Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

zaglądam tu codziennie - jeden post juz wcięło! nie mozna nie pisac! wczoraj juz sie balam, ze kontynuacji nie bedzie bo psozłam zła spac - jakby wszsytko nagle przeciwko mnie sie zebrało. ale dzisiaj nie odpusciłam - bo dzis euforia :))) hihii po standardowym 10 h pocwiczylam evolution od polowy - i juz wiem, od czego moze ta szyja tak bolec - BO MNIE OD NIEUSTANNEGO ŁYPANIA NA VIDEO!!! oto moje odkrycie - a na poczatku wiele razy tam sie spogłaąda, dlatego najpierw cwiczę callan, ktora znam na pamiec - juz chyba powoli w dwóch językach ;P , moze teraz sciagniemy sobie po japońsku??? a potem jak evolution to niestety z wieloma przerwani ( i dziwnym wyrazem na twarzy ), bo to jest jednak inaczej ustawione. co wiecej - dieta cud została uruchomiona - czyli 0 słodyczy - na początek, zeby wytrzymac i troszkę sie obyc - któraś z dziewczyn wyzej swietnie to wyraziła - po co cwiczyc i sie opychac :)) a efekciki? sa, są, drogie lejdiz :) piszcie, koniecznie piszcie co i jak, bo mnie to naprawde bardzo motywuje, dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miŁE pANIE! TAKIE DNIA JAK DZISJAJ W KARIERZE C. JESZCE NIE MIAŁĄM! poprostu sie unoszę, dokładnie wszytko jest innnnne, polecam trening evolution, jakos tak zbiera wszsytkie tłuszcze i ujędrnia skóre, moje rozstępy jokoś sie zminimalizowały, i niesamowite jest to, co sie dzieje z moimi posladkami, jakby zmieniły zupełnie miejsce na moim ciele, a jeszcze w tamtym tygodniu cieszyłam sie jedynie z samopoczucia. I to tezx bylo i jest peikne. pozdrawiam, c. jest lekarstwem chyba na wszystko co niesie ta pora roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callaneeee
euforycznadobólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Euforycznadobólu! Kiedy czytam, co piszesz o callanie i o Twoim samopoczuciu, jest to chyba to, co ja odczuwam ćwicząc już ponad 20 lat. Te ćwiczenia dają dokładnie to: sprawność, niesamowitą energię, radość życia (kiedy mam kłopoty i jakiegoś ,,doła", pozwalają się od tego zupełnie oderwać), o cały czas fajnej sylwetce nie wspominając. Oczywiście oprócz tych ćwiczeń dobrze jest w miarę możliwości dodać sobie inne formy aktywności, ale callanetics zdecydowanie stawiam najwyżej, bo wiecie co? Ja wcale nie czuję, że mija czas, tak, jakbym ciągle miała 20 lat, a to jest naprawdę wiele warte!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wiecie że tęskniłam :) Mój callanetics stanął na 35 h czy jakos tak.. obecnie dzisiaj planuje zaliczyć 9 dzień Vadera :) i rozpocząć TF :) milka 100 - ja swego czasu juz nawet w 44 nie wchodziłam .. straszne teraz własnie pasuje 38 czaaasem zdarzy się 36 (ale to mega rzadko tak samo jak 40) Hahahhahhahaaa mój brzuszek rano wygląda anorektycznie a własnie wieczorem (tak jak teraz) jakby mi miały wody odejść :) Kurcze mam nadzieję że juz lepiej się czujesz .. czytam a tu dalej "smarkate lata" :/ Mam identyczny problem z wagą cały czas pokazuje to samo a ćwiczę i ćwicze i powinno byc czegoś cholera więcej albo mniej:( Dlaczego piszesz o ośmieszaniu się? A kogo sprzatanie nie męczy :) ja dzisiaj mam w planie poukładać w szafie i ogólnie ogarnac.. a tak cholernie ale to cholernie mi się nie chce :( Kiedyś jak byłam młodsza tez inaczej wszystko wyglądało :( w ogóle smutek mnie ogarnia jak sobie pomyślę jak lata cholernie płyną a człowiek tak duzo ma do zrobienia:( Moj nowy styl ubierania.. hmm przestałam chodzić w spodniach.. stosuje leginsy i coś co zakrywa tyłek.. jakaś tuniczka.. noi spódnice.. ja kocham moją jeansową bombkę .. jak mam szerszą spódnicę która ukrywa mi bioderka ubieram cos wąskiego na góre.. Ja jestem wilbicielka czerni.. ale wprowadziłam teraz kolory typu fiolety każdy odcień.. ciepłe brązy i ewentualnie przyjemne szarości mieszane własnie z fioletem.. ogolnie zaczełam się ubierać hmm jakby bardziej kobieco.. zmieniłam włosy i to bardzo ..obciełam wycieniowałam i zafarbowałam miejscowo na czerwono :) noi kupiłam liner robię sexi kreskę na oku .. i dbam bardziej o wygląd i zauważyli i to tak że im kopary opadły.. więc polecam.. hahahaha kiedyś zastanawiałam się nad łyknięciem takiego tasiemca :) zdrówka życzę buziole euforycznadobólu - "Twoje Panie" którym przekopiowałaś wszystkie dobra filomowe może sobie oprócz ćwiczeń dietkują? Twoja 6 letnia córka marzy żeby nie mieć brzuszka?? Rozśmieszyłaś mnie tym porównaniem nicków :) to miłe :) Odnalazła się talia? To cudownie :) Boże o czym ty do mnie rozmawiasz.. nowe techniki nieeeeeeee jak juz się w nic nowego nie wdrażam bo oszaleje :) Myślę że Marieccie nie chodziło o to że wypadały jej włosy po callanie tylko po dietach które stosowała :) ryża - poskakała i od razu zadowolona poszła spać :)też tak dzisiaj zrobię :) i jak pupka pomogło BBL? Ja jednak zaczynam TF namówiły mnie dziewczyny stosujące i BBL i TF i znające mój problem :( Nie wiem tylko jak ja pogodze rower którym zacznę "drażnić" :) się od końca marca jak będzie pogoda:) z tymi moimi wszystkimi planami ćwiczeniowymi .. Boże żeby to tylko wreszcie pomogło :( :( Marieta1- witaj :) 5 lat? Ale wynik.. Ja mam figurę.. hmm jak to określić właściwie podlatuję pod gruszkę bo cała jestem chuda tylko mam duże biodra i uda w stosunku do całej reszty :/ Aerobik, tak? Ale jaki? Nie jestem stara callanka ale juz troche wiem :) bebeblue - tak Bojarska mówi żeby ćwiczyć raz w tygodniu ale np. ja ćwiczę codziennie albo kiedy tylko mogę :) Dobrze ci euforycznadobólu pisze że czasem callan potrafi tak przeforsować ze trzeba sobie zrobić przerwę jak tak miałam nie wiem czemu ale bolało i piekło a już długo ćwiczyłam .. czasem tak poprostu jest.. i tak po zrobieniu przerwy w ćwiczeniach ma się wiecej siły.. niestety albo stety mięśnie potrzebuja też czasu do regeneracji.Mnie tez rozmieszyło to jak przeczytałam że po 10 razach spadnie mi z barków 10 latek .... chociaz może troszeczkę wierzyłam w to że po 20 h coś zobacze.. i zobaczyłam w sumie ale nie tam gdzie miałam zobaczyć :( Niestety albo stety chcąc żeby schudło jedno trzeba ćwiczyć zestaw na całe ciało.. już mi otworzyli oczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe panie !!! dzisiaj naprawde jestem taka euforyczna, ze az strachchchchchchchch!!! dzinsy zaczynają odstawać, ja chyba zwariuje - chyba sie zdemaskuje - rety!!! - to mi jednak o kształty tez chodziło, hahahaha...! skoro tak sie z tego cieszę...! dzisaj n ie było juz tak łatwo, ale jescze ujdzie.... oczywiscie: moge przesłac evolution komu trzeba, ale jak i gdzie komu? ja z chomika zwyczajnie sciagam, jest tam : cardio i po cardio z moja ulubiona blondynka drugie cardio - tego nie cwiczę, bo to jakies dzyfne, oraz callanetics evolution własnie - mi sie podoba, bo łatwiej mi tam idą ćwiczenia na biodra a rozciągające nawet pokonuję, Callan P. przeraza mnie nieco w tej kwestii. Na końcu evolution Pani blondynka( anioł mojego sukcesu, hhahah) tłumaczy, ze są autoryzowani przez Callan P i co ktos jeszce jak wiecej zerozumie to niech tu wpisze. jejku, lece pod prysznicccccccccccccccccccccccccc ja juz nie moge bez tego forum zyc..! Makietko, nie przejmuj sie moim ostrym jezorem, nauczyciele to osobna ....kasta spoleczna....wracaj, opowiadaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, moja córcia niestety nabyła przekonania, ze jej sliczny, streczący brzuszek powinien byc mniejszy - chyba przez własną matke, niechcacy dziecku wypaczyłam wizerunek samej siebie, tak wiec nalezy uwazac, co sie ogłasza w domu bo pozniej rozne rzeczy wyrastaja z naszych fanfarów itp...! kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tochna
hej :) kolezanka polecila mi cwiczenia callanetics i od dzisiaj zaczynam :) przeczytalam wasze wypowiedzi na ten temat i zachciało mi się ćwiczyć! mam nadzieję, że wytrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ty Milko to maile czytaszszsz?... czy ja cos zle zaadresowalam??? chyba grypa żołądkowa mnie atakuje - moze wiec schudnę prZy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.. Zdradziłam :/ nie ćwiczyłam wczoraj Vadera bo.. iż.. ponieważ.. strasznie mnie nudzi.. noi nie mam aż takiego brzucha żeby się zamartwiać.. Zdradziłam tez callana dawno go nie "uprawiałam" za to zaczęłam Turbo Fire i moje wrażenia.. Kalecze jak szlak ale mniej niż wydawało mi się że będę kaleczyć :) mam zakwasy w łydkach, rękach i plecach :) i jestem dobrej myśli że spadnie mi coś wreszcie :) Postanowiłam czasem jednak skorzystać z usług Pana C. i wskoczyć czasem na niego :) milka 100 - tez chce wiosnę .. Ty pragniesz jej do biegania a ja do pedałowania :) I tu mamy odwrotność.. tobie dobrze robi bieganie a mi aerobik :) Nie chciałaś iść na inne fora bo jest tam rywalizacja.. hmmm jak dla mnie "rywalizacja" a "rywalizacja" to dwie różne rzeczy.. ta pierwsza może być fajna bo nakręca a ta druga już nie bo to jest właśnie już "nie uświęcenie" własnego ciała tylko czyste dążenie do tego żeby być lepszym nie dla siebie ale dla kogoś.. tak sobie to "przemyśliłam":) Też mam frajde idąc lekko pusta w środku :) jednak często wkurzam się jak wchodzę jak Ty to mówisz na "prawdomówną" a ona ma np. wiecej prawdy niż ja sobie przez noc wyśniłam :( Ciesze się że już ci lepiej :) Ja też nie ćwiczę callana od paru (inne ćwiczenia staram się zażywać regularnie) a jestem tutaj i smutno by mi było tu "nie być".. Fajne babki jesteście :) Czasem marzy mi się inna praca chociaż ja lubię swoją obecną tzn. może tak.. potrafię się dostosować praktycznie wszędzie.. a moje powołanie.. hmm pomyliłam się.. robiąc to co chciałam robić przez pół roku spotkałam się z takim niezrozumieniem.. z takim traktowaniem ludzi ktorzy chcą zrobić coś dobrego że w ogóle to chyba cud że mi się nie poprzestawiały wartości.. jednak zmieniłam zdanie o ludziach.. niestety moje zdanie nie jest zbyt pozytywne chociaż dalej wierze i ufam.. No coś Ty tym bardziej klepsydro uważam ze odpowiednio dobrana tunika podkreślające Twoje atuty zrobiła by z Ciebie bożyszcze kobiet i mężczyzn:) Też lubie dżinsy ale cholera trudno mi je dobrac do mojej dupku :( Liner mam dosyc prosty rossmanowski "lovely" czy jakos tak.. nie jest idealny ale tani (6 zł) puki co żaden mi nie pasi.. Może Wy cos polecicie? Mam nadzieję że w swoim czasie doczekam się efektów tam gdzie na siebie patrzec nie mogę ;( Też bardzo mnie cieszy mozliwosc ćwiczenia w domu chociaż na siłke lubiałam chodzić ale dom to dom :) callaneeee - nie jem słodyczy (choć jak częstują nie odmawiam), nie opycham się, nie jem fast foodów, makaronów (sporadycznie zdarza się), ziemniaków, chleba, nie jem po 19 w callanie dobrnęłam do 35 h i niestety tam gdzie marzyły mi się efekty nie zauważyłam ich wcale.. jednak lubię te ćwiczenia i czuję się po nich dobrzę więc z nich nie zrezygnuje.. choć żałuję że nie pomogły.. Ale powtarzam nie umniejszam ich zalet bo mają ich wiele.. Naprawdę callan Cię odchudził? trudno mi w to uwierzyć.. Lubię callana bo mogę sobie go ćwiczyć przed telewizorem (znam go juz na pamięć).. myślę że najtrudniej będzie mi ciągnąc to TF (cały czas się coś zmienia) bo jak tu przegonić faceta z pokoju żeby móc spokojnie włączyć sobie telewizor i przed nim poskakać :) mokietka - spokojnie.. nic na siłę powoli zwiększaj sobie ilośc powtórzeń i zanim się obejrzysz będziesz trzaskać setka za setką :) euforycznadobólu -aż tak bardzo rożni się ten evolution od zwykłego c.? Gratuluję odrzuty słodkiego? :) Więcej odstających spodni :):) Ja tez uzależniłam sie od tego forum i wiecie co? Dobrze mi z tym :) Ania66 - ćwiczysz callana od 20 lat .. no gały mi wyszły.. Masz racje c. ma coś takiego w sobie że jak zaczynasz ćwiczyć to wyciszasz się na te wszystkie negatywy które Cię otaczają.. ma chyba coś z jogi.. której tak naprawde nie znam ale tak sobię ja wyobrażam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, idzie weeken a wraz z niim moj najwiekszy wróg - czyli słodkości ... nie moge sie doczekac treningu - spokoiku, relaksiku i przycmionego swiatełlk :) a jutro bedzie lepiej :) evolution moim zdaniem jest dla takich jak ja: trudno rozciagających sie, a bardzo tego potrebujacych, latwiej jest mi w tym treningu wykonac cwiczenia, ze wzgledu na mniej ociazajace pozycje - wyrzucanie biodra w bok u Callan przechodzi moje mozliwosci. evolution ma jeszcze takie specjalne cwiczenie na talie & bihinds, z odchyleniem do tylu - takie wyciskające, ale bez klopotliwych roziciagan , czego ja nie znosze. klimat callanowy zachowany, jednak trzeba sie poswiecic, i kilka razy sprobowac przejsc po zakonczeniu zwyklego c., bo za pierwszym i nawet drugim razem jest trudno wykonac te cwiczenia poprawnie - wiec lepiej rozeznawac stopniowo - ja robilam to tak, ze po c. 10h właczałam sobie evolution - od konca - codziennie coraz wczesniej - az doszlam do początku treningu ze juz caly daje rade, i moge teraz robic na zmiane z c. 10 h - ,mam nadzieje, ze rozumiecie....:) pomki ...wymiekam....dobrze, ze m ąz nie widzi, jak zaczynam c. z odchylonumi rekami do tylu - rozgrzewka - okresla to jako pozycje: wsiekły pingwin, rozsmiesza mnie, wsciekam sie ze mnie dekoncentruje, wyrzucam go spac i cwicze dalej, hamujac napady smiechu...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaany dziewczyny ale mam lenia!!:(( Prawie caly zeszly tydzien zaniedbalam i boje sie, ze w tym bedzie to samo. Zero motywacji i wszystko odkladane na jutro;(( nawet paznokci u stop nie chce mi sie umalowac... Moze to przesilenie wiosenne?? Mialam przygotowany plan treningowy na caly miesiac, a pierwszy tydzien paskudnie przebimbalam. Musze sie dzis zmotywowac bo takie zaniedbanie jest niedopuszczalne!! Dziewczeta, moze na udka warto wyprobowac cw do szpagatu?? W koncu to rozciaganie i wzmacnianie miesni nog?? Ja krece rowerkiem od czasu do czasu godz i potem wlasnie sie rozciagam. Troszke ubylo w cm. Moze z 0,5 cm?? No i dzieki tym cw na szpagat wew str ud jest bardziej jedrna:) Mi po c. strasznie jakby puchly nogi, byly zbite takie. Dlatego teraz wole z nich zrezygnowac zeby marnowac efektow jazdy na rowerku. Noo wlasnie?? Co tu tak cicho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cwaniak bo ja cwicze, a was tu nie ma :) uwaga: efekt mega potwierdzony!!!! - MĄŻ ( osobisty ) ZAUWAŻYł, ze brzuch jakby mniejszy i ramiona odchudzonE - znaczy, ze widac. - sam zauwazyl, nie po komendzie: Misuiuiu, a czy nie uwazaszszsz..........., ze - no wiecie same... ;P Dzisiaj miałam nie ćwiczyć, bo tez podle się czuje, ale po takim zauważeniu!... z powodu takich stanów RYZA nie warto czasem na siłę - wg mnie - bo wtedy trudno o życzliwy stosunek do samej siebie :) przeczekać, i samo przyjdzie - a potem już tylko trzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pocwiczone - melduje :)))) ramiona niżej, wyraźnie 🌼 jeżeli chodzi o te uda, to muszę przyznać, ze w evolution jakby po każdym ćwiczeniu jest specjalne rozciąganie - nawet takie jak ja dają radę - jednym słowem: kocham c., Callan ale evolution bardziej do mnie dociera, polecam 🌼 u mnie wiosny NIE WIDAĆ :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W I O S N A - niesamowita WIOSNA, slicznie tak.... i cieplo.............. ...i pracowac sie nei cche, tylko sprzątac, sukienki zakładac, malowac mieszkanie..... dzisiaj cwiczyc nie bede, bo pracuje do pozna, nawet jak na mnie, ale na spacer zaraz biegnę... moze ja blog powinnam pisac, zamiast was to uswiadamiac co, z kim i jak ? dziekuje za cierpliwosc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callaneeee
eforycznadobólu Kocham Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×