Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka _ja

Najgłupsze, najbardziej beznadziejne i wkurzające reklamy telewizyjne

Polecane posty

Piszcie które reklamy telewizyjne (nie tylko polskie) najbardziej Was wkurzają, których najbardziej nie lubucie. Ja mam takich mnóstwo i od jakiegoś czasu jak oglądam jakiś program czy film i nadchodzi przerwa reklamowa to odruchowo wyłączam głos i nie oglądam tych koszmarów... Fatalna jest reklama galaretek Gellwe i ta pisoenka \"zatrzęś mną- taką mam chętkę- zatrzęś mną- na galaretkę\"! :o I te wszystkie reklamy proszków do prania, odświerzaczy do kibli.... Litości!!!! Mam nadzieję, że nie jestem w tym osamotniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cie piernicze......
mnie wkurwiła ostatnio reklama durexa , masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululula
reklama drażetek czy czegoś podobnego z sutkami, O-B-R-Z-Y-D-L-I-W-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bomby
a co masz do kit keta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululula
reklama drażetek albo gum, taka z facetem i jego dlugimi sutkami O-B-R-Z-Y-D-L-I-W-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak najgłupsza jest obecna mentosa!! ciekawa jaka agencja to zaprojektowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bomby
taka jest z babcia i córka. geraralnie dobre przeslanie ale to jak to jest powiadziane normalnie kładzie mnie na łopatki: "chce życ, chce by żyłam" o dżizes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka84
widze ze nie ejstem sama najbardziej mnie drazni reklamy wanishu wrrrra i ta reklama tych 3 lasek z zespolu i spewaja se jak ustawisz dzwonek no kur.. mac gorszego badziewia jeszcze nie widzialam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululula
jeszcze glupia jest reklama podpasek always i ta przeceną spodni, jejku jak patrze na to kwadratowe dziecko w peruce to robi mi sie nie dobrze, aha i reklama tamponow, też durna "nie chce, zeby wiedzieli"... ojejku czy oni, nas konsumetów mają z idiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reklamy w Polsce
sa na bardzo niskim poziomie. Traktuja nas jako mało inteligentne spoleczenstwo dlatego tak denne reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cie piernicze......
albo ta reklama, jak jakies dziewczyny siedza na plazy i chca grac w siatke i zapraszają do gry drugą laskę, a ta mówi NIE CHCĘ, ABY KTOŚ WIDZIAŁ, ŻE MAM OKRES....to bodajze reklama ob tamponów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cie piernicze......
oj, lululula nie zauważyłam twojego postu, ale podzielam zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupol
NIE NIE NIE NAJgłupsza z najgłupszych to OUST -te baby co gadają o brzydkich zapachach jakby miały orgazm normalnie mnie ku... trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupol
o i jeszcze ta Julka bez zębów co ma POLSAT I pociesza koleżanke chryste panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululula
zmykam już, fajny temat i pamiętajcie GUANABANA KUMKWAK PERSYMONA SALAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie polskie reklamy sa jedne z tandetnych i wkurwiajacych na niskim poziomie. Aktualnie niewiem jakie sa ale to co poznalam to totalna glupota. Ladne i fajne sa z autami i to oczywiscie nie wszystkimi bo np.Fiat nie ma fajnych. Ale lepszej klasy auta maja super reklamy. Tak samo sa super reklamy ze sprzetami rtv i agd np Whirpool ma super, Panasonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
ja uwielbiam reklame sony z tymi kolorowymi piłeczkami.... ach..... nie nawidzę "zatrzęś mną...." na galaretke" 😠 qwr..ca mnie strzela na "oust" maskowanie zapachów 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeszcze do szału doprowadza facet, który w hipermarkecie przy okazji zakupu jogurtu wazy go na wadze do ważyw i owoców i wyskakuje mu na wyświetlaczu ileś tam truskawek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwedługie
paluchy w NAŁĘCZOWIANCE,fikający kucyk trawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiscie jeszcze reklam jak laska mów do faceta * gdzie byłes * byłem biegac * ale ta koszulka nie pachnie czy cos w tym stylu , wierzcie pojawia mi sie wtedy piana na ustach jakie to głupie!!! a co do reklamy Orbit gum ten z tymi stojacymi brodawkami :O powiem tylko ołłaaaaa !!!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrrrrrrrrr.........
I wszystkie te reklamy Cilit Bang! Cholera jasna!! Jak ten brud magicznie znika w jednej sekundzie... I ten facet jest wkurzajacy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie tez...
wqrza reklama kit-kata. " królowcem" dzizasss i siet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubie reklamę Sony z tymi kolorowymi piłeczkami. :) A nie cierpię tej z \"niepachnącą\" koszulką. I jeszcze gołąbki Pudliszek. Ble.......... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielguska pieguska
A ja nie nawidze tego------> Soki fortuny: guarana, persimona, salak... Ten facio jest beznadziejny!!!! Nie moge na niego patrzec, te jego fikolki, salta w dzungli i to durne spiewanie do tego! Bez sensu. Tylko babcia z tej reklamy jest naprawde dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×