobowe, pływanie itd., ale nie mam na to czasu (córka, dom, praca). kiedyś byłam bardzo wysportowana, dlatego te ćwiczenia nie sprawiają mi większej trudnosci, no ale efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
thara moze wez przyklad z piecdziesieciolatki-cwicz rano! np idz na basen albo rower. nie pozbedziesz sie tluszczyku samym callanem..albo wez corke na rower;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
aha no i uzbroj sie w cierpliwosc, przeciez skoro mowisz ze masz 10kg nadwagi to nie zebralas jej w tydz prawda? wiec i jej nie zrzucisz w tydz ale w kilka mies. na pewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do piksa 70
Dziewczyny chylę nisko głowę przed Wami, za zapał i wytrwałoś i życzę sukcesów w postaci pięknego i zdrowego ciała i ducha. Piksa 70 bardzo zaciekawił mnie skład balsamu tj połączenie octu jabłkowego i olejku tymiankowego, jeśli możesz to napisz co to daje i czyj to pomysł. O olejku rozmarynowym to słyszała ale o takim połączwniu to nie i dlatego jestem ciekawa jak to działa oczywiście celem przetestowania. Kiedyś w Super Lini czytałam o miksturze do nacierania właśnie woda z octem lub woda z solą na ujędrnienie ciała zamiast np kremów. Tyle czasu już podczytuje topik, wydrukowałam sobie nawet ćwiczenia a jednen ale istotny szczegół nawala: chęć. Leń ze mnie okropny. Callan to jedno z postanowień noworocznych.................. Pozdrawiam. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
Witam Dziewuszki kochane!..Troche mnie nie bylo, ale wyniknely powazne klopoty w zyciu, takze umysl mialam zajety zupelnie czyms innym. 6W cwicze regularnie, callan niestety przez te 2 dni byl zawieszony z powodu braku czasu (podczas ostatnich 48h spalam tylko 6, ale jak pisalam problemy) Gietka, bardzo dziekuje za pamiec, napisalam maila do Ciebie. Zaraz mykam do lozka, bo juz na oczy nie widze, ale jutro standardowo aeroby, callan i 6w. Schudlam 5kg przez ten tydzien, ale obawiam sie ze bardziej za sprawa powaznych problemow niz diety. W niczym sie jednak latwo nie poddam, takze i Wam i sobie zycze wytrwalosci i sukcesow! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
sto dni mlych snow jesli chodzi o ocet i olejek tymiankowy miesza sie i smaruje ja smaruje rano i wieczorem rewelacja polecam guga co z toba masz wolne od kompa dziewczyny trzymajcie sie ide zrobic jeszcze cwiczonka na brzuch i biodra w klepu tak jakos mi przypasowaly na razie do jutra milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
przpraszam bardzo witam nowa kolezanke TARE witaj na pewno znajdziesz w sobie duzo sily aby malymi kroczkami dojsc do celu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Czesc Dziewczyny! Witajcie Piecdziesieciolatka, Thara i wszystkie nowe osobki ;)) Piecdziesieciolatko, gratuluje wspanialejj postawy i ducha !! Mam nadzieje, ze ja kiedys tez bede mogla trak o sobie powiedziec, ze cwicze juz 20 lat... Jak narazie jestem na dobrej drodze ;) Sto dni przesylam duzo cieplych mysli i trzymam kciuki, zeby problemy, ktore Cie drecza szybko sie rozwiazaly. Ja niestety w tym tygodniu tylko w poniedzialek cwiczylam, bo naprawde nie mam kiedy :(( Mam nadzieje, ze jutro wykroje godzinke :) Trzymajcie sie cieplo! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
wczoraj byłam nadaktywna,dziś siedzę jak mysz pod miotłą,nawet nie ćwiczyłam tylko kuchnia i ..dentysta.ale to nie usprawiedliwienie,czuję się jak stary worek.Ale jutro nadrobię mam nadzieję.Nie jestem taka przykładna jak chcę uchodzić.Spałam do 10 a potem dzień się skurczył.Jest mi łyso:-))chyba obciach...Pozdrawiam zaprzyjażnione gremium.Czy jest Bombasti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Jestem już po cwiczeniach z callana. Mąz nie dal za wygraną i przegral VHS z DVD. Super warunki mam teraz, bo cwicze w duzym pokoju a nie tam gdzie byl komputer. Nie czuje jakiegos wielkiego zmeczenia podczas cwiczen, ale pewnie dlatego ze od 4 tygodni walcze z sobą na aerobach. Postanowilam cwiczyc 2-3 dni w tygodniu z Callan. Na wiecej nie znajdę czasu, tak wynika z moich kalkulacji. Po tych 4 tygodniach nie widze efektów na wadze, wiec sie nie waże, zeby sie nie dolowac. Stosuję diete (na ile się da) i robie swoje. Wg mojego meza efekty widac na pupie, brzuchu i udach.Ja widzę, ze mam coraz fajniejsze ręce. Pozdrawiam wszytkie Dbające o Siebie. Idę robic sniedanie moim facetom.Moj 2,5- latek krzyczy : mamo, mamo! jestem glodny! Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Bipi nie wchodż na wagę za często bo nie o to chodzi.Mięśnie są cięższe od sadła,lepiej mierz obwody czyli rozmiar.Moja kaseta VHS była przegrywana wiele razy,w końcu od długiego czasu mam ją na dvd niestety ze śladami wieloletniej eksploatacji.Ale za to mogę bez przykrości patrzeć na moje bądż co bądż 56-letnie ciało.Dziś było "po bożemu".Wstałam póżno pół do 10 ale:ćwiczyłam w pocie czoła (dosłownie)pełną godzinę mój baerdzo wzbogacony program,potem śniadanko i do kościoła.Wszystko zdążyłąm i teraz mnie nosi wprost!!Pamiętam jak stponiowo robiłam postępy,po 1-szym razie nie mogłam wejść na schody.Jaki był postęp jak mogłam ćwiczyć bez pauz,a potem dalsze utrudnienia.I poprzeczka coraz wyżej i wyżej przez te 20 lat.Callan pomogła pokonać mi przykre zdrowotne przygody,odradzam się jak Feniks z popiołów.Trzymajcie się dziewczyny! mówi ta trochę wcześniej urodzona, ale za to doświadczona i chętnie się tym doświadczeniem dzieląca,żebyście nie wyglądały ,jak niektóre całkiem młode panie z wózkami,otłuszczone i niesprawne brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
T.zw.bryczesy na udach pożegnałam 20 lat temu:-))) A sprężysty młodzieńczy chód spostrzegł mój mąż.Noszę z upodobaniem obcisłe dżinsy i, jak twierdzi moja lepsza połowa, wyglądam w nich znakomicie i tak się czuję.Callan to obiecała i dotrzymała słowa.Chwała jej za to.Ciekawa jestem co dziś robi i jak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
czesc dziweczyny jak mija wam dzionek sloneczko cieplo opalam sie na ogrodzie callan wieczorem piećdziesieciolatka tez jestem ciekawa jak wyglada callan i czy jeszcze cwiczy jak tam po dentyscie fajnie ze jestes sto dni trzymaj sie sloneczko napewno zaswieci w twojej duszy wszystko sie ulozy agaszu dawno cie nie bylo guga gdzie jestes bipi witaj tez masz facetow jak ja ,najwazniejsze w callanie to robic swoje i sie nie ogladac za siebie ograniczyc lakomstwo na slodkie i reszte i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
zdjęcie Bardotki dziś,gdy w czasach jej młodości słońce było cool?Nie smaż się bez opamiętania.Fajne są balsamy ujędrniające AA(nie jestem związana niczym z tą firmą)Są fajne i niedrogie.nie wiem czemu urwał mi si e poczatek wypowiedzi,ale to do Ciebie Piksa żebyś opalała się ostrożnie,bez przegięć.Mam nadzieję że nie palisz,bosłońce + papieros to dopiero postarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka77777
ja tze cwiczylam i byly efekty, chociaz ogolnie mozna sie wynudzic podczas cwiczen:)))))))))))ale an drugi dzien to dopiero czuc zakwasy!!!!ale potem po kilku seansach nie ma juz bolacych nog, tylkow i brzucha tylko widac ladne umiesnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretna green
Kiedyś ćwiczyłam callanetics i miałam niezłe efekty, ale dla mnie te ćwiczenia trwały za długo. Kiedyś przypoadkowo dosyć natknęłam się na dość podobne ćwiczenia, bo też polegające na statycznym napięciu mięśni , trwały ok.15 minut, a efekty miałam szokujące. Fakt,że były nieprawdopodobnie ciężkie, choć na pozór wyglądały niewinnie. Myślę,że callanetics jest naprawdę świetny, ale nie ukrywam,że mnie nużył i czas nań znaleźć było mi ciężko. Callaneticsowi zawdzięczam poprawę stanu kręgosłupa i stawów, ale młodzieńczą sylwetkę ( a mam 43 lata) zawdzięczam tym głupiutkim, pozornie niepozornym ćwiczonkom, które wynalazłam w gazecie o fittnesie i totalnie z głupia frant zaczęłam je ćwiczyć. Pozdrawiam wszystkie fanki callaneticsu. Warto ćwiczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Cwiczenia Callan nie są nudne,ćwiczę w pełnym skupieniu,to pozwala działać podświadomości i efekty są lepsze.Poza tym to świetnie wycisza i koncentruje.Bombasti co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretna green
50- latko - to czy sa nudne, czy nie to rzecz względna. Ja należę do osób " w biegu", wyciszam się nieco inaczej. Każdemu co innego pasuje, a u mnie dochodziła jeszcze kwestia czasu. Tym niemniej , tak jak napisałam, callanetics dużo mi dał i nie zamierzam tego deprecjonować - a w twojej reakcji wyczułam lekką obrazę. Ja jestem daleka od fanatyzmu, nie uważam,że coś jest lepsze lub gorsze, piszę o swoich odczuciach bo po to jest forum. Pozdrawiam jeszcze raz i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
gretna green co do dlugosci to zalezy jaki porgram wykonujesz. ja np. sciagnelam sobie Callan w oryginale, cwiczenia poranne i wieczorne-sesja poranna trwa ok. 30 min a wieczorna ok 20, wiec nie tak dlugo...ja dzis cwiczylam z bojarska czyli prawie 1godz. ale sie nie znudzilam:) te cwiczenia sa inne od wszystkich..zobaczymy czy beda efekty;) ja tez kiedys nie umialam sie skupic na jodze ani pilatesie, na poczatku sie zmuszalam a teraz cwicze je z przyjemnoscia chociaz generalnie tez wole bardziej dynamiczny wysilek, np. tae-bo! pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
gretna green a co to za cwiczonka, ktore wykonujesz? znalazlam strone z ktorej chyba mozna sciagnac filmy pilates (mam nadzieje..) http://www.idieta.ro/downloads/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie..witaj piecdziesieciolatko.. ciesze sie ze mnie pamietasz.. :):) wczoraj byla impreza, no i hmmm zabalowalam niemalze na maxa.. :/ nie moge sie pochwalic jak wy ze cwiczylam,no bo nawet palcem nie kiwnelam ale ,,,do czasu.. naprawde nie ma sensu zebym teraz to robila calanetiks to wczoraj moze i nie byl,ale tak sie wybawilam ze na koniec udalo mi sie szpagat zrobic.. czego normalnie nie umiem a tu prosze!! niespodzianka.. :) musze wam powiedziec,ze mimo iz jeszcze nie wzielam sie za calanetiks to jednak od samego czytania waszych postow-jestem lzejsza.. mam nadzieje,sile i wiare w to,ze na pewno wytrwam.. tym bardziej ze te cwiczenia nie stwarzaja mi zadnych jak dotad problemow i sa przyjemne.. a planuje cwiczyc codziennie.. mysle ze z wami to bedzie latwe.. fajnie jest tak sie podzielic uwagami co do efektow lub problemow z wykonywanymi cwiczeniami.. itd.. Piecdziesieciolatko-czytajac Twoje posty,nigdy w zyciu nie pomyslalabym ze masz tyle lat co mowisz.. tryskasz energia i samozaparciem.. przeslij kilka amorkow do mnie.bo gdzies mi sie porozpraszaly.... kobieto-skad u Ciebie tyle energii... buziolki dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Wczoraj byłam niestety odcięta od kompa nad czym boleję.Fajnie że u Bombasti wszystko OK,ale szpagatu to ja nigdy ni robiłam,na zajęciach wf nie byłam orlem,by lam raczej molem książkowym,teraz chcę się podciągnąć w myśl sasady:lepiej póżno niż wcale:-))).Jestem ciekawa tych 15 minut innych ćwiczeń tak cudownych.Bardzo proszę o więcej informacji.zwcale się nie obrażam jeśli ktoś twierdzi,że Callan jest nudna.Ja sama gdy stwierdziłam ,że przesta lo być rozwojowo zaczęłam chodzić na jogę.Teraz ćwiczę kompilację jogi i Callan.Ale ćwiczenia w skupieniu są bardziej efektywne bo włączają podświadomość a to pomaga bardzo w budowaniu sylwetki.P.S.Ja jestem już po mojej sesji,pędzę do pracy.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny! Widzialyście może za ile ktoś kupił VHS z callaneticsem na allegro??? Nie wiecie? To już Wam piszę. Uwaga!!! 429 zł I co? Co Wy na to? Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. slyszalam wiele zalet dotyczacych jogi.. moze czas pomyslec powazniej o tym.. mallymi kroczkami wkoncu moze sie zrealizuje wszystkie plany.. do bipi-wiesz z tym allegro to nie wiem o co chodzi,bo ostatnio bralam udzial w licytaacji calaneticsu i moja oferta 4,5zl zostala w ostatniej chwili przebita chyba na 5zl.. takze nie wiem dlaczego inne plyty z calanem sa tak wysoko licytowane... dzis czuje sie bombastycznie :) kazdy miesien nadal mnie boli,choc po wczwsniejszych cwiczeniach z calanem nie bylo wcale tak zle.. a teraz nie moge sie ruszyc.. no-prawie.. papapapap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale tu ruch sie zrobil:D nie bylo mnoie w weckend bo mialam mezusia.wiec same rozumiecie ze nie mialam kiedz cwiczyc:D dzis po poludniu bede pisalyscie duzo ze monotonne one sa itp,ja akurat bardzo je lubie bo moge sobie przy telewizji pocwiczyc a jakos na pilatesie nie moglam sie skupic.Poza tym po pilatesie obiecywalam sobie wiecej i po miesiacu cwiczen nie mialam duzych efektow a po callanie po dwooch tygodniach zauwazylam poprawe sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×