Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megaan

na ile osób wesela robicie?

Polecane posty

Pytam z czystej ciekawości mi wypadnie koło 90 i jakoś nie mogę się do tego odnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derrrty
36 razem ze znajomymi, to bedzie przyjecie, a nie wiejskie weselicho, którego nie cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja ja i jeszcze raz jaaa
210 obydwoje mamy duze rodziny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martela
ja mam weselicho juz w sierpniu narazie przybycie potwierdzilo 98 osob ale jak potwierdza wszyscy i przyjda to bedzie ze 110osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannawdowa
Też jestem przeciwniczką dużych wesel. Najpierw ślub z hukiem, dla gapiów. A po jakimś czasie rozwód... często też z hukiem, ale w czterech ścianach. A do sądu gości weselnych na świadków raczej się nie prosi. Dobra rada: tisze jediesz, dalsze budjesz..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoka
Ja we wrześniu będę miala tylko przyjęcie na 20osób,chociaż nasi rodzice upierają sie przy dużym weselu.Jest to nasz dzień więc będzie tak jak my chcemy i rodzice już ustępują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 osób
w tym około 25 znijomych - będzie impreza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 - na moje to i tak ciut za dużo. Uważam, ze wesela na 120-200 ludzi to przesada. Naprawdę lubicie spotykać ciocie, które kojarzą wam się tylko z imprezami pogrzebowymi?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pannywdowy
Pogięło cię? To jakość małżeństwa zależy od ilości gości na weselu? :D Im mniej gości, tym lepsze małżeństwo??? PIlaś coś czy na trzeźwo takie głupoty pi....sz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecień mój
przyjęcie na 20 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie planowano do 60 osób. Wesele mam w sierpniu i jak narazie to wychodzi ok 50 i raczej już niewiele sie zmieni. Za to poprawiny będą nieco większe ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my jako że
sami sponsorujemy sobie ślub(nie przepadam za pasożytnictwem, sami nie posiadamy banku, a hasło zastaw się a postaw się mnie brzydzi), oraz ponieważ mamy znajomych w różnej sytuacji majątkowej, to robimy dla znajomych dużą impreze poślubną (tych jeszcze nie liczyłam, ale podejrzewam że dużo nas będzie :D)bez zobowiązań, a najbliższą rodzinę zapraszany do restauracji po weselu czyli ok.36 os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też sami opłacamy weselich. Przynajmniej będzie tak jakja tego chcę a nie muszę zgadzać się na wszystko co rodzice sobie wymyślą a wymyślaja sporo :-\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyrtyrty
70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas było 70 osób - chrzesni,rodzęństwo,rodzice,dziadkowe .Zaprosiliśmy też znajomych i ciocie które lubimy.Bo czy jest sens zapraszać kogoś bo się nie cierpi dla zasady by ciocia Hania się nie obraziła-uważam że NIE.Gdybym chciała wsyztskie ciotki zaprosić to by weselicho by musiało być od gołym niebem a impreza byłaby klapą,jeszcze uśmiech udawany że się ciesze mógby zostać do końca życia i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×