Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość guga 28
serdeczne dzieki za cwiczenia-na razie nie probuje bo mam zakwasy , zresta dzis juz cwiczylam jutro napewno sprobuje-lece do pracy-piszcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Matko,ale mnie bola biodra :-0uda . Te cwiczenia nie wyciskaja ze mnie potu ale miesnie drza i troche wykonczona jestem.Ale juz 2 dni mam za soba. A jak Guga i Janga idzie Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja mam okropne zakwasy na udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
jestem w pracy ale mam przerwe to napisze-od jutra dolacze te cziczenia ktore podala nasza nowa kolezanka na posladki- codziennie wstaje wczesnie rano by zdazyc pocwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Meczy mnie to,wiec chcialam sie spytac: Czemu callanetics jest tak malo popularny,skoro daje dobre efekty?Szuka m w necie informacji i lipa normalnie. chyba tylko na wizazu sa jakies informacje ale tak to nic poza tym. I czy to prawda,ze godzina callaneticsu to 7 godzin aerobiku?Bo ja chyba zrezygnuje z aerolates i bede meczyc tylko callana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postne postanowienia
Callanetics byl bardzo modny okolo 15 lat temu.Wtedy wiele klubow prowadzilo te zajecia,ja sama chodzilam,mialam wtedy 17 lat;) Kiedys czytalam ze jedna godzina callaneticsu=15 godz. aerobicu,ale kiedys aerobik inaczej wygladal niz teraz. Ja cwicze od srody,jak sie zaczal post(takie moje postanowienie),dzis 7 dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Dzis moj 9 dzien callanetics - u cwicze go codziennie - oraz 3 dzien a6w. Callanetics coraz lepiej, coraz duzej moge wykonywac poszczegolne cwiczenia i jakby mniej bolu mi sprawiaja, efktow wizualnych nie zauwazylam jeszcze. Pomyslalam ejdnakz e zrobie sobie zdjecie siebie z boku - brzuch szczegolnie - oraz z przodu i tylu, a jak minie miesiac codziennje gimnastyki to znow i porownam efekty Mam wrazenie ze a6w nie wytrzymam zgodnie z planem, dla mnie 2 serie to juz mam ciemno przed oczyma. ja juz mam za soba generalnie 8 kg zostawione - ale to efekt mojej diety o ktorej tu juz pisalam. Tak wiec Marieta1 idzie mi bardzo dobrze, dzien w dzien coraz lepiej. Juz wiem, musze sie zmierzyc, choc to i tak nie wymeirne bo mam miesiaczke, wiec wiecej wody w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja dzis rano pocwiczylam 6 weidera- calanetiks pocwicze po poludniu, bo mam wolne i dplacze cwiczenia na posladki- ta 6 stka to okropna jest ale sie poki co mecze Marieta 1-mnie tez to dziwi , ze nie mozna znalezc tych cwiczen, moze dlatego, ze teraz jest moda na inne cwiczenia? szkoda, ze do czasopism nie dolacza calanetiksu Janga-napisz cos o soku zurawinowym ,jak stosujesz i czemu on taki dobry? bo nie slyszalam i siemie lniane jak przyrzadzic i stosowac i oczywiscie co daje?Jak dlugo te diete stosujesz i ile schudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Guda To w zasadzie sposob na odzywianie a nie dieta. Choc mowi sie o tym dieta. To jest plan wypłukiwania tłuszczu Ann Louise Gittleman. Jej idea to nie uzywac soli, tłuszczu, maki i cukru. Polecam zapoznac się z książką, nabrac wiary w to co się czyta. Efekty jak stosuje się ściśle dietę, są po 2 tygodnaich. A jak zastosować to jako normalne jedzenie, z odstępstwami na jedzenie takie jak było , od świeta to się chudnie. ja w zesłzym roku w kwietniu zastosowałam po raz pierwszy PWT przez 2 tygodnie, schudlam 5 kg, nie glodzac się. nie lubię soli, lubię warzywa więc nie było źle. Potem piłam żurawinkę, byłam chora, potem lato, grile, kapustki, goście, alkohol. 14 stycznia tego roku znów wróciłam ściśle do diety na 2 tygodnie, teraz jestem w fazie 3, mam wiele pokarow wprowadzonych do jedzenia, ale jak pojde do mojej mamy to i szarlotka, i zupa i knedle i co tam się ma ochotę. Generalnie schudłam od poprzedniego wkietnia 8 kg. W ostatnim tygodniu od kidy wprowadziłam callanetics i cwiczę codziennie ubyło mi kolejne 3 kg. bardzo mnie to cieszy i pobudza do dalszej pracy/ Siemię kupuję mielone, żurawinkę kupuję w zdrowej żywoności piję około 300 ml + 2 litry wody w ciagu dnia. Czuję się świetnie, wyglądam również świetnie. Ludzie zauwazają że schudłam mimo iz mam na sobie zimowy płaszcz. To mobilizuje. Celem dowiedzenia sie coś więcej o Planie Wypłukiwania Tłuszczu radze zajrzyj na stronę http://www.ksiegarnia.gliwice.pl/ksiazka/kulinarne/plan_wyplukiwania_tluszczu_-_przelomowy_system_utraty_wagi_135053.html http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=53118 http://users.nethit.pl/forum/read/necrosa/3357135/ i kup książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
poczytam sobie te ksiazke i moze skorzystam z rad- narazie jestem na sb- south beach zobacze czy dziala- a piszesz ze calanetiks dziala? widzisz juz efekty? a jak 6 stka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
guga No coz z a6 w walczę, dziś 4 dzień, ćwiczyłam o 15,30 callanetics do 16,20 potem 8 minut zajęło mi a6w - to juz 3 serie po 6 powtorzen. Bylo najciężej przy drugim powtórzeniu i przy ostatnim ćwiczeniu z 3 serii A callanetics - tak coraz więcej wytrzymuję, czas ćwiczeń jest dłuższy. Mi sie podoba, mam wrażenie że ejstem sprawniejsza, mniej ociężała, że brzuch jakby bardziej napiety i pąłski, ale muszę poprosić córkę aby mi zrobiła zdjecia. No i może to być zakąłmane bo od 3 dni mam miesiączkę, więc predyspozycje wizualne sa całkiem inne, ale czemu by się nie pokusić o zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Znalazłam w sieci i to jest zgodne z tym co stosowałam dietka sklada sie z 3 faz poprzedzonych faza przygotowawcza - 5 dni. faza przygotowawcza polega na wyemilinowaniu kawy, herbaty, napojow gazowanych, smazonych potraw, bialego pieczywa, cukru, slodyczy. nalezy pic jak najwiecej wody niegazowanej faza 1 - 14 dni. w tym czasie gubisz tluszcz w talii, na udach i posladkach, mozesz schudnac nawet 7-8kg. oczyszczasz organizm pozbywasz sie nadmiaru tluszczu z komorek. miedzy posilkami pijesz napoj zurawinowy lub cytrynowy. rano i wieczorem pijesz koktajl dlugowiecznosci. unikasz tl. zwierzecych a zamiast nich wzbogacasz jadlospis dobrymi tluszczami roslinnymi omega-3. wskazane: jajka, chude mieso i wedliny, chudy drob, ryby, owoce morza, fasolka szaparagowa, brokuly, kalafior, kapusta, ogorek, baklazan, papryka, szpinak, salata, cykoria, pietruszk, cebula, oliwki, pomidory, cytrusy, nekratynki, truskawki, jablka, porzeczki, borowki, jagody, gruszki unikaj: mleka, jogurtu, serow, pieczywa, platkow sniadaniowych, ziemniakow, kukurydzy, marchwi, fasoli, masla, cukru, tlustego miesa i wedlin woda zurawinowa: 150ml soku z zurawin + 850ml wody woda cytrynowa: szklanka wody z sokiem z 1/2 cytryny koktajl dlugowiecznosci: szklanka wody zurawinowej+lyzeczka sproszkowanego siemienia lnianego faza 2 - 14 dni. jesz bardziej kalorycznie, a mimo to chudniesz. wciaz pijesz duzo ale wode zurawinowa zastepujesz woda niegazowana. do koktajlu dlugowiecznosci dodajesz wiecej soku z zurawin (pol na pol z woda). mozesz dodac dwa weglowodany: ciemny chleb, zielony groszek, marchewke (do wyboru). jeden z nich wprowadz na poczatku, drugi pod koniec tygodnia. jesli przez dwa tygodnie nie uda ci sie schudnac tyle ile chcesz, mozesz przedluzyc te faze o tydzien lub nawet dwa. mozesz takze wlaczyc do jadlospisu cukinie, dynie, arbuza i kiwi. faza 3 - na zawsze. jesz to samo co w 2 fazie ale wlaczasz kolejne dwa weglowodany np ziemniaki, fasole, kukurydze. mozesz jesc je nawet 4 razy dziennie. dodajesz tez oliwe z oliwek i dwa produkty nabialowe (mleko, zolty ser, jogurt - wybierz te ktore lubisz najbardziej). raz dziennie pijesz koktajl dlugowiecznosci i wode z sokiem z cytryny. mozesz tez pic czerwona herbate. jesli osiagnelas stala wage, mozesz dolozyc sobie jeszcze jeden weglowodan np. ryz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ta dieta wyplukujaca tlyuszcz nie jest taka zla ja zobacze jak mi sb pojdzie bo wydaje mi sie fajna dieta- wlasciwie to nie dieta tylko zdrowe zywienie-ja najbolesniej odczuwam brak kawy czuje sie oklapnieta- mysle , ze za jakis czas kupie sobie siemie lniane i sok zurawinowy - nie zaszkodzi stosowac-6 weidera cwiczylam dzis 4 dzien i tez 3 serie, ciezko sie cwiczy- callanetiks cwicze, czuje miesnie podczas cwiczen , zwlaszcza ud, ale nie wykonuje wszystkich powtorzen przy miesniach brzucha-najwyzej na efekty dluzej poczekam poza Janga nikt tu nie zaglada??? piszcie dziewczyny- a ma ktoras plyte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika261
witam. ja niestety nie mam callaneticsu na płycie a na ćwiczenia z kartki jakoś nie moge sie zmusić.może sie jeszcze gdzies trafi.czytam własnie te wasze wypowiedzi o tym soku żurawinowym i chyba będe musiała to wprowadzić w życie, bo jeszcze spokro kg przedemna do zrzucenia.a co do diety Sb to ja polecam schudłam na niej 15 kg.i nie stosowałam jej tak bardzo rygorystycznie.grunt to sie przyzwyczaić do diety i wdrażac ją w życie!!pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja troche poczytalam o diecie wyplukujacej tluszcz - ona jest b podobna do diety south beach tak wiec ja z mojej narazie nie rezygnuje, zreszta poczytalam na forum, ze dosc droga jest, bo olej lniany kosztuje duzo i ten sok rowniez- moze jak bede bogatsza... Kika 261-spokojnie mozesz cwiczyc z kartki, to tylko na poczatku sie wydaje , ze bedzie ciezko , ale po pierwszym dniu juz zna sie cwiczenia, boje sie tylko , ze moze nie wykonuje ich idealnie, wolalabym z plyta cwiczyc, ale za 30 zl lacznie z przesylka to sobie daruje, chyba ze sie trafi taniej a propos- sa tu dziewczyny, ktore kupily plyte na tym forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Ja dzis jeszcze przed cwiczeniami jestem, juz zaraz mamw cyhodzic z pracy, ale ciagle cos Masz racje guga 30 zl za plyte to duzop. Dalabym 5 za koszt plyty i czas przy komputerze - no moze nawet 10 zl Co do zurawinowaj diety to olej lniany kupuje za okolo 9 zl - 250 ml, wystarcza mi to na pelne 2 tygodnie. Buteleczke soku na dzien koszt okolo 2zl. tak miesiecznie to kosztuje okolo 80 zl, ale o ilez mniej wydaje na make, pieczywo, slodycze, oleje, maslo, wedliny. Bo przeciez ciagle kupuje warzywa i mieso, choc tez mozna dywagowac, bo nie kupuje wolowiny, wieprzowiny, cieleciny. ja glownie bazuje na drobiu i rybie i owocach morza. Moze troszke wiecej ich zuzywam. Generalnie nie podliczalam ile wydaje na jedzenie, bo troszke prowadze jeszcze normalna lodowke - mam dzieci 11 i 18 lat, nie zawsze ejdza to co i ja, bo musza jesc kanapki i obiad w miescie, jak ida na 8 do szkoly a wracaja okolo1 8 - nie da sie stosowac mojej diety. Tak czytalam ze zurawinowa podobna jest do sb - ja lubie pic ten sok, lubie pic tyle wody:-))))) Lubie ejdzenie ebz soli, juz nauczylam sie zyc bez kawy. To juz 4 tydzien bez kawki:-)))) Przestalam oklapywac tak jak w ciagu pierwszego tygodnia. I dobrze. Dzis w pracy wrocila kolezanka po 2 tygodniowym urlopie i ocenila ze wygladam duzo duzo lepiej na twarzy, ze cera jest ladniejsza - ha to wynik bezkawowania i jedzenia warzywek, przeciez nie gimnastyki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
To kolejny dzien szostki weidera mam za soba. Ciezko bylo, ale latwiej niz wczoraj. Zauwazylam cos dziwnego na moim brzuchu, corka mowi ze to miesnie. NO byc moze. Zarysowalo sie cos w ksdztalcie pol kola, przy czyms ciecie jest na gorze. Znajduje sie to pod piersiami, tak mniej wiecej jak koncza sie zebra. Dziwne Z szostka to mam problem, przy 6 cwiczeniu strasznie bola mnie plecy odcinek ledzwiowy. Co robic? Podkladam rece, bo nie ejstem w stanie wytrzymac, a plecy samoistnie wyginaja sie w lok, a ja staram sie aby lezaly an podlodze, a one nie chca Co robic z tym? Macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
widze ze tylko ja i Janga tu zostalysmy-cowz bedziemy pisac a moze sie ktos przylaczy?ja narazie nie widze miesni na brzuchu po 6 stce ,ale sie nie poddaje- nic ci nie doradze bo sama po niej jestem wykonczona-a jesli chodzi o twoja diete to slyszalam , ze cellulit po niej znika - czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Guga A co tam będziemy się wzajemnie wspierały. dla mnie codzienne relacje tutaj są wystarczajacym bodźcem do dalszej cięzkiej pracy nad własnym ciałem:-) Może inni tu zaglądają, poczytają, może ich natchnie:-)))) Co do żurawinowej, to nie wiem jak tam z cellulitisem, bo nie miałam i nadal nie mam. jestem w gronie tych szczęśliwych, bez tego problemu:-))) Jednak może coś w tym być, bo jak czyatłąm w kobiecej prasie to co eliminuje żurawinowa, to i nalezy elimonowac przeciw cellutisowi. Tak wiec może i owszem Ja dziś jeszcze przed cwizcenaimi, ale muszę sie z nimi wyrobić przed 16, bo na 17 mam gosci a conieco jeszcze w kuchni do zrobienia mi zostało Pozdrawiam i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
to masz szczescie z tym cellulitem-ja ta zurawine kupie na lato lepiej bedzie jak bede pila zdrowy sok np-ok to sie bedziemy wspierac do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Guga Dzis kolejny 7 dzien a6w. Oj tym razem bylo ciezko, powtorzen juz 8 , oj ciezko. A z plecami to juz nie wiem co robic, podlozylam sobie kocyk, ale niesttey nic to nie dalo I kolejnyd ziec callaneticsu mam za soba. Wpadlam na genialny pomycl, zrobilam sobie zdjecia brzuch i tulowia, za 2 tygodnie znow zrobie, w tym samym miejscu, z tego samego miejsca osoba fotografujaca, ten sam aparat. I wtedy wszystko zobacze, bo tak to efektow nie widze. Kolejne dobre to to ze w calalnie robie brzuszki i bioderka juz po 60s wszystkie - a bioderka to juz tak nie bola, a biodra i noge mam w jednej kresce. Super, i oby tak dalej. Kolezanki w pracy polecaja dolaczyc do tego jakis super balsam tzw ujedrniajacy. Znasz taki? Ja uzywam tylko zwyklego nivea, a to lepiej aby bylo ujedrniajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
hej-ja jestem po cwiczeniach wczoraj dalam sobie spokoj bo musialam wyjechac i nie dalam rady- wstalam o 4 a wrocilam o 22-ale 6 stke na jeden dzien mozna podobno przerwac- calanetiks tez swoje zrobi- bo przeciez jak sie cwiczy co drugi dzien tez sa efekty-Janga mi ta 6-stka nie sprawia problemow- nawet lepiej mi sie ja cwiczy niz calanetiks-a jesli chodzi o balsam to kiedys kupowalam maslo ujedrniajace Eveline- zielone opakowanie-taki krem i bylo super-moze poczytaj na kafeterii-Damska torebka napewno cos znajdziesz-ja tez musze poszukac-aha podobno balsam Miraculum odchudzajacy brzuch jest super, kolezanki mowily- kosztuje kolo 25 zl-to moze by kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula___
hej dziewczynki!!!! dzis wlasnie postanawiam ze chce cwiczyc i schudnac, przeczytalam wszystko co pisalyscie i mam nadzieje ze mi tez sie uda!!!! jak na razie z dostepnych cwiczen to tylko te z wizazu z linka ne podanego tu wczesniej, moze macie cos jeszcze? buziaczki i bede za Was wszystkie trzymala kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
I ja pisze,nie zapominajcie o mnie :) Cwicze codziennie,jutro mija tydzien :) Ja juz widze malutkie efekty i licze,ze bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia0508
zaciekawilyscie mnie swoimi opisami na temat tych cwiczen..bardzo bym chciala sprobowac..wie ktos moze gdzie mozna znalezc jakies linki z tymi cwiczeniami??bylabym bardzo wdzieczna za jakiekolwiek info..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Jak dobrze że nas tu więcej Guga - dzięki za pomysły na kremy. Przejdę się jutro do rossmana może bedzie ten miraculum albo ten Evelin. Może mi juz wiek conieco przeszkadza, a może to że nie ćwiczę od 5 lat? A może te plecy i szyja to urazy sprzed lat i teraz dają o sobie znać. Zdcydowanie wolę callanetics. Jesli chodzi o efekty - dziś jest 14 dzień calanetics i 8 dzie a6w - po 1 cm wszedzie mniej. ale jakie samopoczucie, jaka spręzystośc, moc itp:-)))) A co tam centymentry - czuję się sprawniejsza Aniulka - no to życze wytrwałosci i dod zieła Mareita - malutkie efekty sa bardzo ważne, motywują nas dod ziałania sylwia - przeczytaj wszystkie nasze wypowiedzi i znajdziesz to co trzeba tutaj a6w http://www.sfd.pl/Aerobiczna_sz%C3%B3stka__Weidera_%3D%26gt%3Bwejdz%26lt%3B%3D-t144665.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia0508
dzieki Janga..napewno poczytam sobie..milo tu hehe chyba zaczne razem z wami cwiczyc:) po ilu tak mniej wiecej dniach widac jakiekolwiek efekty?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja cwicze callanetiks tydzien a 6 stke tez i widze jakies efekty tzn nie wygladam jak modelka ale czuje miesnie wiec jestem dobrej mysli- popzatym po tygodniu nie moge oczekiwaqc cudow-cwiczy mi sie coraz lepiej nie mam zakwasow i robie coraz wiecej powtorzen- dzis 6 stki robilam po 8 poztorzen- ciezko bylo ale chce sprawdzic czy dziaala o calanetiksie czytalam, ze po miesiacu sa efekty- tobardziej mi sie wydaje prawdopodobne, 2 tyg to za maolo- zreszta trzeba cwiczyc by dobrze wygladac mam z jakiegos forum cwiczenia na posladki 1-klek podparty,jedna noga wyciagnieta wzdluz i lekkie wymachy w gore i dol- 50 razy, potem druga noga 2-klek podparty,jedna noga idzie w bok,ugieta pod katem 90 stopni o 50 razy na kazda noge 3-to samo tylko noga ktorq idzie w bok jest wyprostowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freja 69
witajcie kobietki... pozwoliłam sobie przeczytac wasze wypowiedzi i jestm nie przesadzjąc zdumiona tym co piszecie... nie ukrywam ze zachęciłyscie mni do ćwiczen :) ale zaciekawił mnie fakt niedostepności tych cwiczen na vhs, tak wiec troche sie potrudziłam ale znalazłam, mozna je zakupic za jakis 20zł na www.neodvd.pl jesli wam pomogłam to sie ciesze :) ja juz zamówiłam, jak tylko dostane odrazu biore sie do cwiczen... pozdrawiam Freja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×