Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość do Jangi
Odezwij sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnia
Jestem na Mołdawii i nie mam dostępu do tego typu rzeczy proszę o wskazówki do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Przepraszam, ale miałam masę pracy Juz pisze o żurawince. Kupuje sok z żurawiny zagęszczony bez dodatku cukry - wręcz bez dodatku czegolwiek. Można zrobić samemu z żurawin mrożonych - nie dodając niczego prócz wody. 300 ml soku rozcięczam 1: 5 z wodą i piję przez cały dzień. rano piję z łyżką siemienia lanianego mielonego / wieczorem też/ po śniadaniu szklankę, na pół godziny przed obiadem 2 szkolanki, jedną po obiedzie, 2 popołudniu po podwieczorku / to jest owoc/, pół godziny przed kolacją szkolankę i po kolejną. Jak mi brakuje tego rozrzedzonego to robię kolejny. Nauczycłam się i piję około 2,5 litra żurawinki dziennie + 3-4 herbaty. Zaprzestałam pić kawę. Nie solę, nie smażę, nie jem pieczywa, ziemniaków, słodyczy, potraw mącznych i zbożowych oraz nabiału. Po 2 tyg ściślejszej diety wprowadzam powoli węglowodany, po kolejnych dwóch dieta jest już dośc mocno zmodyfikwoana, bo wolno odrobine nabiału, tłuszczu, cukru. wszystko jest w książce "Dieta wypłukująca tłuszcz" Dla mnie ma to sens, smaczne ejst i bardzo efektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele lat temu cwiczylam
dalo rewelacyjne efekty, zawzielam sie wtedy,schudlam 7 kg ,choc bylo nudne i meczacer na tyle ,ze sie nie moge od lat zmobilizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Jakoś callanetics trudno mi zaliczc do nudnych ćwiczeń. może dlatego że robię to z "obrazków" a nie kasety. Mam włączona fajną muzyczkę - jak dla mnie - mam czas na przemyślenie wielu spraw codziennych. Po cwiczeniach oprócz drżenia ciała , mogłabym przyjmowac gości. nie spocona, nie zmemłana, nie śmierdząca potem. Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja tez bym chciala cwiczyc ale szkoda mi 30 zl na plyte- naprawde dajecie rade cwiczyc ztych opisow i obrazkow ktore sa na stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsa mujer
ania wiesz co stwierdzam z przykroscia ze to co robisz nie jest za fajne pirackie plyty jeszcze w takiej cenie. :-/ to ja juz wole kupic sobie w sklepie nowa plyta a nie kupywac pirackie za 25 zl . No jakbys dala mi orginal to bym sie jeszcze zastanowila :) wole jednak cwiczyc ze stronki http://www.wizaz.pl/callanetics/index.php Ja ndzisiaj wlasnie zaczynam.Zycze wszystkim powodzenia wytrwale dazcie do celu ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_komosia
niema sprawy to jest tylko i wylacznie wasz wybor pozdrawiam cieplutko buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
tez uwazam ze kobieta sobie chce zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika261
to jaka jest teraz cena za ta płytke??spadła coś czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Ja tez bym wolala plytke, ale nie piracka kupiona . Nie pochwalalm piractwa - jeszcze rozumiem jak ktos komus przegra nie zarabiajac na tym np na potrzeby domu - np plyta w domu i w samochodzie. Rozumiem Anie - moze to z zyczliwosci, bo jednak duzo osob sie dopytuwalo, deklarowalo chec kupna - uwazacie ze chce zarobic. Byc moze, ale to juz jej sprawa. Nie osadzajcie jej. Ja nie kupuje i nie bawilabym sie w sprzedawanie piratow. Jesli chodzi o cwiczenia. To z obrazkow da sie cwiczyc. Zdecydowanie mi jest latwiej, bo kiedys cwiczylam z kasety i cos tam pamietam co pani mowila. Mam zegarek i robie tylko tyle ile moge. Z kaseta robilabym zapewne wiecej, bo to jakby lekko wymusza. Ale trudno. Dzis juz 5 dzien cwiczen - zobaczymy. Codziennie jest lepiej. Najgorzej te cwiczenia na brzuch - mnie okropnie boli kark, barki i sama szyja. Dlaczego? Czyzbym miala tak slabe miesnie? Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
zgadzamsie z janga-aniakomosia podstepnie sie wkradla na ten topik -niby z zyczliwosci zaoferowala pomoc a jak sie okazalo chce zarobic po 25 zl od kazdej plyty a my bysmy jeszcze doplacic za przesylke-pusta plyta wiemy ile kosztuje za przesylke trzeba zaplacic ale za co dac 25? ja bym 10 zl dala ale tak drogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika261
ja tez wole ćwiczyć z płytą bardziej mnie to motywuje.a może jakaś inna dziewczyna która ma te ćwiczenia nam przegra tą płytke po cenie promocyjnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Nie sądzę , aby ktoś miał prawdziwy callanetics. Ten co jest to pewnie z p. Bojarską - nie widziałam, nie wiem jaki jest Mam tylko stara bo 16 letnią kasetę VHS niestety już nie nadającą się do przegrywania. mi pzostaje gazetka i obrazki Mam do Was kobietki pytanie - podczas cwiczń - szczególnie tych na brzuch - wysiada mi kark i obręcz barkowa. Nie jestem w stanie wytrzymać dłużej niż 20-25 s. I to przy każdym z cyklu "brzuch" najdłużej wytrzymuje kiedy obie nogi są w górze, ale do 100s to mi ho ho ho, daleko. Czy wiecie jak wspomóc mój przypadek, czy to przejdzie kiedyś? Kiedyś tak nie miałam - może to kwestia lat, a może długiego braku cwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka 799
Janga,moze rozgrzej ciut dluzej szyje i ramiona.Ja zwiekszylam o kilka razy ruchy glowa przy "rozgrzewce" i mi pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janga
Kobietka Bardzo Ci dziekuje, wypróbuję jutro - dziś juz jestem po ćwiczeniach. I sama jestem zadowolona - te na brzuch to wytrzymuję już od 30 s do 40 s. To sukces jak się zaczynało od 10s:-))) Te ćwizcenia na nogi - ruchy biodrami - wytrzymuje już całą sesję czyli 5 razy. To wszystko oznacza ze skuteczność ćwiczeń jest niepodważalna. Liczyłam sobie że jeżeli nadal będę tak ćwiczyć systematycznie, codziennie to dojdę do wprawy w ciagu 2 tygodni. A potem to już tylko ćwiczenia dla rzeźbienia. Po 2 tygodniach się zmierzę i zobaczę jakie efkty w miarce będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
a jak chce wyszczuplic nogi .. to mam robic tylko te cwiczenia na nogi z tej stronki wiaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Wydaje mi się iz powinnaś całość - najpierw jest rozgrzewka i bezwzględnie należy ją zrobić, aby rozgrzać ciało . Jeśli uwazasz że Tobie nie warto to pomiń te na brzuch, ale reszta jak najbardziej - te z przysiadaniem, te z noga w bok, krążenie kółeczek. No ja bym wyłączyła tylko te na brzuch - ale wg mnie brzuch płaski i łądnie umięśniony pasuje każdej kobiecie. Powodzenia życzę w ćwiczeniach na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
od jurra bede cwiczyc-wydrukowalam sobie cwiczenia-ile czasu cwiczycie i czy codziennie? i ile czasu na efekty sie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Guga Ja cwicze codziennie. pierwszego dnia zajelo mi to z 20 minut - nie bylam w stanie wytrzymac po 100 s, czy 50 s. Tragedia. Wczoraj - a byl to dzien 6 - cwiczenia zajely mi 40 minut. A to oznacza ze moge juz dluzej wytrzymac z tymi cwiczeniami. Zaraz ide wykonac dzisiejsza serie cwiczen. Juz nie musze tak czesto zerkac na kartke z obrazkami czy cwiczeniami Moja rada , najpierw dokladnie przeczytaj cwiczenia, rady i sugestie - uloz sie do cwizcenia, zrozum. Potem dopiero zacznij pelna serie. Najgorzej jak sie zacyzna cwiczenie i w trakcie czyta cale polecenie doc wiczen, probuje czlowiek zrozumic jak ma zgiac noge albo wypchnac biodra. A czas plynie, a miescie sie rozprezaja:-) Guga jesli zaczniesz dzies to miedzy anmi bedzie 6 sesji roznicy - jesli bedziesz cwiczyc codziennie - to bedziemy mogly porownywac efekty swojej pracy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
dzieki za rady -chetnie porownam efekty-zaczne od jutra bo zaraz wychodze to do jutra-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
guga Fajnie, no to bedziemy mialy tydzien różnicy. Nalezy jeszcze uwzględnic kilka waznych faktów - jak wiek, waga. ja mam 39 lat i ważę 75 kg, przy wzroście 172. Chciałabym pozbyc się 7 kg - i wrócic do rozmiaru 38-40. Teraz mam 42-44. Wymiary: 103-81-103 Zapisałam sobie wymiary w momencie gdy zaczynałam callanetics. Stosuję jeszcze pewne zasady w jedzeniu - przynoszą mi rewelacyjne efekty i jestem najedzona. Dieta nazywa się "Wypłukiwanie tłuszczu" podstawa jest sok żurawinowy, jedzenie bez soli, mąki, nabiału, tłuszczy / tylko olej lniany, którego nie wolno poddawac obróbce termicznej/. Mi apsuje, ale do tego trzeba mocno "dojrzeć" No to do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
to ja dzis zaczelam -ale pierwszy dzien to nie szlo mi tak sprawnie -cwicze z kartki, wydrukowalam sobie strony z wizazu-niestety nie dalam rady robic tyle powtorzen jak zalecali, ale mysle ,ze sie poprawie -w cwiczeniach na brzuch najbardziej boli mnie kark i robi mi ise slabo jak trzymam glowe uniesiona-nie wiem co z tym zrobic-martwi mnie, ze nie ma tam cwiczen na posladki- moze znacie to chociaz opiszcie kilka-prosze - a terazdo Jangi-ja mam 35 lat 166 wzrost,waga 69 wymiary-98-82-98 -chce dojsc conajmniej do 60 kg, jeszcze we wakacje wazylam tyle,ale niezdrowe odzywianie dalo o sobie znac-zaczelam diete south beach; bo na niej sie nie gloduje i mozna zgubic w obwodach a najbardziej mi zalezy na zgubieniu brzucha-to czekam na wiesci od was- pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Guga Nie martw sie dojdziesz do wiekszej ilsoci powtorzen , Dziś mój 8 dzień - jestem już po, nadal najgorzej na brzuch - dochodzę do 30-45 s na początek, a ostatnie to tylko 30s. jednak jak zaczynałąm to było po 10-15 s. No na pośladki to andal bele jak - mogę wytrzymać do 55 s - dziś. Za to ćwiczenie na naogi pierwsze mogę już zrobić całe i ćwiczenie 3 od końca robię całe bez przerwy - 10 okrążeń w prawo i bez siadania 10 w lewo. Cieszy mnie to Jeżeli boli Cię kark i masz ciemnosci to podpieraj kark rękoma - z czasem będziesz mogła puścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Czesc dziewczyny! Od dzis cwicze callanetics.Wrazenia takie-niezly wycisk,nie daje rady,no ale byl to pierwszy raz ;) Jutro znow. Naprawde wystarczy cwiczyc 2 tygodnie,by zmniejszyc sie o jeden rozmiar???? Co do mnie,mam 25 lat,160cm 68kg:( TA nadwaga to efekt ciazy :( Chcialabym znowu zajsc,ale przy takiej nadwadze nie chce ryzykowac. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Witaj Marieta-ja nie wiem czy sie da schudnac przez 2 tyg,ale trzeba sprobowac-napiszcie jakie macie cwiczenia na posladki, bo nie ma nawizazu-Janga-ty cos masz ma posladki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
aha -dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Niesttey nie znam cwiczen na posladki Owszem na brzuszek stosuje jeszcze aerobiczną szóstkę weidera - jest na forum wizzar - u . Dla mnie masakra - jestem na niej 2 dzien, ale ciezko, oj ciezko. Callanetics, dietka i jeszcze to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Ja tez cwicze 6 stke Weidera odkad zaczelam cwiczyc aerobik,ale nie wiem czy dobrze wykonuje te cwiczenia-np piate cwicz jest dla mnie nie do konca zrozumiale- czytalam na forum rozne wersje-rowerek,nozyce , skretosklonyto juz nie wiem co dalej-a pierwse cwicwenie jak robisz? Dla mnie jest jakies za proste przypomnialam sobie, ze na studiach mialam kolezanke, ktora nie byla pieknoscia, ale miala super zgrabna sylwetke- ona cwiczyla callanetiks- niestety nie mam z nia kontaktu bo bym mogla podpytac o cwiczenia-a zreszta to byly vzasy kaset wideo- Moze odezwa sie dziewczyny , ktore tu wczesniej pisa;y i opisza kilka innych cwiczen np na posladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
sorry pomylka- nie aerobik tylko callanetiks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×