Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

mam już za sobą dwie godziny :) i dopiero teraz czuje wszystkie mięśnie ale nie bolą na szczęście :) bardzo mi się te ćwiczenia podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intera.............. a cwiczylas w ogole wczesniej czy to moze twoj debiut?? pumita...............zabralas sie w koncu za ten calanetics?? alawka.................jestes po AWFie to pewnie koncycja niezla:) WITAMY WAS DZIEWCZYNY I ZAPRASZAMY DO WSPOLNEGO GRONA :) napiszcie cos wiecej o sobie,ile macie lat , rodzina, rozmiar buta, stan konta:P-zartuje... 🌻🌻9GODZINA🌻🌻 🌻🌻9GODZINA🌻🌻 🌻🌻9GODZINA🌻🌻 a wy spiochy gdzie?? tzn 🌻piecdziesieciolatko 🌻gugo 🌻piksa 🌻asikad [kwaitoagap 🌻bipi 🌻 no i samanta-dziwne ze ciebie wywialo!! no i🌻 glusia?? .............tez cos nie pisze.. sciagala ostatnio program i ją tez wciagnelo:P poza tym widzialam tu tez🌻 BETKE........🌻,ASKE SZYBCIUTKO WRACAC WSZYSTKIE I ZDAWAC RELACJE :) ????????????????????????? co jest???????????? emocje opadly...checi rozwialo... ??? buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti - :) Jestem na zarządzaniu ;/ :) A miała na myśli zwykły WF na 1 i 2 roku ;) Dzięki za powitanie :) No to dajemy z callaneticsem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
jestem, jestem, i to prawie codziennie, podgladam was, bo to foerum uwazam za wyjatkowe:) otwarcie: nie cwicze, bo: nowa praca i stara tez jeszcze ciagne do polowy maja totalny brak czsu bo.....egzaminy na koniec studiow strasza, callanetics owszem pomaga w koncentracji ale...z pustego i Salomon nie naleje:( dzieci maja chroniczny brak mamy, wiec jak idziemy spac razem, one zasypiaja a ja mam kondycje kreta po wyjsciu na swiatlo dzienne, to tylko sobie o waszych sukcesach poczytam,..... duzo nas, ciesze sie niezmiernie i taka zyczliwosc tu panuje, te cwiczenia cos w sobie maja, cos wiecej niz ruch, a w sumie w zdrowym ciele zdrowy duch - polskie( nie wschodnie) pr\yslowie tu sie potwierdza nie udalo mi sie tej Bojarskiej otworzyc, i pewnie nie uda, trudno, Callan Pinknej w wersji niemieckiej jest wrecz egzotyczna dla mie, aczkolwiek jadalna, niezla wersja zajec POZDRAWIAM WSYSTKIE SWOJE CALLANETOWICZKI SERDECZNIE PS. : Callanem ucze ale angielskiego, wiec callanetics to dla mnie odrebna sprawa :)))) duzo ciepelka, ....bo ja teraz angine na weekend mam do pokonania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tymi ćwiczeniami stykam sie dopiero po raz pierwszy i będę się starała ćwiczyć przynajmniej 4-5 razy w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy zeby ze 3razy w tygodniu cwiczyc ale mysle ze na pewno nie zaszkodzi wiecej,, wszystko od naszego organizmu zalezy:) no to bierzemy sie panie moje do pracy... ja dzis juz rano zaliczylam takze zaraz malego poloze i ide na rowerek stacjonarny... tzn-taki mam plan hehh 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusiaj
BOMBASTI - nie oszczedasz sie, pelna para!!!! ja mi po jakiejs analizie wyszlo, ze takjak teraz sie prowadze, to w przyszlym roku bede wazyc 5 kilo wiecej :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glusia........ ja tez rok temu robilam taka jakas analize - teraz mi sie przypomnialo to wyszlo ze jakies 8kg bede grubsza...i co? nie pomylili sie... dlatego z nadejsciem wiosny pelna para ruszam:P choc dzis zgrzeszylam bo swiadomie filecika zrobilam w panierce.. no i taki typowy niedzielny obiad sobie zrobilam... ale juz nic nie tkne-bo mnie "wywalilo"..heh... a wczoraj bylam na rowerku jednak;) czyli plan sie udal:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
no, poszlalam, poszalam, impreza rodzinna i ze 3 kilo wiecej, jak tak dalej pociagne to sie nie zmieszcze w swoja szafe....a co dopiero w jej zawartosc :(((( grunt to dystans, poczucie humoru, i czytywanie o sukcesach kolezanek:)))) pozdrawiam wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no to po długim weekendzie i całe szczęście bo bardzo przegiełam grill, no i browarek, ale teraz już jestem w domu i w dodatku na zwolniemiu lekarskim ( 2 tyg chyba) więc będę mogła ćwiczyć i robić fajne dietetyczne papu, nie mogę zmusić sie do callana na dłużej bo ,mie boli kark ( muszę coś źle robić) więc chyba będę ćwiczyć chociaż 3 razy w tygodniu, ale za to śmigam na rowerku stacjonarnym i maltretuję swój brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni 83
znów muszę zaczynać od początku a tak mi dobrze juz szło, trzy tygodnie już nie ćwiczę bo mój synek miał zapalenie płuc i po tym pobycie w szpitalu trudno mi sie zabrać od nowa. chyba zacznę od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka39
bombasti dzieki ze pamietasz o nas mialam awarie na internecie i dopiero pan z serwisu mi ja dzis usunol a podrugie ja rowniez tak jak moni 83 po chorobie synka przerwalam cwiczonka ale od jutra zabieram sie do porzadnego wyciskania potu tymbardziej ze od swiat przybylo mi 3,5 kilo i nie jest mi wcale lekko pozdrawiam was wszystkie pa a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zaniedbalam ten callanetics ale nie oznacza to ze ruch i gimnastyke tez:) bo cwicze ale inne wygibasy no i rowerek stacjonarny... i cos mi sie w kolanie stalo.. chyba przez ten rowerek bo chybba za ostro wzielam sie za niego.. witam panie wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti - może na za dużym obciążeniu jeździsz i dlatego.. w ogóle na jakim jeździsz - pamiętaj im większe obciążenie tym większe szanse na rozbudownie ud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj trzecia godzina :) i od razu człowiek czuje sie bardziej rozciągnięty :) mam nadzieje że te ćwiczenia trochę unormują mój wygląd i już nie będę taka wylewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka39
ojeju dziewcyny cwicza a ja znowu dalam za wygrana a czuje sie taka ciezka ze troche ruchu by mi sie przydalo moze jednak sie zmobilizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTO🌻 zrobilam sobie na max plus... no bo wiesz,tak sobie pomyslalam ze im wiecej tym szybciej osiagne efekt! a kolano boli oj boli! nawet jak kucam to mam wrazenie jakbym miala taki "orzech" w zagieciu! chyba przesadzilam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka🌻 sęk w tym ze jesli o mnie chodzi to sama widzisz ze w cwiczeniach maly zastoj,,, musze jednak sie usprawiedliwic ze codizennie pracuje w ogrodzie.. przedwczoraj tak sie narobilam ze ze zmeczenia nie moglam nawet zasnac.. takze mysle ze callorie sie spalaja tak czy siak... miesnia tez tam troche swoje ..bo tu sie schylic..tu przysiacs..tu podniesc... hehh ale ta kontuzja z kolanem mnie troche zniechecila do cwiczen... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
integra🌻 dojedz do 9godziny i daj mi znak:):) wtedy bede moze miala silniejsza motywcje zeby cwiczyc to poczwiczymy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti - z rowerkiem to jest tak, że im więsze obciążenie tym mieśnie będą więsze, bo mają więszy opór do pokonania. im mniejsze obciążenie (czyli kręcisz jak szalona bo to praktycznie zero obciażenia, przynajmniej w moim rowerze;) ) tym więcej spalasz ;) w ogóle rower można wykorzystać do ćwiczenia systemem HIIT - podobno to jest dużo efektywniejsze od normalnego jeżdżenia (mój chłopak się przygotowuje na sezon bikini haha i też zrzuca to co niepotrzebne, więc biega tym HIIT'em - zobaczymy jakie to rpzyniesie rezulataty) http://www.sfd.pl/Trening_Interwa%C5%82owy_HIIT_-t268582.html http://pl.wikipedia.org/wiki/HIIT to się wydaje na początek bardzo trudne, ale ja wyszłam i pół godz bez żadnego biegania wcześniej, bez przygotowania w sumie na luzie dałam radę. pies mi się bardziej zmęczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki samanto...ale poczytam to pozniej bo wpadlam tylko zerknac co u was?) no i widze ze nadal wiekszosc olewa ten topik! trudno! jade na tipsy hehh... nie pale to kase mam:) a jutro komunia a jestem chrzestna:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka39
bombasti dzieki bo mnie pocieszyłaś czuje sie trochę usprawiedliwiona bo ja też pracowałam w ogodzie i spory kawałek miałam też do sieczenia,ale mimo wszystko myślę ze jednak nie jest to co godzina gimnastyki spruboje jeszcze raz od przyszłego tygodnia robię moocne postanowienie a narazie wszystkim pa pa miłej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
SAMANTO - na czym polega twoja praca zawodowa jezeli mozna wiedziec?! pozdrawiam serdecznie :) u mnie po egzaminie najgorszym z okazji konca studiow, jeszcze kilka bzdurek, licencjat, i................luz( chyba ze mi sie zachce znowu uczyc.....) tata w szpitalu od wczoraj ĆWICZĘ cALLANETICS Z cALLAN pINKNEY PO NIEMIECKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
S A M A N T O - pytam, bo swietnie zdaje mi sie znasz na tych sprawach: fitness, jakies wynalzki nam tu podsylasz, odzywki, diety,...kurcze, a zylaki jak sie maja do callanticsu( bo ja mam takie jedno zjawisko, i czuje bol od czasu doczasu pod granatowa prega) pod kolanem, to jak z tym sie obejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ.. Wczoraj bylam na komunii... zgrzeszylam tak bardzo ze powinnam teraz callana cwiczyc codziennie i w ogole to nic przez tydzien nie jesc chociazby dlatego ze ...........w nastepna niedziele nastepna komunia:):(:):( kolanojuz tak mocno nie boli...takze zaczne znow szalec.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×