Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość janga
Juz po 1 1dniu a6w. Powtorka po 10 razy, ojej było przy ostatnim ćwizceniu strasznie, a już w trzeciej serii myślałąm ze nie dua się. Zobaczymy jak to dalej pójdzie Guga dzięki za nową stronkę. Przypomniało mi się kilka dobrych rad które powinnam stosowac robiąc ćwizcenia:-))) Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula___
Wiecie co dzis ja tez cwiczylam! stwierdzam ze slabiutko ze mna!!!!! mam nadzieje ze z dnia na dzin bedzie lepiej! i stwierdzam komisyjnie ze naprawwde fajne z was kobitki! POZDRAWIAM WAS DZIEWCZYNKI! stwierdzam jeden istotny fakt RAZEM LATWIEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
aniula wilkie brawa dla Ciebie zdyscyplinowałaś się Nie martw się że z Tobą słabiutko z każdą z nas tak było na początku z każdym dniem bedzie lepiej byle cwiczyć, czego właśnie Ci życzę - nieustającego zapału:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia0508
dziewczyny ratujcie!:(:( nie zapisalam sobie tych cwiczen i nie mam teraz jak z tego cwiczyc bo podobno skasowali je ze strony:( czy ma ktoras z Was to na kompie..jesli moglybyscie mi to przeslac na poczte..bylabym ogromnie wdzieczna...jedyna nadziaj w Was skoro to skasowali..a tak w ogole to Wszystkiego Najlepszego z okazji naszego swieta:)i przede wszystkiem wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattka20
Hej!!! Janga bardzo prosze prześlij mi plik worda z ćwiczeniami!! Bradzo mi na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattka20
Już mam!!! :) Od dzisiaj się biorę za ćwiczenia, ciekawe tylko na jak długo wystarczy mi zapału, a w czerwcu wesele przyjaciółki i miłoby byłoby się wbic w sukienkę, która niestety zrobiła się zaciasna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Jak tam swieta kobiet?ja jestem przeziebiona ale pocwiczylam troche by nie wzjsc z formy- wczoraj poczytalam o callanetiksie na forum wizazu i jesze bardziej chce mi sie cwiczyc do wiosny napewno sylwetka sie poprawi- Najlepsze zyczenia w dniu naszego swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula___
Hej dziewczynki!!! ja jeszce dzis przed cwiczeniem ale zaraz ruszam do dziela!!!! zamowilam sobie plytke od ani komosi ne wiem czy dobrze czy zle jak dla mnie to duzo kasy, ale ja nie zabardzo widze z tych obrazkow i mysle z jak dostane te plytke to dopiero rusze z kopyta! a czy ktoras z was zamawiala juz od niej ta plytke?mam nadzieje ze to uczciwy sprzedawca! no i kobietki w dniu naszego swiata zycze wam i sobie duuzo milosci, przyjazni, zgrabnej figury i pieknego cialka, no i zebysmy nadal sie tak wsperaly jak teraz!!!!! I DO ROBOTY KOBITKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Potrzebującym wysłalam ćwizcenia w wordzie. czy dosżły Aniulka poczytajk posty jedna ma płyte. zapytaj Ja dziś 12 dzień a6w - poszło dużo loepiej niż wczoraj i trwało 12 minut. Callanetics to 45 minut bez przerwy ani na momencik, nie ejstem zlana potem, ale cała jestem wilgotna. A to oznacza ciężką pracę ciała:-))) Do jutra dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia0508
dzieki Janga do mnie doszly te cwiczenia..uratowalas mi zycie hehe...ja dzis pierwszy dzien..ciezko jest oj ciezko..troche mi sie slabo robi i w glowie sie kreci..no ale moze jakos dam rade...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Hej🖐️ Coraz gorzej ze mna-kaszel,katar a wieczorem mialam goraczke wiec wczoraj nie cwiczylam. Dzis sprobuje,jak nie dam rady to zrobie przerwe do poniedzialku. Wiecie co? Maz wczoraj przyjrzal sie mi i powiedzial,ze schudlam.A on jak prawie kazdy facet nie zauwaza takich rzeczy i nagle takie olsnienie???Czyli efekty juz są :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Marieta 1 ja tez jestem chora- wczpraj caly dzien umieralam ale po poludniu obnizylam sobie goraczke i wykorzystalam to ze sie minimalnie lepiej poczulam i pocwiczylam - nawet 6stke weidera robilam-dzis juz goraczki nie mam ale katar okropny i tak cwiczylam-6 stki juz 10 powtorzen-moj maz tez widzi efekty tak jak i twoj- jednak miesnie sie przy calanetiksie szybko wyrabiaja-zycze powrotu do zdtowia dziewczynz macie moze jakies cwiczenia ksztaltujace ramiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ! Nazywam sie Natalia mam dopiero 14 lat. Jestem troszke chora na grype ale jak wyzdrowieje chcialabym zaczac cwiczyc callanetics. Z tego co zauwazylam przez pewien czas to dziewczyny coraz bardziej sie zaniedbuja ... Dlatego chcialabym za wczasu zadbac o siebie. Mam pytanie po jakim czasie pojawily sie efekty ... oraz czy cwiczenia > a6w < sa dodatkowe czy stosowane razem z callanetics ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
NThalia-jestes jeszcze bardzo mloda ale pewnie ze mozesz cwiczyc-6 stki nie trzeba cwiczyc koniecznie-ja zaczelam bo mam jak dla mnie za duzo w brzuchu-w calanetiksie sa cwiczenie na miesnie brzucha to wystarczy by miec ladna sylwetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Witajcie dzis piekny wiosenny dzien.Wlasnie wrocilma z pracy, i ide do kuchni gotowac rosol, bo moja starsza corka ma 38,9 zapewne grypa Biedna jest bo razem zaczelysmy cwiczyc a6w - a ona ma 18 lat. efety ma duzo bardziej widoczne niz ja, jest szcupla, normalnie zbudowana dziewczyna, z normalna zdrowa tkanka tluszczowa, wiec jje fekty sa super, miesnie juz widac, zarysowuja sie ladnie, brzuch nie ejst juz taki galaretowaty. Ona callanetics cwiczyla ze mna sporadycznie JA cwicze codziennie. Maz za daleko, aby widziec roznice, to nie lato ze czlowiek chodzi rozebrany, wiec tylko corka mi pozostaje. Ona twierdzi ze ejst rozncia, ze cialo nabralo elastycznosci, ze jakby posladki poslzy do gory, a w gornej czesci brzucha zarysowaly sie lekko miesnie. No ja jestem bardziej slepa niz ona:-(((( A tez jestem jdnak kobieta:_)))) Bede cwiczyc popoludniu, najpierw szostke, potem calana Natalia - powodzenia.Istata jest systematycznosc, a efekty przyjda same, moze wolno, moze szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Do chorych kolezanek Musicie wylezec te grype, inaczej sie podobno nie da. teraz wrocic do pierwszego dnia a6w to przeciez nie problem, juz nie bedzie tak trudno:_)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Janga-ta grypa jakas dziwna ostra ale krotkotrwala-czemu zaczynasz od nowa 6 stke?a zel na ujedrnienie jz kupilas jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Guga nie nie zaczynam, moze zle sie wyrazilam. Chodizlo mi ze po grypie jakby nie mozna bylo cwiczyc przez kilka dni to o wiele latwiej wrocic do poczatku niz zaprzestac, albo wtedy kiedy sie zaczynalo:_)) Ja nie. ja dzis kolejna serie 10 powtorze, a od jutra juz mam 12 powtorzen. juz sie boje. Chyba musze troszke to zmienic, przy ostatnim cwiczeniu mam zbyt mocno obciazony kregoslup w odcinku lezdzwiowym. bol okropny - chyba bede musiala zrezygnowac z cwiczenia nr 6. Traz tez mnie bola plecy, i jak szlam tez i lak lezalam. Niedobrze. A jak mi cos wyskoczy czy sie przekreci:-( Zel kupilam ujedrniajacy 3D z firmy Evelin opakowanie z glebokim koloze baklazanu - albo jak kto woli bordo:_)) Bardzo mi on odpowiada, nie lepi sie, nie kleii, ladnie sie wchlania, zimno po nim jak choelra, a wiec dziala. A na efekty poczekam. Tak jak pisalam Dzis mam 20 dni callanetics codziennego - jakos sie musialam wyrzezbic, ale bez cudow Venus z Milo to nie ma szans abym teraz byla:-)) Zrobie fotki i sprawdze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Janga,Guga dzielne dziewczynki jestescie :) Nie obijacie sie a wytrwale cwiczycie. Zapraszamy wszystkie kobitki co cwicza callanetics do wpisow. Ja powiem tyle,ze nie spodziewalam sie takich efektow.Aerobik na mnie nie dziala tak jak callan. Moze dlatego,ze ja mam mocne miesnie a molo tluszczu?? I chyba callan zostanie moim sposobem na odchudzanie,takze w razie gdybym znow duzo przytyla w ciazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
mi sie tez te cwiczenia podobaja-mysle ,ze jak sie jeszcze doda jakis dobry krem ujedrniajacy i masaze to latem w bikini napewno dobrze bedziemy wygladaly-to jeszcze sporo czasu-nawet jesli nie bedziemy modelkami to napewno bedziemy mialy ladnie zarysowane miesnie- no i do tego ladna opalenizna np...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Guga A propos opalenizny. kiedy kupiłam ujędrniajacy żel kupiłam również balsam do ciała Dove brązujacy ciało. Były w spzredaży dwa odcienie jasniejszy i ciemniejszy. Wzięłam jesny - i wyobraźcie sobie działą. Smaruję się od wtorku rano i wieczór i dziś w pracy usłyszłam, że jakoś kolor skóry mi sie poprawił, że chyba wiosna, i że wyglądam na opaloną. A wiedzą że do solarium nie chodzę. Ha, wiec działa Co do mięsni:-( nie będę się dziś wypowiadać. Ciągle ejstem przed callanem, i zaraz idę czytać książkę młodszej mojej latorośli, wiec ćwiczenia czekają mnie juz po 22. 00 a potem musze posiedzieć przed komputerem i przygotowac pewne materiały do pracy:-((((((. Mimo że jutro sobota to muszę wstać wczesnie po 7.00 i bedę miała zabieganyd zień, więc ćwiczenia jutro TYLKo rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADIT
Cześć dziewczyny!!! Od kilku dni czytam Wasze posty.Ja też kiedyś ćwiczyłam callanetics (jakieś 15 lat temu).Szczerze mówiąc dzięki Wam zaczynam się motywować do tych ćwiczeń. Choć przy dwójce małych dzieci będzie trudno znależć trochę czasu dla siebie,to sprubuję. janga uważaj z tym kręgosłupem (wiem co mówię-jestem masażystką) Zrób sobie serię ćwiczeń na wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych, np. leżenie na brzuchu z rekami wyciągniętymi przed sobą i unoszenie rąk i nóg w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADIT
HURAAAAA!!!!!! Dzięki Wam kobitki zmobilizowałam się i właśnie skończyłam cały zestaw ćwiczeń callaneticsu (mam go z gazety). Już zapomniałam jakie to wspaniałe ćwiczenia. Czuję się rewelacyjnie, chce mi się tańczyć, choć pewnie jutro przez zakwasy nie wstanę z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
ADIT Dzieki za pomoc, czyli polozyc sie na brzuch, rece przed soba i unosic jednoczesnie do gory i rece i nogi / zapewne nie dalej jak do kolan sie podniosa/ i Twoim zdaniem opuszczac to cwiczenie przy ktorym boli kregoslup? A teraz gratuluje kolezance nocnych cwiczen i witam w naszym szlachetnym gronie obos obudzonych do cwiczenia Dzis moj dzien kontroli - zaraz sie zwaze, zmierze i zrobie zdjecia do porownania z poprzednim stanem. Dam znac czy sa jakies efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
To ja kupilam plyte od Ani Komosi i juz mowię- jestem zadowolona :) Witam nowa kolezanke ADIT :) Pamietam,ze tak z 10 lat temu callanetics byl fenomenem,wszyscy zachwycali sie. Zastanawiam sie,czemu w ogole o nim dzis sie nie mowi.Zachwycaja sie jogą i pilatesem,ja jakos do tego przekonac sie nie mogę. Dzis za dwie godziny cwicze znowu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Janga pisz pisz jakie efekty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
No to spiesze z efektami:-( nie sa jakies wow, ale jednak Efekty od momentu kiedy rozpoczęłam ćwiczenia i a6w Generalnie w najwięcej cm ubyło w biodrach bo 3 cm, w talii 2 cm, w udach po 1cm, a w biuście nic:-((((( a tam by się przydało. jeśli chodzi o wagę to 3 kg. Wg mnie centymetry nie są do końca wiarygodne, bo dziś cm tu mi się ukąłda jutra tam się ułozy i już różnica centymetra. Jeszcze tylko zrobię sobie zdjecie i porównam z poprzednim. Po ciuchach widzę że ciało jest bardziej spięte w sobie, sprężyste i wciska się w ciuchy które się nie dopinały. Jeszcze pewna droga przedemną, ale za trzy tygodnie jak się zmierze to znów porównam, jeśli w tym tempie się będę zmniejszać do na wielkanoc uzyskam swój cel. Droga dośc żmudna i złożona, ale trudno. Wreszcie już mogę o odchudzaniu mówić powaznie, bo wczesniej mogłam tylko marzyć. 6 lat temu miała operację tarczycy, miałąm jakieś guzki i wycięli mi cąłą traczycę. Od tego czasu przyjmowałam tabletki z hormonami i mogł;am nawet być na głodówce / próbowałam/ a w tym czasie przybywało mi kg. Stosowałam różne , różne diety bezskutecznie. Efekt to w ciągu 5 lat z 64 kg, zrobiło się 85 kg. dziwnym trafem nie byłam rozlazła, i nikt by nie powiedział że tyle kg ważę, ale też ciuchy sprzed operacji musiały być w walizkach, nawet nie wisieć w szafie bo nie było o czym marzyć. W grudniu 2005 r mogłam przestać brać hormony. No wiec znów dietka, ale bez absolutnie żadnych efektów - waga 85 kg. W kwiatniu 2006 zaczęłam stosować żurawiknę - i osiągnęłam efekty. Z tym że ciało było niesprężyste, ale takie budyniowate. I teraz jak dołożyłąm cwiczenia mam efekty dla mnie bardzo mobilizujące do dalszego działania. dziś wazyłam 73 kg i wchodzę w ciuchy o rozmiarze 40-42 , oprócz biustu:(( Co tu zrobić, aby i on się zmniejszał - 103 cm w obwodzie to prawie jak Dolly Parton :-)))) Wiem faceci lubią, ale niezwyjle ciężko się ubierać. Aha to dodam jeszcze informację o aktualnych wymiarach podstawowywch - to juz jak dziennik się rozbi - 103-79-101 Jakoś nierównomiernie mi się ciało układa:-)) Tak wiec widzicie kolezanki drogie - efekt mam:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×