Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość RedCytrus
Maczku to pora wrócić do C:* ja mam złe dni i umierałam wczoraj, ale dzisiaj nie odpuszczę, my z siską chudniemy na C jak szalone, ja sobie dołożyłam Mel B na pośladki :) cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cytrus, udziel mi trochę tego chudnięcia jak szalone ;) 🌻 Przed chwilą poćwiczyła c. zaawansowany ❤️. Czuję się fantastycznie. Aerobik ćwiczony przedtem dodał mi siły mięśni brzucha i ud, więc dość wysoko robiłam brzuszki :classic_cool: i pięknie sprężynowałam przy pelvisach. Boskie samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedCytrus
Nu i super Maczku:* ja wieczorkiem Mel B i Callan ;) mój zestaw idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobione :) Znowu jest przyjemnie :) 🌻 Poćwiczyłam w sb, o czym świadczy mój wpis. Przedtem dzielnie męczyłam się aerobikiem puchnąc w oczach! Ćwiczyłam, jadłam mądrze, a waga i centymetry pikowały w górę :( Zakładam wczoraj spodnie, które jeszcze w pt były za ciasne i co? Spadają. Kiedyś Wisienka wrzuciła pomiary, z których wynikało że z dnia na dzień straciła min. po cm w obwodach. Dobra, dobra - myślę. - Wisienka jest młoda, może odwodniła się czy co. A tu wczoraj miła niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedCytrus
Ja ćwiczę cały czas, miałam dzień przerwy bo złe dni mnie przykuły do łóżka:) kocham callanetics i Mel B pośladkową;) 5 trening z nią za mną;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Tak, od razu, bo jestem młodsza idzie mi lepiej. Spytaj mojego kręgosłupa jak się czuje po sporym wysiłku, sprzątaniu. Nie odwadniam się Maczku, raczej mam na odwrót, zatrzymuje wodę w organizmie. Nie długo do was dołączę, czuje się lepiej. :) Sama nie mogłam w to uwierzyć, ale po tych ćwiczeniach zdecydowanie szybciej wracam do formy, do wcześniejszych rezultatów. :) :D Wracając do pytania, Nata, owszem możesz zgubić, nie widzę żadnego problemu w twoim wieku, ćwiczenia, dieta. Pozytywne nastawienie i zgubisz kilogramy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedCytrus
Ja dalej callaneticuje ;) żeby kreacja sylwestrowa ładnie leżała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, oj tam, Cytrusie. Jakbyś poszła skąpo ubrana zaraz jakaś zazdrosna jędza wylałaby na Ciebie trunek / posiłek. Lepiej w zbroi lub habicie, takim z lycrą ;) 🌻 Moja Ty Floro czyli Wisienko :) Mi też szkodzi sprzątanie, zwłaszcza odkurzanie. Po doświadczeniu dziwnego puchnięcia przy aerobiku też uważam że główny problem ze schudnięciem często jest w głowie. 🌻 Żem sobie wczoraj dogodziłam evolution. Cudownie było :) Dziś chyba za późno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedCytrus
Maczku :* w domku sylwester z moim łobuzem ;) więc chce zrobić wrażenie, bo nie widział sukienki, ja sobie dziś sprintem callanka zrobię, bo dopiero wróciłam po zakupowych szaleństwach:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Cytrusie, powiem ci jedno kochana, największe wrażenie zrobisz na nim, gdy zobaczy cię nagą albo seksownej, prześwitującej koszulce nocnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wisienka, Ty za mało dramatyzmu byś dodała ;) W międzyczasie wymyśliłam taką odsłonę sztuki: Sylwester. Cytrusowa zakuwa Niegodnego ślepiącego na inne baby w dość szczególne dyby , bowiem kończyny oraz przyrodzenie mają specjalne otwory w dybach. Naprzeciw dyb (dybów?) jest ekran od rzutnika. Cytrusowa ma przygotowane narzędzia jak np. apaszka czy taśma na oczy Niegodnego. Niegodny nie wie co go czeka, ale posłusznie daje się zakuć w dyby, jako że Cytrusowa zaprawiła go odurzaczem. Natenczas zaczyna się zemsta. Cytrusowa mówi "Będę Cię uczyć języków obcych".Nieco rozebrana uśmiecha się słodko i rzecze "Let's play twister". Niegodny wije się w dybach, wszak Cytrusowa robi sobie szpagaciki, rozmaite przysiady itp. Po pewnym czasie Cytrusia mówi: "Teraz słownictwo kuchenne". Zawiązuje mu oczy i zmysłowo szepcze "Taste it". Podaje mu do ust swój łokieć, kolano, pyta czy wie co to jest. Potem podaje mu inne konkrety i kiedy biedak umęczony jest bezskutecznym pożądaniem , tuż po zapodaniu mu swojej piersi wrzuca mu do paszczęki kawałek jalapeno albo chili. Co Ty na to, Wisienko? 🌻 Mam nadzieję że za godzinę evolution :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedCytrus
Maczku XD rozwaliłaś system! aaa...Padłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedCytrus
Wisienko mam to w planach :D bo mi mój Niegodny marudzi, że czuje się niedopieszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Chociaż Maczek nie ma takiego głupiego pomysłu, tylko wersje inną proponuj****ardziej delikatną, możesz użyć kajdanek, aby skuć mu dłonie i chustkę zawiązać na oczach, aby nie widział co się dzieje(to wyostrzy pozostałe zmysły), potem go dręcz.:D Twojego Niegodnego, Marudą powinniśmy nazwać, mając tak zgrabną dziewczynę, powinien uważać jak siedzi, coby sobie oka, swoim przyjacielem, nie wybił, gdy głowa schyli mu się zbyt nisko w kierunku krocza. Niech porządnie się odwdzięczy, też po marudź, to nie tylko ty masz być aktywna niech on też się wykaże. Wymagaj od niego kochana i tupaj stópką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedCytrus
Dziękuję za porady Wisienko;) skorzystam na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm. Nie do końca rozeznaję się w emocjach, bo Cytrusowe XD to dezaprobata? Jeżeli Cytrus powie że kumpela z internetu wymyśliła dopieszczanie dybami, to mam u gościa krechę jak stąd do Księżyca. A potem Wisienka mówi że nie taki głupi pomysł... Ale o to chodzi, żeby wytrzeszczu dostał, a dotknąć czy ruszyć się nie mógł :). 🌻 Wracając do tematu: mam nadzieję że uda się dziś zmieścić godzinkę albo z sadystką Callan, albo z miłosierną Sandrą. :) Spodnie nadal spadają, ale ponoć od kawy z mlekiem tak się puchnie i tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwiczyłam :) Czuję się super :) Cieszę się że legginsy ściągnęły się w praniu, bo przez ćwiczenia nawet one były za duże. Dziś znowu miałam uczucie palenia w bryczesie, ale tylko po jednej stronie, chociaż obydwie ustawiałam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedCytrus
Spokojnie Maczku to mój Top Secret. Choć mój łobuz dziś mi zalazł za skórę i urwałabym mu głowę najchętniej. Callan dziś zaliczona - I Love It

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedCytrus
Po za tym muszę dodać - kobitki, jesteście niesamowicie kreatywne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Grzeszne jesteśmy i bezwstydne, a ten Maruda, planuje atrakcje dla ciebie? Mężczyźni bardzo lubią, gdy dajesz im szanse wykazania się, możesz również pomyśleć w tym kierunku? Odbij piłeczkę, ciekawe co on wykombinuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedCytrus
Ja też mam swoje za uszkami:D Niedobra ze mnie kusicielka:P Maruda coś szykuje, bo ostatnio jestem obsypywana prezentami i komplementami:D a znając jego coś szalonego wymyśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Mogę spytać ile już razem jesteś ze swoim Marudą? Obsypuje cię prezentami, komplementami? Uroczo, on tak zawsze czy tylko z okazji świat, zwierz ludzkim głosem przemawia? Najbardziej zaskoczony byłby gdybyś nic nie zrobiła, tylko czekała aż on się wykaże, tylko mogłoby dojść do nieprzyjemnej sytuacji albo połknąłby haczyk i rozpieszczałby cię bardziej. To kwestia charakteru podejścia do związku, szacunku do kobiety, dojrzałości. Nie przesadź tylko z dopieszczaniem, kto by widział, aby pułapka goniła mysz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Cytrusie napisz na maila to ci mogę podsunąć kilka pomysłów jak się za niego zabrać i jak go ukarać, gdy napsoci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedCytrus
Odpisałam Wisienko na maila, ;) z Marudą moim jestem 3 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedCytrus
Oczywiście sama ją zrobiłam;) nie lubię zbytnio z neta podkradać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×