Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

hihihihi...autosugestia czy nie jak figurka mi się poprawi to będę skakać do góry z radości ;-)) ale za 5 godzin mają być prawdziwe pierwsze rezultaty...ćwicze i już nei moge się doczekać ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo dobrej energii przekazałyście mi:-)Mama o dziwo czuje się lepiej,dziś po raz pierwszy od wtorku ćwiczyłam:-))Rozkosz!!!Od razu krzywa optymizmu pionowo w górę❤️Dziękuję😘 Piksa Tobie w szczególności 😘 Napisz do mnie proszę co z Tobą ❤️Też mam teraz dużo energii i w końcu we własnym domku:-)Moja mata i moja Callan mhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie wagi a pomiarem tłuszczu???widać że się zminiają proporcje jak ćwiczycie?? opłaca się coś takiego kupować wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa - takie wagi które wyglądają jak normalne (moja jest taka chromowanometalowo-szklana --> nie wiem jak to nazwać) i że niby jak staniesz bez butów (gołą stopą) to ci zmierzy poziom tłuszczu? pic na wodę ;) chyba że coś bardziej profesjonalnego ;) są takie urządzenia w aptekach, siłowniach - takie że się staje i to mierzy wzrost i wagę, ale te co mierzą poziom tłuszczu to się nadgarstek wkłada w taki \"rękaw\" jakby (abo same palce) i to mierzy jakoś.. widziałam ostatnio własnie w aptece, ale mieli awarię urządzenia (pomiar jest bezpłatny) i się nie zmierzyłam buu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam kupiłam, jakąś wage trzeba mieć tłusczyk też mierzy i ja jesztem przeciętniak ( beznadzieja) u mnie wpisuje się wzrost, wiek, płeć i tryb zycia i on sobie jakoś z tymi danymi to mieli i informuje ile tłuszczu ile wody i ile mięsni wiem że nie do końca dokładnie ale sam fakt ze powinien mi tłuszcz maleć a mięśnie rosnąc powinno być widac za jakiś czas chyba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to w ogóle nie jest dokładnie, ma w komputer wpisane kilka/kilkanaście opcji i wybiera tę najbardziej zbliżoną ;) to ściema jest, jedyny plus tej mojej że dokładnie waży :D dziś znowu nie poćwiczę więcej niż pół godziny.. 😭 jutro odrobię za wszystkie dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm...to nie ma sznas żeby spadło? o nie to to demotywujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że spadnie zawartość tłuszczu a powstaną mięśnie :) tylko te wagi tego nie zmierzą ;) spokojnie możesz ćwiczyć i liczyć na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha no to sprawdzimy ;-) zabieram się za 6 godzinkę, ktoś ze mną? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuk stuk jest tu ktoś czy całkiem sama mam z tłuszczykiem walczyć ;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze jestem ale walczę zupełnie w drugą stronę ;) dziewczyny też są, tylko na razie się nie ujawniają :D dziś wreszcie mam czas poćwiczyć :D jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ćwiczą a nie przy kompie w sadełko obrastają jak ja... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa nie martw się sadełka u mnie przynajmniej ponad normę, gruuuuuuuuuuuubo ponad normę, na razie mam przerwę w ćwiczeniach ale niedługo znowu zaczynam, trochę nie wyrabiam się czasowo, dobre chociaz to, że przynajmniej nie objadam się, mój, żołądek chyba już potrzebuje mniej jedzenia jak kiedyś no i o dziwo nie mam zachcianek na słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ciarki mnie przechodzą na samą myśl tej katastrofy samolotowej, dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dlatego, że oszczędza się pieniążki zamiast serwisować maszyny. może dlatego, że załoga zawiniła. wypadki samochodowe zdarzają się co chwila, dziennie na polskich ulicach gine (wg policyjnych statystyk) ok 50 osób. trochę się demonizuje te katastrofy lotnicze, bo zdarzają się naprawdę rzadko, ale niestety mają jednorazowo sporo ofiar.. o tych codziennie ginących na ulicach jakoś się nie mówi. ja nie mam nic do żałoby itp - solidaryzujmy się. ale mnie trafia jak przez taki jeden z wielu wypadków odwołuje się nagle od miesięcy planowane imprezy (nie dziwię się maturzystom że się wściekają z powodu odwoływanych studniówek, pamiętam ile moja kosztowała..) itd. pewne rzeczy pozostawia się dla własnego sumienia ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwołali studniówki?? a kto zwróci koszty które już zostały poniesione? dziwne to wszystko, nie powinno sie chyba narzucac takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn ma jutro studniówkę, nikt jej nie odwoływał, przecież żałoba ma trwać do 19 a studniówki zaczynają si e najczęściej o 18, więc niech nie przesadzają z tym odwoływaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mam możliwośc poskładać myśli i pomyśleć o sobie.Jak regularne ćwiczenia spowalniają starzenie,widać po moim wysportowanym(w przeszłości)ojcu.Mama nieco się zaniedbała,utyła i klops...Dyscyplina w sporcie i jedzeniu popłaca i to nie tylko kwestia mody i urody:-Dto życiowa konieczność:-PNaśladownictwo polecane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały cały czas jestem ;-0 mam nadzieje że ja będe taką zdabną i stauszką i te zmiany które właśnie zaprowadzam w swoim zyciu ( dietetyczno-sportowe) zostaną ze mną na dłużej 3majcie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELKAPATELKA
Dziewczyny ,czemu nic nie piszecie!Szkoda byłoby gdyby tak fajny topik umarł śmiercią naturalną ( mój ulubiony).Może wrócimy do podawania w stopce wagi i godzin callanetics przećwiczonych-to bardzo motywuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj trzasnełam 9 godzinkę a w przerwie między ćwiczeniami wskoczyłam w spodenki w których na jesieni wyglądałam koszmarnie i... nie jest jescze idealnie ( na udach jeszcze dość obcisłe) ale brzuch mi się juz górą nie wylewa ;-))))) a to dopiero 9 godzinka!!!!! waga bez zmian ale tłumacze to tym że mięśnie są cięższe ( ta wagą to tak właściwie nei wiem jak jest bo wage mam od tygodnia więc ciężko porównywać- od tygodnia bez zmian ale wcześniej na pewno było duuuużoooo więcej ) a Tobie jak idzie?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELKAPATELKA
a czy oprócz tego stosujesz jakaś dietę?ja schudłam 3kg po około 20 godzinach,ale przede wszystkim poprawił mi sie wygląd sylwetki.Nawet uda lepiej wyglądają, chociaż mam pewne problemy z prawidłowym wykonaniem ćwiczeń na te partię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×