Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Niebieska Wisienka
Lay pewnie chodziło o c.e, gdzie są trzy poziomy trudności. Czasem też łapię lenia i nie chce mi się wysilać tyłka, ale jak już zacznę to z górki. :) xx Cytrusie, zaobserwowałaś mały spadek, zobacz jak te ćwiczenia wspaniale działają. Chyba nie ma linku do pełnej wersji c.e, można obczaić przez 20 minut albo 10 na chomiku bezpłatnie. :) xxx Maczek, tobie najbardziej odpowiada c.e, zresztą mi również, ta wersja jest skupiona na rozciąganiu, jest dłuższa, pojawia się więcej ćwiczeń, są za to łatwiejsze. Jak po dziesięciu orgazmach? Może faktycznie coś w tym jest. Uczucie spełnienia, zadowolenia, zaspokojenia potrzeb psychiki i ciała, taki inny orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko, kilkudziesięciu. :). Cytrus - mi kumpela zgrywała , ale poszukam linku i jeśli znajdę, wkleję. Będziemy się kochać wespół wzespół ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellie1313
Witam dziewczyny czy można dołączyć ?? za mna 2h Calllan dziś będzie 3 i mam taki pytanie czy dziewczyny niezbyt chude mogą to ćwiczyć ?? mam 156 cm i waze 69kg z jakieś 12-13 kg za dużo... czy tez po nich ciało wyszczupleje ? czy te cwiczenia spalaja tluszcz??Prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Ja dzisiaj poczywam,. ciało tego wymaga, jeden dzień przerwy. Muszę przyznać, po tej dłuższe przerwie, mam teraz lepsze efekty niż wcześniej. Pupa bardziej krągła, brzuszek mniejszy, skóra na nogach ładniejsza, ciało bardziej jędrne, piersi pełne o ładniejszym kształcie, cellulit znika... cóż najpierw masa potem rzeźba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Ellie, oczywiście mozesz dołączyć, witam cię w naszych szeregach. :) Powiedz jak ci idzie, jak podobają się ćwiczenia. Stosujesz dodatkowo dietę czy same ćwiczenia? Moja kochana, te ćwiczenia są świetne dla takich co mających nieco więcej do kochania z tym, że będziesz widziała efekty spadków w obwodach, po ubiorze, najmniej po wadze, natomiast efekt będzie taki jakbyś zrzuciła o wiele więcej niż wskazuje waga. Te ćwiczenia budują mięśnie(nie ma możliwości nadmiernego rozrostu mięśni), spalają tkankę tłuszczową, ujędrniają. Mięśnie więcej ważą od tłuszczu, ale mają mniejszą objętość stąd te błędy wagowe, dlatego dodatkowo proponuje pomiar. Sama prekursorka ćwiczeń zaleca wyrzucenia, na jakiś czas, wagi w ciemny kącik pokoju. Mówiąc w skrócie, spalisz tłuszczyk, schudniesz, efekt będzie widoczny w obwodach, wizualnie, na wadze może mniej, ale też zrzucisz kilogramy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellie1313
dziękuje za odpowiedź, no cóź ćwiczenia idą mi łatwo oprócz tych na brzuch i miednice ale mam nadzieje ze dojde do wprawy. co do diety to raczej z tym mam największy kłopot w kwietniu wazyłam juz 60 kg lecz potem straciłam motywacje i wrociło prawie 10 kg teraz powoli staram sie trzymac w ryzach ale nie jem jakos super zdrowo to znaczy na sniadanie np bułka graham z jakas wedlina i warzywkami na obiad jem czesto ziemniaki do tego np kotlet i surówka albo spaghetti, gulasze , sosy wszelkiego rodzaju zupy , kopytka , ryby no po prostu to co akurat mam na obiad ale w rozsadnych ilosciach a kolacja to jakies kanapki czasem serek wiejski z warzywami , twarozki ,platki na mleku... wiec jak widac nie jest to mistrzostwo zdrowego odzywiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lay
Ellie,polecam wizyte u diettyka. Nie musisz tam od razu wykupowac jadlospisu,ale zazwyczaj ma on w swijej ofercie rowniez rozmowe,ktora pokazuje co mozesz,a czego absolutnie masz nie jesc. Nam sie wydaje,ze mniej wiecej zebralismy jakas wiedze,ale gdy fachowiec zacznie z nami rozmawiac okazuje sie,ze marna ona byla. Jezeli masz mozliwosci,to polecam wykupienie planu zywieniowego - to dziala :-) wybaczcie,ze bez znakow diakretycznych imz literowkami,ale jestem na tablecie,urzadzeniumalo przyjaznym jesli chodxi o wspolprace :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellie1313
dietetyk odpada.... ja w sumie schudłam na takim jadłospisie z 75 do 60 i jezdzie na rowerze więc się da - tylko potem dopuściłam sobie, nie zrobiłam stabilizacji zaczęłam jesc poznym wieczorem no i wrocilo 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni 83
hej dziewczyny, chyba znów się tu przyłącze ( bo już kiedyś tu byłam, dawno temu z jakieś 5 lat) i na temat callan powiem tyle że w okresie gdzieś 5-6 miesięcy w pasie straciłam ok 20 cm i nie ćwiczyłam codziennie ale w miarę regularnie, no i oczywiście ograniczyłam jedzenie. i ten fakt zaczyna mnie na nowo motywować aby wrócić do tych ćwiczeń, bo teraz też mam do zrzucenia ok 20 cm z brzucha i 15 kg. mam bez mała takie same wymiary jak ellie 156 cm, 70 kg. oprócz tych cwiczeń mam zamiar skakać na skakance i ograniczyć jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Witajcie kochane Kalanatki :) Dzisiaj czerwone morze wylało i myślałam, że nici z ćwiczeń, ale dałam radę i świetnie się czułam podczas wykonywania jak i po. Ellie, każdy wymiękał przy tych ćwiczeniach na miednice, to jedno z trudniejszych ćwiczeń. Po paru razach będzie znacznie lepiej. :) Trzymam kciuki za wytrwałość, już raz ci się udało to i drugi raz również. :D lay, na tablecie ciężko się pisze, ja akurat nie mam tego urządzonka, nie czuje potrzeby, natomiast widziałam jakie to wredne urządzenie. :) :D Witamy nawrócona Monię(zabrzmiało jak w sekcie :D), 20 cm mniej w tali? Kochana, w szoku jestem, ślicznie podziałały na ciebie te ćwiczenia. Jak wspominasz początki przygody z Callan? Ćwiczyłaś z nią czy z Bojarską? Ciekawi mnie czy będzie u ciebie tak jak u mnie i szybciej po przerwie wrócisz do formy? Chociaż troszkę czasu minęło, prawda? :) :d Maczusiu, kochanie, poćwiczyłaś dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedCytrus
Maczuś na razie stwierdziłyśmy z siostra, że zostajemy przy klasycznej Callan:) waga znów spadła:D Cytrusowa szczęśliwa:) dziś byłam na zakupach i wszystkie sukienki miałam za duże:) pora patrzeć za mniejszymi rozmiarami:) Dziś ćwiczonka na dobranoc:) Wisienko ja też czekam na przypływ;) mam nadzieję, że mnie nie złamie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni 83
Niebieska wisienko, wtedy gdy zaczynałam przygodę z callan nie mogłam nigdzie znalęść filmików, miałam tylko opis chyba z wizażu albo z wdzięku jak te ćwiczenia wykonywać i tylko na podstawie tego ćwiczyłam, gy jakiś czas temu znalazłam filmiki, to dużo różnila się ta wersja od mojej, no ale jak by nie było i przy własnej wersji też schudłam. no i oczywiście jak już wcześniej wspomniałam ograniczyłam jedzenie. piszesz że jesteś w szoku, że mi tyle spadło przyznam ci się szczerze, że jak teraz patrzę na siebie to też nie chce mi się wierzyć, ale wiem że tak było, nie miałam wtedy wagi mierzyłam się tylko centymetrem. pamiętam też że wtedy w kwietniu kupiłam sobie spodnie trochę przyciasne ale cholernie mi się podobały, a w sierpniu dosłownie bez paska spadały ze mnie. czy teraz też tak mi się uda to nie wiem, od tamtego czasu urodziłam jeszcze jedno dziecko, no i 5 lat też przybyło, a wiadomo że z wiekiem trudniej schudnąć choć staruszką jeszcze nie jestem mam 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Pomiar 02.11-09.11 ramię: 26 -> 25(-1) przedramię: 23 nadgarstek:15 biust: 90 talia: 66 brzuch:74 biodra: 88,66 pupa: 98 udo: 57 -> 58(+1) udo: 41 -> 40(-1) kolano: 37 -> 36 (-1) łydka: 36 -> 35 (-1) kostka: 21 -> 20,5 (- 0,5) Jak na okresowe spuchnięcie i tak ładnie. Tylko udka i pupa nic. Zobaczymy co będzie w przyszłym tygodniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lay
Muszęsię zebrać w sobie i poćwiczyć. Miałam wczoraj, ale poszłam za to biegać... Pogoda dzisiaj barowa, ale tyłek sam się nie zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni 83
mam za sobą pierwszą godzinę, mam małe zakwasy mięśni brzucha, ale ogólnie jest ok. dziś i jutro pewnie nie poćwiczę, ale za to zrobiłam dziś dodatkowo 1200 skokow na skakance, jutro zmierzę obwody i się zwarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lay
Dzisiaj wypada kolejna godzina cwiczen. Straciłam rachubę która. Chyba 5? Pupa mi się zmienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni 83
po dwóch godzinkach już widzę małe zmiany. tyłek jest już jędrniejszy i te sadełko na brzuchu jakby bardziej zwięzłe, zmierzyłam dziś brzuch na wysokości pępka mam 93 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Wisienka powraca, dzisiaj poćwiczyłam, po wymuszonej przez okres przerwie, nie czułam się zbyt dobrze, hormony buzowały, teraz jest spokojnie, ale dostrzegam małe zmiany w moim ciele. 🌼 Lay, pupcia się zmienia, to dobrze jak widać ćwiczenia działają na ciebie i to po 5 godzince! A Callan daje na to 10 :) Pomyśl co będzie po 5 kolejnych. :) 🌼 Moni, nadal masz zakwasy czy minęły? Szybciej pojawiają się efekty po przerwie czy jak zaczynałaś swoją przygodę? Pytam, bo patrząc na siebie, wysnułam teorie, jakoby działanie tych ćwiczeń było bardziej długotrwałe niż sądzimy, ciało się zmieni, ale łatwiej dojdziemy do formy po powrocie do tych ćwiczeń, bardzo szybko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni 83
mam już 3 godzinki za sobą i jak już wcześniej napisałam widze już małe zmiany. na pewno łatwiej mi się ćwiczy teraz niż jak zaczynałam bo znam te ćwiczenia na pamięć. no i jestem w stanie wykonać wszystkie powtórzenia, chociaż to może zawdzięczam temu że z miesiąc wcześniej zaczęłam trenować trochę na skakance i dzięki temu nabrałam kondycji. Na szybkim efekcie bardzo mi nie zależy założyłam sobie że muszę schudnąć do wakacji, długi czas ale i dużo kg do zrzucenia bo ok 15 może nawet więcej. przejrzałam swoje wpisy sprzed 5 lat i w ciągu 2,5 miesiąca spadło mi z brzucha 10 cm ćwicząc callan i ograniczając jedzenie. pozdrawiam i nie poddawać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Po ćwiczonkach, cudownie zmęczona. :) 10 cm z brzuszka w 2,5 miesiąc to bardzo ładny wynik. Z pewnością Moni skakanka ci pomogła, dlatego łatwiej ci idzie. Nie poddawajmy się kochane! A co u pozostałych ćwiczących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedCytrus
A ja się dziewczyny pochwalę - dziś 20 min z Bojarską, godzinka z Callan i 100 przysiadów z wyzwania przysiadowego;) Wczoraj zaniemogłam i nie mogłam ćwiczyć, ach co to był za ból. Raz w miesiącu muszę odpuścić jeden dzień, ćwiczę codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o odpowiedz, czy to normalne ze nie jestem w stanie zgaić w callaneticsie kregoslupa i zrobic wszytskich cwiczen normalnie ? Wszedzie tam gdzie trzeba sie pochylac i dotykac czolem nogi itd, nie jestem w stanie tego zrobic nawet w 50% >Moje cialo zastyga zaraz po nachuleniu , boli niemolosiernie i nie ma mowy zeby wykonac te cwiczenia poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Cię boli to absolutnie nie ćwicz na siłę tylko tyle na ile pozwala ci kręgosłup bo sobie krzywdę zrobisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam na to forum czasami i podziwiam kobietki... super zaparcie i extra wyniki. Mi brakuje czasu i samozaparcia na ćwiczenie. Próbowałam kiedyś ale po tygodniu zapał znikł. Jednak postanowiłam teraz się nie dać i ćwiczyć!!! mam nadzieje ze się uda!!! Do stracenia mam dużo ponad 20 kg nadwagi po ciążach... ale chcieć to móc....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni 83
po tygodniu zastoju z powodu @, postanawiam dziś wrócić do ćwiczeń. małgośka nie jesteś sama ja mam do zrzucenia min. 14 kg a max. 17 więc dluga droga przede mną, na razie od września spadło mi 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
gość, nie staraj się tak pochylać jak na filmiku tylko pochylaj się tylko tyle ile mozesz, masz rozciągać ciało, to nie ma boleć! Chorujesz na coś? Masz problemy z kręgosłupem? Robisz delikatne przejścia, nie męczysz ciała? Jeżeli mimo delikatności staranności, boli cię, to nie wykonuj tych ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Proszę o odpowiedz, czy to normalne ze nie jestem w stanie zgaić w callaneticsie kregoslupa i zrobic wszytskich cwiczen normalnie ?" Hej, dziewczyno, co oznacza "normalnie"? C. to nie wyścigi ani zmuszanie swojego ciała do nadmiernego wysiłku. gdy będziesz na tyle silna i elastyczna, żeby głowa SAMA kładła Ci się na kolanie - zrobisz to. Jeden dzień siedzenia skraca nam mięśnie kręgosłupa i ścięgna podkolanowe. Na siłę można je tylko zniszczyć. "Poprawnie" ma oznaczać "robię na tyle, na ile mam siłę". Robiąc na siłę, rwanym ruchem, zbyt szybko, możesz sobie nawet naderwać ścięgno lub mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×