Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

Gość wylasia
Cessna, ja na pewno. Intrygujesz mnie i dlatego obserwuję Ciebie już od wczoraj, chociaż dzisiaj jest ciekawiej. Dałeś się mimo woli lepiej poznać. Na to nie ma siły, wszystkiego nie da się kontrolować. Temat, o który pytasz jest mi ostatnio szczególnie bliski z powodów, o których pisałam. A rozmowa z Tobą podziałała jak najlepsza terapia. To ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
x miłość x. Karol Wojtyła był facetem. Nie interesują mnie opinie mężczyzn w tej sprawie ale to, co mają do powiedzenia kobiety. Dlatego tak znojnie trudzę się w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Czyżbym Cię w czymś uleczył? WYlasia? To dość ciekawe, bo na ogół po paru chwilach rozmowy większość pań miałaby mnie ochote rozszarpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To emocjonalne spełnienie przy drugiegj osobie, byłaby to deklaracja: tak, przy Tobie czuję się spełniona emocjonalnie, jesteś dla mnie \"wodą\" z której mogę czerpać, jestem dla ciebie \"wodopojem\" z którego czerapć możesz Ty. milosc dla mnie to wspolne poczucie szczescia i radosci. Jest to tez opamietanie, gdy w to szczecie wkrada sie cos, co chce je rozbic. Karol Wojtyla o milosci napisal ksiazke, a Ty zmuszasz nas abysmy ci wytlumaczyly to w kilku zdaniach. W cztery oczy? a co by to zmienilo? Teraz rozmawiamy w cztery rece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze tematu
Przeżyłam trudny związek w którym na każdym kroku musiałam zadawać sobie pytanie czy nie kopnąć kolesia w d... za jego zagrywki. Ja kochałam pomimo, on kochał dla. Dziś wiem, że zrobiłam co mogłam i wiem, że nigdy wiecej nie pozwolę wejść w moje zycie facetowi, ktory ma ego wieksze niż mózg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
No, no, Marevin, Ty się chłopie nie zapędzaj. Ja wprawdzie potrafię zachować zimną krew, ale za kobiety nie mogę ręczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Wiele by zmieniło, zwłaszcza w przypadku kobiety, kobietka. Nie wiedzieć czemu, kobiety są pazerne i zazdrosne o mężczyznę i aż się gotują na samą myśl, że "ich" mężczyzna może sobie rozmawiać z inną kobietą. A przecież mężczyzna, to kategoria dobra społecznego, która powinna być dostępna bliźnim koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Ja nie chcę, kobietka, abyście mi tłumaczyły Karola Wojtyłę. Ja chcę poznać Wasze własne przemyślenia w wiadomoej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu cie zaskocze, mnie wrecz podnieca to, ze jakas inna babka rozmawia z moim facetem, lubie jak widze, ze on im imponuje, podoba sie im, one zaczynaja \"szalec\", bo mi sie podoba to, bo wiem, ze on i tak jest moj ;) To jest cale piekno tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
??? Autorze tekstu? A kto Cię zmusił do zadawania się z kimś takim? Rodzice? Koleżanki? A może to właśnie była miłość, miłość w nieco mętnym rozumieniu, prezentowanym przez nasze koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie chce tlumaczyc wojtyly, ja tylko zaznaczam, ze On pojecie milosci wyprowadzil na ksiazke, a my tu mamy do dyspozycji jedynie forum i autora tematu, ktory zmusza nas do ograniczania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze tematu
cessna, a rozróżniasz pojecie rozmawiać i flirtować? Tu wypowiadaja sie tez tacy, ktorzy nie mogą zrozumiec, jak kobiecie przeszkadza, ze facet SYPIA z wieloma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Czy każde szaleństwo z cudzymi kobietami jesteś w stanie tolerować, kobietka? Czy każde jego szaleństwo sprawia Ci taką niekłamaną przyjemność? Co o tym sądzicie, co napisała kobietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
A co jest wytyczone jako granica? Co jest dozwolone, a co jeszcze nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze tematu
nadzieja i chęć na zbudowanie czegoś sensownego. Pobudki były we mnie, ale ON dostał to za darmo. I to był błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Uleczył, to za dużo powiedziane. Ale oderwałeś moje myśli skutecznie od tematu mnie nurtującego ostatno bardzo. No cóż, nie wiem dlaczego kobiety nie chcą dzielić się mężczyzną, pewnie z takiego samego powodu dla którego mężczyzna nie chce rogami rysować sufitu. Nie, nie rozszarpałabym Ciebie, wprost przeciwnie. Rozmowa z Tobą sprawia mi dużą przyjemność. Może ostatni za mało miałam okazji aby z mężczyzną rozmawiać o miłości. O miłości to rozmawiają nastolatkowie, póżniej to się zmienia, niestety. Mężczyzna powie, że kocha, powie jaka kobieta jest wspaniała lub co go denerwuje, ale o miłości mężczyźni nie rozmawiają. dlatego ten temat jest ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie toleruje sypiania, i jeszcze jedna rzecz, az dziw, ze niby jestes facetem i nie rozumiesz tak jak facet, czy ja pisalam o jego szalenstwach? Pisalam o szalenstwach tych innych kobiet. Zaczynam zastanawiac sie czy jestes facetem. Doszukujesz sie i rozumujesz jak kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
No ale dlaczego kobiecie przeszkadza, że facet sypia z wieloma kobietami, autorze tekstów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Jestem facetem, kobietka. Nie najprawdziwszym, niestety, bo jak już Wylasi wyjaśniałem, prawdziwych mężczyzn już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Wariacka kobietko, to na pewno jest facet. W jego rozumowaniu nie ma nic kobiecego. Przepraszam cessna, że za Ciebie zabieram głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wyszedles na tchorza myrevin. nic nie powiesz, tylko zaznaczasz ze jestes. jaki w tym cel? Abysmy sie dowiedzieli, ze nie podielasz naszego zdania, ze dyskusja ci sie nie podoba? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Aaaaaaaa! Autorze tekstu? Wiec miłość pomiędzy kobietą i mężczyzną jest czymś w rodzaju handlu, który się realizuje przy użyciu twardej waluty, nieprawdaż? Coraz konkretniej mi się z Tobą rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze tematu
pomijając emocjonalne względy taki fajny topik był tu ostatnio temat UMIERAM, ale nie moge znaleźć linku. Może moderator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Nic nie szkodzi, WYlasia. To raczej ja powinienem podziękować Ci za wyrękę. Szczerze mówiąc, sporo wysiłku kosztuje mnie prowadzenie czterech rozmów na raz, pomimo pukam w klawisze metodą bezwzrokową. Czuję się trochę, jak nie przymierzając, Napoleon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze tematu
wykluczone cessna. Ale są ludzie, ktorzy nie doceniają tego, co im przychodzi za łatwo. Dla tych pozostaje tylko handel niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z miloscia jest tak. facet zakochuje sie przez seks kobieta dopiero jaksie zakocha dopiero oddaje sie milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×