Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

ale mnie ogarnęłyście!!!! dzieki, az sie wstydzę....za swoje dystanse.... kurcze, jutro mam poważne wyjscie galowe, a tu policzki sie palą za ten fałd na brzuchu!..jednak bede cwiczyc uparcie i z wszelką nadzieją na zaskakujące wizualne efekty!! az zdemaskuje wszystkie zawistne zapatrywania. to jednak moge pozbyc sie tych warstw tłuszczu na brzuchu i wokół power house, jak to w pilatesie nazywają???? ja zawsze nie dokonca rozuiem fitnessss, do mnie wielkimi literami trzeba moje panie, ktorym skopiowałam wszelkie moje posiadane video z c. i pilates robią sie cvoraz piekniejsze w oczach - bez przekłaman - widuje je 2-3 razy w tygodniu i jakos coraz wyzsze sie robia. dziekuje wam za miłe słowa, naprawde wierze, ze to co mowicie to prawda i juz nie bede dyskutowac. Jednak ja na serio nie jestem przekonana, ze tylko chude sa piekna, to jest to co serwuja media - zeby sprzedac jakies tam L-karnityny, oszczedzac na materiale przy szyciu mniejszych rozmierów (hahahah) i jeszcze cala kanonada innych marketingowych powodów, które niekoniecznie sa nam znane. Moja corka ma 6 lat i marzy, zeby nie miec brzuszka - przeciez to jest pranie mózgu normalanie. Ryza- jak tam re-start??? Dobrenka, milka - umówiłyscie sie na te nicki? bo wyrażają niemal to samo ;] zastanawiam sie nad stworzeniem grupy Pan i moze zaangazowaniem profesjonalnej coach do callana, ciekawe jakie sa mozliwosci w Polsce, musze sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dzisiaj witamy Was we dwie @ :) moje dalekosiężne plany ćwiczeniowe musze odtsawić.. wczoraj ćwiczyłam na miotle ale puki co Vaderka nie odpuściłam i dzisiaj mam 6 dzień :) ryża - witaj z powrotem własnie się zastanawiałam gdzie jesteś :) a Ty się leniłaś :) Czemu wybrałaś BBlL a nie TF? euforycznadobólu - jak chcesz zrzucić pare kilosków to ja tu jestem moge doradzić :) czemu nie wierzysz że możesz schudnąć? A gdzybyś była na diecie i jadła prawie wszystko w odpowiednich kombinacjach albo jadło coś przez 9 dni a potem mogłabyś sobie zjeść coś co uwielbiasz? Taka jestem szczęśliwa że schudłam że poprostu mam ochote uszczęśliwiać wszystkich.. sorry .. ciuszki robią bardzo duzo wierz mi ja zmieniłam sposób ubierania i od razu poprostu ludzie mnie zasypali komplementami :) muszę uciekac chyba poodpisuje dopiero w poniedziałek papa dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu jak moj restart?? Wczoraj pierwszy raz od dawna poszlam spac z usmiechem na ustach:) Wypompowana, zrelaksowana i wyciagnieta;) Znów robie coś dla siebie:) Co prawda duże tempo sobie narzucilam bo prawie trzy godz wczoraj wieczorem spedzilam ale coz, pojadlo sie swego czasu trzeba kalorie spalic. Uwielbiam callanetics i to jak swietnie sie po nim czuje, I dlatego dzis tez jestem juz po kolejnej godz cwiczen(II). Dobreńka, w czasie gdy mnie nie było na forum udoskonalalam swoja figure wlasnie przez BBL. Chcialam sobie "zrobic" ekstra pupe na urodziny;) I odcwiczylam jeden program. Teraz znow wracam do pracy nad pupka, bo lato sie zbliza a cellulit na tylku jak byl tak jest. TF mialam sobie sciagnac ale jak pomyslalam ile mam zestawow cwiczen to zmartwilo mnie to ze nie bede miec czasu na nie wszystkie. Nawet teraz jak bym chciala jednego dnia zrobic caly swoj wyznaczony program wychodzi na to ze powinnam cwiczyc 3 godz:) Z rowerka nie zrezygnuje bo zauwazylam, ze rzeczywiscie obwod ud mi sie zmniejsza po machaniu, BBL polubila moja pupka, Callanetics lubie ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja namietnie cwiczylam callanetics ponad 5 lat,ale niestety juz zaprzestalam.MAm figure typu "gruszka" i callan na mnie przestal w koncu dzialac po dwoch ciazach :( Wrocilam do "zwyklego"aerobiku i juz widze efekty.Moje uda byly nabite po callanie,teraz wreszcie sa smuklejsze.Byc moze przesadzilam i dlatego tak wygladalam jak wygladalam :P Po aerobiku 3 razy w tygodniu(zaznaczam ze bez diety,bo juz mam dosyc diet) widze duza poprawe,widac tego potrzebowal moje cialo. Serce mi troche nawalalo,cisnienie i do tego....wylazily mi wlosy :( Postanowilam zaprzestac cwiczenie z Bojarska(ktora mnie uratowala 3 lata temu) Teraz sobie skacze i cisnienie wrocilo do normy,z wlossami lepiej. Ale pociesze Was,ze Callanetisc ma jednak najlepsze cwiczenia na brzuch i koncowe cwiczenia na rozciaganie. Czytam Was dziewczyny caly czas i mocno kibicuje,bo wlasciwie ten topik znam od poczatku bardzo dobrze.Buzka 👄 I mam nadzieje,ze spotkam tu "stare"callanki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co czytam u Marietta poerzechodzi zupełnie moje kompetencje teorii fitnessssu, zdrowia urody itd włosy z głowy? nabite uda? - nie do wiary jak dla mnie, a aerobik tak? kazdy ma indywidualny organizm o indywidualnych potrzebach,mm ale gdzie tu jakaś chemia logiczna? w rytmie muzyki ukryte mozliwosci przemiany materii? zwyczajnie nie rozumiem... ja własnie mam kolejna godzine za sobą, ale jakze inna od poprzednich - własnie dopiero co uwoerzyłam, ze moze uda sie wyrzezbic kształt przypomniajacy talie :))) po cwiczeniach na brzuch wrzuciałam serie po 30 roznych skreto-fików z pilatesu, po ćwiczeniach z nogami w bok( kurcze, jakie trudne) dorzuciłam z cardio takie podobne bardzo, ale uzupełniłam, bo ja do konca z tymi nogami w bok nie daję ray, w po przerwie nie chce mi się wracać, wiec mam swój wynalazek właśnie. Extatic pelvic rotation jak callan p. nazywa zwiększyłam do 20-30 powtórzeń - uda drżały, ale fajnie było. teraz tu zajrzałam, i ruina.....;P ściskam serdecznie wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, ja dzisiaj tak sie strałam, po tym przeczytłam rano post milki, a tu wypadające włosy? przperaszam, ale prosze, ządam logicznego uzasadnienia, włosy....chemicznego wrecz uzasadnienia.. po cwiczeniach na brzuch wrzuciłąm pare fików z pilatesa po 30 powtorzen, po nogach - nie jestem w stanie wykonac po 100 z nogami w bok - uzupełniająco podobne cwiczeni z cardio c., no i zwiekszyłam te extatic pelvic rotations do 20-30 powtórzen, bo siłowo daję rade, ylko zle znosze udziwnione( kochane) pozycje c., jutro pewnie mega zakwassssssss Marietto - postaraj sie o jakies wytłumaczenie...., bo zabijaszzz wczesniej napisałąm juz podobny post w odezwie na twoje wnioski nad dobroczynnnym c. ale go wcięło, ten jest bardziej spokojny..zauwazam...;P pozdraiwam wszsytkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakwasu brak...... dobijająco zwisający poza jeansy brzuszek.... bede sobie cwiczyc callana, a niektore posty uwazam wciaz za wyssane z palce oraz za dzialalnosc konkurencyjna posiadaczy klubów fitnessss oferujacych aerobic, hahahahahahahhihhiiihi :) , Pani Mariettoooooo( oczywoscie ma pani dzielic sie swoimi wnioskami, jak najbardziej po to sa fora, mam nadzieje ze znajdzie sie ktos, kto jakos wytłumaczy te związki c. z owłosieniem glowowym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebeblue
hej dziewczyny .!!! mam pytanie od dzis zaczelam cwiczyc callanetics.Mariola bojarska mowi ze cwiczyc na samym poczatku trzeba 2 razy w tygodniu po 1 godzinie. czy ktoras z was cwiczyla wiecej w tygodniu zeby szybko osiagac efekt czy wystarczy 2 razy w tygodniu. PROSZE O ODPOWIEDZ ;; :) pozDRAWIAM WSZYSTKIE PANIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pania blue... sa wersje, które mówią ze przy ćwiczeniu przez 14 dni z rzędu osiąga się widoczne rezultaty, są panie ćwiczące codziennie nawet dłużej, ja nie jestem w stanie zmieścić się w taki rytm, ponieważ mam za słabe mięśnie i nie potrafię tak forsować, co więcej - zauważyłam, ze po 1 dniowej przerwie mam nagle więcej siły, niż po kolejnym dniu ćwiczeń bez przerw - tak iwec, cwiczę w miare regularnie, nie pozwalając sobioe na przerwy dluzsze niz 2 dni, niestety dopiero od miesiąca i rezultaty sa marnie zauważalne - ale co tam, liczy sie tez samopoczucie, ktore u mnie jest wprost proporcjonalne do efektów! Z bojarską to moim zdaniem kiepski pomysł - chyba to nagranie jest ofiarą pomyłek w tłumaczeniu, lepiej zdobyć wersję z Callan Pinkney - dla mnie jest bardziej przyswajalna, i zrozumiała, nawet w obym języku. Callan tez mówi o sesjach 2-3 razy w tygodniu. Jest jeszcze callanetics cardio - prowadzony prze taka przemiłą dziewczynę, blond długie włosy - nie pamiętam nazwiska, imienia, dla mnie to jest dopiero rewelacyjne podejście do ćwiczącego :) powodzenia milka - a ja wciąz zyję twoim postem, ktory przezccytałam w sobotę rano, dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, musze przyznac, ze artykulu nie czytalam, tylko początek- czytałam posty ponizej, odebrałam za własciwa uwagę ostatni, a tą germanska zydówkę tez sprawdziłam, rzeczywiscie ma cwiczenia, na bazie ktorych mona by stworzyc callanetics, ale juz nie patrzyłam, ktora od kt sciagneła i co, bo dzieci do łóżek wyruszyły. chyba germanka była pierwsza, ale ona z kolei jakas odlotowa.... walnęłam sie tez co do cardio/evolution callanetics, evolutioon jest z blondynka, moja ulubiona :) dzisiaj mimo wszystko jakby zarys mięśnia na tłustym brzuchu zauważyłam! ludzie...a co tam, ze tłusty - może w końcu przestanie przed rozporek wystawać z czasem.... dzisiaj trzeci dzień z kolei - pakuję, jak jest czas, jak nie będzie, to przerwa sama sie zrobi... bądźcie, piszcie, otwierajcie mi oczy, a ja będę szukać, szperać, oglądać...chociaż robota naskładana pod sufit.. a oglądałaś milko to krótkie video, z south african, czy jakoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebeblue
dziekuje za odp. moja bratowa miala callanetics marioli bojarskiej i efekty moze nie natychmiastowe ale po jakims czsie bardzo widoczne , ma wspaniala figure z 85 kg moze wazy teraz z 60 ...ale ponad rok juz cwiczy . pytalam jej dzis jak czesto cwiczyla ; mowila ze co dziennie ale jak juz czula ze danego dnia nie pozwalaja jej na to miesie odkladala cwiczenia na nastepny dzien. kochane napewno tez zalezy jak kto cwiczy i czy wogole diete stosuje bo po co komu cwiczenia jak sie opycha slodyczami i tluszczami .... efektow napewno tez nie bedzie po tygodniu jak co niektore panie pisza (bez urazy) poprostu trzeba cwiczyc precyzyjnie z dokladnoscia . hm ale te cwiczenia widze ze tez sa niezle jak calla z m. bojar... mi nie pomoze to wezme sie moze za te .... ale jak bratowa tyle tluszczu zgubila to ja napewno poprawie sylwetke , ogolnie mam probllem tylko z pupa i biodrami sa ochydne! duze!!! ...ale i tak cwicze cale cialo :) pozdrawiam odezwe sie za jakis czas to dam znac jak idzie . oto LINK http://szczuplejsza.pl/plany-treningowe/callanetics/363-callanetics-kim-jest-autorka-najskuteczniejszej-gimnastyki-wyszczuplajcej-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callaneeee
Hey wam. Wiecie co.. Callanetics według mnie jest bardzo dobrym sposobem na wyrzeźbienie sylwetki, ale jak tu ktos wcześniej mówił, gdy naprawde chce się osiągnąc prawdziwy rezultat trzeba tez sie ograniczyć w słodyczach i opychaniu sie.. Po prostu jest normalnie i dużo pić.. Ćwiczenia Callan są według mnie najlepsze, gdyć ćwiczyłam dużo różnych ćwiczeń i te naprawde wydają się najlepsze.. I nie jest to tak ,że ktoś zobaczy po 2 tyg. czy bedą rezultaty i koniec.. Nie.. Po prostu zależy też czy się dobrze wykonuje ćwiczenia. Z ksiązki lub obrazków nie można tego aż tak dobrze zrobić. Najlepiej jest mieć film z tymi ćwiczeniami.. I nie zrażajcie się do tego, naprawde. Jest cieżko wiem. Mam 37 lat i cwiczyłam jakieś 15 lat temu, z dziewczyny z grubymi nogami zmieniłam sie w ciągu 2 miesięcy w strasznie churą osobe, ze śliczną sylwetką ciała. Gdy moja 16 letnia córa spytała, mamo jak ty zrobilaś,że bylaś taka chuda (widząc moje stare zdjęcie )... opowiedzialam jej o callanetics i diecie jaką wtedy stosowałam. Córka nie jest gruba , tylko normalna.. ale jak każda nastolatka chce sie odchudzić. wiec zdobyla nagranie callan P. i ćwiczyła 5h.. Nawet mój 8 letni synek z nia próbował to robić. Niestety tydzien temu jak sobie odpuściła jeden dzien to do tego juz nie ćwiczyła. Dzisiaj powiedziala,że znów zacznie od jutra.. zobaczymy co z tego wyjdzie. Chce się znów do niej dołączyć i zrzucić też kilka kilo. Taki APEL do was! Jeśli zaczniesz to staraj sie juz codziennie przynajmniej troche zrobić. bo gdy odpuścisz , juz możesz nie zacząć znów. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zaczęłam wczoraj z dvd z Callan P. Nie robiłam wszystkich ćwiczeń w ilościach podanych na filmie, bo nie dałam rady. Dziś nie mam wcale zakwasów i martwię się, że robiłam wszystko źle. Dodam, że prawie wcale się nie ruszam. Chcę ćwiczyć callan., gdyż chciałabym wyrzeźbić nieco moje ciało i je ujędrnić, jestem strasznie "rozlazła", nie jestem otyła, ale brzuszek mam, że hoho :-) Będę do Was zaglądać, bo bardzo chciałabym wytrwać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callaneeee
Dobrze,że zaczęlaś ćwiczyć.. To ,że nie masz zakwasów to trochę dziwne.. musisz dokładnie patrzeć jak wykonuje sie te ćwiczenia.. Jeszcze,że piszesz że się nic nie ruszasz.. Więc na 100% zakwasy muszą byc.. Postaraj sie wykonywać codziennie i probować z każdym dniem coraz wiecej powtórzeń robić. Napewno dasz rade! Tylko nie rezygnuj i nie odpuszczaj sobie .. Bo jeden dzien zrobisz sobie luz i koniec.. Później cięzko do tego wrócić.. wiem z doświadczenia. Powodzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callaneeee
Tak :) Ten sposób jest najlepszy i to naprawdę prawda,że callan to tak jak 20 godzin aerobu.. Aerob pomaga ale gdy się go intensywnie ćwiczy.. nie wystarczy jak mowią 3-4 godziny tyg. A jeśli ćwiczysz 3-4 h callaneticsu tyg,. to efekty nawet juz po 2 tyg, zaczyna widać. Callanetics został opracowany przez osobę, ktora napewno bardzo dobrze się na tym zna.. To wiem. czytałam ksiązkę o zyciu callan pinckney.. Chodzila dużo lat po świecie i poznała różne techniki ćwiczen,. na ich podstawia stworzyla własne ćwiczenia. bardziej rzeźbiące ciało niż inne.. Niestety są bardzo męczące i jednak trwają godzinę, wiec czasem brakuje na to czasu.. wiadomo.. własciwie pisałam tutaj ,że mam zacząc , ale nadmiar obowiązków znów mi na to nie pozwolił.. Tak to jest.. jednak obiecałam sobie,że zaczne w weekend a potem to juz samo poleci. Tak masz racje,że nie zawsze można zrobić 100 powtórzeń.. wiec tak jak mówisz trzeba sobie zrobić chwilke przerwy.. i najlepiej przy tym pić też wodę.. nie chodzi o pot.. czy cos ale to naprawdę pomaga. dla mnie te ćwiczenia są takie ,że gdy ćwiczę to poźniej mam super nastroj i rewelacyjnie się czuje. może spróbuj ćwiczyć trochę szybciej? żebyś mogla sie dobrze wyspać.. naprawde z łatwością się później zasypia. a i jeszcze coś.. najlepiej pierwsze 15 godz. ćwiczyć codziennie czyli 15 dni.. Później można albo codziennie trochę ćwiczyć. ja np. ćwiczyłam ok. 20 min. codziennie, albo 2,3 razy w tyg całość. ale mówie wam dziewczyny, pierwsze godziny należy ćwiczyć codziennie.. bo poczatek jest najtrudniejszy ^^ odpuścisz 1 dzien to 2 też bedzie łatwo odpuścić, a potem trudno bedzie wrocić.. zaczynam! dzieki za wpisy! Piszcie, piszcie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×