Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

NASTKA WYSLE CI ARTYKUL ZA JAKIS CZAS BO NARAZIE SKANUJE GO ....Z PRZERWAMI..:p TO SOBIE POCZYTAS.Z..ALE OGOLNIE TO NA ROZCIAGNIECIU MIESNI POLEGA I NA DOTARCIU DO TYCH SLABO UZYWANYCH.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaania
a czy przy tych cwiczeniach chudna uda?jesli tak to po jakim czasie zauwazylyscie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASTKA wyslalam juz.. to jest bojarska ale na kartce:P ale na plycie wykonuje identyczne cwiczenia.. jak ktos chetny to moge wyslac.. smutna- co do efektow to czy ja wiem ... nie ma tak od razu.. ja nie cwicze od dawna bo z jakies 15moze godzin mam za soba.. nie prowadze zadnych diet .. nie schudlam ale czuje sie mimo wszystko jakos inaczej... duzo lzejsza. i nie rozumiem dlaczego.. moze to psychika.. brzuch na pewno mam mniejszy.. ale nie wiele.. ale juz nie jest taki wypchany jak balon.. :P:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze wiem teraz ze mam miesnia... bo je czuje fiu fiu... na poczatku uda,, po kolejmych seriach ramionma a teraz od dwoch dni czuje lydki-dosc wyraznie... ale warto cwiczyc-TO TYLKO GODZINKA..!! TYLKO TYLKO.... no i nogi juz mi tak nie puchna.. a to bylo nagminne u mnie.. chyba lepsze krazenie.. nie wiem.. medycyny nie konczylam.. piecdziesieciolatka by musiala sie wypowiedziec...:) zna sie na rzeczy.. 🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutnaania-u mnie uda wlasnie sie bardzo wyszczyuplily i wyladnialy-przedtem nie widzialm takich efektow po innych cwiczeniach najlepiej wyeliminuj slodycze i dodaj jakies pilingi np kawowy jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti dużo dziś myślałam o Tobie :-)Za dużo❤️Nie top smutków w alkoholu,nie pal i ...nie becz samotnie przed kompem.Problemy trzeba rozwiązywać a nie wypłakiwać,bo wtedy siusiać nie ma czym:-))❤️❤️❤️*to dla Konradka😘Jutro będzie lepiej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia-milion
Hej dziewczyny! Widze ze zapal do cwiczen jets :) ... prosze was mozecie powiedziec cos na temat efektow? (ciezko przeczytac caly topik wiec licze na zwiezla odp) http://www.wizaz.pl/callanetics/index.php czy to sa takie cwiczenia? Na poczatku pisalyscie ze macie kasety i ksiazki wiec wole sie upewnic :) Aha ... jeszzce jedno male pytanko ... chodzi mi o zgubienie tluszczyku a nie wyrobieniu ogromnych miesni BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia-milion
przepraszam bardzo za bledy ale klawiatura mi szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no.. juz nie becze.. a na pewno nie przd kapem bo bym nie widziala monitora:D zdzisia-to sa te cwiczenia.. efekty na pewno beda jak bedziesz cwiczyc.. :D zwiezle i na temat :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3459534 bylam na tym topiku co wyzej podaje i tarocistka mi jakas konfirmacje postawila. trzeba nosic przy sobie i powtarzac przez 21dni.. nawet z tym spac..:D:D:D:D:D:D a karty mi tak wywrozyly ja CUDA CIAGLE WYDARZAJA SIE W MOIM ZYCIU... hm.. a co mi tam.. sprobuje..:P:P moze jakis kolejny cud mnie czeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia-milion
krotko i na temat dzieki :) a co z przyrostem miesni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesnie rosna-tluszczyk ginie.. :D cialko sie ladnie rzezbi.. od slodyczy tluszczyk rosnie.. i tez tak nie od razu sie to zauwazy.. takze ststematycznie cwicz-a efekt murowany:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, u mnie dzien sie rozpoczal ale nie cwicze dzis. Piecdziesiecilatko, jasne ze warto systematycznie cwiczyc. Tak wszyscy to wiedza, jak i to ze palenie zle, ale ludz to taki stwor ze sie odnajdzie z plusami w kazdej sytuacji. Bardzo mnie podbudowalo to co napisalas o nie-rozlakach. weszlam na oneta i czytalam o tych burzach, cholera mam nadzieje ze wroce i ze swiat sie nie skonczy w 2012 roku. Bombasti a moze wywal te durnowata przepowiednie - dzien dzisiejszy i przyszlosc zalezy od nas i naszych decyzji. nie ma przeznaczenia. Takze mozesz miec jeszcze lepiej niz ci tam ktos wymyslil. musze napic sie kawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Piecdziesieciolatko, czy moge dostac twoja fotke? oczywiscie przesle swoja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vea16
hej, ja już mam za sobą 4 godziny callana i czuje się świetnie... Już się nie moge doczekać kiedy zmierze się, bo obiecałam sobie że zrobie to 14 dnia...;) jestem bardzo ciekawa czy coś pomogą te ćwiczenia...;?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti - chce i wczoraj wyslalam swoje na twojego emaila, ale mnie olalas i nic mi swojego nie poslalas (pikas i guga tez). Brakuje mi jangy, ja mam problem podobny do jejnego, chyba napisze na jej emaila ... ale czy to nie takie wtrynianie sie? poczekam jeszcze troche ... bombasti czy ty w ogole spisz i ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) gralam w milionerow.. i tylko 32tysiace wygralam.. zaraz sprawdze maila.. malo z niego korzystam i dlatego.. zaraz wysylam foty do ciebie i uciekam a a a a ..czyli po naszemu spac..:) buziaki na dobranoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie lapie w tych wymiarach - w kostkach rzecz jasna. wy spicie a ja musze do roboty, ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylam... rany. nigdy w zyciu nie nauczylabym sie japonskiego.. jak wogole mozna gadac w tym jezyku.. :P:P a wiesz jak jest biuro dyrektora po japonsku? JAMA CHAMA :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti ale z ciebie jajacara:P Tymka-sprawdze pozniej poczte i wzsle ci moje zdjecia napisz cos wiecej o Japoni ja wlasnie kawke pije i bede cwiczyc Bombasti a te tabelki jesli o wymiary chodzi to sobiedaruj-ja nie zamierzam sie az tak odchudzac-z waga wychodzi ze mam srednia budowe ale reszta to przeginka-w udzie 49 mialabym miec no-a dlugosc nog to tez nie zalezy ode mnie-budowe mamy jaka mamy i ewentualnie mozna nie dopuscic do tycia i pracowac nad sylwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga to my już po ćwiczeniach:-)).Co do Tymki:czego się spodziewasz po zdjęciach kobity 56-letniej,która gwiazdą nigdy nie była i nie kocha diet.Ale pocieszam się,jak to ktoś kiedyś bardzo wrednie powiedzial,że:chuda krowa to jeszcse nie sarenka.I sarenką nie jestam,a w dodatku po przejściach zdrowotnych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×