Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość janga
Marieta Chciałm do Ciebie napisać na prv w sprawie płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Hej ale sie tu gwarno zrobilo-ja juz po cwiczeniach- czuje sie dzis o niebo lepiej,wiec znow cwiczylam na czczo-podobno najlepiej bo sie wiecej tkanki tluszczowej spala-ale oczywiscie juak zle sie czuje to albo jestem zajeta cwicze kiedy moge Witam nowe kolezanki Janga-ten samoopalacz naprawde taki dobry?Nie pozostawia smug? Adit-znajdziesz czas nawet przy dwojce malych dzieci-ja np jak dzieci byly male to wiecej cwiczylam -ostatnio sie rozleniwilam Marieta 1-jak te cwiczenia z plyty?podobne do tych z wizazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Guga To nie samoopalacz - choć efekt podobny. To balsam do ciała z elementami opalenizny letniej. Jak będę u sibie w łazience - jestem na piętrze, a ona jest na parterze - to wezmę i spiszę co tam dokłądnie pisze, albo zrobię zdjecie. Tylko czy tu mozna wstawić zdjecie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Zrobiłam zdjecia. porównałam. No ejst różnica - nie to żeby kaloryferek, ale - brzuch bardziej pąłski - z przodu jak się patrzy zarysowały się mieście boczne -wieksze wciecie w talii -jakby bardziej sprężysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze jestem chora...Ale jak tylko wyzdrowieje sprobuje troche pozwiczyc. Zazwyczaj zawsze planowalam troche ruchu ale po pewnym czasie zniechecalam sie i lamalam dana sobie obietnice. Mam nadzieje ze razem z Wami bedzie mi latwiej na ten temat. A takie pytanie. Czy cwiczenia zezbia figurę czy tez spalaja tkanke tluszczową? Czytalam rozne posty i się troszke pogubilam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
przedewszystkim rzezbia figure,ale z tego co sie orientuje kazde cwiczenia przyczyniaja sie najpierw do spalenia niepotrzebnego tluszczyku a potem bedzie widac miesnie-chyba ze ktos ma inne zdanie- po prostu jesli ktos ma troszke kilogramow za duzo to na efekty musi dluzej poczekac,ale ja z doswiadczenia wiem ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Jesli o mnie chdozi tu na chwilę obecną zdecydowanie spala tłuszczyk, o rzeźbieniu chwilowo nie ma mowy - zbyt duże pokąłdy naturalnego ciepła - czytaj tłuszczu:_))) Myśle że Guga ma rację - trzeba dłużej poczekać. Kiedyś cwiczyłam i rzeźba się zrobiłą niezła:-)) Aż przyjemnie na zdjęcia popatrzeć - teraz po latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
mozna by dolaczyc do spalenia tluszczu np skakanie na skakance - ja kiedys skakalam i naprawde zgubilam kilka kiligramow-na poczatku skakanie jest meczace ale z czasem calkiem ok- chyba tez zaczne-ja mam jak dla mnie najwiecej tluszczu na brzuchu ale widze juz zarys miesni po bokach-pewnie po 6 stce-a po callanetiksie widze ze nogi moje maja lepszy kasztalt-a to nie sa nawet 2 tygodnie i nic innego nie cwicze Janga- kupilam na ujedrnianie balsam Bielendy-taki w rozowym opakowaniu-tani - nicale 10 zl- czytalam w Damskiej Torebce ze dobry a szkoda mi kasy na te drogie bo kiedys kupowalam i rewelacji nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
wkleje pewien tekstTkanka tłuszczowa różni się od mięśniowej. Grubsza lub cieńsza warstwa sadła pokrywa nie tylko mięśnie brzucha. Im jest ona grubsza, tym trudniej zauważyć istnienie mięśni pod spodem, nawet gdy są one znacznie rozwinięte. Pozbycie się zbędnego tłuszczu jest kwestią dopasowania diety, czyli wydatkowania większej ilości kalorii (trening aerobowy), niż się spożywa. Utrzymywanie przez dłuższy czas deficytu kalorycznego załatwi sadło. Fakt ten jest ogólnie znany, jako. jednak tylko nieliczni stosują w praktyce wynikające zeń wnioski. Samo wykonywanie ćwiczeń mięśni brzucha nie zmniejszy warstwy sadła na nich. Wykonywanie ćwiczeń pojedynczej grupy mięśniowej nie stanowi dostatecznego wydatku kalorycznego, by w zauważalny sposób pomniejszyć zasoby sadła. Jego nadmiar zlikwidują tylko intensywne ćwiczenia ogólne, angażujące jak najliczniejsze grupy mięśniowe (galop w dal, pływanie, cyklistwo, kopanie przez sznurek), i to stosowane regularnie w dłuższym okresie czasu. z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Hę,ale dla mnie dieta dziala jak plachta na byka :-0 Ale Wiecie co? Od kiedy cwicze callanetics mam....mniejszy apetyt.Po aerolatesie,ktorego tak chwalilam efektu takiego nie bylo,jadlam tak jak jadlam,a tu?Nawet nie chce mi sie siegnac po czekoladowe cukierki albo...ciastko z bita smietana(moja zguba) :D Janga pytaj na 3312497

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janga
dzien dobry dziewczyny No jest nas tu juz kilka , które codziennie chcą się zmotywować do cwiczeń i zaglądają na forum:-)) Już gdzieś pisałam, to prawie jak pamietnik:-)) Ja juz jestem dziś po a6w - dzień 15 a więc po 12 powtórzeń. Nie ejst juz tak źle jak było na początku np przy 6 powtórzeniach. uważam że brzuszkowe mięsnie się już wyrobiły i zaczynają tolerować coraz to większy wysiłek. Callanetics dziś troszkę później, staram się robić najpierw calla a potem a6w. No różnie to wychodzi. Do cwiczeń dołączył 7 dni temu mój mąż / jest na wyjeździe , ale udało mu się zmobilizować/ też twierdzi że cięzko, ale nie daje za wygraną. Miłej niedzieli Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja tez jestem juz po cwiczeniach- jak pisalam wole na czczo i mam od razu wszystko za soba- i 6 stke i callanetiks-godzine cwicze to mam nadzieje ze wreszcie schudne- jutro sie zwaze albo pojutrze to cos bede konkretnie wiedziec 6 stke robie bez problemu-zastanawiam sie nad skakanka jeszcze ale czy mi wystarczy czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janga
No to guga gratuluję zamozaparcia. Mi brakuje czasu rano. I takw staję na 1,5 godziny przed wyjsciem z domu. Dzieci, śniadania , malowanie , ubieranie itp. Mimo iz większość rzeczy mam przygotowane typu kupiony chleb, ciuchy wybrane, torebka tylko wziąś na ramię - i tak zwijam się jak w ukropie. Niestety ćwiczenia już tylko w wolnej chwili popołudniowo-wieczornej. Chyba ze są dni wolne. Przymierzyłam spodnie, które były dla mnie za ciasne - córka juz mi zazdrosci:-)) Biodra ąłdnie zeszły, ale za mało w talii. Musze poszperać w sieci za ćwiczeniami na talię Idę szykowac obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia0508
postanowilam znow tu zajrzec..no i chce Wam sie pochwalic ze od dzis sie wzielam cwiczylam kolo godzinki...no i jakos to idzie..na poczatku jest ciezko..no alle Wy tez pisalyscie ze bylo ciezko wiec sie nie martwie az tak..mam nadzieje ze bedzie dobrze no i zgubie troche w pasie:)bede tu zagladac i dzielic sie z Wami moimi odczuciami..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
witaj Sabina-ja zgubilam w pasie i w biodrach po 2 cm-cwicze niecale 2 tygodnie wiec mysle ze ok-na poczatku zawsze jest ciezko ale ja teraz to cwicze z prawdziwa przyjemnoscia-przy telewizji syzbko mija czas-przyjemne z pozytecznym Janga-znalazlas jakies cwiczenia na talie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Hej! Wczoraj bylam na rodzinnym obiedzie,wiec musze jeszcze bardziej spalic tu i owdzie. Zaraz cwicze,muuuusze! A na takie podobno najlepsze hula-hop. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
A na talię----- miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja juz po pracy i po cwiczeniach-6 stke zrobilam cala a callana nie chcialo mi sie na brzuch juz cwiczyc-dzis mam okres i nie czuje sie najlepiej i na dodatek zjadlam pol paczki delicji,ale co tam,jakie przyjemnosci nam sie chyba naleza o hula hop troche czytalam ,ale mam male mieszkanie to bede zachaczac o meble chyba zaraz zjem obiad i ide na spacer- musze te ciasta wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
ja juz ostatnie chwile w pracy i uciekam, odwiezc corke na angielski, potem do banku, sklep, odebrac corke z angielskiego, zawiezc do domu, ajrzec z nia do lekji / to jakas godzinka/ potem zawiezc starsza corke na angielski - i tu bede miala czas 1,5 godziny, ale muszew rocic, zrobic malej kolacje i jak zoatsnie czasu to pocwiczyc. A jak nie to dopiero jak odbiore starsza z angielskiego czyli po 21,30. Uffff jak ja nie lubie poneidzialkow. No musze zmykac A hula hop nie za bardzo mi dizie, moze i skuteczne, ale nie przemawia do mnie Dzieki dziewczyny, musze cos innego znalezc, a i jeszcze wewnatrz uda jakeis ciwiczenia spalajace, nic mi tam callan nie pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Efekty po callanie zauwazylam,ale humor mam zjechany po tych cwiczeniach.Po aerolatesie tryskalam energią a tu czuję się jak flak :-/ Czy Wy też tak macie? Janga zajeta kobitka jesteś, ale damy radę.Musimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
A to cwiczenie na poczatku-sklon tulowia w prawo i w lewo nie dziala na talię?Bo to cwiczenie akurat niezle daje mi w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
jasne ze sklony maja dobry wplyw na talie jesli chodzi o zly nastroj to chyba dzis cos w powietrzu musi byc bo ja dzis jestem jaks zla jak osa-stad te ciastka Marieta 1-ja o tych twoich cwiczeniach nie slyszalam co to jest? Janga ma racje-tez by sie przydaly cwiczenia na wewnetrzna strone uda Marieta- ty kupilas plytke- co na niej jest konkretnie-wiecej cwiczen niz na wizazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
nic nie piszecie? Janga-masz moze na nogach takie popekane czerwone zylki?co z tym robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Guga - nie mam, ale moze skonsultuj sie z kosmetyczka, ewentualnie z dermatologiem. Jezeli zawsze mialas to pewnie jakies kremy, lub zatuszowanie poprzez smoopalacze itp. Jezli teraz nabylas te popekania to być może przez ćwiczenia. Marieta ja po callanie mam dobry humor, duzo zacieca i moglabym gory przestawiac. Nawet po a6w tez mam dosc duzo "siły" . nie mogę powiedzieć aby mnie wykańczały te cwiczenia, ale każda z nas inaczej na nie reaguje. Ja juz po cwiczeniach, dzis kolejnie dluzsze wytrzymywania, ale najbardziej boli mnie kark przy cwiczeniach w callanie na brzuch, oj boli ciagle, szyja i miesnie z boku laczace z ramionami. Widac jeszcze im daleko do wytrzymalosci jaka jest potrzebna do 100s:-)))))))))) Jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
co tu dzisiaj tak cicho?poszlyscie cwiczyc na lono natury? ja dzis po 12 powtorzen 6 stki i callanetiks mam za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_mysia
witam, zaczynam ćwiczyć callanetics, mam nadzieje że się uda tak jak wam. Musze zrzucic pare kilo po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
ja dzis wyjatkowo wczesnie cwiczylam-o 10 rano(zawyczaj po poludniu) i dzieki temu dzien mi sie wydluzyl. Bylam na zakupach.Kupilam m.in nowe jeansy.I nie wiem,ale ucieszylam sie,bo mialam rozmiar 32 a kupilam 30(moze innej firmy to 31)ale zawsze to super o jeden numerek mniej :D Mam motywacje dzieki temu. Schudlam glownie na gorze.Bluzki wszystkie ok.Najciezej jest mi zrzucic z tylka,bioder i ud(a uda mam strasznie szerokie 😡 ) Ale waga stoi w miejscu :( No coz,nie poddam sie i jutro ciag dalszy. Mielego popoludnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Marieta Gratuluje, kazda zmiana na mniejsza ilosc cm to jest super zmiana:-)) Ja mam duzy biust 106 cm, trudno mi dobrac ubranie szczegolnie garnitury:_( Najgorsze to ze nic nie zmienilo sie w obwodzie biusty, ani przez diete, ani przez cwiczenia. Coz to moze znaczyc?? Nie mam silikonowego jesli chodzi o scislosc:-)))))))))) No pedze do swoich cwiczen i a6w:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Janga nie martw sie-ja tez mam duzy biust ale nie mam na celu zrzucenie biustu-chyba sie trzeba z tym pogodzic-nawet ciaze i karmienie piersia go nie ruszyly-slyszalam ze kulturystyka podobno powoduje zmiejszenie ale ja nie chce byc przepakowana-a moze jakis staniczek kup wizualnie zmiejszajacy np triumph ma w swojej ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Guga - dzięki za wsparcie. Staniki mam porządne, ale juz bardziej zmniejszyć sie nie. Ale jeśli masz jakiś sprawdzony model to napsiz jaki. Teraz mam jakiś takiś jak muszelka, bo kiedyś nosiłam inne. No nie da się zmniejszyć i już. czasem mi to przeszkadza, zwłaszcza że miałam mniejszy. Córki chowane na mleku mamusi, jedna przez 10 miesięcy druga przez 6 miesiecy. No i niestety, siła wyższa. Jestem po callanie, po a6w:-)) Jutro ostatnid zień po 12 powótrzeń i zaczynam po 14 - ojć:-)))))) dziewczyny wpiszcie który to dla Was dzień z a6w - mam na mysli dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×