Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość 3pajączek3
Dziękuję Nianiuś ;* Trzymaj się cieplutko ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, zaproponowałaś,aby każda z nas podała czas,jaki ćwiczy i postępy jakie osiągnęła. Ok. Akcja MOTYWATOR - rozpoczęta. Ćwiczę miesiąc.Postanowiłam ćwiczyć 2-3 razy w tygodniu po godzinie,udaje mi się to realizować.Mam za sobą 9 ćw. po 1 h. Przed ćwiczeniami: waga : 53 kg biust : 92 cm talia : 78 cm biodra : 92 cm teraz waga : 51,8 kg biust : 92 cm talia : 76 cm (hura!!!) biodra : 92 cm Innych "rzeczy" nie mierzę,bo są ok. No,może oprócz wzrostu i wieku ... Pierwszego mam za mało,drugiego za dużo... Niestety,tego nawet kochana Callan nie przerobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspirujący Cytat Dnia
Inspirujący Cytat Dnia "Generalnie, zmieniamy się z jednego z dwóch powodów: inspiracji lub desperacji." - Jim Rohn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Smerfii, ból głowy, a zwłaszcza migreny często wynikają z tłumienia złości. Właśnie tak: ćwiczyć, wzmacniać :) I samą siebie w życiu też :) 😘 C 10 h to "10 lat młodsza w 10 godzin", godzina ćwiczeń prowadzona przez Callan, ten program ćwiczeń wspaniale działa na kręgosłup. Nogi też :) Co do problemów- gdy boli, to boli. Lepsze to niż duszenie w sobie. 🌻 Margo, piszesz, że motywują? Niech Ci będzie :) Dodam, że niesprawiedliwie oceniłam swój brzuch. Jestem postrzegana jako szczupła, brzuch jest płaski z ładnym wykrojem (nie wiem jak to określić), jest duża zmiana i ładne zarysy mięśni. Wiesz, jeśli wbijam się w za ciasne , źle leżące ciuchy, to nie tylko opona wyjdzie ;) 🌻 Pajączku, tematem jest callanetics, ale piszą tu ludzie, a nie tylko masy mięśniowe. W historii forum była dziewczyna, która zachorowała na nowotwór piersi. Pisała o tym, wołała o uwagę "Dziewczyny, ja mam nowotwór piersi!" zdziwiona obojętnością forumowiczek. Zamilkła. Nic o niej nie wiadomo: czy żyje, czy miała kolejną operację. A panie zupełnie ją pomijając pisały jak młlo im się ćwiczy i jak zmieniają wymiary. (Margo, absolutnie nie chodzi o Twą akcję) Tak więc brak jednej reakcji może prowadzić do wielkiego cierpienia drugiego człowieka, a nawet do samobójstwa. 🌻 Andzia, to że kiedyś przypadkiem poznałam w miarę znanego aktora, nie oznacza, że obracam się w środowisku VIP-ów i naprawdę na razie nie widzę możliwości pomocy :( 🌻 Na razie odpuszczam sobie forum. Potrzebuję czasu i uwagi na inne rzeczy. Pozdrawiam i życzę powodzenia :) P. S. Cytat, fajny jesteś ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspirujący Cytat Dnia
Inspirujący Cytat Dnia "Wszystko jest możliwe. Mogą Ci mówić, że masz 90% szans, 50% szans lub 1% szans, ale to Ty musisz wierzyć i walczyć." - Lance Armstrong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callanetca
Witam mam do zaoferowania płytę dvd z godzinnym programem ćwiczeń callanetics z autorką Callan Pinckney lub Mariolą Bojarską. polski lektor, czs odmierzany płatność przy odbiorze 45zł (w tym przesyłka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callaneticsowa
płytę można ściągnąć z chomika za grosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspirujący Cytat Dnia
Inspirujący Cytat Dnia "To w momentach, w których podejmujesz decyzje kształtuje się Twoje przeznaczenie." - Tony Robbins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama bąbelka
Witam czytam i czytam troszke wasze forum i mam wielką chęć zacząć ćwiczyc call.. znalazlam już ćwiczenia na youtube z niejaką Mariolą Bojarską. Mam troszkę zapuszczoną sylwetkę po ciąży no i taką... mało jędrną (synek ma 5 miesięcy) a słyszałam ze to są rewelacyjne ćwiczenia. Ponieważ z moją motywacja jest róznie to chciałabym przyłączyc do was aby w razie potrzeby ktoś mną potrząsną żebym się wzięła w garść a wiadomo w grupie raźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo bąbelka, witam cię serdecznie. Mam nadzieję,że poczujesz się z nami dobrze i zagościsz tu na dłużej. Ćwicz,obserwuj swoje ciało,dziel się z nami sukcesami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama bąbelka
Dzisiaj zaczynam ćwiczyć Mężulek ściągnął mi cwiczenia i będę mogła oglądać je na telewizorze mam nadzieje że jakoś wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bąbelka! Najgorzej zacząć,potem ćwiczenia wciągają.Systematyczność jest ważna.Początki są trudne,ale dasz radę.Trzymam kciuki!Napisz jak ci poszła inauguracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspirujący Cytat Dnia
"Czytając życiorysy wielkich ludzi odkryłem, że ich o pierwszym zwycięstwem było pokonanie samego siebie... Samodyscyplina u nich wszystkich pojawiła się jako pierwsza." - Harry Truman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfi
Cześć dziewczyny. Miałam ciężkie dni w pracy więc tylko podczytywałam choć niestety niewiele tego się nazbierało. Witam nowicjuszkę:) choć tak na prawdę ja też nią jestem :P M&F nie wiem dlaczego taka Twoja decyzja, ale bardzo było mnie miłi i w ogóle jak odpisywałas na wsio i w ogóle, super by było gdybyś jednak tutaj wróciła... Dziewczyny jestem po 7h calla...pt, pon, pt, pon, śr, pt, pon i raczej efektów wagowych itp.nie ma...wiem, ze przy pcos będzie mnie ciężej o ile w ogóle coś się uda, ale czy po 7h coś zauważałyscie czy to jeszcze np.faza gdy można przytyć przez mięśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama bąbelka
Nianiusia dziekuję za miłe przyjęcie Własnie jestem po ćwiczeniach...troche późno no ale nie mam kiedy ćwiczyć w dzień jeszcze do tego Mały dostał kataru i ehhh... no ale pierwsza godzinka za mną i musze powiedziec że nie jest tak źle jak sądziłam więc chyba jakieś tam mięśnie mam najgorzej było na cwiczeniach na uda - słyszałam że nie wolno nic pomijać (a ja osobiście nie mam problemu z pupa i udami wręcz mogło by mi tam sie troche przytyć )wiec je też przeszłam ale było cieżko.. Jutro przerwa i w czwartek lecę druga godzinke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspirujący Cytat Dnia
Inspirujący Cytat Dnia "Stan Twojego życia jest niczym innym, jak odbiciem stanu Twojego umysłu." - Dr. Wayne W. Dyer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3pajączek3
Hej Smerfi! Ja widziałam u siebie efekt już po 3 dniach , ale nie chodziło o wagę! Przez pierwsze 2 dni mięśnie faktycznie były większe, ale 3 dnia patrzę w lustro i oczom nie wierzę bo sylwetka zaczęła się ładnie rzeźbić. ( Aha powiem tylko że zaczynałam ćwiczyć od Callanetics AM i PM) Nie przejmuj się tym że po Tobie jeszcze nie widać ... chociaż myślę że efekty już są ale sama siebie oglądając jeszcze tego nie dostrzegasz ;) spokojnie dalej ćwicz systematycznie a będzie coraz lepiej ;) Pamiętaj każdy organizm jest inny ! i inaczej reaguję, może zwróć uwagę na oddychanie podczas ćwiczeń i czy mięśnie są odpowiednio napięte. Trzymam za Ciebie kciuki ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo bąbelka, no,to pierwsze koty za płoty.Masz za sobą pierwsze ćwiczenia. Wykonuj wszystkie ćwiczenia,pełny zestaw.Ja mam wszystkie wymiary ok,oprócz talii.Na szczęście zaczyna tam powolutku ubywać. Jak cię uda bardzo bolą,tzn.,że mięśnie tam masz słabe.Rozbudujesz mięśnie,to nogi zrobią się pełniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfi, Ja też długo czekałam na efekty wagowo-wymiarowe.Wydawało mi się,że nic się nie dzieje w tej kwestii,ale moja córka stwierdziła: -"Mamcia,jakaś taka inna jesteś,nie wiem czy zgrabniejsza,czy ruszasz się inaczej..." Samopoczucie natomiast poprawiało mi się od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfiii
Hej dziewczynki:) to super, że dalej ćwiczycie i, że są rezultaty. Mnie dziś przyszła bratowa powiedziała, ze jakbym troche schudła, bo inaczej brzuch, ale ja miałam fajne z wysokim stanem legginsy haha, ale, ze podobno twarz szczuplejsza hm... Do ćwiczeń od 2 dni dołączyłam staranie sie jeść 4,5 mniejszych posiłków z mniejszą ilością węglowodanów (np.obiad bez ziemniaków) i nie jedzenie wieczorami. Np.wczoraj po 18 ostatni posiłek, a dziś około 17 i tylko po 20tej banan. Wiecie kiedy shcudłam 3kg w trzy tygodnie ( kilko spadało mnie co tydzień), jak byłam leczona clostilbegyt, miałam normalną, wręcz mocną owulacje, od 20 nie jadłam i piłam siemie lniane nie robiąć żadnych wysiłków fizycznych...do siemia myślę wrócić..do leczenia...na razie zobacze jak będzie przy innym jedzeniu i calla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspirujący Cytat Dnia
"Niektórzy ludzie śnią o sukcesie... podczas gdy inni budzą się i ciężko na niego pracują." - Autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspirujący Cytat Dnia
Inspirujący Cytat Dnia "Musisz spróbować stworzyć szczęście wewnątrz siebie. Jeśli nie jesteś szczęśliwy w jakimś miejscu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będziesz szczęśliwy w żadnym miejscu." - Ernie Banks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspirujący Cytat Dnia
"Bycie szczęścliwym nie znaczy, że wszystko jest perfekcyjne. Oznacza, że zdecydowałeś patrzeć poza niedoskonałości." - Autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Co tu tak cichutko i puściutko?! Ja ćwiczę dalej wytrwale 3 razy w tygodniu.Wymiary stoją,waga wzrosła.Mam nadzieję,że to przyrost mięśni... Buziole dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspirujący Cytat Dnia
"Czuj strach i zrób to mimo wszystko." - Susan Jeffers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfiii
Cześć dziewczyny. U mnie z 76kg zrobiło sie 74 (choć 76było przed i po okresie więc nie wiem na ile to ma wpływ, okaże się przy nast.@). Oprócz calla zmieniłam jedzenie - nie jem wieczorami, staram się kilka mniejszych posiłkow jest to ok.3-4, nie jem białego pieczywa, ograniczam bardzo np.ziemniaki, makaron. Ale do ssania cukierki zdarza mi się i trochę słonecznika białego z przyprawami. Calla chodzę 2-3 razy w tyg., karnet mam na 3 , ale trzy razy mi wypadło od 12.10 tzn.dwie środy i wczoraj pon,bo już tak się źle czułam. Staram się też czasem w domu w te dni co nie ma calla zrobić chociaż z 30 brzuszków i kilka ćw.na nogi. Bardzo bym chciała żeby moje uda przestały się przy chodzeniu dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój zapał ćwiczeniowy minął jakoś wieczorem brak mi sił i mobilizacji do ćwiczeń a w ciągu dnia przy dwójce maluchów nie mam kiedy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfiii
Margo a nie masz jakoś możliwośći zapisać się na jakiś fitness, gdzie mają calla, a na tą ponad h mąż czy ktoś by Ci był przy maluchach te 2-3razy w tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×