Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

ja bym miała prośbę do Ciebie - możesz opisać kilka następujących po sobie cwiczeń - ciekawi mnie jak wygląda to połaczenie maxymalnie statycznego i spokojnego pilatesu z aerobikiem/ćwiczeniami aerobowymi.. :) 50 min co drugi dzień to super, tylko ważne to tempo ćiwczeń itd (poszukam tych ćwiczeń gdzieś w necie i spróbuję zobaczyć w czym rzecz :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti-a co ty taka kujonka?? odezwij sie ja mysle ze callanetiks dobrzewplywa na sylwetke-wysmukla a na schudniecie bardzo dlugie spacery napewno pomoga-dla leniwych zastanawiam sie nad 6 stka weidera bo juz w zeszlym roku ja cwiczylam ale teraz na sama mysl mi slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem jak mniej więcej ten aerolats wygląda, zdecydowanie można to ćwiczyc. myślę ze klasyczne aeroby byłyby szybsze, ale to też będzie ok :) Guga - dałaś radę cała a6w? podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwała Bogu , że znowu coś zaczyna się dziać na tym topiku. Ja włączyłam się niedawno, ale od dawna was czytam , i uważam,że jest to jedno z najsympatyczniejszych miejsc w kafeterii.:) Pozdrowienia dla wszysykich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, chciałam się pochwalić-gdzieś tak od tygodnia hulam sobie regularnie na hula hoop, tak 10, 15 min dziennie i ubyło mi w pasie 4 cm!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto-dalam rade z 6 stka i efekt daje ale masakra wiec nie chce mi sie Szelka-jaka srednice ma twoje kolo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga35 moje koło ma chyba gdzieś tak ok 90cm nie mierzyłam, po prostu kupiłam w sklepie sportowym pierwsze lepsze za niecałe 5zł ale nadziałam je do pełna jakąś kaszą i ryżem i jest teraz trochę cięższe i , z jednej strony trochę łatwiej się nim kręci tzn. nie opada tak często, ale czuję, że super masuje no i bioderka trochę pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu mogę coś napisać, jak nie moja praca to mąż zajmowałał komputer. Wczytałam się na spokojnie w Wasze wypowiedzi i porównałam je ze swoimi doświadczeniami, każda z nas jest zupełnie inna i zupełnie inaczej reagujemy na diety, rodzaje ćwiczeń, chodzi mi o to, że nie ma takiej jednej zgodnej zasady, że np. aerobik i dieta 1000 kalorii jest najlepsza, wypróbowałam dużo diet i tylko jedna jak dla mnie jest skuteczna, ale dla innych osób ona nie przynosi rezultatów( stosowała ja moja koleżanka i nic), próbowałam też różnych ćwiczeń, ale jak się okazuje najszybciej widać efekty po callanie, więc możemy jedynie stosować metodę prób i błedów,aż dojdziemy do tego na czym nam najbardziej zależy- idelnej sylwetki i nie jest to ważne czy to będzie figura Lopez, czy szkieletora ( osobiście bardziej seksowna jest według mnie Lopez hahaha... no i całkiem fajnie się rusza, uwielbiam tańczyć), pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIKAD-swiete slowa.. zgadzam sie ze kazda z nas zna sie najlepiej i powinnysmy same wiedziec jaka diete stosowac (o ile chcemy) oraz kiedy.. WITAM Z ZASWIATOW:) PIECDZIESIECIOLATKO,UDALO Ci sie .. niekiedy rzeczy niespodziewane sa nie tylko zaskakujace ale rowniez pobudzaja bardzo do myslenia oraz podejmowania jakichs krokow... mam nadzieje pozytywnych. U mnie ok.. GUGA zakuwalam.. juz nie bo okazuje sie ze mam wszystkkie egzaminy z glowy.. udalo sie i srednia roczna 4,7:):) i o to mi chodzilo.. Oczywiscie nie cwicze!!! ale mysle ze zaczne niedlugo,bo juz zaczynam o tym myslec,a to oznaka kroku na przod.. nie chce sie zmuszac.. zahamowalo mnie wiele sytuacji.......ale to nie na to forum nie wiem jak dlugo tu zabawie.. ale poki co jestem i mam nadzieje ze sie choc troszke ucieszycie moim zjawieniem.. GUGA🌻.PIKSA🌻,PIECDZIESIECIOLATKO🌻,OAGAP.🌻ASIKAD🌻BIPI🌻gorace buziaki... 👄👄👄 oraz dla calej reszty nowej... wytrwalosci!! ps, gdzies w filmie calkiem niedawno uslyszalam. i zapisalam.. i ciekawa jestem waszego zdania::: \"\"NIE JEST WAZNE JAK BARDZO SIE KOGOS KOCHA,ALE TO KIM SIE JEST PRZY TEJ OSOBIE..\"\" POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się mocno zaznaczał po a6w mięsnień prosty, górna część, niefajnie to wyglądało, dlatego przerywałam po dwóch tyg mniej więcej. podziwiam że ktoś na tym wytrwał - mnie te ćwiczenia nudziły poywornie, jakiej bym sobie muzyki nie właczyła do nich to i tak nudne.. ;) dzięki za tego szkieletora :o :P chodziło mi raczej o figurę a\'la jessika alba itp :P :) Szelka - ja po kręceniu obciążonym hula mam sino-bordowy brzuch :) nieźle masuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto z tego co czytałam jesteś szczupłą osobą nic więc dziwnego że hula hoop Cię trochę obija ;) ja wokól talii mam trochę (hmmm) tłuszczyku :P więc na razie nie mam siniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Pamiętacie mnie jeszcze ;-) W weekend nie pisałam bo tak sobie intensywnie wyczyściłam klawiaturke że już chyba jej nie dam rady zreanimować ;-) Dziś czeka mnie 12 godzinka Callana ;-) miłego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze news tygodnia..wbiłam się w stare jeansy!!! i nie jest źle w pasie ok w tyłku ok ... w udach mogłoby być luźniej ale już w nich chodze od soboty i jestem tak szczęśliwa.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka-belka
Hej Dziewczyny! Podziwiam, że tak wytrwałe jesteście i że macie taką kondycję!:) Nie wiem jak to robicie ale ja nie daje rady zrobić nawet polowy Calana, tzn robie po 25 powtórzeń i po 10 powtórzeń tych trudniejszych. I jest to dla mnie naprawde trudne. Po cwiczeniach jestem mokra jak szczur i wszystkie mięśnie mi się trzęsą. Prawdą jest, że dzisiaj był mój 1 dzień ale to było okropne pomimo, że kiedys to ćwiczyłam:( Wiadomo nie mam kondycji, mam dużą nadwagę ale też myślę, że po jakimś czasie przestanie mnie to tak męczyć:) Mam nadzieję, że po jakimś czasie będą widoczne efekty, bo jednak to właśnie one mobilizuja najbardziej:) Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szelka, możliwe.. czytałam na topikach o kręceniu że dziewczyny tez miały siniaki, ale nie pisały czy są szczupłe bardzo czy nie bardzo.. ;) mój chłopak stwierdził, że musi się nauczyć kręcić ale marnie mu idzie :) Kawa - gratulacje :) ja zaczynam powoli mieć problemy z wchodzeniem w swoje dżinsy.. ;) Elka - poćwiczysz trochę i będzie Ci lepiej szło :) mięśnie muszą sie rozruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti-świetny ten cytat, ja bym jeszcze dodała, że ważne jest kim się czujesz przy ukochanej osobie, bo to jest odzwierciedleniem tego kim jesteś dla tej osoby.......... ej coś chyba pieprzę, ale jak przeczytałam te słowa to od razu uśmiech wypełzł mi na twarz, bo tak bardzo mogłyby to być \"moje\" słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti cytat świetny, ale średnia jeszcze lepsza, gratuluję. Samanta nie miałam Ciebie na myśli pisząc o szkieletorze, jesteś szczupłą osobą, ale ciało masz tak ładnie wyćwiczone, że do kategorii szkieletor nie zaliczasz się, hahaha... Piędziesięciolatko udało się mam płytę, opakowanie połamane ale płyta cała, już wrzuciłam w komputer, żeby nie zginęło, jesteś kochana i cierpliwa, pozdrawiam. Już dzisiaj będę ćwiczyć nie mogę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Dobrze Bombasti,że jesteś z nami,tu jest tak miło,a przy Twoim udziale top nabierze rumieńców😘Asikad pamiętaj,że płytka jest ze starej VHS,nieco wysłużona,ale czytelna i ...bardzo ze mną zaprzyjażniona.Wzbogacam ją jeszcze o nieco jogi,żeby trochę utrudnić.Sprawdzona!!!Bombasti znów wniosła nieco literatury w naszą paplaninę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ja dzisiaj kupilam hula hop-okazuje sie ze sie tego nie zapomina-i bardzo dobrze mi sie kreci-mam nadzije ze efekty beda callan cwicze regularnie Szelko-a stosujesz jaks diete? Asika-a jaka dieta jest dla ciebie skuteczna?-napisalam meila-odpisz koniecznie Witaj Bombasti-grauluje sukcesow w nauce Samanto-ja nie mialm rewelacyjnego brzucha po 6 stce ale przynajmniej jakis efekt byl-po innych cwiczeniach nie ma az takich wynikow-najgorsze ze nie spala sie tluszcz kolo pepka Kawa-tylko dzieki callanowi tak ladnie schudlas? Elka-nie przejmuj sie -na poczatku nie jest lekko ale chociaz po 25 powtorzen cwicz-napewno bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asika - wiem hihi :P :P Guga - chodzi Ci pewnie o tę oponkę? ja takie \"oponkopodobne\" (po prostu takie więcej tłuszczyku w miejscu tuż pod pępkiem) zaatakowałam tamilee webb na brzuch, hula hopem, kremem wyszczuplająco-coś tam eveline i nie ma :) w a6w w ogóle nie ma ćwiczeń na dolną partię brzucha, ona jest bardziej dla facetów, jak rozgrzewka przed ćwiczeniami na siłowni potem. nie wiem czy już pisałam tu czy na innym topiku, ale zaczęłam ćwiczyć bellydance - taniec brzucha (znalazłam na kafeterii coś fajnego o tym i tak mnie naszło) :) bardzo fajna sprawa, i wcale nie jest to takie proste jak się wydaje - jakieś fale brzuchem i inne gibanie.. rozkminiam to nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ładnie nie schudłam ale jestem w trakcie i po raz pierwszy widze że to co robie ma sens!!! (kiedyś raz schudłam z 12 kg ale to się nie liczy...bo po tabletkach jakis chińskich i mam nadzieje że mój organizm to dawno zapomniał bo nie wiem z czego to świństwo było ale działanie miało ... szokujące) odchudzało bez więszych wyrzeczeń, jeść się nie chciało, ćwiczyć nie trzeba było, słodycze sobie można było wcinać a kilogramy znikały tylko że wadomo że bez zmiany stylu życia...to działało tak długo jak je brałam....a potem...powoli...powoli...no i znów wróciło wszystko a teraz teraz widze że pomału chudnę i wiem że nie jest to zasługa magicznej tabletki a mojej pracy, wyrzeczeń, poświęceń,wiem że umiem nareszcie panowac nad swoim ciałem i że będzie wyglądało tak jak ja tego chcę... i że wcale nie jesdt to takei straszne i nie polega na zjedzeniu liścia sałty na cały dzień... wiesz tak naprawdę to ćwicze callan co drugi dzień, solidnie bez wykrętów, nie jem słodyczy - początkowo miałam słodkie niedziel, teraz przez 100 dni chce wytrzymac wogóle bez nich, no i białego pieczywa, i takie drobiazgi jak zastępowanie zupek chińskich w pracy wrzywami a patelnie waga najpierw się zatrzymała...postała zdziwiona a teraz czuje że wyzwalam się spod tego tłuszczu, mieśnie coraz twrdze, ja coraz lżejsza i coraz szczeliwsza ;-) ale się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, moja mama kiedyś brała takie chińskie tablety - one były na pochodnych amfetaminy. mama była cudowna dla otoczenia, i nakręcona jak mały samochodzik :D schudła trochę, ale jojo też miała niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz na mnie działay ciut innaczej...tzn byłam nerwowa, bardziej drażliwa, wybuchałam płaczem z powodów które normlanie zbytnio mnie by nie obeszły i byłam potwornie zmęczona bo po nocach nei sypiałam prawie wcale ;-| jakoś mi to rozwalało organizm no i z wielkim żalem musiałam zapomnieć o cudach bo cudów nie ma zawsze jest coś za coś bo tak to już natura stowrzyła żeby była równowaga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może brałaś jakieś inne, tych specyfików made in china jest masa.. mama miała kilka róznych takich, ale wszystkie ogólnie były na amfetaminie ;) oglądałaś taki film "requiem dla snu" czy jakoś tak? tam też był wątek o takiej babce która się odchudzała do sukienki i brała tabsy na odchudzanie, a potem się okazało że to prochy i marnie skończyła ;) szkoda ze tak mało osób przestaje wierzyć w cuda, na kafe przeważają jednak topiki "10kg w tydz" niż ćwiczeniowo-rozsądkowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje nazywało się na M ale wiem ze było też cos na L i że teraz są oba ścigane na granicach jako leki zakazane i szkodliwe ale jak ja kupiłam to mi przez głowe nie przeszło że coś z nimi nie tak...wiesz normalanie na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dobrych kilku lat są ścigane jako nielegalne (no w końcu mają w składzie pochodne amfetaminy), pamiętam że jak byłam w LO to dziewczyna chciała to kupić i miała problemy bo wszędzie wycofali (ale ostatecznie kupiła) a moja mama kupiła normalnie, w zielarskim :classic_cool: na pewno meridię miała, a reszty to już nie kojarzę, albo tymi chinskimi krzesełkami było napisane, albo też jakieś dziwne nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje nazywało sie meizitang...ale miało tez jeden plusik....dzięki niemu weszłam po raz pierwszy na kafeterie bo było całe wielgachne forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to właśnie to o czym piszesz brała ta moja koleżanka z lO, schudła ze 20kg.. bez kitu.. ale też powiedziała, że więcej nie bierze tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tak was czytam to przypomina mi się jak sama kiedyś kombinowałam żeby się nie napracować i zgubić kg, próbowałam ale te tanie tabletki nie działały a na te drogie szkoda mi było kasy no a teraz chyba pierszy raz jestem zadowolona że nie wywalałam kasy na takie wymyślne preparaty, zaoszczędziłam na zdrowiu i zaoszczędziłam sobie rozczarowania bo nie dopadł mnie efekt jo-jo, z roku na rok człowiek robi się mądrzejszy, ja przynajmniej dojrzałam do odchudzania i to w miarę rozsądny sposób, tylko czasami dopada mnie niecierpliwość, że tak wolno spadają te kilogramy, ale jak już je zrzucę to jestem taka dumna z siebie i wtedy wiem, że warto się jednak uzbroić w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×