Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

🌻nie wiadomo co chca-gdybys przejrzala topik-znalazlabys tego tu mnostwo,takze dla chcacego nic trudnego:)nawet strone wstecz mowa jest o sciaganiu z aresa!!a to oznacza ze nawet nie przeczytalas ani jednego postu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! :P Bombasti - miałam robioną taką sanunę - jak pisałam moja kuzynka jest fryzjerką, miała kiedyś zajęcia w salonie który posiadał tę saunę, poza tym do loreala też chodziłam i to co oni mi tam robili też chyba było sauną.. nakłada się preparat na włosy - jaki tam jest im potrzebny, włącza się maszynę i ona podgrzewa to - równie dobrze ampułkę można kupić na allegro za 7-10zł (mówię o lorealu), taki psikacz mieć i nałożyć za jego pomocą preparat, folię/czepek foliowy na głowę i podgrzać suszarką ;) ja nie widziałam dużej róznicy przed tą sauną a po, więc biorąc pod uwagę ceny fryzjerów warszawskich których kojarzę szkoda kasy i zachodu ;) ja też machnęłam w swoim czasie trwałą (własnie tymi ampułkami chciałam wzmocnić włosy) - i tak trzeba to ściąć - nie da się odbudować struktury włosa, mozńa wzmacniać, ale zrobić coś z niczego to nie bardzo.. ja ukochałam odżywkę Placenta - włosy po niej błyszczą jak szalone, dobrze się rozczesują (ona robi jakby taką silikonową powłoczkę na każdy włos, ale nie obciąża!) i są mięciutkie - litrowe pudło kosztuje na allegro ok 15zł - jak dla mnie to bezwzlędny hit :) a, no i zero prostownicy i jak najmniej suszarki.. i zimne ostatnie płukanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zwlaszcza piecdziesieciolatke po dlugim czasie witam-jesli mozesz to na maila wyslij mi zdjecie bo nie mogr uwierzyc ze mozesz niedobrze wygladac Samanto ja Kallos tez lubie milam kiedys miodowa maske i bylam zaqdowolona ale ostatnio tka kupilam i z tej nie jestem-a ty jaka konkretnie uzywasz? http://uradka.pl/product_info.php/cPath/114/products_id/4586

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- nie ćwiczyłam od czasu , kiedy się zameldoawłam po przerwie, bo ledwo chodzę,już trzy dni tak mnie bolą uda, że coś okropnego, w życiu czegoś takiego nie widziałam, nie spodziewałam się takich zakwasów :( :( :( jurto spróbuję, dziś jeszcze się boje, próbowałam to rozciągać, ale ból był okropny; super jest w pracy, bo wszędzie są schody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻oagap -biedaku hehh:P:P:P toz to staruszka z ciebie :)zeby az tak cie bolalo?? a tak na serio to wspolczuje.. ale wlasnie powinnas cos delikatnego pomachac nogami. 🌻🌻5godzina🌻🌻 za mna:):) bo kiedys tam pisalam ze ide wieczorem cwiczyc-ale .........nie doszlam:(dlatego dopiero 5godzina.. pojezdzilam dodatkowo na stacjonarnym rowerku... tylko 10 minut,ale az 7km:) KM,ale tylko 160cal:( 🌻zapomnialam sie pochwalic ze znow rzucam palenie-a to moje rezultaty:)🌻 Nie palę już 41 dni (+ 11g42m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 497. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 19g16m23s)! Zaoszczędzone pieniądze: 139,39 zł! 🌻ide spac,bo rano wczesnie pobudka.. jade na Wroclaw:) 🖐️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga - ja właśnie placentą (tylko ta moja ma zupełnie inne opakowanie) uratowałam włosy po rozjaśnianiu i innych koszmarnych zabiegach (lekka trwała i non stop prostownica) - jakąś 1/3 musiałam ściąć bo nic się z nimi nie dało zrobić, reszta podniosła się po placencie. ja ją sobie bardzo chwalę - stosuję tak jak piszą na opakowaniu i widzę ze działa na włoski. Oagap - nie wiem czy jeszcze Ci to potrzebne, ale na zakwasy fajna jest taka kąpiel ziołowa z rossmana - w saszetce: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=11925 (oprócz zapachu - aromaterapii, jeszcze kolor - chromoterapia :) ) rozluźnia mięśnie i naprawdę trochę zakwasy przechodzą - sprawdzałam ;) a najlepiej oczywiście je rozćwiczyć lub rozmasować - boli ale mija dość szybko - kwas jest robijany i się \"rozchodzi\" Bombasti - fajne wyliczenia :) gratuluję wytrwałości, oby tak dalej :) a co do tego rowerka to chyba coś źle Ci mierzy - 7 km w 10 min niemożliwe żeby spaliło tylko 160cal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🌻 Poczytalam was i stwierdzam ze ja za czesto(codziennie) uzywam jesdwabiu na wlosy moja fryzjerka twierdzi ze mozna codziennie zreszta ja je myje codziennie my sie tak budzimy z tym forum i callanem jak przyroda po zimie🌻 50 latko przykro mi z powodu twojej mamy wyarzy współczucia❤️❤️❤️ bombasti gratuluje i trzymam kciuki za ciebie dasz rade z tym niepaleniem wierze w to gleboko🌻 pozdrowionka dla pozostalych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOMBASTI-OCZYWISCIE TEZ GRATULUJE NIEPALENIA Oagap i Samanto-ja sie tez zastanawialam nad prostowaniem wlosow ale jednak mysle ze raczej to nie ma sensu-bardzo wam zniszczylo wlosy? Moja maseczka Kallos to ta nowosc ale nie jestem az tak bardzo zadowolona Piksa-jak praca? ja dzisiaj znowu cwiczylam-musze sie za siebie zabrac bo tylko cwiczenia chyba sa w stanie poprawic sylwetke-sama dieta to za malo-tym bardziej ze zdarzaja sie wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga- ja nie mam zniszczonych włosów, nawet mi sie nie rozdwajają, zawsze stosuję kmleczko do prostowania, które chroni włosy; piksa- witaj samanto- dzięki za radę, na szczęście już minęło, jutro znów ćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptem miesiąc przerwy po systematycznym codziennym treningu i takie zakwasy:-( Straszne!!!Jestem jak pobita,fakt że wykonałam całą uczciwą dawkę jakby nie było przerwy:-PJezu,wszystko mnie boli,jak zgubić te kilogramy i odzyskać formę?I do tego jeszcze ta skóra:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
he, a ja taka prosbe ma do dziewczyn ktore aresem sciagnely callanetics: o ile to mozliwe wlaczcie swoje aresy we wtorek kolo 6.00 i zostawcie do nocy to moze i mi uda sie sciagnac te mariole bojerska aresem( chociaz jej nie lubie, to prypomne sobie meki sprzed lat0 a szczegolnie zalezy mi na oryginalnej Callan godzinna wersja - bardzo mnie to by pasilo :)))) tak wiec, jezeli byscie o mnie pamietaly to Aresy na start we wtorek,.....ja codziennie poluje w zasadzie:) Samanto, korzstam z twoich rad na kazdym kroku-lykam jak mlody pelikan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga - mi bardzo zniszczyło. rozjaśniane same w sobie były zniszczone, ale z prostownicą to już tragedia co z nich wyszło.. teraz tylko sporadycznie, powiedzmy raz w miesiącu, zrobię prostownicą loczki, a tak staram się nie używać wcale (trudniej by mi było wypisać czego nie stosowałam na włosy aby się tak nie niszczyły heh :) ) Glusia - nie obiecuję że wstanę o 6 i włączę komputer :D ale włączę jakoś rano, żeby mogło się ściągać (z Callan oryginalna wersja była w aresie jak ściągałam tylko po niemiecku) Pięćdziesięciolatko - wcześniej pisałyśmy o zakwasach i sposobac na nie ;) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oapap31
pięćdziesięciolatko- świetnie cię rozumiem, ja również nie spodziewałam się takich zakwasów guga- zapomniałam dodać, że gdy regularnie stosuję swoją odżywkę fryzjerka zawsze zwraca uwagę , że mam zdrowe włosy i dziwi się, że tak wyglądają mimo używania prostownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie chodzi o zniszczone włosy-to byłaby betka,ale o chorobę skóry głowy i nie tylko,z którą zupełnie nie mogę sobie poradzić:-(Włosów strasznie mi ubyło,i przyszłość jest niepewna:-(Jestem okropnie zdołowana,skóra na głowie mi prześwituje czerwona zapalna,rozpacz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięćdziesięciolatko- moja przyjaciółka miała łysienie plackowate pomogły jej naświetlania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
ale jajestem...hm, madra:( - oczywiscie o 6 popoludniu.....klops DZIEKI Z GORY \pozdrawiam i planuje zakup prostownicy...., a co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻piecdziesieciolatko-to ja myslalm ze nam tu zaczniesz tryskac radoscia.. bo wkoncu malo kto moze sobie zafundowac taaaaaakie wakacje,, a tu widze wyjazd ci nie sluzy! nie wiem co ci poradzic,ale moj brat mial kiedys problemy ze skora glowy i plamy na plecach-okazalo sie ze wystarczyl zwykly NIZORAL-szampon z apteki.. to co spadalo mu z glowy-ten lupiez chyba czy cosik-powodowalo wlasnie plamy na ciele.. nie wiem-a noz widelec moze zwykla rzecz zdziala wiele miejmy nadzieje ze ten rower mnie oszukuje,bo zdyszana i upocona bylam a tylko 160cal.. ale nie wiem.. fakt faktem rowerek z biedronki:P ps.dzieki za gratulacje:) dalej nie pale.. 43dni:) dzis troche pocwiczylam, no i rowerek przez 20minut.. ale calana jeszcze nie siegnelam... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
ale ciocia ze mnie, juz dawno mialam oryginalna callan pinkney ...po niemiecku, ale jak tylko uslyszalam ten jezyk to bylo usun wszelkie uruchamiane, jakos sciaga nawet ta bojarska.....zobbaczymy, czy tym razem sie uda....i ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
hm, tylko ze u mie bojarskiej nie mozna otworzyc, czy mozecie mi napsiac, jakim programem otworzyc bojarska z aresa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka39
witajcie kobietki callanetics poszedł na bok bo wlasnie wrocilam ze szpitala z moim najmlodszym 3,5 letnim synkiem ktory mial zapalenie pluc i astme,ale postanawiam na nowo zabrac sie do roboty od jutra i znowu bedzie ciezko bo to jakby do poczatku no czy majcie sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jak tutaj wiosennie, ruch, radość, nowe osiągnięcia, gratuluję, ja też mogę sie pochwalić utratą wagi (-5kg) co prawda na samej diecie ale jak tylko mąż wróci i znajdę nową opiekunkę do córki, normalnie życie mi sie poukłada wracam do ćwiczeń, od 9 czerwca nie pracuję więc będę miała dużo czasu dla siebie i dla rodziny. Pozdrawiam Was wszystkie gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 80
ja zaczęłam ściągac bojarską z Aresa i też nie mogę jej odtworzyc jak posciagałam z callan pinkey to ok wszystko odbiera, a z bojarską niestety nie chce. Ja również chce sie pochwalić schudłam juz 5 kg i wystarczy a od 25 marca ćwiczę i równiez widze rezultaty. pozdrawiam was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co.. mi czasami nie chodzi na aresie film bo chyba jakichś kodeków brakuje - wtedy włączam to na allplayer (czasami wyskakuje opcja \"napraw uszkodzony plik\" - naprawiam i działa) Asika - rzucasz pracę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta nie rzucam pracy, ale kończy mi się umowa, a że to jest staż to nie mam szans na przedłużenie, może znajdę coś innego, a może odczekam ten rok i w przyszłym roku dostanę etat tu gdzie pracuję obecnie, w przyszłym roku moja Olga może już iść do przedszkola więc nie będę musiała poszukiwać opiekunki z obecną nie udało się okazała się nieodpowiedzialną osobą, a nie chcę eksperymentować z innymi bo traci na tym moja córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że dziecko traci najbardziej na takich eksperymentach (kiedyś się dziwiłam że ludzie podlądają swoje nianie przez kamery internetow pomontowane w domu, a jak obejrzałam na necie kilka nagrań to się wcale nie dziwię.. SZOK co one potrafią robić..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asikad-a nie masz nadzieji ze cie przyjma?? czesto po stazach zostaje sie ... a nóż widelec:);) co tam dziewuszki? bylo cwiczonko dzis?? ja jeszcze nie cwiczylam w tym tygodniu.. callana oczywiscie,ale za to inne machania nogami i rowerek owszem byl;) moze wieczorem:) jak maly zasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti to jest instytucja mundurowa tam etety przychodzą odgórnie, a na ten rok nie zapowiada się na wolne stanowisko ale w przyszłym roku owszem więc mam nadzieję, a nawet pocieszją mnie osoby z którymi pracuję , że na dzień dzisiejszy dostałabym u nich tą pracę więc chyba robię sobie wakacje i będę czekała na etat bo z takim zespołem pracować to sama przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×