Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Kobietki, aż miło poczytać, jakie dzielne jesteście... :) Callan znany jest mi od wieeeeluuuuuuuuu lat i dokładnie potwierdzam jego dobroczynny wpływ, pod warunkiem oczywiście, że wykonuje się ćwiczenia cierpliwie, jak dla mnie to rodzaj medytacji. Specjalne pozdrowienia dla Pięćdziesięciolatki, rzadko spotyka się taką inteligentną Babeczkę, z pasją, waleczną, wrażliwą..., autentyczną, to \"słychać\" w czytaniu... Aaa jeszcze pluuuuuuus za nawracanie do niepalenia. Zresztą, Wszystkie czynicie przyjazną atmosferę, po prostu nie mogłam nie zajrzeć do Was! Trzymajcie tak dalej! Namawiajcie wszystkich na zdrowy tryb życia. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięćdziesięciolatko- muszę cię zmartwić ;-) , gdy miałam 18 lat miałam plan na życie, wydawało mi się że drugi rok studiow to doskonały czas na ślub, trzeci na rodzenie dzieci, a 30 lat to bardzo dużo; wyszłam za mojego męża gdy miałam 24 lata, pierwsze dziecko urodziłam mając 29, a moi rodzice są bardzo młodzi 49 i 55 lat, zadana starsza para , starsza pani to moja prababcia, pra pra moich chłopow, więc droga koleżanko ni pochlebiaj sobie :D :D :D ;-) 🌼bardzo dziękuję🌼 za odpowiedż w sprawie mięśni, trochę się martwiłam, nie zauważyłam tego po pierwszym porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap, przewróciłam sie ze smiechu :):):):):) z tym bikini. Ale tak pozytywnie. Naprawdę. Az łzy mi popłyneły z oczu. Myślała, że tylko ja zgłębiam \"paradoksy\". Bardzo dużo pozytywnych emocji we mnie wzbudziłas. Nie wiem ale jakos podobna do mnie mi się wydajesz.... Pozdrawiam Cię serdecznie. A tym brzuchem się nie martw. 50-latka ma rację z tymi mięsniami. Ćwiczysz systematycznie, wiec wszytsko wróci do normy. 50-latko, wiek nie ma tu nic do rzeczy !!! Mnie wydajesz się młodsza duchem ode mnie.I tak ma byc!!!! Uwielbiam czytac Twoje wypowiedzi. Uściki dla Was wszyskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie mialam wczoraj czasu by zajrzec dzis musze povcwiczyc-zwlaszcza po tym co piecdziesieciolatka napisala bipi-jaki koszt tego zabiegu? I trzeba to powtarzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały usnął wiec mam troche czasu. Mąz poleciał wiec wzięłam sie za sprzatanie..... Nie wiem Guga ile razy bede musiala powtórzyc moze ze 2-3. Ale mnie zależy zeby tych włosków było mniej poprostu. 300 zł na jeden zabieg muszę liczyc. Potem są już jakies znizki. Na pewno napiszę jak to sie odbyło wszystko, tylko na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdzesięciolatka
Widzę że krąg naszych sympatyków się poszerza:-))Przweczytałam kiedyś że życzliwość rozchodzi się jak kręgi na wodzie jak się wrzuci kamień.I rzeczywiście jest coraz więcej pozytywnych emocji w tym forum.Zaglądam tu jak do grona starych przyjaciół i wracam myślą jak się oddalę.W końcu to tylko kilka niewiast siedzi przy kompie,nawet się nie widzą🌻O co tu chodzi?Jest taka potrzeba żeby wiedzieć,że ten świat nie jest taki obcy i wrogi,że ludzie mogą sobie przekazać dobre myśli i emocje.To znacznie poprawia odbiór świata😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza...... a mnie dobrze samej w domu. Odpocznę trochę, chyba mi sie to należało. Gdybym mieszkała gdzieś bliżej Was, to moze wpadłabym na kawę :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryśka:-))Albo nie masz czasu albo chęci:-(Zaglądałam do skrzynki-a tu nic.Nie to nie,nie będę nalegać.Chcesz być zamknięta-Twoje prawo.Ale może warto pójśc na całość,\"czego się boisz,głupia\" to cytat przepraszam.Czasem warto pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa,zrobić coś nie całkiem mądrego:-DWARTO❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi:-)) cudnie,że nie śpisz😘mój Skarb wyjechał,na szczęście jutro wróci ale i tak mam chorobę sierocą.Ani do kogo pyska otworzyć,jest mi całkiem zgoła:-DMoje 2 koty nie chca ze mną gadać.Tylko Wy mi pozostałyście😘Bipi chyba nadajemy na tej samej długości fali🌻Siedzę z maską na twarzy i włosach, ale nikt mnie nie widzi na szczęście:-DOagap i Bombasti buziole😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze byłam trochę pojechana i tak mi zostało...Chociaż pamiętam,że w ogólniaku byłam taka trochę klucha mało sprawna,taki mól książkowy, nie chodziłam na dyskoteki,wolałam muzykę klasyczną i po dziś dzień nie umiem pływać ani jeżdzić na rowerze,ani grać w siatkę,w ogóle gamoń zupełny:-)0I co się stało?występuję jakogłówna gwiazda callaneticsu...Toż to paradoks,nie wiem,czy się śmiać czy płakać:-DOt taki żart losu i uśmiech Pana Boga🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza nie spie juz od dawna bo jakos fatalnie ostatnio sypiam wczoraj cwiczylam ,dzis juz nie zdaze bo musze jeszcze po zakupy leciec i na 12 do pracy,a tu jeszcze obiad itp Piecdziesieciolatko-ja tez nie umiem plywac:D Bombasti-masz jutro zjazd? Ja jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. piecdziesieciolatko-czytam to, co wczoraj wydziergalas na tym forum :) z nieukrytym usmiechem na twarzy... alez nadawalas wczoraj do pozna.. no no no...kto to widzial.. ?? mam propozycje,najlepiej zabierz sie za pisanie ksiazki.. bo teksty masz niezle,i na pewno chetni by sie znalezli do przeczytania.. ja zostane twoim menagerem[czy jak to sie pisze]... i interes murowany. ania komosia to przy nas maly pikus bedzie... :P:P:P guga-ty masz w te same weekendy zjazdy co ja... powiedz jeszcze ze w nastepny weekend tez?? bo ja mam teraz i w nastepny ... :) ten weekend bede nocowac pierwszy raz.. i w nastepny tez planuje.. guga powiedz mi czy ty masz bilety znizkowe?tzn studenckie?? po okazaniu legitymacji... bo nie wiem jak to jest..czy tylko do 26lat to mozna z tego korzystac..? bipi mi tez zdaj relacje o laserku...:P piksa-a ty gdzie sie chowasz?? madlene-a jak cwiczonka. marysia-co tam powiesz.. osobiscie nie odczulam zebys miala jakis problem.. :P ponawiam propozycje z plyta.. juz mam przegrana i moge potrzebujacej osobce wyslac.. dodam ze GRATIS!! ale to tak dla tych dodalam.co wskakuja ni z gruszki ni z pietruszki i mysla ze tu jakis handel sie odbywa.. :P:P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, fajnie, ze zaczal sie ruch robic :) Piksa, Oagap gdzie jestescie????? jade do sklepu po pieluchy, nie wiem kiedy to sikanie nocne się skonczy?????? Macie jakies pomysly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięćdziesięciolatko ,alez nie :) bardzo chcę do Ciebie napisac,ale nie mam czasu,wpadłam na sekundkę do chaty ,wczoraj bylam w domu po połnocy,dzisiaj też zaraz wyjezdzam i wracam ciemną noca.Nie gniewaj się,tak czasami mam ,napiszę do Ciebie ,jesli nadal masz na to ochote :) Pozdrowienia dla Wszystkich Zabiegana Maryśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti,to nie ja jestem utalentowanym twórcą ciekawych tekstów:-))To po prostu życie pisze takie teksty,a ich jedyną zaletą jest prawdziwośćI teraz okazuję przykładną skromność:-DJestem z pokolenia gdy była ona(skromność) cnotą.Teraz to chyba jest passe,teraz afirmacja i niezachwiana wiara w siebie tworzy wartość człowieka;-OOt! czasy...Maryśka dokąd tak pędzisz?Do śmierci?Chcesz szybciej umrzeć?Zatrzymaj się na chwilę,pomyśl,pomedytuj,pozwól duszy dogonić ciało,będziesz szczęśliwsza.Spójrz na Dalajlamę,jego spokój i równowagę,wielką zgodę na świat i człowieka,uczmy się tej harmonii😘Może Ty coś w sobie zagłuszasz tym pędem?Zycie po to jest by pożyć-śpiewa Anna Jopek.Wsłuchaj się w ten tekst,jest piękny🌻Bombasti Ty i ja w spółce DOUBLE TROUBLE :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ukochane ciemne piwo zrehabilitowane:ma dużo walorów odżywczych,nawet działanie przeciwrakowe:-DMogę więc pić je bez wyrzutów sumienia:-DI świeże masełko też ma prawo być:z tej samej przyczyny.Zeby jeszcze nie tuczyło;-)Czekam na Skarb z tęsknotą jak Penelopa,oby nie tak długo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda piecdzisieciolatko ze juz nie bedziesz pisala-ale zycze milego wieczoru:D niezle,niezle z tym piwem-w sumie czerwone wino rowniez dziala przeciwrakowo nie???? Bombasti-ja w nastepny weckend nie mam zjazdu -za dwa tygodnie-to jest posyplomowka i zostalo malo czasu do konca studiow wiec teraz sa czesciej zjazdy-ja i tak w sobote tylko jade bo mam za malo czasu teraz niestety za stare jestesmy na znizke PKP:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny wczoraj byl lekarz z moim najstarszym synem troche zabiegany dzien ale wszystko nadrobilam przeczytalam oagap kupilam szafran firmy kotanyi podobne opakowania jak knnor za lukrecja sie intensywnie rogladam dam znac 🌻 cwicze dziewczyny pomimo... wiadomo kiepska jestem teraz ale rano cwiczylam efekty widac duzo osob mi mowi ze schudlam a to cieszy i mobilizuje mysle o was dziewczyny i mam wyrzuty jak nie pisze z wami bombasti nie palisz prawda🌻 bipi napisz meila z adresem przyjade na kawe❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za niedługo Maryśka wróci do domu,może się przywitaPoza witaniem męża słuchaliśmy DEBATY:-PTrzeba się przygotować do wyborów:-Dchciałabym,żeby białe było białe,a czarne czarne.Mhm...Ale to tylko w \"Ani z zielonego wzgórza\" niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga-a ja jutro uczesze dwa warkocze i powiem grzecznie panu zeby mi dal bilecik znizkowy...:P zobaczymy.. piksa-oczywiscie ze nie pale... ale jutro... :(:( nie obiecuje ze nie powacham chociaz.. buziole dla wszystkich.. ide spac.. wczesnie pobudka.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :) przeczytałam kilka początkowych i kilka końcowch stron Waszego topiku :) i w związku z tym mam pytanie - czy jest gdzieś (na topiku i w ogóle) jakiś link do filmików z ćwiczeniami callanetics? ja już kiedyś ćwiczyłam trochę, dziś mi się temat odświeżył w związku z innym watekim na kafe i chciałabym znów spróbować.. tyle że obrazki na wizażu nie oddają dokładnie tego, co i jak trzeba robić.. :( może Wy macie gdzieś zapisane linki czy coś takiego do tych cudownych ćwiczeń.. :) pisałyście o depilacji laserowej hihi - ja się laseruję właśnie ;) i przyznam że to najlepsza metoda na kłaczki jaką wypróbowałam (a próbowałam wszystkiego :) ) mam nadzieję że nie potraktujecie mnie jak intruza, który wbija się na topik nie wiadomo skąd.. ja zawsze na swoich topikach staram się pomagać dlatego mam nadzieję na życzliwe potraktowanie mnie.. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×