Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Agaszu
Ja moim brzuchem zachwycona nie jestem :( Wlasnie w okolicy pepka jest go jeszcze troche za duzo :/ Musze jednak wziac sie za dodatkowe cwiczenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
no wlasnie -z tym brzuchem jest problem kto ma dobry sposob???? Bo ja przerobilam 6 stke ,callana i 8 min i ciagle mi nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
A ja zauwazylam, ze cwiczenia na brzuch powoduja , ze spala sie tluszczyk najszybciej i rzezbi w gornych partiach, a schodzi w dol taka malutka wypuklosc, ale moze tak mi sie tylko wydaje i po prostu roznica miedzy gorna partia, a dolna sie zwyczajnie powieksza i stad to wrazenie. Widze powoli rezultaty wlasnie na gorze, na dole jeszcze niestety nie, ale mam nadzieje, ze to kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Lau - absolutnie zgadzam sie z Toba. Mam dokladnie takie samo wrazenie! Dziwne te brzuchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
Cześć kobitki! Dziękuję za rady dotyczące wypadania włosów. Lau, Agaszu wyczytałam w ksążce że to normalne i tak na początku będzie ale z czasem ujędrni się i spłaszczy cały brzuch :) (książkę niestety jutro muszę oddać koleżance ale może uda mi isę nauczyć ją na pamęć haha )Guga ja ćwiczę tylko callana.Co do mojego brzusia to jeszcze sporo pracy mnie czeka (brzuch po ciąży) ale i tak jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów. Dzisiaj wieczorkiem kolejna porcja ćwiczeń! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
Jestem po ćwiczeniach- mokra jak mysz! :) Zaraz lece pod prysznic. Ćwiczenia coraz lepiej mi wychodzą- nawet te na uda ;D Za tydzień sprawdzę czy się coś ruszyło w centymetrach. Kolorowych snów Wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Dzieki a.g.a-ale czy ja sobie poradze ze sciagnieciem??? Dzisiaj mam wolne od cwiczen i widze ze dziewczyny nie podajecie swoich wymiarow ja nie podaje bo stoja w miejscu zreszta znajoma i mama mowia ze mam sie przestac odchudzac milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a
Napewno sobie poradzisz :) musisz kliknac na link, otworzy sie nowe okno i tam trzeba kliknac na napis ksiazka.rar plik sciagnie sie na komp i pozniej trzeba rozpakowac (kliknac na sciagniety juz plik ksiazka.rar prawym przyciskiem myszy i wybrac wypakuj czy cos takiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolina
ja zaczynam dzisiaj, po raz pierwszy w tym roku. Zawsze cwiczylam callanetics, dawal swietne rezultaty. Znalazlam ten link, pomogl mi sobie wszystko przypomniec (cwiczylam ze starej gazety Mamy z Bojarska z poczatku lat 90tych) http://www.wizaz.pl/callanetics/index.php trzeba mi zwezic pupe o 3cm i nabrac miesni na nogach. Zawsze sie udawalo, wiec tym razem tez musi sie udac!! Weselisko 18 sierpnia i zaraz potem podroz poslubna! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolina
he, jestem po pierwszej rundzie :-) bylo ciezko przy biodrach i brzuchu tez, ale przezylam. Wlasnie nalozylam maseczke na wlosy, ktora tez przy okazji polecam wszystkim (maseczka jest od lekarza dermato-arelgologa). 2 lyzki oliwy z oliwek 1 lyzka soku z cytryny 1 lyzka spirytusu 1 zoltko nalozyc na wlosy i skore glowy na 2-4 godziny, splukac i porzadnie umyc glowe szamponem. Raz w tygodniu daje swietne rezultaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Wiataj Kokolina-ja na poczatku tez cwiczylam z tej stronki-teraz juz na pamiec to twoje wesele bedzei? to sie nie dziwie ze chcesz super wygladac a spirytus do maseczki to taki z monopolowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolina
Hej Guga! Moja Mama kupila mala flaszke spirytusu w monopolu a ja uzywam tego, co mam. Dzis podano zubrowke (2 lyzki) ;-) Wesela to sie nie boje, bo biodra przykryje kiecka, gorzej z pokazaniem sie na plazy...:-( Wlasnie sie zmierzylam (mam 158 cm i waze ok 48kg, zero miesni...) biust 86 pas 61 posladki 92 biodra 89 udo 52 Pociesze wszystkie zagorzale odchudzajace sie, ze za czasow studenckich wazylam 56kg ale bylam dzieki callanetics!! o wiele zgrabniejsza. Teraz mam 27lat i cellulit gorszy niz moja Mama :-O ps. schudlam i nie tyje dzieki diecie niskoweglowodanowej. Pytajcie drogie Panie jesli jestescie ciekawe co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Hej dziewczynki, przyznam, ze w weekend nie cwiczylam, ale opijalam zaliczona sesje, wszystko w pierwszych terminach wiec czuje sie usprawiedliwiona ;) Jutro pocwicze, ale po 18 pewnie przez ten tydzien zdarzy mi sie zjesc, bo zbliza sie okres i chodze glodna i zla, tez tak macie? A ta dietka, o co w niej chodzi? Jesli bedziesz miala czas to opisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Witaj Kokolina! Ciesze sie, ze zaczynasz cwiczyc razem z nami :) Kurcze, ostatnio jakos nie mialam kiedy tu zajrzec, ale cwiczylam caly czas. Dzis cwiczylo mi sie wyjatkowo dobrze, bo jak sie wczoraj okazalo ubylo mnie po centymetrze tu i tam... ;) Uwielbiam callanetics! Za kilka dni wraca moj maz po miesiecznej niebecnosci. Ciekawe, czy zauwazy? :) Chyba najpierw zafunduje sobie jakas opalenizne, bo blade cialo nie wyglada za dobrze... Kokolina, dzieki za wskazowki dotyczace pielegnacji wlosow - chetnie skorzystam. Trzymajcie sie Dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Wiatajcie dziewczyny ja cwiczylam i wczoraj i dzis Kokolona-nie szkoda zubrowki:D a tak wogole to masz super wymiary-zwlaszcza talia szczuplutka Lau-nie wiem czy pytalas o dietke te ktora stosuje ja i Kasica-to dieta south beach poczytaj w google jest super Agaszu-nie wiedzialam ze jestes mezatka,myslalam ze mlodziutka jestes-maz napewno zauwazy zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolina
ojej... bola mnie miesnie nog ze hej. ale nic, w przerwie na lunch dam im kolejna porcje (w mysl zasady "fight fire with fire" hehe) moja dieta wyglada nastepujaco: sniadanie to kawa i produkty mleczne, moze byc müsli potem jakis owoc (uwaga - banany sa ZABRONIONE!) obiad,a wlasciwie lunch - kanapka, salatka, zupa. Kanapki tylko z chlebem pelnoziarnistym pozny obiad (obiadokolacja) - mieso, ryby, jajka i mnostwo zielonego. Nie jadam ryzu, makaronu (male ilosci w zupie) i ziemniakow nie podaje z miesem. Do sosow do salatek uzywam zmiksowane awokado. Nie uzywam produktow light Ciasta i slodycze mozna jesc w rozsadnych ilosciach, ale najlepiej do godz 15. Wyjatki dla tych, co maja bardzo aktywne popoludnia. No i trzeba pic. Ja pije ok 1,5 litra plynow, ale powinno byc wiecej (dobre dla skory, no wlasnie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Nie mialam dostepu do netu,poza tym wyjechalam na kilka dni. Niestety nie cwiczylam,ale od wczoraj dalam czadu i jutro tez(co drugi dzien) Kokolina witaj🖐️ Ta dieta brzmi ciekawie i chyba mozna non stop na niej byc,co?? U nas cos sie chmurzy,w ogole pogoda do niczego💤 Pije kawke.Kto ze mna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Ja wlasnie cwiczylam i teraz bede pila kawke :)) A pozniej robie spaghetti z pikantnym sosem, ale bez miesa. Mam zachcianki, bo zblizaja sie "te dni", wiec jem troche wiecej, ale wole najesc sie porzadnie teraz a nie na noc. No to zdrowko Marietta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje znak ,ze zyje cwicze dalej 2 razy w tygodniu rozgrzewka program skrocony brzuch program skrocony nogi posladki i buodra dla zaawansownych rozciagnie pól na pól.w sumie cykl zajmuje mi godzinke.Czasu malo wiec wybaczcie ,ze tak zaniedbałam watek .waga 59 kilo rozmiar 36 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Kokolina-ta dieta ma jaks nazwe-troche jest podobna do south beach ale u nas ciasta sie nie je i produkty light tak a dzis jadlam ciasto do 15-to jestem na twojej diecie:D u nas pogoda przepiekna-sloneczko i upal ale tylko do jutra Agaszu-gdzie sie bedziesz opalala? solarium? wogole chodzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Witaj Marcie-nareszcie sie odezwalas:Dsuper wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolina
Oj Dziewczyny, jak patrze na wasze wyniki to zazdrosc mnie bierze.Za pozno zaczelam w tym roku :-( Nigdy nie myslalam nad nazwa mojej diety. To wlasciwie sposob odzywiania, ktory opracowalam z mezem patrzac na to, co lubimy i co jest dla nas dobre. Oboje jestesmy bardzo miesozerni i lubimy slone przekaski, a zaobserwowalam, ze chudniemy gdy ograniczamy weglowodany. Zupy robie na piersiach z kurczaka ale zaciagam kremowka. Uwazam ze lepiej smakuje no i nie lubie zwazonego jogurtu w zupie. Raz w tygodniu, w weekendy robie "zakazane obiady" czyli jemy pizze, frytki, pijemy do tego piwo lub idziemy ze znajomymi na bigmaca :-D Nasz jedyny problem to siedzacy tryb zycia, jestesmy szczupli ale sflaczali a to nie jest trendy latem... PS. Czy ma ktos fajne przepisy na salatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Ograniczenie weglowodanow daje efekty-wtedy od czasu do czasu mozna zaszalec a sflaczale cialo faktycznie nie jest trendy-i latem zauwazamy nasze mankamenty jednak jesien i zima maja swoje uroki:D mam linka z przepisami Kokolina-moze cos znajdziesz bo nie chce mi sie pisac http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3301045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Czesc Dziewczyny! Guga, z moim opalaniem to wyglada tak: naturalnie nie mam szans, bo opalam sie "na raczka" a potem wszystko schodzi :(( Solarium... Jakos nie mam przekonania. Takze pozostaja mi samoopalacze, choc oczywiscie nie zawsze efekt jest taki, jakby sie chcialo (jednak co naturalne, to naturalne), ale coz, dobre i to :) Zmykam cos zjesc, bo jestem strasznie glodna. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote sie zmiere ,bo juz dawno tego ie robiałam waze sie tylko.Co do sflaczenia to musze przyzanc ,ze jest duzo mniejsze niz przed callaneticsem .Do sflaczelgo brzucha zdążyłam sie już przyzwyczaic mam go od 12 lat czyli od pierwszego porodu została mi tka skóra .Ale poz brzuchem nie ejst zle. Ktos pytał ile potem trzeba cwiczyc ,by utrzymac efekt ,a wiec w ksiazce jest napisane ,ze 15 minut dziennie czyli program skrócony lub caly program czyli godzinka raz w tygodniu.W czseie urlopu mozna sobie darowac ,ale potem warto przecwiczyc godzinny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ok Marcia ale co np w te 15 min cwiczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga jest specjalny progrm 15 minutowy składjacy sie z poszczególnych cwiczen .Na filmiku z Bojarska jest na samym końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a
Gość Kokolina
Dzieki za linka Guga - przepisy sa swietne! Uwielbiam salatki z majonezem :-) Pupa i uda juz mnie dzis tak bardzo nie bola, wiec chyba sie przyzwyczajam. Cwicze codziennie, na zmiane cala serie i serie na nogi, biodra i pupe. Czekam na szybkie efekty... zobaczymy jak beda szybkie. Moj maz chce zebym przytyla z 2 kilo, bo mowi ze bede zdrowiej wygladac.. Nie mam nic przeciw +2 kg miesni :-) A'propos - widzicie dziewczyny same, faceci wcale nie lubia chudego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×