Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Pięćdziesięciolatko - mówisz o takich preparatach: http://www.sklep.vilcacora.info.pl/sklep,214,,,03,,pl-pln,376349,0.html http://www.domzdrowia.pl/42683,kamiwaza-odzywka-do-wlosow-lysienie-wypadanie-wlosow.html a ten Ineov naprawdę pomaga..? drogie jest paskudztwo, ale jeśli pomaga i rosną nowe wsłoki od niego, to może sróbuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście linki się porozdzielały w każdym razie ten olej - 150 ml biała butelka z zielonawą etykietą, a kamiwaza - 100 ml brązowa butelka z japońskimi napisami? kupujesz to w necie czy można znaleźć w stacjonarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianna
Co do tych włosów to ja własnie próbuję vichy też drogie ponad stówe ale już tyle czasu z tym walczę, ze muszę zainwestować i chyba z 2 opakowania, na razie tydzień, więc nie wiem czy działa,ale mam nadzieję że tak, czytałam też , że podobno dobre są jakieś włoskie preparaty Bilba, są ampułki, szampony itp, w googlach można poszukać. A jeszcze co do ćwiczeń, jak cwiczycie to może macie też problem z celulitem, wyczytałam, ze jest na to sposób, który podobno pomaga, próbowałam, ale zapał mi minął, zalewa się kawę mieloną gorącą wodą tak żeby była papka, można dodać soli i robi się piling, skóra jest po tym gładka i trochę to szczypie, więc może coś tam działa na dłuższą metę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysopis Kamiwazy o oleju z korzenia łopianu się zgadza,polecam,sprawdzone,a dla mnie cudowne,ale łykam też Inneov i zważywszy na postęp na mojej głowie wart jest grzechu,łysiałam strasznie,a teraz rosną mi silne włosy po 3 sztuki z jednego mieszka:-)))Brzmi jak bajka ale prawda🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięćdziesięciolatko - dziękuję bardzo za info 😘 😘 😘 wszystko przetestuję za taki efekt :) co do pilingu kawowego - jak dla mnie na cellulit nie działa (kawa ma właściwości spalające tłuszcz a nie układające go równo pod skórą w sumie), ale jaka gładka skóra jest po nim.. ;) ja walczę z potabletkowym cellulitem bańką chińską - masaże są bolesne, ale widzę lekką poprawę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianna
a ja mam takie pytanie do pięćdziesięciolatki : poczytałam trochę o tym preparacie do wcierania, kamiwaza i jakaś osoba napisała, że jak przestała stosować włosy znowu zaczęły wypdac, na stronie piszą ze należy stosować w zależności od problemu, ale nie ciągle, tylko kilka tygodni, to chyba raczej niemozliwe, żeby stosować ciągle !! jak przestałaś stosować efekt się utrzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianna
S_A_M_A_N_T_A TAKĄ BAŃKĘ KUPUJE SIĘ W APTECE? I SKÓRĘ TRZEBA CHYBA NATŁUŚCIĆ PRZED MASAZEM I PEWNIE KILKA MINUT DZIENNIE MASOWAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianna
JESZCZE CO DO KAMIWAZY JEŚLI TO FAKTYCZNIE TAK DOBRZE DZIAŁA TO CENA CHYBA NIE JEST AŻ TAKA WYSOKA BO ZA VICHY DALAM 130 A TO KOSZTUJE 57, CHYBA ZAMOWIE JAK SKOŃCZĘ AMPUŁKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renna77
Witam wszystkich!!! Czytałam Wasze wypowiedzi i muszę przyznać że potraficie zmotywować. Czy ktoś mógłby "podzielić" się płytką? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas kontynuuję pielęgnację włosów łopianem,Kamiwazą i Inneov:-)))Wypadania włosów zero,ani jeden włos nie wypadajest super!Gwarantuję, ale nie ustaję w działaniach.Chyba wpadłam w nałóg:-)))Walka była długa i chwilami traciłam wiarę,nawet dowiadywałam się o perukę,na szczęście NIEPOTRZEBNIE🌻Choroba skóry która mnie dopadła ma charakter nawrotowy niestety więc nie mogę odpuścić😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiliana - ja masuję bańką (kupiłam w aptece, 4 bańki gumowe niebieskie, rózne wielkości, ok 20zł) \"na\" żel antycellulitowy albo oliwkę anty-cell Ziaja taką pomarańczową. a z tymi filmami w necie i płytkami to mnie dobijacie :P jeden post - \"jest film w necie\" drugi - \"wyślijcie mi płytkę\" nosz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renna77
Przepraszam za tą płytkę ale to co jest w necie na you tube jest kiepskiej jakosci. Jeżeli ktoś mógłby "podzielić" sie płytką to proszę o kontakt. Z góry dziękuję :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7mila
renna77-looknij na pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziwsięciolatka
Zginęła mi cała wypowiedż:włos mam gęsty kręcony,ale nie ustaję w zabiegach,bo się boję nawrotu,stosuję olej z łopianu,Kamiwazę i Inneov.Dziś 3 godziny ćwiczyłam:-))Która mi dorówna?!!Kamień,który się toczy ,nie murszeje.Pomimo 56 lat czuję się świetnie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni 83
S_A_M_A_N_T_A czy po masażu bańką chińską robią ci się sińce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jakie sińce! na samym początku, teraz już się nie robią. całe uda miałam po pierwszym masażu jak jeden siniak.. mi ten masaż robi chłopak, bo chodzi o pośladki i samą górę pod nimi - jemu wygodniej niż mi się gimnastykować żeby tam sięgnąć tą bańką i dobrze złapać skórę ;) więc może na początku za mocno zasysał skórę bańką.. na początku to mnie tak bolało że nie wiem - czułam jakby się jakieś twarde grudy pod skórą przesuwały razem z tą bańką.. teraz już tego nie czuję, i wizualnie cellulit sporo mniejszy - może to uczucie przykre to faktycznie było jakieś rozbijanie cellulitu czy coś takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianna
Ja miałam taki czas jakieś 2 m-ce temu, że też ćwiczyłam nawet 3 godziny, bo po callanie gdzie robiłam ponad 100 powtorzen na nogi, wiec zajmowalo mi dluzej potem byl stepper 45 min a potem ćw na pośladki tamillee staralam się ćwiczyć o wszystko codziennie, ograniczylam slodycze, ale na razie znowu daję czadu ze słodyczami i nie cwiczę, więc znowu widzę ze cm przybywa, więc biorę jak na razie w myśli znowu za ćwiczenia, moze jak sie ochlodzi troche, poza tym przy małym dziecku trudno znalzec czas. Włosy też bym chciała mieć gęste, kamiwaze mam zamiar kupoic jak skoncze vichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cwicz takich obciążających mięśnie ćwiczeń jak tamille codziennie - spalisz je zamiast tłuszczu. to samo ze steperem - kup sobie lepiej jakiś prosty orbitrek i na nim szalej codziennie - będą lepsze efekty (szczególnie jeśli stosujesz jakaś dietę - tamilee etc niewskazane, spalasz z mięśni) co do ćwiczenia godzinami - wiecie co ja potrafię :P jak mam konkretną jazdę na ćwiczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięćdziesięciolatko - mam jeszcze kilka małych pytanek o włoski! jakim szamponem myjesz włosy po tych olejkach i jak w ogóle tego używasz? rotacyjnie - jednego dnia olej z łopianu, drugiego kamiwaza czy jakoś inaczej? no i jak długo już tymi specyfikami działasz i na ile przewidujesz jeszczę tę kurację? ile miesięcy trzeba to stosować mniej więcej itd..? a jeszcze mam inne pytanie - tym razem do mam ;) czy możecie polecić któryś krem PRZECIW rozstępom, na przykład taki, jakiego używałyście w ciąży czy coś..? :) pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa 26
Witam chcialam tylko zapytac o to czy lepiej jest wykonywac cwiczenia co 2 dzien czy codziennie? Czy jednak lepiej jest jak miesnie maja dzien na odpoczynek? Czy moze lepsze efekty sa jak cwiczymy codziennie? Prosze o odpowiedz. Poniewaz cwiczenia trwaja godzine to czy oprocz tego nie musze juz nic aerobowego cwiczyc? uwazam, ze to jest dwa w jednym - rzezbienie sylwetki i utrata tluszczu czy mam racje? Bede wdzieczna za odpowiez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta coś nam wysiada nałączach,2 razy znikła mi łącznoścStosuję wszystkie metody naraz:łopian,Kamiwazę zioła i kosmetki Dora z apteki POLECAM.Nie wiem co sprawiło cud na mojej głowie ,ale cud trwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta,napisałam odpowiedż i ...znikła:stosuję wszystkie metody naraz:łopian,Kamiwazę,kosmetyki Dora (z apteki),Inneov.Nie wiem co sprawiło cud na mojej ysiejącej głowie,ale cud trwa!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięćdziesięciolatko - dziękuję za odpowiedź 😍 pozamawiałam te specyfiki, mam nadzieję, że i u mnie \"naprawią\" szkody wyrządzone przez antytabsy i wcześniejsze wypadania.. Nowa - MOIM ZDANIEM lepiej ćwiczyć co drugi dzień, właśnie ze względu na odpoczynek mięśni, a co do aerobów - rób jak uważasz, aeroby jakby co po callaneticsie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa 26
Samanta dziekuje - mi chodzi o to, zeby jak najszybciej bylo widac efekty..ale nie sadze by codzienne cwiczenia to zapewnily? Mysle ze wyjdzie na jedno mam racje? Tzn na jedno z tym, ze co 2 dzien :)Bo jak dla mnie one sa ciezkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięcdziesięciolatka
Jezu!Dla mnie te ćwiczenia i to w formie wzmocnionej to już"bułka z masłem",a mam, wstyd w tym gronie przyznać, 56 lat,i wszystkie mogłybyście być moimi córkami:-)))Ale trenuję ponad 20 lat😘Ostatnio stwierdziłam że brakuje mi ćwiczeń aerobowych i mocno sobie ostatnio urozmaicam,żeby to nadrobić.Nad formą trzeba nieustannie pracować niestety...Narzady nieuzywane zanikają w lot;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
Jestem po dwoch "sesjach" callaneticsu, cwiczylam w poniedzialek i wczoraj i nie jest tak zle ze mna wiec dam radę codziennie bo te cwiczenia wciagaja..sa takie inne i przyjemne mimo wszystko...to rozciaganie mi sie bardzo podoba. Ale pytanie czy codziennie mozna to cwiczyc? Czy wtedy szybciej widac efekty czy przeciwnie? Lepiej co 2 dzien i wtedy miesnie sie zarysowuja? JA wole codziennie... a slyszalam ze pierwsze efekty sa widoczne po 20 godzinach cwiczen to prawda? Jesli tak to chyba nie ma znaczenia czy cwiczymy codziennie czy co 2 dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa 26
Mam jeszcze jedno pytanko: czy to dzięki tym ćwiczeniom rozciągającym nie bolą mięśnie na drugi dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×